Suomen Muaythai – liitto ry

Tulokset

, 01.01.1970

-48kg 3x3 min Inga Magga TKO Diana Masyuk
-54kg 3x3 min Krista Pitkänen 0-3 Josefina Kinnunen
-81kg 3x3 min Tero Saikkonen 2-1 Otto Suonpää
-54kg 3x3 min Heikki Simonen 3-0 Ilya Malyshev
-63,5kg 3x3 min Petra Pirttimäki 3-0 Oona Valkeinen
-67kg 3x3 min Aki Kytöaho KO Miska Rautiainen
-71kg 3x3 min Roope Wecström 1-2 Alexander Parma
-63,5kg 3x3 min Miina Sirkeoja 3-0 Tatiana Filippova
-86kg 3x3 min Antti Ikonen DRAW Stanislav Chichilanov
-68kg 3x3 min Pok Jääskeläinen DRAW Josh Hill
-71kg 3x2 min Nikita Waara 3-0 Tuisku Uvanto
-81kg 3x3 min Sami Leino 3-0 Toni Hesanto
-75kg 3x2 min Rasmus Kaivola 3-0 Dzvar Shasuar
-63.5kg 3x2 min Amir Hussein 0-3 Suk Akbari
-71 kg 3x2 min Alexander Parma 3-0 Eetu Mattila
-83kg 3x3 min Jussi Santalahti TKO Rd3 Oussama Didouh
-67kg 3x3 min Pok Jääskeläinen 3-0 Josh Hill
-63,5kg 3x3 min Timo Venäläinen RSC Rd2 Konstantin Cheredichenko
-67kg 3x3 min Kristoffer Björkskog 2-1 Vitali Krutalevich
-68kg 3x3 min Pok Jääskeläinen DRAW Siangchai
-45kg 3x3 min Svietlana Spetsyan WP 27-30 Satu Mykkänen
-48kg 3x3 min Lotta Loikkanen WP 27-30 Myriame Djedidin
-86kg 3x3 min Lucas Dvorak 0-3 Jussi Santalahti
-45kg 3x3 min Satu Mykkänen WP 30-27 Camilla Danielsson
-48kg 3x3 min Tatiana Petrova WP 28-29 Lotta Loikkanen
-54kg 3x3 min Riina Sipovaara WP 27-30 Maria Lobo
-60kg 3x3 min Gia Winberg WP 27-30 Nili Block
-67kg 3x3 min Riikka Järvenpää WP 27-30 Bedi Tacyildiz
-63,5kg 3x3 min Kristoffer Björkskog WP 27-30 Safer Sayik
-48kg 3x3 min Lotta Loikkanen RSC Rd3 Lucie Aubrechtován
-54kg 3x3 min Viktoria Bulinova WP 27-30 Riina Sipovaara
-60kg 3x3 min Gia Winberg WP 30-27 Valeriia Zubchenko
-45kg 3x3 min Satu Mykkänen WO Chloe Balli
-60kg 3x3 min Lasse Järvinen KO Rd1 Daniil Yermolenkan
-67kg 3x3 min Alexei Efinom 3-0 Miska Rautiainen
-67kg 3x3 min Pok Jääskeläinen TKO3 Ulric Zemia
-60kg 3x2 min Aleksi Salokangas 1-2 Heikki Simonen
-81kg 3x2 min Eemeli Kirjonen 0-3 Oskari Stenholm
-60kg 3x2 min Maarit Gummerus 1-2 Kerttu Kanerva
-57kg 3x2 min Nea Hukkanen 1-2 Essi Pahkuri
-57kg 3x2 min Hanna-Kaisa Kämppi 2-1 Sari Kajarila
-71kg 3x2 min Sanni Salokanto 3-0 Lara Jämes
-71kg 3x2 min Miikael Ollila 2-1 Eerik Salonen
-67kg 3x2 min Ossi Arkko 3-0 Veikko Ranta
-54kg 3x1,5 min Mehrad Karami 3-0 Asla Järvinen
-67kg 3x3 min Kristoffer Björkskog 3-0 Onni Haapala
-57kg 3x3 min Jennifer Esparagoza 0-3 Monica Fant
-67kg 3x3 min Kare Rasilainen 3-0 Khairollah Naseri
-75kg 3x2 min Joonas Kaunismäki 0-3 Toni Hesanto
-75kg 3x2 min Pirjo Kivelä 2-1 Tea Läntinen
-63,5kg 3x2 min Ronia Martinez 2-1 Maija Lehto
-86kg 3x2 min Kristian Kurkimäki 0-3 Emil Linnas
-86kg 3x2 min Jesse Teelahti 3-0 Julius Nykänen
-54kg 3x2 min Stepan Kuznetsov 1-2 Jani Jäkkilä
-86kg 3x2 min Tomi Sormunen 0-3 Sami Grönlund
-63,5kg 3x2 min Amir Hussein 3-0 Joonas Vesterinen
-45kg 3x3 min Satu Mykkänen WP 27-30 Paola Jacqueline Ganzales
-45kg 3x3 min Satu Mykkänen WP 30-27 Xuan Yan Tan
-51kg 3x3 min Sanni Nurminen RSCO 3Rd Bui Len Ly
-63,5kg 3x3 min Miina Sirkeoja RSCO 3Rd Sabina Mazo
-81kg 3x3 min Jussi Pirttikangas WP 27-30 Can Luo
-86kg 3x3 min Mikko Soikkeli RSC Injury 1Rd Matias Ezequiel Muzzio Urtubey
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara WP 27-30 Maria Klimova
-67kg 3x3 min Riikka Järvenpää RSC Injury Rd3 Zoe Putorak
-81kg 3x3 min Daniel Forsberg WP 27-30 Ali Doga
-63,5kg 3x3 min Vihtori Lind WP 27-30 Laszlo Istvan Kurdy
-48kg 3x3 min Cheryl Gwa Wei Ying Gwan WP 30-27 Lotta Loikkanen
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara RSC injury rd2 Meaghan Cameron
-67kg 3x3 min Riikka Järvenpää WP 30-27 Anna Yon Yue Chong
-63,5kg 3x3 min Vihtori Lind WP 30-27 Wai Hou Kuan
-81kg 3x3 min Daniel Forsberg RSC rd2 Victor Monfort Fernandez
-57kg 3x3 min Krista Pitkänen 3-0 Tiia Bärlund
-67kg 3x3 min Oona Valkeinen 0-3 Juuli Porkka
-60kg 3x2 min Sari Kajarila 3-0 Maarit Gummerus
-54kg 3x2 min Jani Jäkkilä 0-3 Stepan Kuznetsov
-60kg 3x2 min Otto Sallinen 2-1 Danil Jegorov
-63,5kg 3x2 min Essi Kara 3-0 Kerttu Kanerva
-71kg 3x2 min Veikko Ranta 0-3 Khairollah Naseri
-86kg 3x2 min Tomi Koskela 0-3 Emil Linnas
-67kg 3x2 min Amir Hussein 3-0 Anton Rytinki
-81kg 3x2 min Tony Blomster 3-0 Antti Kinnunen
-34kg 3x2 min Navid Karami 0-3 Istref Peci
-54kg 3x2 min Tommi Kauma 0-3 Mikael Tuomikoski
-60kg 3x2 min Erik Skyttä WO Paavo Leinonen
-75kg 3x2 min Jesse Ignatovitch 0-3 Albin Peci
-63,5kg 3x2 min Erik Skyttä 0-3 Paavo Leinonen
-63,5kg 3x2 min Toivo Heinonen 0-3 Tuisku Uvanto
-67kg 3x2 min Kasperi Raita 0-3 Väinö Ahonen
-71kg 3x2 min Cemal Kalkan 3-0 Atte Lehtonen
-51kg 3x2 min Inka Walin 3-0 Mea Kuukka
-51kg 3x2 min Mea Kuukka 3-0 Roosa Eerola
-48kg 3x3 min Satu Mykkänen 3-0 Elena Malanova
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara 3-0 Masha Mashkina
-63,5kg 3x3 min Kristoffer Björkskog 3-0 Turgunov Sadurbek
-60kg 3x3 min Lasse Järvinen 3-0 Ebragimov Amil
-67kg 3x3 min Aleksander Boshkarev 3-0 Vihtori Lind
-71kg 3x3 min Jusuf Kribbane 0-3 Roope Wecström
-63,5kg 3x3 min Lotta Honkanen 0-3 Petra Pirttimäki
-57kg 3x2 min Petra Toiviainen 0-3 Roosa Valijärvi
- 57kg 3x2 min Stepan Kuznetsov 0-3 Heikki Simonen
-63.5kg 3x2 min Monica Fant 3-0 Kerttu Kanerva
-71kg 3x2 min Samu Kantola 3-0 Antti Salo
-71kg 3x2 min Nikita Waara 2-1 Khairollah Naseri
-75kg 3x2 min Eero Toiviainen 0-3 Pauli Hämäläinen
-81kg 3x2 min Yrjö Kopio 0-3 Tero Saikkonen
-60kg 3x2 min Essi Pahkuri 0-3 Nelli Heikkinen
-71kg 3x2 min Lara Jämes 0-3 Sanna Paakkunainen
-71kg 3x2 min Hamid Qorbani 3-0 Eetu Latikka
-63.5kg 3x3 min Juuli Porkka 3-0 Emelie Bjelmark
-67kg 3x3 min Susanna Lamminpää 0-3 Viktoria Lauenstein
-57kg 3x2 min Tea Läntinen 3-0 Camilla Moberg
-60kg 3x2 min Maija Lehto 2-1 Matilda Nyberg
-48kg 3x3 min Satu Mykkänen 3-0 Anna Fokina
-57kg 3x3 min Masha Mashkina 3-0 Linnea Lindgård
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara 3-0 Alina Majorova
-63.5kg 3x3 min Kristoffer Björkskog RSC Rd2 Shirijdenko Azmat
-60kg 3x3 min Lasse Järvinen 3-0 Jakub Rustem
-57kg 3x3 min Sari Kajarila RSC Rd2 Alexandra Sohlin
-51kg 2x2 min Mehrad Karami Disq Alex Lindgren
-38kg 3x2 min Navid Karami Draw Felix Örneklint
-63,5kg 3x2 min Oona Valkeinen 3-0 Henriikka Salmi
-60kg 3x2 min Ossi Luomanen RSC Injury 3Rd Noel Vänttinen
-71kg 3x2 min Tuisku Uvanto 3-0 Albin Peci
-81kg 3x2 min Joachim Nyman RSC Injury 3Rd Ville Aaltonen
-81kg 3x2 min Joakim Hagner 0-3 Tomi Koskela
-57kg 3x3 min Grite Org 3-0 Alina Majorova
-91kg 3x2 min Aleksi Manner 0-3 Julius Nykänen
-57kg 3x2 min Tiia Bärlund DRAW Mea Kuukka
-81kg 3x2 min Tuomas Hankimaa 3-0 Antti Kinnunen
-75kg 3x3 min Sami Leino 0-3 Ossi Kokkoniemi
-63,5kg 3x2 min Oona Valkeinen 3-0 Laura Lind
-59kg 3x3 min Mafiadam RSC Injury 2Rd Abdi Fatah Kalif
-63,5kg 3x3 min Andrej Griga KO (B) 2Rd Kristoffer Björkskog
-67kg 3x3 min Alexander Vartiaynen 1-2 Anton Belik
-81kg 3x3 min Roman Breus 0-3 Jussi Santalahti
-91kg 3x3 min Mikko Soikkeli RSC (B) 3Rd Rasulek Sultanov
-51kg 3x3 min Lotta Loikkanen 3-0 Elena Malanova
-54kg 3x3 min Sanni Nurminen 3-0 Irina Ochiganova
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara RSC Ret 1Rd Ekaterina Fedorva
-63,5kg 3x3 min Gia Winberg RSC 2Rd Irina Zuravleva
-67kg 3x3 min Ekaterina Kobeleva RSC Ret 1Rd Riikka Järvenpää
-48kg 3x3 min Satu Mykkänen 3-0 Elena Malanova
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara 3-0 Sofia Leleko
-60kg 3x3 min Lasse Järvinen KO (H) 2Rd Nikolai Elehov
-67kg 3x3 min Nurmuhamed Atabaev WO Alexander Vartiaynen
-81kg 3x3 min Jussi Santalahti KO (B) 2Rd Muhammad Zahhaev
-86kg 3x3 min Juri Vlasov RSC (H) 3Rd Jussi Pirttikangas
-67kg 3x3 min Ella Soininen 0-3 Susanna Lamminpää
-54kg 3x2 min Krista Pitkänen 1-2 Jennifer Esparagoza
-57kg 3x2 min Sari Kajarila 2-1 Nea Hukkanen
63,5kg 3x2 min Essi Kara 0-3 Ronia Martinez
63,5kg 3x2 min Ommi Mingsupphakun 3-0 Laura Lind
-75kg 3x2 min Tea Läntinen RSC Ret Rd1 Tiina Nyman
-67kg 3x2 min Hannan Housmand 0-3 Ossi Arkko
-81kg 3x2 min Zanko Eliassi 3-0 Mantas Savicas
+91kg 3x2 min Jaakko Honkasalo 0-3 Emil Linnas
-51kg 3x2 min Angelica Öhrn 2-1 Chennita Khotsa
-67kg 3x3 min Vihtori Lind 3-0 Valto Vainio-Puhju
-81kg 3x3 min Toni Hesanto 3-0 Aleksi Tuupainen
-57kg 3x2 min Vilma Komulainen 3-0 Riikka Ahonen
-75kg 3x2 min Rasmus Kaivola 3-0 Ville Sinivirta
-63,5kg 3x2 min Toni Singh 3-0 Albin Peci
-86kg 3x2 min Eetu Pekkanen 0-3 Julius Nykänen
-67kg 3x2 min Kasperi Raita 3-0 Antti Salo
-86kg 3x2 min Iiro Lallo 0-3 Tao Vuokko
-71kg 3x2 min Samu Kantola 0-3 Nikita Waara
-75kg 3x2 min Eero Toiviainen 0-3 Tony Blomster
-54kg 3x2 min Inka Walin 3-0 Riikka Ahonen
-67kg 3x3 min Sarah Abraham 0-3 Riikka Järvenpää
-51kg 3x3 min Lotta Loikkanen 3-0 Sanni Nurminen
-54kg 3x3 min Grite Org 2-1 Pauliina Salonen
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara 3-0 Anne Koskela
-60kg 3x3 min Gia Winberg RSCO 3Rd Ella Soininen
-60kg 3x3 min Kari Viinikainen 3-0 Lasse Järvinen
-67kg 3x3 min Pok Jääskeläinen WO Jari Mustakallio
-71kg 3x3 min Ossi Kokkoniemi 3-0 Alexander Vartiaynen
-75kg 3x3 min Volodymyr Holubiev KO (H) 1Rd Ali Taimouri
-91kg 3x3 min Jussi Pirttikangas 3-0 Mikko Soikkeli
+91kg 3x3 min Daniel Forsberg 3-0 Antti Ikonen
-67kg 3x3 min Aleksandra Sitnikava WO Riikka Järvenpää
-54kg 3x3 min Mirka Phetsangkhat 0-3 Grite Org
-54kg 3x3 min Pauliina Salonen 3-0 Heli Salapuro
-71kg 3x3 min Ossi Kokkoniemi 3-0 Niko Korventaus
-71kg 3x3 min Alexander Vartiaynen 3-0 Johannes Puranen
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara 3-0 Elsa Pippuri
-57kg 3x3 min Linnea Lindgård 0-3 Anne Koskela
-48kg 3x3 min Satu Mykkänen 3-0 Jenna Horto
-63,5kg 3x3 min Onni Haapala 0-3 Vihtori Lind
-63,5kg 3x3 min Miina Sirkeoja 3-0 Susanna Lamminpää
-81kg 3x3 min Simo Ukkonen 3-0 Yrjö Kopio
-54kg 3x3 min Grite Org 3-0 Maiju Partonen
-71kg 3x3 min Sami Leino 0-3 Niko Korventaus
-71kg 3x3 min Johannes Puranen 3-0 Eetu Nevalainen
-51kg 3x3 min Sari Levänen 0-3 Lotta Loikkanen
-60kg 3x3 min Abdi Fatah Kalif 0-3 Lasse Järvinen
-60kg 3x3 min Ella Soininen 3-0 Juuli Porkka
-67kg 3x3 min Jari Mustakallio 2-1 Kristoffer Björkskog
-75kg 3x3 min Mantas Savicas 0-3 Volodymyr Holubiev
-91kg 3x3 min Ivar Wikström 0-3 Mikko Soikkeli
+91kg 3x3 min Roni Lång RSC 1Rd (Injury) Antti Ikonen
-63,5kg 3x3 min Riina Sipovaara 3-0 Juuli Porkka
-67kg 3x3 min Lasse Järvinen RSC 2Rd Hamid Qorbani
-67kg 3x2 min Ossi Arkko 3-0 Ehran Öz
-57kg 3x2 min Krista Pitkänen 2-1 Hanna-Kaisa Kämppi
-75kg 3x2 min Joonas Kaunismäki 3-0 Khairollah Naseri
+91kg 3x2 min Sami Torsti 0-3 Julius Nykänen
-54kg 3x3 min Mirka Phetsangkhat 3-0 Sari Levänen
-51kg 3x3 min Saija Simpanen 0-3 Pia Urpulahti
-67kg 3x3 min Onni Haapala 0-3 Lasse Järvinen
-54kg 3x3 min Pauliina Salonen 3-0 Lotta Loikkanen
-71kg 3x3 min Tommi Alatalo 0-3 Jari Mustakallio
-75kg 3x3 min Ossi Kokkoniemi 3-0 Niko Korventaus
-67kg 3x3 min Sebastian Yrjölä 3-0 At-Hit Thiangtrong
-51kg 3x3 min Sanni Nurminen 3-0 Irina Ochiganova
-61,2 kg 3x3 min Riku Mikkonen 0-3 Mark Vavovich
-63,5kg 5x3 min Timo Venäläinen RSC 2Rd Unknown China
-48kg 3x3 min Satu Mykkänen 3-0 Annemai Palacios El Condor
-71kg 3x3 min Kristoffer Björkskog KO (B) Rd1 Pekka Vesanen
-91kg 3x3 min Ivar Wikström 3-0 Mikko Soikkeli
-67kg 3x3 min Lasse Järvinen 2-1 Miska Rautiainen
-51kg 3x3 min Pia Urpulahti 0-3 Niina Ruponen
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara 3-0 Lotta Loikkanen
-54kg 3x3 min Maiju Partonen 2-1 Sari Levänen
-71kg 3x3 min Tatu Varrio KO (H) 3Rd Jari Mustakallio
-57kg 3x3 min Jennifer Esparagoza RSC Ret 3Rd Grite Org
-71kg 3x3 min Zaher Hosseini RSC Injury 3Rd Jusuf Kribbane
- 57kg 3x2 min Noel Vänttinen 0-3 Heikki Simonen
-60kg 3x2 min Monica Fant 3-0 Krista Pitkänen
-51kg 3x2 min Mikael Tuomikoski 3-0 Nico Piispanen
-75kg 3x2 min Marcus Pottila DRAW Oskari Stenholm
-81kg 3x2 min Sami Karjalainen 3-0 Emil Linnas
-91kg 3x2 min Sami Torsti 3-0 Aapo Ahlfors
-63,5kg 3x2 min Ommi Mingsupphakun 0-3 Suvi Pouttu
-81kg 3x2 min Toni Hesanto 3-0 Yrjö Kopio
-81kg 3x2 min Rewayat Habibi 1-2 Mantas Savicas
-71kg 3x2 min Samu Kantola 0-3 Markus Nätti
-67kg 3x2 min Ehran Öz 2-1 Alexander Parma
+91kg 3x2 min Jeremy Le Caro 3-0 Roni Lång
-75kg 3x2 min Thorbjörn Ljungel 2-1 Antti Kinnunen
-57kg 3x2 min Hanna-Kaisa Kämppi 3-0 Petra Toiviainen
-57kg 3x2 min Linnea Lindgård 0-3 Amanda Tuomola
-63,5kg 3x2 min Taru Lönn 1-2 Oona Valkeinen
-67kg 3x2 min Sanni Salokanto 0-3 Susanna Lamminpää
-91kg 3x2 min Japi Pitkänen 0-3 Kristian Kurkimäki
-63,5kg 3x2 min Albin Peci 3-0 Olli Pasenius
-67kg 3x2 min Ossi Arkko 3-0 Jesse Niemi
-67kg 3x2 min Kasperi Raita 2-1 Tuisku Uvanto
-67kg 3x2 min Tony Hakakorpi No Contest Hamid Qorbani
-71kg 3x2 min Kalle Kallio 2-1 Khairollah Naseri
-38kg 3x2 min Albert Bertenyi 2-0 Romeo Ruponen
-51kg 3x2 min Angelica Öhrn 0-2 Chennita Khotsa
-36kg 3x2 min Istref Peci 3-0 Kasra Vefai
-81kg 3x3 min Sergey Veselkin RSC Injury 2Rd Jussi Santalahti
-71kg 5x3 min Eetu Nevalainen 3-0 Unknown China
-48kg 3x3 min Satu Mykkänen 3-0 Anastasia Kalashnikava
-63,5kg 3x3 min Lasse Järvinen 0-3 Vavilov Aleksandr
-60kg 3x3 min Riina Sipovaara 0-3 Alena Muratava
-57kg 3x3 min Jennifer Esparagoza RSC 3rd Linnea Lindgård
-75kg 3x3 min Cemal Kalkan RSC 1Rd Klaidas Bubulis
-48kg 3x3 min Jessica Eklund 1-2 Moa Persson
-54kg 3x3 min Maiju Partonen 3-0 Anna Höglund
-67kg 3x2 min Jesse Ignatovitch 3-0 Joonas Taskinen
+91kg 3x2 min Roni Lång 1-2 Antti Ikonen
-60kg 3x2 min Monica Fant 2-1 Nelli Heikkinen
-60kg 3x2 min Laura Meriluoto 3-0 Minna Räsänen
-60kg 3x2 min Lotta Honkanen 0-2 Heidi Lehmonen
-57kg 3x2 min Riikka Ahonen 0-2 Krista Pitkänen
-71kg 3x2 min Sanna Paakkunainen 3-0 Johanna Leikman
-81kg 3x2 min Esa Antikainen 0-3 Yrjö Kopio
-86kg 3x3 min Myo Kyi 0-3 Mantas Savicas
-71kg 3x3 min Eetu Nevalainen 3-0 Unknown USA
-71kg 3x2 min Cemal Kalkan 1-2 Väinö Ahonen
-75kg 3x2 min Mikael Vainio 0-3 Rasmus Lehtamo
-71kg 3x2 min Markus Nätti 2-1 Jusuf Kribbane
-81kg 3x2 min Tao Vuokko 0-3 Yrjö Kopio
-57kg 3x2 min Grite Org 3-0 Krista Pitkänen
-48kg 3x2 min Satu Mykkänen 3-0 Inga Magga
-67kg 3x2 min Oona Valkeinen 2-1 Suvi Pouttu
-60kg 3x2 min Olli Pasenius 3-0 Aaro Mitro
-60kg 3x2 min Lasse Järvinen 3-0 Heikki Simonen
-86kg 3x2 min Kaius Kettunen 0-3 Mantas Savicas
-86kg 3x2 min Aki Salo 3-0 Kristian Kurkimäki
-71kg 3x2 min Oskari Stenholm 0-3 Väinö Ahonen
-75kg 3x2 min Rasmus Lehtamo 3-0 Rasmus Kaivola
- 65.5kg 3x2 min Tuisku Uvanto 3-0 Olli Pasenius
-67kg 3x2 min Vihtori Lind 3-0 Kasperi Raita
-75kg 3x2 min Jonathan Ryynänen 2-1 Myo Kyi
+91kg 3x2 min Adiel Lemberg 2-1 Lassi Hentunen
-57kg 3x2 min Inka Walin 3-0 Vilma Komulainen
-67kg 3x2 min Areta Santos 0-3 Susanna Lamminpää
-63,5kg 3x2 min Oona Valkeinen 0-3 Ella Soininen
+75kg 3x2 min Denise Nöjd 0-3 Tea Läntinen
-71kg 3x2 min Markus Nätti 3-0 Yezaw Nyunt
- 63.5 kg 3x2 min Laura Lind 0-3 Monica Fant
-75kg 3x2 min Jani Karppinen 3-0 Tony Blomster
-71kg 3x2 min Tina Wikberg 3-0 Sanna Paakkunainen
-67kg 3x2 min Andrea Patane 0-3 Ehran Öz
+91kg 3x3 min Mikko Soikkeli RSC Ret. 3 round Eetu Kuhlman
-67kg 3x3 min Vihtori Lind 3-0 Onni Haapala
-54kg 3x3 min Pauliina Salonen 1-2 Daria Puntus
-63,5kg 3x3 min Kristoffer Björkskog 3-0 Mark Vavovich
-54kg 3x3 min Sanni Nurminen 2-1 Alina Majorova
+91kg 3x3 min Roni Lång 0-3 Ivar Wikström
-63,5kg 3x3 min Timo Venäläinen 0-3 Albert Artutonja
-63,5kg 3x3 min Laressa Van Emdem WP 27-30 Svetlana Vinnikova
-54kg 3x3 min Pauliina Salonen WP 27-30 Juliette Lecroit
63,5kg 3x3 min Laressa Van Emdem WP 30-27 Oleksandra Pecheniuk
-67kg 3x3 min Riikka Järvenpää WP 27-30 Anastasiya Napianidi
-71kg 3x3 min Anna Rantanen RSCO2 Angela Mamic
-63,5kg 3x3 min Kari Viinikainen WP 27-30 Siegert Oskar
-63,5kg 3x3 min Uladzislau Yadzeshka WP 30-27 Kristoffer Björkskog
-45kg 3x3 min Satu Mykkänen WP 27-30 Vera Negodina
-48kg 3x3 min Niina Ruponen WP 28-29 Daria Ganzvind
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara WP 27-30 Nina Scheucher
-54kg 3x2 min Paavo Leinonen 3-0 Samu Kollin
-71kg 3x3 min Väinö Ahonen 2-1 Aaro Tarvainen
-71kg 3x2 min Joona Kalevankorpi 0-3 Tiu Arunchai Phantha
-63,5kg 3x2 min Lotta Honkanen 3-0 Mari Tolvanen
-81kg 3x2 min Nikolai Poutanen 3-0 Esa Antikainen
-71kg 3x3 min Miska Rautiainen 3-0 Jonatan Tesfome
-63,5kg 3x3 min Juuli Porkka 0-3 Miina Sirkeoja
-81kg 3x3 min Rewayat Habibi 0-3 Sami Leino
-91kg 3x2 min Kaius Kettunen 0-3 Ivar Wikström
-67kg 3x2 min Markus Nätti 3-0 Mikko Hautaviita
-81kg 3x2 min Rasmus Lehtamo 2-1 Oskari Mela
-81kg 3x2 min Mantas Savicas 3-0 Emil Mäntylä
-63,5kg 3x2 min Monica Fant 2-1 Ella Soininen
+91kg 3x2 min Sami Torsti 0-3 Jukka Latva-Somppi
-57kg 3x2 min Jennifer Esparagoza 2-1 Jemina Pitkälä
-54kg 3x2 min Heikki Simonen 0-3 Akry Saprianto
-57kg 3x2 min Erik Skyttä RSCI Ossi Luomanen
-57kg 3x2 min Krista Pitkänen 1-2 Linnea Lindgård
-63,5kg 3x2 min Atto Saarijärvi 0-3 Abdullah Mohammadi
-81kg 3x2 min Yrjö Kopio 3-0 Harri Panula
-81kg 3x2 min Mantas Savicas 3-0 Tuomas Hankimaa
-71kg 3x2 min Yezaw Nyunt 1-2 Oskari Mela
-91kg 3x2 min Emil Linnas 0-3 Ivar Wikström
-67kg 3x2 min Kasperi Raita 2-1 Jesse Niemi
-57kg 3x2 min Ekaterina Eroshkina 0-3 Vilma Komulainen
-71kg 3x2 min Leo Bayanov 0-3 Oskari Stenholm
-38kg 2x2 min Albert Bertenyi 3-0 Kasra Vefai
-51kg 2x2 min Lauri Korteniemi 0-3 Mehrad Karami
-63,5kg 2x2 min Ramin Amirkhani 0-3 Albin Peci
-48kg 3x3 min Satu Mykkänen 3-0 Moa Persson
-67kg 3x2 min Tiina Nyman 3-0 Säde Hattukangas
-67kg 3x2 min Tony Hakakorpi 3-0 Toivo Heinonen
-75kg 3x2 min Samuli Närhi 3-0 Arvid Östlund
-45kg 3x2 min Ekaterina Eroshkina 3-0 Roosa Eerola
-67kg 3x2 min Arttu Ihatsu 3-0 Joonas Vesterinen
-86kg 3x2 min Antti Thilman 3-0 Tommi Kiviniemi
-51kg 3x2 min Roosa Eerola 0-3 Inka Walin
-57kg 3x2 min Caroliina Peltonen 0-3 Grite Org
-71kg 3x2 min Anton Rytinki 0-3 Väinö Ahonen
-81kg 3x2 min Rasmus Lehtamo 3-0 Mikael Vainio
-63.5kg 3x2 min Olli Pasenius 3-0 Joonas Vesterinen
-60kg 3x2 min Tiia Vikström 0-3 Ella Soininen
-67kg 3x2 min Oona Valkeinen 0-3 Susanna Lamminpää
+91kg 3x2 min Lassi Hentunen 3-0 Harri Pekkonen
-71kg 3x3 min Miska Rautiainen 3-0 Jonatan Tesfome
+91kg 3x3 min Ivar Wikström RSCH1 Roni Lång
-67kg 3x2 min Tuisku Uvanto 0-3 Toivo Heinonen
-71kg 3x2 min Markus Nätti 1-2 Jani Hägg
+75kg 3x2 min Tea Läntinen 3-0 Suvi Hattukangas
-91kg 3x2 min Tomi Sariola 3-0 Sami Keltakangas
141 lbs 5x3 min Wensen Numponthap RSCB2 Kristoffer Björkskog
-54kg 3x3 min Nina Back 0-3 Maiju Partonen
-71kg 3x3 min Anna Rantanen 3-0 Emma Stonegaård
-57kg 3x2 min Denise Granhagen 1-2 Linnea Lindgård
-54kg 3x3 min Anna Höglund 0-3 Pauliina Salonen
-67kg 5x3 min Lauri Suomela 3-0 Kaong Cholin
-54kg 3x2 min Sanni Nurminen WP 27-30 Zehna Dogan
-67kg 3x2 min Kittisak Sodamiphan WP 30-27 Vihtori Lind
-54kg 3x2 min Hedda Engström WP 27-30 Sanni Nurminen
-67kg 3x2 min Vihtori Lind WO Unknown_Armenia
-60kg 3x3 min Svetlana Vinnikova WP 30-27 Gia Winberg
-60kg 3x3 min Antje Van Der Molen WP 27-30 Gia Winberg
-60kg 3x3 min Gia Winberg WP 30-27 Viktoria Ivanents
-45kg 3x3 min Pia Urpulahti 3-0 Moa Persson
-67kg 3x3 min Jimi Juvonen KO1 (body) Lauri Suomela
-67kg 3x3 min Riikka Järvenpää 0-3 Laressa Van Emdem
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara 3-0 Linnea Sundberg
-63,5kg 3x3 min Riku Mikkonen 3-0 Jurij Buhvalov
-63,5kg 3x3 min Kristoffer Björkskog 3-0 Timo Venäläinen
-45kg 3x3 min Satu Mykkänen 3-0 Inga Magga
-60kg 3x3 min Lasse Järvinen 0-3 Abdi Fatah Kalif
-51kg 3x3 min Mirka Phetsangkhat 3-0 Lotta Loikkanen
-63,5kg 3x3 min Kari Viinikainen 2-1 Kristoffer Björkskog
-67kg 3x3 min Pok Jääskeläinen 3-0 Ossi Kokkoniemi
-54kg 3x3 min Mirka Salonen 3-0 Pauliina Salonen
-48kg 3x3 min Pia Urpulahti 0-3 Niina Ruponen
-57kg 3x3 min Min Kyi 0-3 Teemu Seppälä
-67kg 3x3 min Teemu Hellevaara 3-0 Johannes Puranen
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara 3-0 Anne Koskela
-75kg 3x3 min Volodymyr Holubiev 2-1 Aleksi Matikainen
-60kg 3x3 min Gia Winberg 3-0 Kaisa Leino
-63,5kg 3x3 min Laressa Van Emdem 3-0 Miina Sirkeoja
-91kg 3x3 min Aki Kulmala 3-0 Ivar Wikström
-75kg 3x3 min Riikka Järvenpää 0-3 Anna Rantanen
+91kg 3x3 min Miika Kinnunen 3-0 Eetu Kuhlman
-45kg 3x3 min Satu Mykkänen 3-0 Emma Pyykkönen
-45kg 3x3 min Inga Magga 3-0 Jessica Eklund
-63,5kg 3x3 min Kari Viinikainen 3-0 Olli Tikkanen
-67kg 3x3 min Pok Jääskeläinen 3-0 Onni Haapala
-67kg 3x3 min Alexander Vartiaynen 1-2 Ossi Kokkoniemi
-75kg 3x3 min Ari Savolainen 1-2 Volodymyr Holubiev
-75kg 3x3 min Tommi Alatalo WO Aleksi Matikainen
-54kg 3x3 min Mirka Salonen 3-0 Maiju Partonen
-54kg 3x3 min Sari Levänen 0-3 Pauliina Salonen
-63,5kg 3x3 min Laressa Van Emdem 3-0 Juuli Porkka
-63,5kg 3x3 min Laura Säisänen 0-3 Miina Sirkeoja
-71kg 3x3 min Teemu Hellevaara 3-0 Sami Leino
-71kg 3x3 min Jani Mäenpää 0-3 Johannes Puranen
-71kg 3x3 min Sami Leino 2-1 Niko Korventaus
-67kg 3x3 min Henri Kurttila 0-3 Onni Haapala
-75kg 3x3 min Joonas Kaunismäki 0-3 Volodymyr Holubiev
-75kg 3x3 min Antti Tampio 1-2 Tommi Alatalo
-54kg 3x3 min Tiia Bärlund 0-3 Maiju Partonen
-54kg 3x3 min Sari Levänen 2-1 Maria Niemi
-75kg 3x3 min Anna Rantanen RSCO 3 Tea Läntinen
-48kg 3x3 min Saija Simpanen 0-3 Niina Ruponen
-57kg 3x3 min Veronica Jalander 0-3 Anne Koskela
-51kg 3x3 min Lotta Loikkanen 3-0 Sanni Nurminen
-60kg 3x3 min Hannan Housmand 0-3 Abdi Fatah Kalif
-48kg 3x2 min Freja Kågström 0-3 Sanni Nurminen
-51kg 3x3 min Johanna Rydberg RSC1 Tessa Kakkonen
-71kg 3x3 min Anna Rantanen 3-0 Pernilla Palm
-67kg 3x2 min Tiu Arunchai Phantha 1-2 Mika Huuskonen
-75kg 3x2 min Mustafa Cekic 0-3 Jonathan Ryynänen
-63.5kg 3x2 min Lotta Honkanen 0-3 Aino-Maija Maisonlahti
-67kg 3x2 min Juuli Porkka 3-0 Laura Säisänen
-54kg 3x3 min Sanni Nurminen RSC3 Sari Levänen
-81kg 3x3 min Sami Leino 0-3 Ari Savolainen
-81kg 3x2 min Lauri Snirvi 0-3 Joakim Hagner
+91kg 3x2 min Roni Lång 3-0 Japi Pitkänen
-81kg 3x2 min Nikolai Poutanen 0-3 Tomi Sariola
-54kg 3x3 min Pauliina Salonen 1-2 Lotta Loikkanen
-91kg 3x3 min Mikko Soikkeli 3-0 Ivar Wikström
-67kg 3x3 min Vihtori Lind 3-0 Miska Rautiainen
-71kg 3x3 min Jani Hägg 3-0 Jonatan Tesfome
-86kg 3x3 min Daniel Forsberg 3-0 Thomas Kamara
-71kg 3x3 min Anna Rantanen 3-0 Evelina Ersson
-81kg 3x3 min Sami Leino 1-2 Antti Tampio
-51kg 3x2 min Inga Magga 3-0 Inka Walin
-63.5kg 3x2 min Mäkilaakso Kerttu 0-3 Ella Soininen
-71kg 3x2 min Mika Huuskonen 2-1 Roope Mäenpää
-75kg 3x2 min Leo Bayanov 3-0 Ville Aaltonen
-60kg 3x2 min Krista Pitkänen 0-3 Veronica Jalander
-67kg 3x2 min Juuli Porkka 3-0 Laura Säisänen
-81kg 3x2 min Mantas Savicas 3-0 Jonatan Tesfome
-57kg 3x2 min Amanda Tuomola 1-2 Jemina Pitkälä
-57kg 3x2 min Lan Pham 2-1 Tiia Bärlund
+91kg 3x2 min Eetu Kuhlman 3-0 Julius Nykänen
-67kg 3x2 min Henna Nevasaari 0-3 Susanna Lamminpää
-67kg 3x2 min Tuisku Uvanto 2-1 Mikko Hautaviita
-45kg 3x3 min Vera Negodina RSCH, round 3 Satu Mykkänen
-60 kg 3x3 min Gia Winberg WP 27-30 Nili Block
-67kg 3x3 min Anna Strandberg WP 30-27 Riikka Järvenpää
-45kg 3x3 min Svietlana Spetsyan WP 27-30 Satu Mykkänen
-60kg 3x3 min Anaelle Angerville WP 27-30 Gia Winberg
-45kg 3x3 min Camilla Danielsson WP 27-30 Satu Mykkänen
-57kg 3x3 min Kristina Kuznetsova WP 30-27 Riina Sipovaara
-67kg 3x3 min Riikka Järvenpää W0 Unknown
-51kg 3x3 min Myriame Djedidin WP 30-27 Mirka Phetsangkhat
-71kg 3x3 min Ivan Kosykhin WP 30-27 Teemu Hellevaara
63.5kg 3x3 min Siegert Oskar W0 Kari Viinikainen
-67kg 3x2 min Tiu Arunchai Phantha 2-0 Paavo Leinonen
-54kg 3x2 min Susa Vuori 0-3 Miia Nevalainen
-67kg 3x2 min Farouq Alizada 1-2 Jesse Ignatovitch
-63.5kg 3x2 min Lotta Honkanen 2-1 Riikka Ahonen
-71kg 3x2 min Väinö Ahonen 3-0 Jeremi Ignatius
-67kg 3x2 min Jesse Kettunen 0-3 Perttu Piiroinen
-71kg 3x2 min Sanna Paakkunainen 3-0 Jenna Leikman
-75kg 3x2 min Roni Karvinen 3-0 Min Kyi
-45kg 3x3 min Niina Myller 2-0 Emma Pyykkönen
-60kg 3x3 min Petra Pirttimäki 3-0 Tatjana Filippova
+91kg 3x3 min Stas Chichilanov 1-2 Antti Ikonen
-54kg 3x3 min Sari Levänen 0-3 Pauliina Salonen
-81kg 5x2 min Sami Leino 3-0 Ari Savolainen
-71kg 3x2 min Vihtori Lind 3-0 Rasmus Lehtamo
-54kg 3x2 min Ekaterina Eroshkina 0-3 Amanda Tuomola
-57kg 3x2 min Elsa Pippuri 3-0 Jemina Pitkälä
-63.5kg 3x2 min Rene Hellaste 0-3 Abdullah Mohammadi
-60kg 3x2 min Linnea Lindgård 2-1 Ella Soininen
-81kg 3x2 min Toni Hesanto 3-0 Sami Karjalainen
-81kg 3x2 min Tea Läntinen 3-0 Suvi Hattukangas
-81kg 3x2 min Joonas Kaunismäki 3-0 Tao Vuokko
-48kg 3x2 min Emmi Tuomaala 0-3 Inga Magga
-67kg 3x2 min Oliver Vinni 0-3 Vihtori Lind
-71kg 3x2 min Halid Rasol 0-3 Mico Åhlström
-67kg 3x2 min Suvi Pouttu 0-3 Juuli Porkka
-63,5kg 3x3 min Iris Nihti 3-0 Aino-Maija Maisonlahti
-67kg 3x2 min Maria Kamb-Silo 0-3 Susanna Lamminpää
-91kg 3x2 min Tommi Leinonen 3-0 Niko Haavisto
-63,5kg 3x3 min Kristoffer Björkskog 3-0 Jimi Juvonen
-71kg 3x3 min Harri Puonti 1-2 Niko Korventaus
-86kg 3x2 min Adiel Lemberg 0-3 Antti Tampio
-71kg 3x2 min Leo Bayanov 0-3 Bronislav Rudenas
-60kg 3x2 min Tiia Bärlund 2-1 Krista Pitkänen
-81kg 3x2 min Toni Hesanto 3-0 Ruslan Naumotskin
-75kg 3x2 min Tao Vuokko 0-3 Mantas Savicas
-51kg 3x2 min Inka Walin 3-0 Emmi Tuomaala
-60kg 3x3 min Kaisa Leino 2-1 Heidi Vuoma
-81kg 5x3 min Jussi Santalahti 3-0 Ovidijus Jurginas
-67kg 3x2 min Säde Hattukangas 3-0 Malva Muhle
-60kg 3x2 min Aino-Maija Maisonlahti 3-0 Camilla Klang
-75kg 3x2 min Suvi Hattukangas 0-3 Piritta Kuronen
-71kg 3x2 min Maria Kamb-Silo 0-3 Evelina Ersson
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara 0-3 Linnea Sundberg
-54kg 3x2 min Viivi Valokainen 3-0 Denise Granhagen
-57kg 3x2 min Noora Armila 3-0 Minea Carlander
-71kg 3x3 min Anna Rantanen RSC Sofia Kosunen
-63,5kg 5x3 min Miina Sirkeoja TKO4 Unknown
-54kg 5x3 min Tessa Kakkonen 5-0 Unknown
-63,5kg 3x3 min Riku Mikkonen 5-0 Singhakaenghro Pattayamuaythai
-71kg 5x3 min Pok Jääskeläinen KO2 Jeremy Antonino
-63,5kg 3x2 min Arttu Ihatsu NO CONTEST Jesse Nyberg
-71kg 3x2 min Cemal Kalkan 0-3 Rasmus Lehtamo
-71kg 3x2 min Duc Anh Nguyen 2-1 Leo Bayanov
-81kg 3x2 min Maria Keinänen 3-0 Suvi Hattukangas
-57kg 3x3 min Maria Niemi 2-1 Linnea Sundberg
-63,5kg 3x3 min Riina Sipovaara 3-0 Miina Sirkeoja
-67kg 3x2 min Satu Rastas 1-2 Susanna Lamminpää
-75kg 3x2 min Kaupo Karjane 3-0 Ville Koskela
-67kg 3x2 min Jani Mäenpää TASOITUS Roope Mäenpää
-67 3x2 min Satu Rastas NO CONTEST Juuli Porkka
-63,5kg 3x3 min Essi Riihimäki 3-0 Anne Koskela
-54kg 3x3 min Maiju Partonen 2-1 Niina Ruponen
-71kg 3x3 min Alexander Vartiaynen 2-1 Niko Korventaus
-63,5kg 3x2 min Petteri Pääkkönen 3-0 Atte Eronen
-81kg 3x2 min Sami Karjalainen 0-3 Sami Lankinen
-57kg 3x2 min Linnea Lindgård 2-1 Veronica Jalander
-81kg 3x2 min Joonas Kaunismäki 2-1 Sami Leino
-71kg 3x2 min Ossi Arkko 3-0 Jonatan Tesfome
-48kg 3x3 min Emma Pyykkönen 3-0 Moa Persson
-67kg 3x2 min Martin Lehtomaa 2-1 Tony Hakakorpi
-75kg 3x2 min Tao Vuokko 2-1 Jonatan Tesfome
-81kg 3x2 min Joonas Kaunismäki 3-0 Toni Hesanto
-60kg 3x3 min Miina Sirkeoja 3-0 Maiju Partonen
-67 3x3 min Miska Rautiainen 3-0 Rasmus Petell
-81kg 3x3 min Aleksi Matikainen 0-3 Ari Savolainen
-63,5 kg 5x3 min Riku Mikkonen Tasan Daodaen Palangroup
-63,5kg 5x3 min Riku Mikkonen RSC 3 Injury Wendell Brandao
-65kg 3x3 min Laressa Van Emdem 3-0 Darya Zheleznyak
-71kg 3x3 min Teemu Hellevaara 2-1 Alexander Vartiaynen
-63,5 kg 3x3 min Lasse Järvinen 3-0 Jimi Juvonen
-81kg 3x3 min Aleksi Matikainen 3-0 German Volkov
-67kg 3x3 min Miina Sirkeoja 3-0 Areta Santos
-54kg 3x3 min Niina Ruponen 0-3 Mirka Phetsangkhat
-71kg 3x3 min Tatu Varrio 3-0 Rasmus Petell
-57kg 3x2 min Veronica Jalander 3-0 Eliisa Pakarinen
-91kg 3x2 min Niko Haavisto 3-0 Timo Toikkanen
-67kg 3x2 min Roope Mäenpää 0-3 Tony Hakakorpi
-48kg 3x2 min Jessica Eklund 0-3 Satu Mykkänen
-32kg 2x2 min Aatu Laisi 0-3 Kirill Sergeev
-67 kg 2x2 min Paavo Leinonen 2-1 Jesse Ignatovitch
-71kg 3x2 min Kasper Vuorijärvi 3-0 Cemal Kalkan
-67kg 3x2 min Mika Huuskonen 3-0 Buraq Al-Barkat
-75kg 3x2 min Jonathan Ryynänen 0-3 Artturi Butsjak
-81kg 3x2 min Suvi Hattukangas 0-3 Säde Hattukangas
-67kg 3x2 min Vihtori Lind 3-0 Arttu Ihatsu
-57kg 3x3 min Elsa Pippuri 3-0 Noora Armila
-54kg 3x3 min Pauliina Salonen 3-0 Malyshkina Ksenya
-67kg 3x3 min Jani Mäenpää TKO1 Cashurbek Sobirov
-63,5 kg 3x3 min Timo Venäläinen 0-3 Kirill Smirnov
-65kg 3x3 min 3-0 Darya Zheleznyak
-54kg 3x3 min Sanni Nurminen 3-0 Daria Puntus
-67kg 5x3 min Ossi Kokkoniemi 3-0 Taimuraz Tchkhovrebov
-51kg 5x3 min Tessa Kakkonen 3-0 Kristina Izmailova
-71kg 3x3 min Piia Raita 0-3 Riikka Järvenpää
-54kg 3x3 min Lotta Loikkanen 3-0 Sari Levänen
-75kg 3x2 min Tuukka Määttä 1-2 Toni Hesanto
-75kg 3x2 min Jani Karppinen 3-0 Tao Vuokko
-67 kg 3x2 min Toni Salapuro Tasoitus Rasmus Lehtamo
-71 kg 5x3 min Antero Hynynen KO1 Yoddecrit Sitrambo
-71kg 5x3 min Pok Jääskeläinen 3-0 Filip Rzadek
-86kg 3x3 min Ari Savolainen 1-2 Mikael Råman
-67kg 3x3 min Areta Santos 0-3 Miina Sirkeoja
-75kg 3x3 min Tuomas Jauhiainen 0-3 Nico Holopainen
-71kg 3x2 min Atte Eronen 0-3 Miikael Ollila
-67kg 3x2 min Satu Ukkonen 1-2 Susanna Lamminpää
-57kg 3x2 min Veronika Jalander 0-3 Niina Ruponen
-57kg 3x2 min Jemina Pitkälä 2-1 Sheima Amirkhani
-81kg 3x2 min Kaius Kettunen 3-0 Antti Thilman
-75kg 3x2 min Jonatan Tesfome 0-3 Jonathan Ryynänen
-75kg 3x2 min Mehdi Bourougel 1-2 Lauri Snirvi
-71 kg 3x2 min Anette Von Bell 3-0 Säde Hattukangas
+91kg 3x2 min Eetu Kuhlman 3-0 Jukka Latva-Somppi
-81kg 3x2 min Chakkrit Kaewnok 0-3 Joonas Kaunismäki
-67kg 3x2 min Tony Hakakorpi 2-1 Teemu Säyriö
-63,5kg 3x2 min Kaisa Leino 3-0 Jenni Kivioja
-57kg 3x2 min Jemina Pitkälä 3-0 Anna Salmi
-63.5kg 3x2 min Kristoffer Björkskog 3-0 Oskari Stenholm
-67kg 3x2 min Mika Huuskonen KO2 Hamid Mirzai
-75kg 3x2 min Artturi Butsjak 3-0 Jose Airaksinen
-51kg 3x2 min Jenna Eslin 3-0 Jessica Eklund
-67kg 3x2 min Daniel Kestilä 1-2 Vihtori Lind
-81kg 3x2 min Ari Savolainen TKO2 Kasper Karvinen
-75kg 3x3 min Niko Korventaus 2-1 Aleksi Matikainen
-63,5kg 3x3 min Jimi Juvonen 0-3 Jesse Valo
-71kg 3x3 min Johannes Puranen TKO3 Mika Kontiola
-60kg 5x3 min Gia Winberg 3-0 Heidi Vuoma
-63,5kg 5x3 min Kari Viinikainen 3-0 Jurij Buhvalov
-71kg 3x3 min Kristoffer Björkskog 3-0 Ali Mehrvaz
-60kg 3x3 min Pia Heikkilä 0-3 Nella Tamminen
-71kg 3x3 min 3-0 Ali Mehrvaz
-81kg 3x3 min Jan Salminen 0-3 Jussi Santalahti
-67kg 3x3 min Laressa Van Emdem 3-0 Diana Rogosina
-48kg 3x3 min Tessa Kakkonen 5-0 Nina Shumacher
-60kg 3x3 min Gia Winberg 0-5 Isa Tidblad-Keskikangas
-54kg 3x3 min Siiri Tura 0-5 Maria Lobo
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara 0-5 Patricia Axling
-45kg 3x2 min Satu Mykkänen 0-5 Vera Negodina
-48kg 3x3 min Tessa Kakkonen 5-0 Reda Stasavskaite
-71 kg 3x3 min Teemu Hellevaara 0-5 Andrei Kulebin
-60kg 3x3 min Gia Winberg 5-0 Anke Kemmer
-48kg 3x3 min Tessa Kakkonen 5-0 Lisiane Payet
-54kg 3x3 min Siiri Tura 5-0 Kristina Kuznetsova
-45kg 3x2 min Mike Parhiala 2-1 Jonne Kärenlampi
-63,5kg 3x2 min Miina Sirkeoja 3-0 Laura Säisänen
-48kg 3x2 min Emma Pyykkönen 3-0 Emmi Tuomaala
-57kg 3x2 min Riikka Ahonen 0-3 Niina Lavikainen
-71kg 3x2 min Peter Koivula Luovutusvoitto Joni Salo
-67kg 3x2 min Aatu Pietiläinen 0-3 Vihtori Lind
-86kg 3x2 min Jami Hakanen Luovutusvoitto Jose Airaksinen
-45kg 3x2 min Mike Parhiala NO CONTEST Aatu Laisi
-48kg 3x2 min Jessica Eklund 3-0 Laura Mäki
-71kg 3x2 min Rasmus Petell 3-0 Miikael Ollila
-57kg 3x2 min Riikka Ahonen 3-0 Anna Salmi
-67kg 3x3 min Konsta Martti TKO Kasper Vuorijärvi
-71kg 3x3 min Janne Rantatulkkila Ratkaisematon Eetu Nevalainen
-67kg 3x3 min Aatu Pietiläinen 0-3 Min Kyi
-86kg 3x3 min Antti Tampio 1-2 Mikael Råman
-75kg 3x3 min Roni Karvinen 0-3 Joni Kurkimäki
-30kg 3x2 min Ville Jalonen 3-0 Alex Tolonen
-57kg 3x2 min Jutta Salonen 2-1 Emelie Smidt
-71kg 3x2 min Mika Huuskonen 3-0 Cemal Kalkan
-57kg 3x2 min Anna Höglund 0-3 Maria Niemi
-75kg 3x2 min Tao Vuokko 3-0 Juha Mannila
-63,5kg 3x3 min Miina Sirkeoja 3-0 Linnea Sundberg
-81kg 3x2 min Toni Hesanto 2-1 Miikael Ollila
-86kg 3x2 min Eero Sainio DRAW Jami Hakanen
-81kg 3x3 min Aleksi Tuupainen 0-3 Aleksi Matikainen
-71kg 3x2 min Anna Rantanen 3-0 Mia Åstrand
-67kg 3x3 min Kristoffer Björkskog 1-2 Jani Mäenpää
-57kg 3x2 min Maria Niemi 3-0 Veronica Jalander
-63,5kg 3x2 min Noora Armila 2-1 Laura Säisänen
-63,5kg 3x2 min Arttu Ihatsu 3-0 Amir Mohammadi
-67kg 3x2 min Cemal Kalkan 3-0 Hamid Mirzai
-81kg 3x2 min Sami Puotiniemi 3-0 Jonatan Tesfome
-86kg 3x2 min Jami Hakanen 1-2 Antti Tampio
+91kg 3x2 min Tomi Sirkiä 0-3 Eetu Kuhlman
-71kg 3x3 min Peeter-Erik Kiis 3-0 Tatu Varrio
-71kg 3x3 min Alexander Vartiaynen TKO2 Mika Kontiola
-75kg 5x3 min Pok Jääskeläinen 0-3 Adel Ekvall
-54kg 3x3 min Sanni Nurminen 0-3 Merve Saglam
-54kg 3x3 min Sanni Nurminen 3-0 Ekaterina Popuva
-81kg 5x3 min Jussi Santalahti 2-0 Mehran Zangana
-86kg 3x3 min Jussi Pirttikangas KO2 Miro Koliseva
-71kg 3x3 min Marttin Kivisaar 3-0 Endika Vidal
-60kg 3x3 min Minh Le 0-3 Riku Mikkonen
-60kg 3x3 min Pia Heikkilä 0-3 Jenny Myllykoski
-57kg 3x3 min Sari Levänen 1-2 Petra Pirttimäki
-71kg 3x2 min Anna Rantanen 3-0 Mia Åstrand
-48kg 3x3 min Tessa Kakkonen 5-0 Maggie Tucker
-91kg 3x3 min Aki Kulmala TKO2 Issa Baan
-48kg 3x3 min Tessa Kakkonen 5-0 Truc Nguyen Thi Thanhin
-67kg 3x3 min Pok Jääskeläinen 0-5 Zaynukov Magomed
-57kg 3x3 min Essi Riihimäki 0-5 Patricia Axling
-67kg 3x3 min Riikka Järvenpää 0-5 Bedi Tacyildiz
-86kg 3x3 min Daniel Forsberg TKO3 Anatoliy Vanakov
-86kg 3x3 min Daniel Forsberg Walk Over Unknown
-67kg 3x3 min Pok Jääskeläinen Walk Over Unknown
-63,5kg 3x3 min Kari Viinikainen 0-5 Bakar Gelelitzen
+91kg 3x3 min Miika Kinnunen KO1 Andrei Herassimchuk
-48kg 3x3 min Tessa Kakkonen 5-0 Rattanahaphon Hanphan
-51kg 3x3 min Sanni Nurminen 0-5 Ines Pilutin
-91kg 3x3 min Aki Kulmala Walk Over Unknown
-51kg 3x3 min Mirka Salonen 0-5 Johanna Rydberg
-67kg 3x3 min Riikka Järvenpää 5-0 Jennifer Colomb
-71kg 3x3 min Teemu Hellevaara 0-5 Andrei Kulebin
-81kg 3x3 min Jussi Santalahti 0-5 Dzmitry Valent
-57kg 3x3 min Essi Riihimäki 5-0 Luna Tobin
-51kg 3x3 min Mirka Salonen 5-0 Anastasiia Kulinich
-60kg 3x3 min Timo Venäläinen KO2 Olea Gustavo
-81kg 3x3 min Jussi Pirttikangas TKO3 Pavel Karijuki
-48kg 3x3 min Tessa Kakkonen 5-0 Unknown
-71kg 3x3 min Teemu Hellevaara 5-0 Unknown
-48kg 3x2 min Nuutti Mäkinen Ratkaisematon Eemil Kangastie
-54kg 3x2 min Heikki Kallio 0-3 Oliver Vinni
-67kg 3x3 min Raul Eskol 0-3 Jani Mäenpää
-67kg 3x3 min Romet Eskol 0-3 Lasse Järvinen
-71kg 3x3 min Mika Kontiola 3-0 Mohammed Naim-Heidari
-81kg 3x3 min Jesse Teelahti 1-2 Jere Kujala
-81kg 3x3 min Jesse Liljeberg 3-0 Maikel Astur
-54kg 3x2 min Jutta Salonen 0-3 Elsa Pippuri
-67kg 3x2 min Juho Karjalainen 3-0 Cemal Kalkan
-63,5kg 3x2 min Jenni Kivioja 3-0 Laura Salmensuu
+91kg 3x2 min Eetu Kuhlman 3-0 Jami Hakanen
-81kg 3x2 min Aleksi Manner 0-3 Ville Koskela
-63,5kg 3x2 min Sari Kärki 3-0 Laura Säisänen
-75kg 3x2 min Henri Huttunen 0-3 Robin Ingves
-71kg 3x2 min Oskari Mela 3-0 Kalle Kallio
-67kg 3x2 min Hamid Qorbani 1-2 Arttu Ihatsu
-75kg 3x2 min Nico Holopainen 3-0 Daniel Fernandez
-54kg 3x2 min Veronica Jalander 0-3 Elsa Pippuri
+91kg 3x2 min Jani Kokko 1-2 Martin Siiman
-63,5kg 3x2 min Aura Vähäkallio 0-3 Henriikka Salmi
-71kg 3x2 min Niko Korventaus 2-1 Joni Salo
-51kg 3x2 min Oliver Vinni 3-0 Jesse Ignatovitch
-54kg 3x3 min Sari Levänen 1-2 Johanna Heikkinen
-60kg 3x3 min Mikael Syrjä 0-3 Abdi Fatah Kalif
-58kg 3x2 min Oliver Vinni 3-0 Paavo Leinonen
-57kg 3x2 min Viivi Valokainen 3-0 Jutta Salonen
-63,5kg 3x2 min Vera Keitaanranta 3-0 Laura Salmensuu
-63,5kg 3x2 min Vili Phermsin 1-2 Sami Rahman
-63,5kg 3x2 min Andrei Nuija 3-0 Joonas Mäkivirta
-81kg 3x2 min Ville Koskela 0-3 Antti Virta
-75kg 3x2 min Holger Jaht 0-3 Dani Yläniemi
-63,5kg 3x2 min Iris Nihti 2-1 Sari Kärki
-57kg 3x2 min Katariina Törn 0-3 Veronica Jalander
-75kg 3x2 min Kaupo Karjane 3-0 Karzan Wrja
-67kg 3x2 min Henriikka Salmi 3-0 Jenni Kivioja
+91kg 3x2 min Heikki Ora 0-3 Eetu Kuhlman
-75kg 3x2 min Jonathan Ryynänen 3-0 Ilmo Peltola
-63,5kg 3x2 min Iris Nihti 1-2 Noora Armila
-63,5kg 3x3 min Lasse Järvinen 3-0 Onni Haapala
-67kg 3x3 min Teemu Kuukka 0-3 Peter Divakov
-67kg 3x3 min Niko Korventaus 2-1 Jani Mäenpää
-71kg 3x3 min Joel Arolainen TKO3 Tatu Varrio
-57kg 3x2 min Petra Pirttimäki 2-1 Saara Sinikallio
-67kg 3x2 min Pablo Sihvo 0-3 Henri Huttunen
-60kg 3x2 min Eetu Latikka 3-0 Paavo Leinonen
-48kg 3x2 min Elsa Pippuri 3-0 Jessica Eklund
-86kg 3x2 min Tero Saikkonen 0-3 Antti Tampio
-91kg 3x3 min Antti Ikonen 3-0 Mikael Råman
-71kg 3x3 min Pauli Hämäläinen 0-3 Roni Karvinen
-51kg 3x2 min Pyry Lohi 0-3 Jesse Ignatovitch
-51kg 3x2 min Heikki Kallio 3-0 Nuutti Mäkinen
-63,5kg 3x2 min Laura Säisänen 2-1 Vera Keitaanranta
-81kg 3x2 min Ville Koskelainen 0-3 Jesse Teelahti
-81kg 3x2 min Janne Heino 1-2 Sakari Vestinen
-86kg 3x2 min Janne Suominen 0-3 Ronald Krasnikov
-71kg 3x2 min Roope Mäenpää 1-2 Oskari Mela
-67kg 3x2 min Joonas Mäkivirta 1-2 Buraq Al-Barkat
-60kg 3x2 min Miina Sirkeoja DRAW Sari Levänen
-71kg 3x3 min Mikael Lindström 0-3 Tatu Varrio
-75kg 3x3 min Aleksi Matikainen 3-0 Aleksi Tuupainen
-86kg 3x3 min Daniel Forsberg 1-2 Lucas Dvorak
-81kg 3x3 min Volodymyr Holubiev 0-3 Ari Savolainen
-81kg 3x3 min Jussi Pirttikangas 2-1 Jesse Liljeberg
-67kg 3x3 min Ossi Kokkoniemi KO3 Jacob Leiegård
-54kg 3x3 min Mirka Phetsangkhat 3-0 Pållan Carlsson
-75kg 3x3 min Otto Suonpää 2-0 William Jacobson
-71kg 3x3 min Pia Raita 0-3 Riikka Järvenpää
-54kg 3x3 min Pauliina Salonen 2-1 Anna Höglund
-60kg 3x3 min Pia Heikkilä 0-3 Aino-Maija Maisonlahti
-60kg 3x2 min Vera Keitaanranta 0-3 Sara Sinikallio
-63,5kg 3x2 min Vili Phermsin 0-2 Toni Singh
-86kg 3x3 min Jere Kujala 3-0 Ville Heikkinen
-71kg 3x2 min Oskari Mela 3-0 Cemal Kalkan
-75kg 3x3 min Sami Leino 3-0 Tony Koivula
-63,5kg 3x2 min Jenni Kivioja 3-0 Vera Keitaanranta
-81kg 3x3 min Daniel Forsberg KO1 Kim Nielsen
-60kg 3x3 min Timo Venäläinen TKO3 Julian Bengtsen
-63,5kg 5x3 min Riku Mikkonen TKO3 Unknown
-71kg 3x3 min Pok Jääskeläinen TKO3 Teemu Hellevaara
-81kg 3x3 min Jussi Pirttikangas 0-3 Jussi Santalahti
-67kg 3x3 min Riikka Järvenpää 3-0 Laressa Van Emdem
+91kg 3x3 min Harri Haavisto 2-1 Marcus Vänttinen
-60kg 3x3 min Lasse Järvinen 0-3 Timo Venäläinen
-48kg 3x3 min Tessa Kakkonen 3-0 Pia Urpulahti
-63,5kg 3x3 min Jani Mäenpää TKO3 Kari Viinikainen
-51kg 3x3 min Sanni Nurminen 0-3 Mirka Salonen
-67kg 3x3 min Alexander Vartiaynen 3-0 Niko Korventaus
-54kg 3x3 min Anette Österberg 0-3 Siiri Tura
-60kg 3x3 min Miina Sirkeoja 0-3 Gia Winberg
-57kg 3x3 min Essi Riihimäki 3-0 Riina Sipovaara
-75kg 3x3 min Volodymyr Holubiev 2-1 Ari Savolainen
-54kg 3x3 min Johanna Heikkinen 0-3 Anette Österberg
-54kg 3x3 min Siiri Tura 3-0 Maiju Partonen
-60kg 3x3 min Miina Sirkeoja 2-1 Anette Von Bell
-60kg 3x3 min Gia Winberg 3-0 Nella Tamminen
-71kg 3x3 min Pok Jääskeläinen 3-0 Toni Anttila
-71kg 3x3 min Sami Leino 0-3 Teemu Hellevaara
-60kg 3x3 min Gia Winberg 3-0 Anne Koskela
-60kg 3x3 min Timo Venäläinen 2-1 Shokrullah Akbari
-63,5kg 3x3 min Pekka Vesanen 0-3 Kari Viinikainen
-67kg 3x3 min Niko Korventaus 3-0 Onni Haapala
-48kg 3x3 min Sara Granath 0-3 Pia Urpulahti
-51kg 3x3 min Mirka Salonen 2-1 Mirka Phetsangkhat
-57kg 3x3 min Pia Heikkilä TKO3 Riina Sipovaara
-54kg 3x3 min Siiri Tura 3-0 Sari Levänen
-54kg 3x3 min Maiju Partonen 3-0 Pauliina Salonen
-71kg 3x3 min Mika Kontiola 0-3 Sami Leino
-71kg 3x3 min Tony Koivula 0-3 Teemu Hellevaara
-63,5kg 5x3 min Riku Mikkonen 0-3 Unknown
-71kg 3x2 min Niko Korventaus 3-0 Toni Åfelt
-63,5kg0 3x2 min Iris Nihti 3-0 Sara Sinikallio
-63,5kg 3x2 min Sami Rahman 3-0 Niko Tupila
-57kg 3x2 min Sari Mäntypuro 0-3 Elsa Pippuri
-71kg 3x2 min Tatu Varrio 1-2 Harri Puonti
-60kg 3x2 min Jenny Myllykoski no contest Aino-Maija Maisonlahti
-91kg 3x2 min Antti Virta 1-2 Arto Kuosmanen
-75kg 3x2 min Marttin Kivisaar 3-0 Joni Kasila
-54kg 3x3 min Pauliina Salonen 1-2 Sari Levänen
-63,5kg 3x2 min Peter Divakov no contest Mikael Syrjä
-63,5kg 3x2 min Anna Laurila 0-3 Nella Tamminen
-75kg 3x2 min Jesse Teelahti 2-1 Tony Koivula
-77kg 3x3 min Ari Savolainen 3-0 Toni Anttila
-63,5kg 3x3 min Jani Mäenpää 0-3 Ali Reza
-60kg 3x2 min Maria Niemi 2-1 Linnea Sundberg
-57kg 3x3 min Gia Winberg 0-3 Chommanee Taehiran
-60kg 3x2 min Petra Pirttimäki 2-1 Sara Sinikallio
-54kg 3x3 min Mirka Salonen 3-0 Pållan Carlsson
-71kg 3x3 min Jari Mustakallio 3-0 Jakob Leiegård
-75kg 3x3 min Aleksi Tuupainen 3-0 Roni Karvinen
-86kg 3x3 min Alexey Dmitriev 3-0 Jesse Liljeberg
-81kg 5x3 min Daniel Forsberg 3-0 Jiri Zak
-60kg 3x3 min Pauliina Salonen 3-0 Anne Koskela
-54kg 3x2 min Elsa Pippuri 3-0 Ella Haapala
-63,5kg 3x2 min Endika Vidal 3-0 Toni Singh
-71kg 3x2 min Toni Åfelt 0-3 Max Kiekeben
-67kg 3x2 min Tatu Varrio 3-0 Ossi Arkko
-60kg 3x2 min Nella Tamminen 0-3 Anne Koskela
-60kg 3x3 min Sanni Nurminen 3-0 Areta Santos
-60kg 3x2 min Kristoffer Björkskog 3-0 Jimi Juvonen
-54kg 3x3 min Elina Immonen 0-3 Anne Line Hogstad
-63,5kg 3x3 min Kari Viinikainen 2-1 Daniel Lopez
-71kg 3x3 min Teemu Hellevaara 0-3 Magnus Andersson
-57kg 3x3 min Riina Sipovaara 2-1 Evelina Wikner
-57kg 3x3 min Abdi Fatah Kalif TKO2 Marcus Kalberg
-51kg 3x3 min Tessa Kakkonen 2-1 Therese Gunnarsson
-60kg 3x3 min Gia Winberg 0-3 Sandra Bengtsson
-63,5kg 3x3 min Peter Gelius 0-3 Kari Viinikainen
-81kg 3x3 min Daniel Forsberg 3-0 Joakim Siljuberg
-63,5kg 3x2 min Buraq Al-Barkat 0-3 Peter Divakov
- 57 kg 3x2 min Nita Makkonen 1-2 Kati Kautonen
-60kg 3x2 min 3-0 Jimi Juvonen
-67kg 3x2 min Johannes Puranen 0-3 Niko Korventaus
-81kg 3x2 min Adiel Lemberg 0-3 Jere Kujala
-63,5kg 3x2 min Kasper Vuorijärvi 1-2 Peter Divakov
-48kg 3x2 min Jessica Eklund 3-0 Hanin Hussin
-75kg 3x3 min Volodymyr Holubiev TKO2 Juhani Fyrsten
-57kg 3x2 min Aino-Maija Maisonlahti 1-2 Nella Tamminen
-75kg 3x2 min Joni Kasila 0-3 Nico Holopainen
-71kg 3x2 min Marttin Kivisaar 3-0 Nima Abdulmalek
-67kg 3x2 min Juho Karjalainen 1-2 Endika Vidal
-81kg 3x2 min Jesse Teelahti 3-0 Simo Räsänen
-54kg 3x3 min Sari Levänen 0-3 Sanni Nurminen
-81kg 3x2 min Juho Kahranaho 0-3 Sami Leino
-67kg 3x2 min Miina Sirkeoja no contest Laressa Van Emdem
-71kg 3x3 min Pekka Vesanen TKO2 Max Sairanen
-75kg 3x3 min Toni Anttila 2-0 Tony Koivula
-60kg 3x2 min Kristoffer Björkskog 2-1 Johan Barr
-51kg 3x2 min Jessica Eklund 0-3 Fatima Wretling
-51kg 3x2 min Emmi Lind 3-0 Jessica Eklund
-48kg 3x3 min Satu Mykkänen 3-0 Unknown
-54kg 3x3 min Sanni Nurminen 3-0 Unknown
-63,5kg 3x3 min Essi Riihimäki 3-0 Avgenia Andrenekova
-54kg 3x3 min Jennifer Esparagoza 3-0 Unknown
-67kg 3x3 min Johannes Puranen 3-0 Andrey Sipurin
-81kg 3x3 min Dimitrios Kydonakis 0-3 Unknown
-51kg 3x3 min Pauliina Salonen 0-3 Unknown
-60kg 3x3 min Lasse Järvinen 0-3 Unknown
-60kg 3x3 min Anette Von Bell 0-3 Unknown
-63,5kg 5x3 min Timo Venäläinen 0-3 Unknown
-57kg 5x3 min Riina Sipovaara RSC Unknown
-61,5kg 5x3 min Riku Mikkonen 0-3 Sabirov Shasirbek
-51kg 5x3 min Tessa Kakkonen RSC Daria Nosenok
-51kg 3x2 min Juhani Mäkinen 3-0 Endrik Alba
-63,5kg 3x2 min Sari Kärki 3-0 Jenny Myllykoski
-57kg 3x2 min Jutta Salonen 2-0 Netta Simpura
-67kg 3x2 min Sari Levänen 3-0 Anna Laurila
-67kg 3x2 min Joonas Mäkivirta 3-0 Nima Abdulmalek
-67kg 3x2 min Sanni Salokanto 1-2 Maria Bergman
-71kg 3x2 min Tatu Varrio 0-3 Arthur Makembi
-81kg 3x2 min Ronald Krasnikov 3-0 Juhani Fyrsten
-75kg 3x2 min Jouni Arlin 0-3 Aleksi Tuupainen
-51kg 3x2 min Pia Urpulahti 3-0 Pauliina Salonen
+91kg 3x2 min Anssi Östring 0-3 Harri Haavisto
-63,5kg 3x2 min Essi Riihimäki 3-0 Sanna Lahtinen
-81kg 3x2 min Santtu Suominen 0-3 Ronald Krasnikov
-63,5kg 3x2 min Maria Niemi 2-1 Karoliina Heinonen
-81kg 3x2 min Kaupo Karjane 0-3 Jere Kujala
-60kg 3x3 min Lasse Järvinen TKO2 Abdi Fatah Kalif
-60kg 3x2 min Tommy Koho 0-3 Sami Rahman
-75kg 3x2 min Aleksi Tuupainen 2-1 Tony Koivula
-57kg 3x2 min Jennifer Esparagoza 1-2 Pauliina Salonen
-67kg 3x2 min Jimi Juvonen 0-3 Martin Lehtomaa
-67kg 3x2 min Maiju Partonen 3-0 Sanni Salokanto
-67kg 3x2 min Jani Mäenpää 1-2 Niko Korventaus
-63,5kg 3x2 min Peter Divakov no contest Nima Abdulmalek
-67kg 3x2 min Andrei Nuija 0-3 Buraq Al-Barkat
-63,5kg 3x2 min Kristoffer Björkskog 3-0 Jimi Juvonen
-71kg 3x2 min Karzan Wrja 2-1 Tatu Varrio
-63,5kg 3x2 min 3-0 Jimi Juvonen
-75kg 3x2 min Eero Sainio 3-0 Roni Karvinen
-67kg 3x2 min Joonas Mäkivirta 2-1 Ossi Arkko
-60kg 3x2 min Anne Koskela 2-1 Nita Makkonen
-54kg 3x2 min Sari Levänen 3-0 Jennifer Esparagoza
-60kg 3x2 min Sari Kärki 3-0 Aino-Maija Maisonlahti
-81kg 3x2 min Jesse Teelahti 3-0 Erkka Aronen
-67kg 3x3 min Heikki Saira 2-1 Miska Rautiainen
-71kg 3x3 min Mika Kontiola 3-0 Tony Koivula
-54kg 3x2 min Eliisa Pakarinen 3-0 Katja Lehto
-45kg 3x2 min Jessica Mannelin no contest Nea Vuoma
-45kg 3x2 min Jonne Kärenlampi no contest Aatu Laisi
-81kg 3x2 min Juhani Fyrsten 2-1 Mikael Råman
-54kg 3x2 min Jessica Eklund no contest Katja Lehto
+91kg 3x2 min Jukka Latva-Somppi 3-0 Mika Penttilä
-75kg 3x2 min Ville Liimatainen no contest Juhani Fyrsten
-48kg 3x2 min Sanni Nurminen 3-0 Unknown
-71kg 3x3 min Teemu Hellevaara TKO2 Muesang Suppachai
-48kg 3x3 min Tessa Kakkonen KO1 Jill Campart
-51kg 3x3 min Mirka Phetsangkhat 0-3 Kristen Armstrong
-63,5kg 3x3 min Riikka Järvenpää 3-0 Aleksandra Sitnikava
-63,5kg 3x3 min Kari Viinikainen TKO2 Antoine Habash
-67kg 3x3 min Heidi Björklund 0-3
-45kg 3x3 min Pia Urpulahti TKO3 Louise Fuller
-71kg 3x3 min Pia Raita 0-3 Anna Tarasova
-86kg 3x3 min Jussi Santalahti 3-0 Seker Oguz
-54kg 3x2 min Abdi Fatah Kalif 0-3 Shaar Yos
-60kg 3x2 min Riku Mikkonen 0-3 Shaun Baillie
-48kg 3x3 min Tessa Kakkonen TKO1 Unknown
-75kg 3x2 min Ali Taimouri RSC2 Unknown
-63,5kg 3x3 min Riikka Järvenpää 0-3 Unknown
-71kg 3x2 min Johannes Puranen 0-3 Unknown
-60kg 3x3 min Timo Venäläinen TKO2 Unknown
-86kg 3x3 min Jussi Santalahti KO3 Malik Bahi
-71kg 3x2 min Ali Taimouri 3-0 Ondrej Marvan
-75kg 3x3 min Laressa Van Emdem TKO3 Unknown
-45kg 3x3 min Pia Urpulahti 0-3 Unknown
-48kg 3x3 min Tessa Kakkonen 0-3 Unknown
-75kg 3x3 min Laressa Van Emdem 3-0 Unknown
-75kg 3x2 min Ali Taimouri TKO2 Unknown
-86kg 3x3 min Jussi Santalahti 0-3 Unknown
-48kg 3x2 min Sanni Nurminen 3-0 Unknown
-75kg 3x3 min Laressa Van Emdem 3-0 Unknown
-63,5kg 3x3 min Kristoffer Björkskog 1-2 Jani Mäenpää
-75kg 3x2 min Jonas Holden Nyström 2-1 Olli Pärssinen
-63,5kg 3x2 min Laura Säisänen 0-3 Anette Von Bell
-48kg 3x3 min Camilla Danielsson 0-3 Anni Simonen
-60kg 3x3 min Abdi Fatah Kalif 0-3 Tolga Atansov
-71kg 3x3 min Cristian Rodriques 2-1 Jose Lehtimäki
-71kg 3x3 min Peeter-Erik Kiis 1-2 Mushtaq Abbasi
-54kg 3x3 min Heli Salapuro 0-3 Mirka Phetsangkhat
-63,5kg 3x3 min 1-2 Jani Mäenpää
-81kg 3x3 min Edla Niemi 3-0 Jennifer Österlin
-63,5kg 3x2 min Susanna Paalijärvi 1-2 Sari Kärki
-71kg 3x2 min Mehdi Bourouael 3-0 Zaher Hosseini
-54kg 3x2 min Vilma Korkiatupa 2-1 Katja Maxinkova
-67kg 3x2 min Benjamin Ragnell 3-0 Jari Vesterbacka
-51kg 3x2 min Minttu Söderholm 0-3 Jenna Salmela
-63,5kg 3x2 min Jimi Juvonen 3-0 Kasperi Saarikoski
-60kg 3x2 min Jenny Myllykoski 0-3 Maiju Partonen
-81kg 3x2 min Simo Tuisku 0-3 Jere Kujala
-54kg 3x2 min Sari Levänen 3-0 Jenna Salmela
-81kg 3x2 min Jesse Teelahti 2-1 Tuukka Määttä
-71kg 3x2 min Tatu Varrio 0-3 Niko Korventaus
-75kg 3x2 min Toni Åfelt 0-3 Aleksi Tuupainen
-86kg 3x2 min Ville Heikkinen 2-1 Jouko Viik
-81kg 3x3 min Daniel Forsberg 2-1 Nadir Iskhakov
-63,5kg 3x3 min Kari Viinikainen 3-0 Peter Albrectecht
-91kg 3x3 min Juho Ohtonen 3-0 Markus Lampinen
-67kg 3x3 min Laressa Van Emdem draw Riikka Järvenpää
-75kg 3x3 min Johannes Puranen 3-0 Samir Mehinovic
-60kg 3x3 min Riku Mikkonen 3-0 Shokrullah Akbari
-48kg 3x3 min Tessa Kakkonen 3-0 Niina Ruponen
-60kg 3x2 min Kristoffer Björkskog 3-0 Min Kyi
-63,5kg 3x2 min Endika Vidal 3-0 Jimi Juvonen
-63,5kg 3x2 min Jenny Myllykoski 0-3 Susanna Paalijärvi
-67kg 3x2 min Benjamin Ragnell 2-1 Jari Vesterbacka
-91kg 3x2 min Jouko Viik 0-3 Kirmo Kolehmainen
-81kg 3x2 min Jere Kujala 3-0 Juho Kahranaho
-81kg 3x2 min Adiel Lemberg 3-0 Jose Airaksinen
-71kg 3x2 min Toni Åfelt 3-0 Rasmus Hendolin
-75kg 3x2 min Tuukka Määttä 3-0 Eero Sainio
-71kg 3x2 min Mika Hatanpää 0-3 Marttin Kivisaar
-67kg 3x2 min Anniina Ervasti 0-3 Henna Suodenjoki
-67kg 3x2 min Ossi Arkko 0-3 Niko Korventaus
-51kg 3x2 min Anna Forsman 3-0 Laura Lietepohja
-71kg 3x3 min Max Kiekeben 3-0 Eetu Nevalainen
-60kg 3x3 min 3-0 Min Kyi
-67kg 3x3 min Olli Ruuskanen 3-0 Miska Rautiainen
-45kg 3x2 min Hanin Hussin no contest Jesse Ignatovitch
-45kg 3x2 min Miko Vuoma 0-3 Robin Hagert
-54kg 3x2 min Jesse Nyberg 3-0 Juho Rantala
-63,5kg 3x2 min Laura Säisänen 0-3 Marika Niemi
-51kg 3x2 min Jessica Eklund 0-3 Anna Forsman
-60kg 3x2 min Mikael Syrjä 3-0 Kasper Vuorijärvi
-63,5kg 3x2 min Min Kyi 0-3 Andrei Nuija
-54kg 3x2 min Sari Levänen 0-3 Pauliina Salonen
-54kg 3x2 min Vilma Korkiatupa 3-0 Jennifer Esparagoza
-67kg 3x2 min Rasmus Petell 2-1 Jose Lehtimäki
-71kg 3x2 min Peeter-Erik Kiis 3-0 Atte Eronen
-71kg 3x2 min Tatu Varrio 2-1 Antti Lesonen
-81kg 3x2 min Adiel Lemberg 3-0 Mikael Råman
-48kg 3x3 min Sanni Nurminen 3-0 Anni Simonen
-57kg 3x3 min Noora Tirkkonen 1-2 Heidi Vuoma
-60kg 3x2 min Susanna Paalijärvi 0-3 Janika Antinmaa
-75kg 3x2 min Valtteri Salonen 1-2 Aleksi Tuupainen
-75kg 3x2 min Rami Saari 3-0 Kalle Viheriäkoski
-54kg 3x2 min Jesse Nyberg no contest Taito Långström
-35kg 3x2 min Juho Tupila 0-2 Miko Vuoma
-54kg 3x2 min Juho Rantala 2-0 Edu Kukkonen
-71kg 3x2 min Rasmus Hendolin 0-3 Tatu Varrio
-54kg 3x2 min Eetu Latikka 0-3 Oliver Cronsten
-48kg 3x2 min Sara Granath 2-1 Anni Simonen
-71kg 3x3 min Johannes Puranen 3-0 Max Sairanen
-60kg 3x3 min Riina Sipovaara 3-0 Miina Sirkeoja
-51kg 3x3 min Sanni Nurminen 3-0 Cornelia Bonarp
-67kg 3x3 min Alexander Vartiaynen TKO2 Antonis Vassilou
-71kg 3x3 min Ali Taimouri TKO1 Constantino Costas Nanga
-86kg 5x2 min Jussi Santalahti 3-0 Sergei Golinkevich
-51kg 3x3 min Siiri Tura 0-3 Lommanee Chalamnoy
-60kg 3x2 min Susanna Paalijärvi 3-0 Pauliina Karell
-60kg 3x2 min Ali Hossaini 0-3 Mikael Syrjä
-63,5kg 3x2 min Levent Kartal 2-1 Andrei Nuija
-63,5kg 3x2 min Mikael Åvall 3-0 Petteri Rantoja
-67kg 3x2 min Kare Rasilainen 1-2 Peeter-Erik Kiis
-71kg 3x2 min Niko Korventaus 3-0 Mehdi Bourouael
-71kg 3x2 min Max Sairanen 1-2 Jan Strandberg
-71kg 3x2 min Max Kiekeben 3-0 Markku Strandman
-63,5kg 3x2 min Sari Kärki 2-1 Susanna Paalijärvi
+91kg 3x2 min Simp Simson 0-3 Jami Hakanen
-60kg 3x3 min 0-3 Abdi Fatah Kalif
-48kg 3x2 min Eemeli Härkönen no contest Robin Hagert
-48kg 3x2 min Jessica Mannelin no contest Nea Vuoma
-57kg 3x2 min Niina Lavikainen 2-1 Venla Manninen
-54kg 3x3 min Eliisa Pakarinen 3-0 Heidi Mantere
-48kg 3x2 min Miko Vuoma no contest Robin Hagert
-81kg 3x2 min Mikael Råman 3-0 Mikael Kukkonen
-81kg 3x2 min Sakari Pyykkönen 0-3 Roni Lång
-60kg 3x3 min Shokrullah Akbari TKO3 Min Kyi
-81kg 3x3 min Esa Tamminen TKO2 Kristian Maijala
-67kg 3x3 min Antti Lesonen 0-3 Miska Rautiainen
-75kg 3x3 min Eetu Nevalainen 1-2 John Tedeschi
-54kg 3x2 min Sanni Nurminen 1-2 Claudia Senlak
-57kg 3x3 min Mikko Blom 0-3 Abdi Fatah Kalif
-60kg 3x2 min Jani Mäenpää 1-2 Riku Mikkonen
-48kg 3x3 min Niina Ruponen 0-3 Tessa Kakkonen
-63,5kg 3x3 min Teemu Lindgren 0-3 Pekka Vesanen
-51kg 3x3 min Mirka Phetsangkhat 2-1 Siiri Tura
-67kg 3x3 min Alexander Vartiaynen 3-0 Max Sairanen
-54kg 3x3 min Henniina Hulkko 3-0 Elina Immonen
-71kg 3x3 min Kevin Nieminen 3-0 Jan Salminen
-71kg 3x3 min Pia Raita 3-0 Pirjo Kivelä
-91kg 3x3 min Antti Mikkola 0-3 Juho Ohtonen
-57kg 3x3 min Anette Österberg 2-1 Heidi Vuoma
-57kg 3x3 min Anne Koskela 0-3 Riina Sipovaara
-75kg 3x3 min Ali Taimouri 3-0 Ari Savolainen
-75kg 3x3 min Antti Mäntylä 0-3 Simo Ukkonen
-48kg 3x3 min Anni Simonen 0-3 Tessa Kakkonen
-63,5kg 3x3 min Timo Venäläinen TKO Pekka Vesanen
-63,5kg 3x3 min Olli Tikkanen TKO Kari Viinikainen
-71kg 3x3 min Aleksi Matikainen 3-0 Kevin Nieminen
-71kg 3x3 min Ossi Kokkoniemi 0-3 Teemu Hellevaara
-63,5kg 3x3 min Anniina Ervasti 0-3 Heidi Björklund
-60kg 3x3 min Gia Winberg 3-0 Miina Sirkeoja
-57kg 3x3 min Anette Österberg 0-3 Riina Sipovaara
-75kg 3x3 min Ali Taimouri 3-0 Simo Ukkonen
-57kg 3x3 min Kristian Katajamäki 0-3 Abdi Fatah Kalif
-60kg 3x3 min Lasse Järvinen 0-3 Riku Mikkonen
-45kg 3x3 min Sanni Nurminen 3-0 Linda Rehn
-48kg 3x3 min Tessa Kakkonen 3-0 Pia Urpulahti
-63,5kg 3x3 min Timo Venäläinen 0-3 Kari Viinikainen
-51kg 3x3 min Mirka Salonen 0-3 Mirka Phetsangkhat
-67kg 3x3 min Pok Jääskeläinen 3-0 Alexander Vartiaynen
-54kg 3x3 min Sari Levänen 0-3 Henniina Hulkko
-71kg 3x3 min Aleksi Matikainen 0-3 Teemu Hellevaara
-71kg 3x3 min Laressa Van Emdem 3-0 Pia Raita
-81kg 3x3 min Jussi Pirttikangas 0-3 Daniel Forsberg
-91kg 3x3 min Jussi Santalahti 3-0 Juho Ohtonen
+91kg 3x3 min Sauli Rantanen 0-3 Pasi Kupila
-75kg 3x2 min Rasmus Hendolin 3-0 Joel Willberg
-67kg 3x2 min Jose Lehtimäki 3-0 Olli Tikkanen
-60kg 3x2 min Annu Tolonen 0-3 Susanna Paalijärvi
-75kg 3x2 min Valtteri Salonen 2-1 Aleksi Tuupainen
-67kg 3x3 min Onni Haapala TKO3 Alexander Vartiaynen
-51kg 3x3 min Pia Urpulahti 3-0 Sanni Nurminen
-71kg 3x3 min Johannes Puranen 2-1 Jakob Leiegård
-54kg 3x3 min Mirka Phetsangkhat 3-0 Noora Tirkkonen
-57kg 3x3 min Jere Flinkman 3-0 Shokrullah Akbari
-81kg 3x3 min Jussi Santalahti 3-0 Jussi Pirttikangas
-67kg 3x3 min Kari Viinikainen 3-0 Timo Venäläinen
-60kg 3x2 min 3-0 Markus Johansson
-48kg 3x3 min Satu Mykkänen 0-3 Sanni Nurminen
-57kg 3x3 min Heidi Vuoma 0-3 Mirka Phetsangkhat
-63,5kg 3x3 min Areta Santos 0-3 Miina Sirkeoja
-71kg 3x3 min Pia Raita 1-2 Pirjo Kivelä
-63,5kg 5x3 min Riku Mikkonen TKO1 Unknown
-60kg 3x2 min Janika Antinmaa 3-0 Annu Tolonen
-60kg 3x2 min Kristoffer Björkskog 3-0 Markus Johansson
-51kg 3x2 min Jesse Nyberg 3-0 Sakari Isokääntä
-71kg 3x2 min Tatu Varrio 0-3 Olli Pärssinen
-71kg 3x2 min Toni Åfelt 0-3 Tuukka Määttä
-63,5kg 3x2 min Meiju Mäkelä 0-3 Sari Levänen
-48kg 3x2 min Cornelia Bonarp 0-3 Pia Urpulahti
-63,5kg 3x2 min Kevin Mickelsson 2-1 Jani Mäenpää
-45kg 3x2 min Emmi Lind 3-0 Jessica Eklund
-57kg 3x3 min Amanda Alinazar 1-2 Elina Immonen
-60kg 3x2 min Sharif Rahimi 3-0 Mikael Syrjä
-75kg 3x3 min Antti Mäntylä TKO1 Yassin Bensenouci
-63,5kg 3x3 min Adem Dogos 0-2 Jose Lehtimäki
-81kg 3x3 min Tim Waage 2-0 Aki Piisinen
-67kg 3x2 min David Steffe 3-0 Kare Rasilainen
-48kg 3x2 min Sara Granath 1-2 Kati Kautonen
-51kg 3x3 min Siiri Tura 2-1 Johanna Rydberg
-67kg 3x2 min Alexander Vartiaynen 3-0 Pekka Vesanen
-60kg 3x3 min Anne Koskela 0-2 Anniina Ervasti
-81kg 3x2 min Jere Kujala 3-0 Marko Assinen
-86kg 3x3 min Jan Salminen 3-0 Timo-Juhani Hirvikangas
-67kg 3x3 min Elias Granath 1-2 Vasya Goral
-63,5kg 3x3 min Kari Viinikainen 0-3 Evgeniy Balan
-60kg 3x3 min Jere Flinkman 2-1 Fabio Souza
-75kg 3x3 min Miro Koliseva 3-0 Mathias Johansson
-60kg 3x3 min Riku Mikkonen 3-0 Ali Mehrvaz
-60kg 3x3 min Julia Lehtonen 0-3 Eeva Kamrat
-54kg 3x3 min Sissi Luoto 1-2 Frida Westin
-48kg 3x3 min Sara Granath 3-0 Hang Nguyen
-71kg 3x3 min Janne Ollonen 1-2 Mindaugas Gedminas
-75kg 3x3 min Joni Muttilainen 2-1 Frederik Winter
-54kg 3x3 min Therese Gunnarsson 2-1 Mirka Phetsangkhat
-60kg 3x3 min Mia Olsen 0-3 Gia Winberg
-57kg 3x3 min Mikko Blom 0-3 Adel Juanmiry
-67kg 3x3 min Thomas Bossen 2-1 Teemu Hellevaara
-86kg 3x3 min Juho Ohtonen 0-3 Nikola Kovacevic
-60kg 3x3 min Sabina Landén Mårtensson 2-1 Gia Winberg
-75kg 3x3 min Alex Harris 3-0 Joni Muttilainen
-60kg 3x2 min Kristoffer Björkskog 3-0 Jimi Juvonen
-57kg 3x3 min Elina Immonen 0-3 Johanna Heikkinen
-51kg 3x2 min Kati Kautonen 3-0 Monika Lehtonen
-63,5kg 3x2 min Levent Kartal 3-0 Endika Vidal
-63,5kg 3x2 min Jani Mäenpää 3-0 Panu Ahola
-75kg 3x2 min Aleksi Matikainen 1-2 Sami Leino
-60kg 3x2 min Jimi Juvonen 0-3
-67kg 3x2 min Areta Santos 2-1 Sanna Lahtinen
-67kg 3x3 min Pekka Vesanen 3-0 Lasse Järvinen
-75kg 3x2 min Einari Toikkanen 0-3 Miro Koliseva
-60kg 3x3 min Jeppe Takamaa (Kittijpoj Chuenjai) 2-1 Shokrullah Akbari
-81kg 3x3 min Jani Lehtola 2-1 Ari Savolainen
-60kg 3x3 min Minh Le 0-3 Kristian Katajamäki
-60kg 3x2 min Kristoffer Björkskog 0-3 Abdi Fatah Kalif
-57kg 3x2 min Nita Makkonen 0-3 Sanni Nurminen
-60kg 3x2 min Eeva Kamrat 3-0 Iiris Jumppanen
-60kg 3x2 min 0-3 Abdi Fatah Kalif
-63,5kg 3x2 min Jose Lehtimäki 3-0 Markus Johansson
-67kg 3x2 min Niko Korventaus 0-3 Valto Vainio-Puhju
+91kg 3x2 min Jani Lindeman 3-0 Niko Haavisto
-60kg 3x2 min Patricia Axling 3-0 Janika Antinmaa
+91kg 3x2 min Sauli Rantanen 3-0 Timo Nurhonen
-51kg 3x2 min Jenna Salmela 0-3 Sara Granath
-57kg 3x2 min Annie Bondefelt 1-2 Johanna Heikkinen
-81kg 3x2 min Atte Ala-Kortesniemi 1-2 Jesper Costmar
-63,5kg 3x2 min Anna Laurila 3-0 Ida Aho
-63,5kg 3x2 min Julia Lehtonen 0-3 Sanna Lahtinen
3x2 min Linda Rehn no contest Kati Kautonen
-75kg 3x2 min Antti Naakka 1-2 Ossi Kokkoniemi
-48kg 3x3 min Camilla Danielsson 0-3 Tessa Kakkonen
-57kg 3x2 min Nita Makkonen 0-3 Sanni Nurminen
-60kg 3x2 min Eeva Kamrat 3-0 Iiris Jumppanen
-60kg 3x2 min 0-3 Abdi Fatah Kalif
-63,5kg 3x2 min Jose Lehtimäki 3-0 Markus Johansson
-67kg 3x2 min Niko Korventaus TKO3 Valto Vainio-Puhju
-67kg 3x2 min Teemu Kuukka 0-3 Jani Mäenpää
-71kg 3x2 min Joel Arolainen 3-0 Elias Asikainen
-71kg 3x2 min Joel Arolainen 3-0 Elias Asikainen
-54kg 3x2 min Emma Lepistö 1-2 Vilma Korkiatupa
-71kg 3x2 min Henri Mikkonen 0-3 Lasse Järvinen
-71kg 3x2 min Henri Mikkonen 0-3 Lasse Järvinen
-71kg 3x3 min Mika Kontiola 2-1 Harri Puonti
-63,5kg 3x3 min Anniina Ervasti 2-1 Areta Santos
-54kg 3x3 min Carolina Hernandez TKO2 Noora Tirkkonen
-67kg 5x2 min Elias Granath TKO2 Mark Tserminjov
-86kg 5x2 min Ville Aalto TKO1 Jussi Santalahti
-71kg 5x2 min Pasi Luukkanen 3-0 Semjon Ogievits
-54kg 5x2 min Mirka Salonen 3-0 Miia Suominen
-60kg 3x2 min Kristoffer Björkskog 3-0 Jimi Juvonen
-57kg 3x2 min Sissi Luoto 0-3 Sanni Nurminen
-67kg 3x2 min Ville Mäki-Latikka 0-3 Valto Vainio-Puhju
-75kg 3x2 min Kalle Viheriäkoski 0-3 Kevin Nieminen
-75kg 3x2 min Johannes Puranen 3-0 Eetu Nevalainen
-60kg 3x2 min 3-0 Jimi Juvonen
-60kg 3x2 min Anne Koskela 3-0 Sari Levänen
-60kg 3x2 min Nita Makkonen 1-2 Eeva Kamrat
-63,5kg 3x2 min Sari Kärki 1-2 Isabel Fernandez Garcia
-63,5kg 3x2 min Lotta Järvinen 3-0 Anniina Ervasti
-67kg 3x2 min Kare Rasilainen 3-0 Teemu Kuukka
-71kg 3x2 min Lina Rosenstedt 0-3 Taru Hakala
-71kg 3x2 min Jan Strandberg 3-0 Robert Laine
-71kg 3x2 min Toni Åfelt 3-0 Henri Mikkonen
-57kg 3x2 min Sissi Luoto 0-3 Sanni Nurminen
-67kg 3x2 min Ville Mäki-Latikka 0-3 Valto Vainio-Puhju
-75kg 3x2 min Kalle Viheriäkoski 0-3 Kevin Nieminen
-75kg 3x2 min Johannes Puranen 3-0 Eetu Nevalainen
-57kg 3x3 min Noora Tirkkonen 2-1 Elina Immonen
-60kg 3x3 min Valtteri Sandström 0-3 Kristian Katajamäki
-63,5kg 3x3 min Gia Winberg 0-3 Laressa Van Emdem
-71kg 3x3 min Aki Okkola 0-3 Kari Viinikainen
-51kg 3x3 min Jonna Suhonen 0-3 Unknown
-86kg 3x3 min Juho Ohtonen 3-0 Unknown
-54kg 3x3 min Siiri Tura TKO1 Sofia Olofsson
-57kg 3x3 min Essi Riihimäki 0-3 Unknown
-51kg 3x3 min Mirka Phetsangkhat 3-0 Unknown
-57kg 3x3 min Anette Österberg 3-0 Unknown
-48kg 3x3 min Pia Urpulahti 0-3 Unknown
-67kg 3x3 min Teemu Lindgren 0-3 Unknown
-86kg 3x3 min Juho Ohtonen Walk Over Unknown
-63,5kg 3x3 min Peter Sazonov TKO1 Unknown
-67kg 3x3 min Pok Jääskeläinen TKO1 Unknown
-67kg 3x3 min Heidi Björklund TKO1 Unknown
-51kg 3x3 min Jonna Suhonen 3-0 Unknown
-48kg 3x3 min Satu Mykkänen 0-3 Unknown
-75kg 3x3 min Samuli Närhi 0-3 Unknown
-63,5kg 3x3 min Sofia Raja 0-3 Unknown
-57kg 3x3 min Anette Österberg 3-0 Unknown
-67kg 3x3 min Teemu Lindgren TKO1 Unknown
-57kg 3x3 min Essi Riihimäki 3-0 Unknown
-75kg 3x3 min Ali Taimouri TKO1 Unknown
-54kg 3x3 min Siiri Tura 3-0 Unknown
-57kg 3x3 min Mikko Blom TKO1 Unknown
-63,5kg 3x3 min Riku Mikkonen 0-3 Unknown
-86kg 3x3 min Juho Ohtonen 3-0 Unknown
-67kg 3x3 min Pok Jääskeläinen TKO2 Unknown
-60kg 3x3 min Timo Venäläinen 0-3 Unknown
-63,5kg 3x3 min Peter Sazonov 3-0 Unknown
-67kg 3x3 min Teemu Lindgren TKO1 Unknown
-67kg 3x3 min Kari Viinikainen 0-3 Unknown
-51kg 3x2 min Jesse Nyberg 3-0 Juha Tarvainen
-51kg 3x2 min Edu Kukkonen 0-3 Eetu Latikka
-71kg 3x2 min Eetu Nevalainen 1-2 Ville Mäki-Latikka
-67kg 3x2 min Anniina Ervasti 0-3 Lina Rosenstedt
-60kg 3x2 min Niina Lavikainen 0-3 Janika Antinmaa
3x2 min Jessica Eklund 0-3 Monika Lehtonen
-54kg 3x2 min Nuutti Pakonen 0-3 Juha Tarvainen
-54kg 3x2 min Sissi Luoto 0-3 Sanni Nurminen
-60kg 3x2 min Mikael Neves 0-3 Jeppe Takamaa (Kittijpoj Chuenjai)
-81kg 3x2 min Antti Mäntylä 3-0 Esa Tamminen
-71kg 3x3 min Mika Kontiola 0-3 Antti Toikkanen
-54kg 3x2 min Nuutti Pakonen 0-3 Eetu Latikka
-91kg 3x3 min Markus Lampinen 3-0 Antti Ikonen
-54kg 3x3 min Carolina Hernandez TKO1 Frida Westin
-71kg 3x2 min Antti Naakka tasoitusottelu Jan Strandberg
-54kg 3x3 min Mirka Salonen 3-0 Noora Tirkkonen
-86kg 3x2 min Jonas Kyllönen 0-3 Leonard Hiltunen
-71kg 3x3 min Laressa Van Emdem 0-3 Jennifer Österlin
-51kg 3x2 min Sanni Nurminen 2-1 Frida Westin
-71kg 3x3 min Elias Granath 2-1 Max Ramqvist
-71kg 3x3 min Johannes Puranen 2-1 Elias Asikainen
-48kg 3x3 min Tessa Kakkonen 3-0 Pia Urpulahti
-81kg 3x3 min Mikko Koskelainen 3-0 Ari Savolainen
-75kg 3x2 min Jukka-Pekka Lehto 0-3 Samuli Närhi
-67kg 3x3 min Onni Haapala 0-2 Teemu Lindgren
-57kg 3x3 min Anette Österberg 2-1 Riina Sipovaara
2-1 3x3 min Joni Muttilainen -75kg Ali Taimouri
-67kg 3x3 min Kari Viinikainen 3-0 Peter Sazonov
-86kg 3x3 min Jussi Santalahti 2-1 Juho Ohtonen
-75kg 3x3 min Joel Puranen TKO2 Robin Martinsson
-71kg 3x3 min Jani Lehtola 0-3 Max Ramqvist
-67kg 3x3 min Elias Granath 3-0 Onni Haapala
-71kg 3x3 min Pia Raita 0-3 Laressa Van Emdem
-54kg 3x3 min Siiri Tura 2-1 Pållan Carlsson
-54kg 3x3 min Pauliina Salonen 2-1 Frida Westin
-67kg 5x3 min Antero Hynynen 2-1 Pasi Luukkanen
-81kg 5x3 min Ville Aalto TKO1 Nikolai Karpachov
-81kg 3x2 min Riku Immonen 3-0 Daniel Landa
-57kg 3x2 min Henna Tuomiranta 1-2 Pauliina Salonen
-71kg 3x2 min Kare Rasilainen 2-1 Robert Laine
-75kg 3x2 min Roni Karvinen 2-1 Aleksi Kovacs
63,5kg 3x2 min Petra Pirttimäki 0-3 Sari Mäntypuro
63,5kg 3x2 min Henniina Hulkko 3-0 Anna Mononen
+91kg 3x2 min Iiro Summa no contest Kari Kortelainen
-71kg 3x3 min Jukka-Pekka Lehto TKO1 Samuli Kurki
-75kg 5x2 min Abdallah Habib Rinkeby 3-0 Jan Salminen
-63,5kg 3x3 min Daniel Terry 2-1 Kari Viinikainen
-54kg 3x2 min Mirka Salonen 3-0 Sonata Stauskaite
-63,5kg 3x2 min Kristoffer Björkskog 1-2 Antti Järvenpää
-67kg 3x2 min Niko Korventaus 3-0 Kevin Nieminen
63,5kg 3x2 min 1-2 Antti Järvenpää
63,5kg 3x2 min Panu Ahola 0-3 Jose Lehtimäki
-60kg 3x2 min Lilja Harala 1-2 Hanna Laaksonn
63,5kg 3x2 min Eeva Kamrat 3-0 Anna Laurila
-71kg 3x2 min Kare Rasilainen 2-1 Aleksi Tuupainen
-71kg 3x2 min Valtteri Pajari 2-1 Max Kiekeben
-75kg 3x2 min Risto Allvere 3-0 Jarkko Leinonen
-71kg 3x3 min Jari Mustakallio TKO2 Elias Asikainen
-71kg 3x3 min Samuli Kurki 3-0 Mika Kontiola
-75kg 3x3 min Veikko Haapanen 3-0 Tony Koivula
-45kg 3x3 min Pia Urpulahti 3-0 Comert Jasemin
-57kg 3x3 min Essi Riihimäki 0-3 Miss Wihanttamma
-60kg 3x3 min Gia Winberg TKO Peisin Chia
-75kg 3x3 min Edla Niemi WA A Lubyagina
-67kg 3x3 min Pok Jääskeläinen RSC2 Ahamadjabid Hassani
-71kg 3x3 min Janne Ollonen 0-3 Timur Ineshin
-48kg 3x3 min Satu Mykkänen 0-3 Sarai Medina
-51kg 3x3 min Jonna Suhonen 3-0 Lena Tan
-54kg 3x3 min Siiri Tura 0-3 Overscena Kizhnerova
-63,5kg 3x3 min Peter Sazonov 0-3 Andrea Arduini
-75kg 3x3 min Joni Muttilainen 3-0 Mohamed Khreis
-81kg 3x3 min Daniel Forsberg 0-3 Aygun Mehmet
-45kg 3x3 min Pia Urpulahti 0-3 Monrudee Saejao
-51kg 3x3 min Jonna Suhonen TKO3 Sita Sorono
-60kg 3x3 min Gia Winberg 0-3 Valentina Shevchenko
-63,5kg 3x3 min Riikka Järvenpää TKO1 Saleh Salina
-75kg 3x3 min Joni Muttilainen TKO2 Noel Khan
-51kg 3x3 min Jonna Suhonen 0-3 Yen Libui
-63,5kg 3x3 min Riikka Järvenpää 0-3 Antonina Shevchenko
-75kg 3x3 min Edla Niemi 0-3
-67kg 3x3 min Heidi Björklund 0-3 Anastasiya Napianidi
-48kg 3x2 min Timo Ristiniemi no contest Juha Tarvainen
-54kg 3x2 min Henniina Hulkko 3-0 Paula Tuovinen
-54kg 3x2 min Jaakko Keronen 1-2 Abdi Fatah Kalif
-51kg 3x2 min Noora Tirkkonen 1-2 Miia Suominen
-75kg 3x2 min Antti Mäntylä 3-0 Henri Mikkonen
-54kg 3x2 min Pauliina Salonen 3-0 Carolina Hernandez
-71kg 3x2 min Aleksi Tuupainen 2-1 Elias Asikainen
-45kg 3x2 min Sanni Nurminen 3-0 Hang Nguyen
-63,5kg 3x2 min Joni Huuska 2-1 Jose Lehtimäki
-75kg 3x3 min Toni Anttila 1-2 Miro Koliseva
-81kg 3x3 min Ari Savolainen 1-2 Adam Merzjof
-48kg 3x2 min Juha Tarvainen no contest Edu Kukkonen
-67kg 3x2 min Ville Mäki-Latikka 2-1 Peeter-Erik Kiis
-75kg 3x2 min Arttu Häggman 0-3 Robert Laine
-75kg 3x2 min Arttu Häggman 0-3 Robert Laine
-67kg 5x2 min Onni Haapala 2-1 Jussi Kuitunen
-54kg 3x2 min Henniina Hulkko 3-0 Nita Makkonen
-51kg 3x2 min Carolina Hernandez 0-3 Sissi Luoto
-51kg 5x2 min Mirka Salonen 0-3 Mirka Phetsangkhat
-75kg 3x3 min Jani Lehtola 0-3 Joni Muttilainen
-67kg 3x2 min Jani Mäenpää 3-0 Andreas Ljungberg
-67kg 3x2 min Jyri Virtanen 0-3 Lasse Järvinen
-63,5kg 3x2 min Niko Halonen 0-3 Aleksi Salokangas
-67kg 3x3 min Laressa Van Emdem 0-3 Gia Winberg
-71kg 3x2 min Elias Asikainen 2-1 Aaro Tarvainen
-81kg 3x2 min Dimitris Kidonas 3-0 Lauri Luukkonen
-54kg 3x2 min Carolina Hernandez 0-3 Henniina Hulkko
-71kg 3x3 min Pekka Vesanen 0-3 Olli Ruuskanen
-81kg 3x3 min Aki Piisinen KO1 Simo Ukkonen
-81kg 5x2 min Jan Salminen 0-3 Antti Toikkanen
-54kg 5x2 min Therese Gunnarsson 0-3 Mirka Phetsangkhat
-60kg 3x3 min Riku Mikkonen 3-0 Minh Le
-48kg 3x2 min Timo Ristiniemi ratkaisematon Edu Kukkonen
-67kg 3x3 min Jani Mäenpää 0-3 Onni Haapala
-45kg 3x2 min Sanni Nurminen ratkaisematon Pia Urpulahti
-71kg 3x2 min Valtteri Salonen 1-2 Rasmus Pettersson
-54kg 3x2 min Sissi Luoto 0-3 Henniina Hulkko
-71kg 3x2 min Aleksi Tuupainen 0-3 Petteri Pääkkönen
-51kg 3x3 min Noora Tirkkonen 1-2 Miia Suominen
-71kg 3x2 min Pia Raita 3-0 Satu Rastas
-71kg 3x2 min Jenson Hope 3-0 Niko Korventaus
-54kg 3x2 min Nita Makkonen 3-0 Elina Jagt
-86kg 3x2 min Samuli Närhi 1-2 Jussi Santalahti
-60kg 3x2 min Mervi Vuorela 1-2 Sanna Lahtinen
-60kg 3x3 min Jesper Håkansson 3-0 Joni Kuronen
-60kg 3x2 min Hanna Laaksonn 1-2 Miina Sirkeoja
-81kg 3x2 min Arttu Häggman 2-1 Simo Tuisku
-54kg 3x2 min Carolina Hernandez no contest Johanna Heikkinen
-75kg 3x2 min Antti Mäntylä 2-1 Sergei Zarudni
-71kg 3x2 min Johannes Puranen 3-0 Elias Asikainen
-81kg 3x2 min Miika Valle 0-3 Jere Kujala
-63,5kg 3x2 min Jose Lehtimäki 3-0 Mikael Syrjä
-71kg 3x2 min Jan Strandberg 0-3 Lasse Järvinen
-67kg 3x2 min Yannik Frei 0-3 Peeter-Erik Kiis
-75kg 3x2 min Tony Koivula 0-3 Robin Ingves
-75kg 3x2 min Valtteri Salonen 2-1 Ilari Horneman
-54kg 3x2 min Abdi Fatah Kalif 3-0 Jaakko Keronen
-86kg 3x2 min Otto Nurminen 3-0 Alvaro Marquez
-67kg 3x2 min Valto Vainio-Puhju Rasmus Petell
-54kg 3x3 min Noora Tirkkonen 3-0 Frida Westin
-57kg 3x3 min Henniina Hulkko 0-3 Petra Svanberg
-51kg 3x3 min Mirka Salonen 3-0 Pållan Carlsson
-67kg 3x3 min Peter Sazonov 3-0 Rasmus Sundberg
-51kg 3x3 min Jonna Suhonen 3-0 Therese Gunnarsson
-60kg 3x2 min Teemu Mölsä no contest Jimi Juvonen
3x2 min Jose Lehtimäki 3-0 Jaakko Manninen
-54kg 3x2 min Jesse Nyberg 3-0 Nuutti Pakonen
-71kg 3x2 min Aleksi Tuupainen 3-0 Toni Åfelt
-67kg 3x3 min Jussi Kuitunen 3-0 Onni Haapala
-67kg 3x3 min Aki Okkola 3-0 Nikita Popov
-54kg 3x2 min Nita Makkonen No contest Kati Humalamäki
-51kg 3x2 min Miia Suominen 2-1 Sanni Nurminen
-67kg 3x2 min Kevin Nieminen 3-0 Jaakko Manninen
-54kg 3x2 min Noora Tirkkonen 0-3 Lotta Järvinen
-54kg 3x2 min Edu Kukkonen 1-2 Nuutti Pakonen
-75kg 3x2 min Henri Mikkonen 2-1 Eero Sainio
+91kg 3x2 min Jani Lindeman 3-0 Heikki Monthan
-75kg 3x2 min Jenson Hope 0-3 Johannes Puranen
-81kg 3x2 min Niko Myllynen 3-0 Jan Salminen
-81kg 3x3 min Ari Savolainen Simo Ukkonen
-45kg 3x3 min Pia Urpulahti 3-0 Hang Nguyen
-60kg 3x2 min Timo Venäläinen KO Johan Lahti
-48kg 3x3 min Niina Ruponen 0-3 Satu Mykkänen
-51kg 3x3 min Jonna Suhonen 3-0 Mirka Salonen
-67kg 3x3 min Alexander Vartiaynen 0-3 Pok Jääskeläinen
-54kg 3x3 min Siiri Tura 3-0 Anette Österberg
-71kg 3x3 min Janne Ollonen RET Rasyl Khataev
-57kg 3x3 min Heidi Vuoma 0-3 Riina Sipovaara
-75kg 3x3 min Pasi Luukkanen 3-0 Joni Muttilainen
-60kg 3x3 min Essi Riihimäki 1-2 Sofia Raja
-63,5kg 3x3 min Riikka Järvenpää 2-1 Laressa Van Emdem
-81kg 3x3 min Johan Vänttinen WO Daniel Forsberg
-71kg 3x3 min Heidi Björklund 3-0 Pirjo Kivelä
+91kg 3x3 min Pasi Kupila RET Juha Vanhalakka
-54kg 3x3 min Anette Österberg 3-0 Henna Suodenjoki
-67kg 3x3 min Teemu Hellevaara 1-2 Alexander Vartiaynen
-67kg 3x3 min Pok Jääskeläinen 3-0 Onni Haapala
-60kg 3x3 min Areta Santos 2-1 Anna Laurila
-60kg 3x3 min Gia Winberg RSC1 Erika Kaipainen
-75kg 3x3 min Dimitrios Kydonakis 1-2 Miro Koliseva
-75kg 3x3 min Samuli Kurki 0-3 Ari Savolainen
-63,5kg 3x3 min Kari Viinikainen 0-3 Olli Ruuskanen
-63,5kg 3x3 min Peter Sazonov RET Riku Mikkonen
-71kg 3x3 min Heidi Björklund 3-0 Pia Raita
-81kg 3x3 min Johan Vänttinen KO1 Adam Merzjof
-91kg 3x3 min Timo Suhonen 0-3 Juho Ohtonen
-91kg 3x3 min Matias Soini TKO2 Markus Lampinen
-51kg 3x3 min Noora Tirkkonen TKO Jonna Suhonen
-60kg 3x3 min Mikko Blom 0-3 Timo Venäläinen
-51kg 3x3 min Mirka Salonen 3-0 Mirka Phetsangkhat
-60kg 3x3 min Kristian Katajamäki 1-2 Johan Lahti
-54kg 3x3 min Henniina Hulkko 0-3 Siiri Tura
-54kg 3x3 min Anette Österberg 3-0 Elina Immonen
-67kg 3x3 min Alexander Vartiaynen 3-0 Harri Puonti
-67kg 3x3 min Pok Jääskeläinen 3-0 Jussi Kuitunen
-60kg 3x3 min Areta Santos 0-3 Essi Riihimäki
-60kg 3x2 min Gia Winberg KO1 Sofia Raja
-75kg 3x3 min Miro Koliseva 0-3 Pasi Luukkanen
-75kg 3x3 min Ari Savolainen 0-3 Joni Muttilainen
-63,5kg 3x3 min Olli Ruuskanen WO Peter Sazonov
-91kg 3x3 min Juho Ohtonen 3-0 Markus Lampinen
- 63.5 kg 3x2 min Erika Kaipainen 2-1 Anna Laurila
- 75 kg 3x2 min Pia Raita 3-0 Jenni Roiha
- 71 kg 3x2 min Asta Tölmälä 0-3 Areta Santos
- 63.5 kg 3x2 min Noora Järvinen 3-0 Eeva Kamrat
- 75 kg 3x2 min Hollo Luts 0-3 Jenson Hope
- 75 kg 3x3 min Mika Kontiola 0-3 Miro Koliseva
- 71 kg 3x2 min Toni Åfelt 0-3 Mikko Stenroth
- 60 kg 3x2 min Janika Antinmaa 1-2 Henniina Hulkko
- 67 kg 3x2 min Nikita Popov NO CONTEST Jyri Virtanen
- 60 kg 3x2 min Joni Kuronen 1-2 Kristian Katajamäki
- 81 kg 3x2 min Valtteri Salonen 2-1 Otto Nurminen
- 63.5 kg 3x3 min Sofia Raja TKO3 Laressa Van Emdem
- 51 kg 3x3 min Jonna Suhonen 3-0 Niina Ruponen
- 57 kg 3x3 min Mikko Blom 3-0 Nikita Posmak
- 71 kg 5x3 min Antero Hynynen TKO3 Dimitri Ostrovski
- 60 kg 3x2 min Sini-Marja Heikkinen 1-2 Miina Sirkeoja
- 54 kg 3x2 min Sissi Luoto 2-1 Frida Westin
- 54 kg 3x3 min Anette Österberg 2-1 Siiri Tura
- 48 kg 3x2 min Sanni Nurminen 2-1 Isabella Ahlgren
- 67 kg 3x3 min Onni Haapala 1-2 Alexander Vartiaynen
- 45 kg 3x2 min Hang Nguyen 3-0 Sofia Nihlen
- 67 kg 3x3 min Johannes Puranen 3-0 Markus Tenglund
- 54 kg 3x2 min Nita Makkonen 1-2 Frida Westin
- 81 kg 3x3 min Jan Salminen 0-3 Atte Ala-Kortesniemi
- 63.5 kg 3x3 min Riku Mikkonen 2-1 Johan Lahti
- 63.5 kg 5x3 min Kari Viinikainen 3-0 Samuel Bark
- 57 kg 5x2 min Gia Winberg 2-1 Madelene Vall
- 51 kg 5x2 min Nelly Soikkeli 0-3 Mirka Phetsangkhat
- 71 kg 3x3 min Joni Muttilainen 2-1 Robin Martinsson
- 63.5 kg 3x3 min Riikka Järvenpää 3-0 Miriam Ekvall
- 67 kg 3x3 min Teemu Hellevaara 2-1 Peter Sazonov
+ 91 kg 3x3 min Juho Ohtonen TKO3 Aleksei Sidorenko
- 54 kg 3x2 min Eliisa Pakarinen 0-3 Henniina Hulkko
- 75 kg 3x2 min Jani Väisänen 1-2 Nico Hirvonen
- 67 kg 3x2 min Andrei Ignatovitc 0-3 Rasmus Petell
- 60 kg 3x3 min Heidi Vuoma 2-1 Anu Ovaskainen
- 54 kg 3x2 min Juha Tarvainen 3-0 Nuutti Pakonen
- 63.5 kg 3x2 min Aleksi Hämeenkorpi 0-3 Timo Venäläinen
- 54 kg 3x2 min Eliisa Pakarinen 2-1 Maria Lind
- 75 kg 3x2 min Jonas Hermans 0-3 Antti Toikkanen
- 67 kg 5x3 min Pok Jääskeläinen KO3 Viktor Gustafsson
- 63.5 kg 5x2 min Heidi Björklund TKO4 Yodnampech Bangrunubc
- 75 kg 3x2 min Sami Rantamäki 0-3 Robin Ingves
- 63.5 kg 3x2 min Joni Kuronen 3-0 Hannu Lemmettilä
- 60 kg 3x2 min Areta Santos 3-0 Sini-Marja Heikkinen
- 81 kg 3x2 min Erkka Aronen 0-3 Dimitrios Kydonakis
- 71 kg 3x3 min Samuli Kurki 2-1 Samuli Nuutinen
- 67 kg 3x2 min Niko Salonen 0-3 Onni Haapala
- 67 kg 3x2 min Jyri Virtanen 3-0 Jani Mäenpää
- 75 kg 3x2 min Tony Koivula DRAW Jevgeni Ageev
- 63.5 kg 3x2 min Erika Kaipainen 3-0 Iiris Jumppanen
- 51 kg 3x2 min Pia Urpulahti TKO3 Liisa Kauppinen
- 60 kg 3x3 min Essi Riihimäki 3-0 Anette Österberg
- 54 kg 5x2 min Mirka Phetsangkhat 3-0 Siiri Tura
- 63.5 kg 3x3 min Riikka Järvenpää TKO2 Riina Sipovaara
- 71 kg 3x3 min Pia Raita 3-0 Laressa Van Emdem
- 60 kg 3x3 min Sofia Raja 3-0 Heidi Vuoma
- 51 kg 3x3 min Mirka Salonen 3-0 Eliisa Pakarinen
- 86 kg 3x3 min Markus Lampinen 2-1 Ville Heikkinen
- 71 kg 3x3 min Joni Muttilainen 2-1 Joel Puranen
- 71 kg 3x3 min Ville Honkala 0-3 Kristoffer Möller
- 81 kg 3x3 min Jussi Pirttikangas 2-1 Burim Rama
- 81 kg 3x3 min Daniel Forsberg TKO1 Rickard Pettersson
+ 91 kg 3x3 min Pasi Kupila 0-3 Simon Ogolla
- 48 kg 3x2 min Satu Mykkänen 3-0 Liisa Kauppinen
- 60 kg 3x2 min Sini-Marja Heikkinen 0-3 Anna Laurila
- 63.5 kg 3x3 min Kristian Katajamäki 0-3 Olli Ruuskanen
- 67 kg 3x2 min Onni Haapala 1-2 Alexander Vartiaynen
- 45 kg 3x2 min Sanni Nurminen 3-0 Rosalie Salmi
- 63.5 kg 3x2 min Antti Järvenpää 0-3 Jani Mäenpää
- 57 kg 3x2 min Henniina Hulkko 3-0 Nita Makkonen
- 75 kg 3x2 min Eero Toiviainen 0-3 Jevgeni Ageev
- 54 kg 3x2 min Noora Tirkkonen 3-0 Sissi Luoto
- 81 kg 3x2 min Harri Pekkonen 0-3 Dimitrios Kydonakis
- 63.5 kg 3x2 min Laressa Van Emdem 3-0 Jenna Roivas
- 57 kg 3x3 min Henna Suodenjoki 0-3 Anette Österberg
+ 91 kg 3x3 min Juho Ohtonen 3-0 Markus Vilkka
- 75 kg 3x3 min Pirjo Kivelä TKO1 Edla Niemi
- 67 kg 3x2 min Harri Puonti 1-2 Mikko Stenroth
- 54 kg 3x2 min Pia Urpulahti 3-0 Sissi Luoto
- 75 kg 3x2 min Pirjo Kivelä 3-0 Asta Tölmälä
- 71 kg 3x2 min Harri Puonti 3-0 Eslan Lepp
- 54 kg 3x3 min Milja Heino WALK OVER Ana Filipa Monteiro
- 54 kg 3x3 min Milja Heino 0-3 Unknown
147 lbs 5x3 min Kari Viinikainen 3-0 Makato P.Lasea
- 75 kg 3x2 min Miro Koliseva 1-2 Jesse Liljeberg
- 63.5 kg 3x2 min Niko Salonen 1-2 Valto Vainio-Puhju
- 54 kg 3x2 min Sanni Nurminen 0-3 Sissi Luoto
- 71 kg 3x2 min Simo Hokkanen 3-0 Johannes Puranen
- 57 kg 3x2 min Aino Wasenius 0-3 Eliisa Pakarinen
- 81 kg 3x2 min Jimi Miettinen 0-3 Nico Hirvonen
- 71 kg 3x3 min Samuli Nuutinen 3-0 Joona Hartman
- 63.5 kg 3x2 min Timo Venäläinen 3-0 Aleksi Hämeenkorpi
- 57 kg 3x2 min Aino Wasenius 0-3 Noora Tirkkonen
+ 91 kg 3x3 min Markus Lampinen 0-3 Iiro Summa
- 71 kg 5x3 min Pok Jääskeläinen 3-0 Alessandro Ramazzotti
- 57 kg 5x2 min Gia Winberg 3-0 Patrizia Gibelli
- 71 kg 5x3 min Kari Viinikainen 3-0 Unknown
- 63.5 kg 5x2 min Joni Huuska 0-3 Johan Lindqvist
- 81 kg 5x2 min Olli Leppänen 0-3 Burim Rama
- 67 kg 5x2 min Teemu Hellevaara 3-0 Lucas Correia
- 67 kg 5x2 min Alexander Vartiaynen 2-1 Rasmus Sundberg
- 63.5 kg 5x2 min Jukka Kyynäräinen 3-0 Bruno Almeida
- 48 kg 5x2 min Arianna Santos 3-0 Tessa Kakkonen
- 67 kg 5x3 min SAMRANCHAI 96 PENANG 2-1 Antero Hynynen
- 81 kg 3x2 min Ari Savolainen 3-0 Jan Salminen
- 67 kg 3x2 min Niina Rönnberg 0-3 Laressa Van Emdem
- 63.5 kg 3x2 min Anna Laurila 0-3 Henna Suodenjoki
- 81 kg 3x2 min Atte Ala-Kortesniemi 1-2 Dimitrios Kydonakis
- 63.5 kg 3x2 min Jani Mäenpää 0-3 Johan Lahti
- 54 kg 3x2 min Noora Tirkkonen 0-3 Mirka Salonen
- 75 kg 3x2 min Henri Mikkonen 0-3 Tuukka Määttä
- 86 kg 3x2 min Ari Savolainen 3-0 Sami Leino
- 51 kg 3x2 min Pia Urpulahti 3-0 Sanni Nurminen
- 57 kg 5x2 min Milla Ratilainen 0-3 Heidi Vuoma
- 81 kg 5x2 min Mikko Soikkeli TKO4 Daniel Forsberg
- 54 kg 3x2 min Frida Westin 3-0 Sissi Luoto
- 67 kg 3x2 min Mejsan Dolati 0-3 Kevin Nieminen
- 63.5 kg 3x2 min David Gonzales 3-0 Timi Heikkilä
- 63.5 kg 3x2 min Ali Mehrvaz 1-2 Riku Mikkonen
- 71 kg 3x2 min Viktor Andersson 0-3 Johannes Puranen
- 71 kg 3x2 min Kristoffer Möller 3-0 Onni Haapala
- 57 kg 3x3 min Isabelle Eriksson TKO2 Anette Österberg
- 81 kg 3x2 min Robin Ingves 3-0 Jan Salminen
- 67 kg 3x2 min Laressa Van Emdem 3-0 Areta Santos
- 45 kg 3x2 min Hang Nguyen DRAW Sanni Nurminen
- 60 kg 3x2 min Anette Österberg 3-0 Iiris Jumppanen
- 67 kg 3x2 min Joonas Veikkolainen 0-3 Olli Ruuskanen
- 54 kg 3x2 min Noora Tirkkonen 3-0 Sissi Luoto
- 81 kg 3x3 min Olli Leppänen 3-0 Simo Ukkonen
- 67 kg 3x2 min Jani Mäenpää 0-3 Onni Haapala
- 63.5 kg 3x3 min Riikka Järvenpää 3-0 Mette Andersson
- 51 kg 3x3 min Mirka Phetsangkhat 3-0 Susan Kariuki
- 60 kg 3x3 min Mikko Blom 0-3 Julian Bengtsen
- 57 kg 3x3 min Gia Winberg 3-0 Linnea Larsson
- 71 kg 3x3 min Joni Parviainen TKO2 Simo Hokkanen
- 71 kg 3x3 min Jani Väisänen 2-1 Osniel Silverio
- 75 kg 3x2 min Vigan Preniqi 0-3 Dimitrios Kydonakis
- 51 kg 3x2 min Linda Rehn 3-0 Miia Suominen
- 67 kg 3x2 min Kevin Nieminen 3-0 Tommi Alatalo
- 60 kg 3x2 min Miina Sirkeoja 0-3 Henna Suodenjoki
- 51 kg 3x2 min Hang Nguyen 0-3 Pia Urpulahti
- 63.5 kg 3x2 min Riku Mikkonen 0-3 Joni Huuska
- 71 kg 3x2 min Christoffer Lindqvist 0-3 Mikko Kyytinen
- 60 kg 3x2 min Sini-Marja Heikkinen 0-3 Anna Laurila
- 71 kg 3x2 min Johannes Puranen 0-3 Petteri Pääkkönen
- 75 kg 3x2 min Onni Haapala 2-1 Jevgeni Ageev
- 60 kg 3x3 min Anette Österberg 0-3 Sofia Raja
- 81 kg 3x3 min Johan Vänttinen 3-0 Jussi Pirttikangas
- 67 kg 3x2 min Lasse Järvinen 1-2 Joni Huuska
- 48 kg 3x3 min Tessa Kakkonen 3-0 Renata Shveta
- 75 kg 3x3 min Edla Niemi 3-0 Dariya Lyubyagina
- 86 kg 3x3 min Daniel Forsberg 3-0 Bruno Sabtis
- 63.5 kg 3x3 min Riikka Järvenpää 0-3 Lina Länsberg
- 67 kg 3x3 min Heidi Björklund 0-3 Jennifer Österlin
- 48 kg 3x3 min Tessa Kakkonen 3-0 Angelina Kiyaschenko
- 67 kg 3x2 min Teemu Lindgren 0-3 Martynas Jasiunas
- 54 kg 3x3 min Siiri Tura 0-3 Sofia Olofsson
- 51 kg 3x3 min Jonna Suhonen 0-3 Johanna Rydberg
- 63.5 kg 3x3 min Riikka Järvenpää TKO1 Hamdu Cinar
- 67 kg 3x3 min Heidi Björklund 3-0 Andreia Almeida
- 63.5 kg 3x3 min Kari Viinikainen 1-2 Youssef Assouik
- 51 kg 3x3 min Jonna Suhonen 3-0 Ozelem San
- 57 kg 3x3 min Gia Winberg 0-3 Katia Semail
- 63.5 kg 3x3 min Kari Viinikainen 0-3 Jaroslaw Dobosz
- 71 kg 3x3 min Jarkko Kekarainen TKO1 Vitali Hurkov
- 57 kg 3x3 min Minh Le TKO3 Anthony Mardaye
- 75 kg 3x3 min Ali Taimouri 0-3 Artem Golik
- 54 kg 3x3 min Siiri Tura 3-0 Olena Ovchynnikova
- 67 kg 3x3 min Pok Jääskeläinen 0-3 Sergii Kuliaba
- 63.5 kg 3x3 min Riikka Järvenpää TKO2 Kristina Myalina
- 67 kg 3x3 min Heidi Björklund 3-0 Bedi Tacyildiz
- 67 kg 3x3 min Heidi Björklund 1-2 Jennifer Österlin
- 71 kg 5x3 min Samuli Kurki TKO4 Yokyake
- 54 kg 5x3 min Siiri Tura TKO2 Nong Em
- 71 kg 3x2 min Toni Åfelt 0-3 Mika Kontiola
- 67 kg 3x2 min Asta Tölmälä 0-3 Areta Santos
- 60 kg 3x2 min Timi Heikkilä 2-1 Iikka Pitkänen
- 71 kg 3x2 min Niina Rönnberg 2-1 Pia Raita
- 67 kg 3x2 min Elias Granath 3-0 Lasse Järvinen
- 91 kg 3x2 min Tommi Leinonen 0-3 Lauri Määttänen
- 60 kg 3x2 min Anne Koskela 0-3 Anette Österberg
- 81 kg 3x2 min Ari Savolainen 3-0 Jani Kangasjärvelä
- 60 kg 3x2 min Sini-Marja Heikkinen 0-3 Iiris Jumppanen
- 71 kg 3x2 min Mika Kontiola 3-0 Kevin Nieminen
- 60 kg 3x3 min Henna Suodenjoki 0-3 Sofia Raja
- 81 kg 3x3 min Niko Myllynen 0-3 Adam Merzjof
- 60 kg 3x2 min Juulia Arponen 0-3 Lotta Järvinen
- 71 kg 3x2 min Pia Raita DRAW Heidi Calderon
- 63.5 kg 3x2 min Valto Vainio-Puhju DRAW Eemeli Alahuhta
+ 91 kg 3x2 min Pasi Kupila DRAW Mikael Hannula
- 71 kg 3x2 min Rasmus Pettersson 0-3 Samuli Kurki
- 71 kg 5x2 min Jussi Kuitunen KO4 Toula Lindholm
- 48 kg 5x2 min Silvia La Notte 3-0 Heli Salapuro
- 67 kg 3x2 min Jerry Westergren 0-3 Onni Haapala
- 48 kg 3x2 min Sofia Nihlen 0-3 Hang Nguyen
- 54 kg 3x2 min Anna Granlund 0-3 Anette Österberg
- 71 kg 3x2 min Markus Tenglund DRAW Johannes Puranen
- 75 kg 3x3 min Rikard Norlen 3-0 Joni Muttilainen
- 57 kg 5x3 min Mikko Blom 0-3 Hamza Bougmza
- 75 kg 5x2 min Olli Leppänen 3-0 Mikko Tirronen
+ 91 kg 3x3 min Matias Soini 0-3 Markus Lampinen
- 67 kg 3x3 min Harri Puonti 2-1 Olli Tikkanen
- 57 kg 3x3 min Jeppe Takamaa (Kittijpoj Chuenjai) 0-3 Aleksi Salokangas
- 63.5 kg 3x3 min Heikki Saira 3-0 Niko Salonen
- 57 kg 3x3 min Heidi Vuoma 0-3 Anu Ovaskainen
- 75 kg 3x2 min Aarni Silvonen 0-3 Ari Piiparinen
- 81 kg 3x2 min Tapio Pikkarainen 0-3 Jimi Miettinen
- 57 kg 3x2 min Annamari Tolonen DRAW Heidi Vuoma
- 60 kg 3x2 min Anne Koskela 0-3 Sini-Marja Heikkinen
- 54 kg 3x2 min Miina Sirkeoja 1-2 Anette Österberg
- 67 kg 3x2 min Onni Haapala 3-0 Jaakko Mattila
- 63.5 kg 3x2 min Aleksi Hautamäki 3-0 Eetu Jokinen
- 51 kg 3x2 min Miia Suominen DRAW Sissi Luoto
- 75 kg 3x2 min Rasmus Pettersson 0-3 Jesse Liljeberg
- 81 kg 3x2 min Jere Lahti 3-0 Tony Koivula
- 63.5 kg 3x3 min Perttu Paatula 0-3 Jaakko Dahlbacka
- 67 kg 5x3 min Antero Hynynen 0-3 Jenrob Sakhomsin
- 63.5 kg 5x3 min Jaakko Dahlbacka 3-0 Martin Fouda
- 57 kg 5x2 min Minh Le TKO3 Apirak Fonjangchonburi
- 67 kg 5x2 min Pok Jääskeläinen 3-0 Steffen Weise
- 71 kg 5x2 min Jarkko Kekarainen DRAW Thomas Bossen
- 51 kg 3x3 min Mirka Phetsangkhat 0-3 Johanna Rydberg
- 63.5 kg 3x3 min Kari Viinikainen 0-3 Johan Franzen
- 63.5 kg 3x2 min Julia Lainela 1-2 Miina Sirkeoja
- 71 kg 3x2 min Mika Käpynen 0-3 Rasmus Pettersson
- 67 kg 3x2 min Onni Haapala 3-0 Ari Piiparinen
- 63.5 kg 3x2 min Mikael Neves 0-3 Heikki Saira
- 48 kg 3x2 min Sissi Luoto 3-0 Laura Mäki
- 60 kg 3x2 min Tino Antikainen 0-3 Niko Salonen
- 71 kg 3x2 min Pirjo Kivelä 0-3 Laressa Van Emdem
- 81 kg 3x2 min Jan Hagert 0-3 Harri Puonti
- 63.5 kg 3x2 min Jani Mäenpää 3-0 Sasu Roikonen
- 67 kg 3x3 min Olli Ruuskanen 2-1 Timo Venäläinen
+ 91 kg 3x2 min Iiro Summa 2-1 Matias Soini
- 71 kg 3x2 min Mikael Räty 2-1 Johannes Puranen
- 67 kg 3x2 min Markus Tenglund 3-0 Onni Haapala
- 54 kg 3x2 min Anette Österberg 3-0 Therese Snell
- 75 kg 3x2 min Alex Borch 3-0 Johannes Puranen
- 81 kg 5x2 min Daniel Forsberg TKO5 Jani Toivonen
118 lbs 5x2 min Milja Heino 3-0 Valeriya Drozdova
108 lbs 5x2 min Heli Salapuro TKO3 Kati Kaareskoski
160 lbs 5x3 min Janne Ollonen TKO3 Tamirlan Ragimov
- 54 kg 5x2 min Marjo Rautanen 0-3 Sofia Olofsson
- 67 kg 5x2 min Teemu Hellevaara 3-0 Alexander Vartiaynen
- 63.5 kg 5x2 min Mari Hiltunen 3-0 Riina Sipovaara
- 67 kg 3x3 min Jussi Kuitunen 3-0 Viktor Rudholm
- 67 kg 3x3 min Joni Huuska TKO3 Teemu Lindgren
- 60 kg 3x2 min Erika Kaipainen 3-0 Janni Hakkarainen
- 71 kg 3x2 min Elias Asikainen 0-3 Mikko Stenroth
- 67 kg 3x2 min Lasse Järvinen 0-3 Timo Venäläinen
- 54 kg 3x2 min Carolina Hernandez NO CONTEST Anette Österberg
- 67 kg 3x2 min Onni Haapala 0-3 Heikki Saira
- 60 kg 3x2 min Areta Santos DRAW Lotta Järvinen
- 71 kg 3x2 min Juuso Aimonen 0-3 Jesse Liljeberg
- 75 kg 3x2 min Olli Juvonen 0-3 Harri Puonti
- 75 kg 3x2 min Tony Koivula 3-0 Sami Rantamäki
- 86 kg 3x3 min Adam Merzjof 3-0 Ville Heikkinen
- 48 kg 3x3 min Niina Ruponen 0-3 Tessa Kakkonen
- 51 kg 3x3 min Jonna Suhonen 3-0 Mirka Phetsangkhat
- 54 kg 3x3 min Siiri Tura 1-2 Mirka Salonen
- 57 kg 3x3 min Gia Winberg 3-0 Essi Riihimäki
- 60 kg 3x3 min Anna Willberg 0-3 Katarina Perkkiö
- 63.5 kg 3x3 min Riikka Järvenpää 3-0 Eeva Siiskonen
- 60 kg 3x3 min Mikko Blom 3-0 Kristian Katajamäki
- 63.5 kg 3x3 min Peter Sazonov 0-3 Kari Viinikainen
- 67 kg 3x3 min Elias Granath 2-1 Pok Jääskeläinen
- 71 kg 3x3 min Joni Muttilainen 3-0 Jari Mustakallio
- 75 kg 3x3 min Samuli Närhi 0-3 Ali Taimouri
- 81 kg 3x3 min Daniel Forsberg 3-0 Panu Korpivaara
+ 91 kg 3x3 min Niklas Rouhiainen 3-0 Timo Suhonen
- 57 kg 3x2 min Jesper Håkansson 0-3 Artem Yatsenkon
- 57 kg 3x2 min Jesper Håkansson 3-0 Nicholas Mlanjen
- 75 kg 3x2 min Miro Koliseva 0-3 Ali Doga
- 67 kg 3x2 min Teemu Lindgren TKO3 Oliynyk Dmytron
- 67 kg 5x3 min Jukka Kyynäräinen KO1 John Dennis
- 67 kg 5x2 min Heidi Björklund 3-0 Hannah Mercieca
- 51 kg 3x2 min Mirka Phetsangkhat 3-0 Anni Simonen
- 67 kg 3x2 min Alexander Vartiaynen 1-2 Pok Jääskeläinen
- 81 kg 3x2 min Panu Korpivaara 3-0 Olli Leppänen
- 48 kg 3x2 min Tessa Kakkonen 3-0 Nelly Soikkeli
- 57 kg 3x2 min Gia Winberg 3-0 Heidi Vuoma
- 81 kg 3x2 min Jani Toivonen 0-3 Panu Korpivaara
- 63.5 kg 3x2 min Sini Liimatta TKO2 Riikka Järvenpää
- 67 kg 3x2 min Alexander Vartiaynen 3-0 Ossi Heikkilä
- 48 kg 3x2 min Satu Mykkänen 0-3 Niina Ruponen
- 63.5 kg 3x2 min Peter Sazonov TKO3 Olli Tikkanen
- 54 kg 3x2 min Milla Ratilainen 0-3 Siiri Tura
- 51 kg 3x2 min Kaisa Kokko 0-3 Jonna Suhonen
- 51 kg 3x2 min Linda Rehn 0-3 Mirka Phetsangkhat
- 75 kg 3x2 min Mikko Saariniemi 0-3 Samuli Närhi
- 67 kg 3x2 min Jari Ollonen 0-3 Elias Granath
+ 91 kg 3x2 min Markus Lampinen TKO2 Niklas Rouhiainen
- 63.5 kg 3x2 min Riina Sipovaara 1-2 Eeva Siiskonen
- 71 kg 3x2 min Jari Mustakallio WALK OVER Tom Niinimäki
- 81 kg 3x2 min Mikko Soikkeli 0-3 Daniel Forsberg
- 75 kg 3x2 min Ali Taimouri 3-0 Jesse Koivula
- 63.5 kg 3x2 min Noora Nevala 0-3 Satu Rastas
- 57 kg 3x2 min Annamari Tolonen 0-3 Anette Österberg
- 63.5 kg 3x2 min Eeva Siiskonen 0-3 Gia Winberg
- 75 kg 3x2 min Robin Ingves 3-0 Johannes Puranen
- 60 kg 3x2 min Miina Sirkeoja 3-0 Juulia Arponen
- 67 kg 3x2 min Teemu Lindgren 3-0 Arttu Maaranen
- 67 kg 3x2 min Riikka Järvenpää 3-0 Unknown
- 67 kg 3x2 min Alexander Vartiaynen 3-0 Jussi Kuitunen
+ 91 kg 3x2 min Timo Suhonen 0-3 Daniel Forsberg
- 75 kg 3x2 min Jari Mustakallio 0-3 Joni Muttilainen
- 71 kg 3x2 min Pirjo Kivelä 3-0 Pia Raita
- 75 kg 3x2 min Jesse Koivula 2-1 Miro Koliseva
- 54 kg 3x2 min Siiri Tura 1-2 Niina Ruponen
- 51 kg 3x2 min Satu Mykkänen 3-0 Mirka Salonen
- 71 kg 3x2 min Samuli Kurki 2-1 Jesse Liljeberg
- 75 kg 3x2 min Rasmus Pettersson 3-0 Lasse Järvinen
- 51 kg 3x2 min Mirka Phetsangkhat 2-1 Jonna Suhonen
- 54 kg 3x2 min Kaisa Kokko 3-0 Miia Suominen
- 81 kg 3x2 min Joel Puranen TKO3 Jussi Santalahti
- 57 kg 3x2 min Jesper Håkansson 0-3 Mika Honkanen
- 63.5 kg 3x2 min Valto Vainio-Puhju 1-2 Aleksi Hautamäki
- 75 kg 3x2 min Jan Hagert 2-1 Elias Asikainen
- 75 kg 3x2 min Valtteri Itäranta 2-1 Tony Koivula
- 67 kg 3x2 min Marko Kukkonen DRAW Peter Sazonov
- 71 kg 3x2 min Joni Kurkimäki 0-3 Pok Jääskeläinen
- 60 kg 3x2 min Timi Heikkilä 0-3 Jonne Jussila
- 63.5 kg 3x2 min Herkko Lokka 2-1 Mikko Peltola
- 67 kg 3x2 min Nikolas Pajunen 2-1 Peter Koivula
- 91 kg 3x2 min Andrei Solovian DRAW Markus Lampinen
- 57 kg 3x2 min Eemeli Alahuhta DRAW Eero Hämäläinen
- 71 kg 3x2 min Joni Parviainen 0-3 Aaro Tarvainen
- 57 kg 3x2 min Assi Savolainen 0-3 Heidi Vuoma
- 57 kg 3x2 min Sini Liimatta 0-3 Milla Ratilainen
- 57 kg 3x2 min Aleksi Salokangas 3-0 Eero Hämäläinen
- 71 kg 3x2 min Andrei Ignatovitc 0-3 Simo Hokkanen
- 48 kg 5x2 min Tessa Kakkonen KO1 Later J. Singharud
- 63.5 kg 3x2 min Mikko Peltola 0-3 Tomi Keso
- 60 kg 3x2 min Aleksi Salokangas 3-0 Tomi Tuominen
- 51 kg 5x2 min Anna Höglund TKO4 Nelly Soikkeli
- 57 kg 4x2 min Emma Nevalainen 2-1 Elina Immonen
- 75 kg 3x2 min Petri Ikonen 0-3 Olli Hälvä
- 91 kg 3x2 min Ville Heikkinen 2-1 Lauri Määttänen
- 75 kg 3x2 min Olli Juvonen 3-0 Jouni Arlin
- 71 kg 4x2 min Jevgeni Ageev TKO3 Rasyl Khataev
- 86 kg 4x2 min Tim Waage 0-3 Olli Leppänen
- 81 kg 3x2 min Mika Ranne 3-0 Lauri Luukkonen
- 71 kg 3x2 min Jukka Kärkkäinen 3-0 Jyri Virtanen
- 67 kg 4x2 min Markus Parviainen 1-2 Alexander Vartiaynen
- 63.5 kg 5x2 min Eeva Siiskonen 0-3 Katarina Perkkiö
- 71 kg 3x2 min Elias Asikainen 0-3 Veikko Haapanen
- 67 kg 4x2 min Pok Jääskeläinen 3-0 Mikko Kyytinen
- 81 kg 3x2 min Alexander Zuravlev 1-2 Adam Merzjof
- 67 kg 3x2 min Aleksandar Dobric 1-2 Niko Tuominen
- 71 kg 3x2 min Antero Hynynen 0-3 Vitali Hurkov
- 60 kg 4x2 min Mikko Blom 0-3 Daniel Lopez
- 60 kg 4x2 min Anna Willberg 3-0 Linnea Larsson
- 63.5 kg 4x2 min Kari Viinikainen 3-0 Kim Falk
- 67 kg 4x2 min Pok Jääskeläinen 3-0 Kasper Tobberup
- 60 kg 3x2 min Olivia Karlsson 0-3 Sofia Raja
- 75 kg 3x2 min Miro Koliseva 3-0 Pavel Jalal
- 81 kg 4x2 min Daniel Forsberg 0-3 Yassin Bensenouci
- 51 kg 4x2 min Tessa Kakkonen 0-3 Johanna Rydberg
- 75 kg 4x2 min Ali Taimouri 3-0 Mehran Zangana
- 57 kg 4x2 min Minh Le 0-3 Julian Bengtsen
- 57 kg 4x2 min Gia Winberg 3-0 Linn Wennergren
- 60 kg 4x2 min Anna Willberg 2-1 Anna Tatjana Lie
- 63.5 kg 4x2 min Kari Viinikainen 3-0 Adnan Ashraf
- 67 kg 4x2 min Pok Jääskeläinen 0-3 Adel Ekvall
- 51 kg 3x2 min Marjo Rautanen KO1 Tasdurmazli Nazmiye
- 51 kg 3x2 min Marjo Rautanen TKO2 Un Kubra
140 lbs 3x2 min Jukka Kyynäräinen 0-3 Souffian Toutti
- 67 kg 3x2 min Ari Piiparinen 0-3 Herkko Lokka
- 75 kg 3x2 min Ilari Asikainen 3-0 Andrei Ignatovitc
+ 91 kg 3x2 min Markus Lampinen 1-2 Juho Ojala
- 71 kg 4x2 min Osniel Silverio 0-3 Olli Tikkanen
- 71 kg 3x2 min Elias Asikainen 3-0 Jouni Arlin
- 75 kg 3x2 min Miro Koliseva 3-0 Ville Honkala
- 57 kg 3x2 min Sofia Raja 3-0 Janni Hakkarainen
- 67 kg 4x2 min Pok Jääskeläinen 3-0 Peter Sazonov
- 57 kg 3x2 min Jesper Håkansson 3-0 Jeppe Takamaa (Kittijpoj Chuenjai)
- 71 kg 4x2 min Rasyl Khataev 3-0 Alexander Vartiaynen
- 71 kg 3x2 min Jimi Bergskaug TKO2 Joni Parviainen
- 75 kg 3x2 min Samuli Kurki 3-0 Toni Åfelt
- 54 kg 3x2 min Mirka Salonen 3-0 Siiri Tura
- 67 kg 4x2 min Elias Granath 3-0 Markus Parviainen
- 71 kg 5x3 min Antero Hynynen 5-0 Shannon King
- 51 kg 3x2 min Miia Suominen 3-0 Hang Nguyen
- 75 kg 3x2 min Mikko Tamminen 3-0 Elias Asikainen
- 67 kg 3x2 min Marko Kukkonen 3-0 Joonas Pikkarainen
- 67 kg 3x2 min Jussi Kuitunen 3-0 Johan Lahti
- 71 kg 3x2 min Jimi Bergskaug 3-0 Aaro Tarvainen
- 57 kg 3x2 min Rahim Alizada 0-3 Jesper Håkansson
- 63.5 kg 3x2 min Heikki Saira 0-3 Valto Vainio-Puhju
- 75 kg 3x2 min Jesse Turunen 0-3 Samuli Kurki
- 71 kg 3x2 min Aaro Tarvainen 0-3 Gideon Hoed
- 71 kg 3x2 min Rasmus Pettersson 0-3 Harri Puonti
- 60 kg 4x2 min Milla Ratilainen 2-1 Henna Suodenjoki
- 71 kg 4x2 min Ville Koivunen 2-1 Rasyl Khataev
- 57 kg 3x2 min Mirva Alakontiola 0-3 Assi Savolainen
- 67 kg 3x2 min Alexander Vartiaynen 3-0 Joni Parviainen
- 71 kg 3x2 min Jevgeni Ageev 2-1 Jussi Jokela
- 48 kg 3x2 min Satu Mykkänen 3-0 Hang Nguyen
+ 91 kg 3x2 min Matias Soini 1-2 Ville Heikkinen
- 63.5 kg 3x2 min Timo Venäläinen 1-2 Olli Ruuskanen
- 57 kg 3x2 min Aleksi Salokangas 2-1 Jeppe Takamaa (Kittijpoj Chuenjai)
- 57 kg 3x2 min Janni Hakkarainen NO CONTEST Katarina Johansson
- 71 kg 3x2 min Jesse Liljeberg 1-2 Pyry Savioja
- 63.5 kg 4x2 min Pok Jääskeläinen 0-3 Adulay Abdulmanef
- 45 kg 4x2 min Kati Kaareskoski 3-2 Alena Viaskevich
- 51 kg 4x2 min Jonna Suhonen 0-3 Oksani Kizhnerova
- 67 kg 4x2 min Heidi Björklund TKO1 Jennifer Österlin
- 63.5 kg 4x2 min Pok Jääskeläinen 3-0 Choi Seung Woo
- 45 kg 4x2 min Kati Kaareskoski 3-0 Alina Babayan
- 63.5 kg 4x2 min Pok Jääskeläinen 3-0 Tynchtykbek Sadykev
- 51 kg 4x2 min Jonna Suhonen 3-0 Ocaya Preciosa
- 67 kg 4x2 min Heidi Björklund 3-0 Angelique Pitiot
- 67 kg 4x2 min Jari Ollonen 0-3 Hassanov Sanjarbek
- 75 kg 3x2 min Miro Koliseva 0-3 Mihovil Cuzic
- 81 kg 4x2 min Jussi Santalahti 2-3 Johan Herö
- 63.5 kg 4x2 min Kari Viinikainen 0-3 Amirzhanov Zhanserik
- 75 kg 4x2 min Ali Taimouri TKO4 Kamel Mezatni
- 63.5 kg 4x2 min Pok Jääskeläinen 3-0 Tak Chi Lam
- 75 kg 4x2 min Jussi Santalahti WALK OVER Coulibaly Idrissa
- 51 kg 4x2 min Jonna Suhonen 3-0 Sakal Binnur
- 57 kg 4x2 min Gia Winberg 0-3 Emma Thyni
- 45 kg 4x2 min Kati Kaareskoski 3-0 Tsang Wai Ying
- 67 kg 3x2 min Teemu Lindgren 0-3 Artur Papazyan
- 67 kg 4x2 min Heidi Björklund 3-0 Unknown
- 48 kg 4x2 min Niina Myller 0-3 Anastasiya Scherbinina
- 60 kg 4x2 min Essi Riihimäki 0-3 Laura Bowman
- 60 kg 4x2 min Mikko Blom 0-3 Zaur
- 63.5 kg 4x2 min Pok Jääskeläinen 3-0 Amiran Sakhokia
- 67 kg 4x2 min Antero Hynynen 0-3 Andrei Kulebin
- 71 kg 4x2 min Jarkko Kekarainen 0-3 Surasak Packotakang
- 81 kg 4x2 min Jussi Santalahti 3-0 Islomjon Marufov
- 75 kg 4x2 min Edla Niemi 0-3 Andrea Ivas
- 63.5 kg 4x2 min Ossi Kokkoniemi 0-3 Magomed Zaynukov
- 54 kg 3x2 min Katarina Johansson 0-3 Mirva Alakontiola
- 81 kg 3x2 min Atte Ala-Kortesniemi 3-0 Kimmo Kostiainen
+ 91 kg 3x2 min Sauli Rantanen 1-2 Matias Soini
- 86 kg 3x2 min Mohammadi Hussein 0-3 Ville Mennander
- 57 kg 3x2 min Anette Österberg 0-3 Siiri Tura
- 51 kg 3x2 min Jenna Salmela 0-3 Johanna Heikkinen
- 71 kg 3x2 min Mikko Stenroth 3-0 Arkan Kerim
- 71 kg 3x2 min Eero Toiviainen 0-3 Jevgeni Ageev
- 67 kg 3x2 min Asta Tölmälä 0-3 Satu Rastas
- 81 kg 3x2 min Niko Myllynen 3-0 Jan Hagert
- 75 kg 3x2 min Aleksi Nurminen 0-3 Ville Koivunen
- 71 kg 3x2 min Aleksandar Dobric 0-3 Mikko Stenroth
- 57 kg 4x2 min Assi Savolainen 3-0 Sini Liimatta
- 67 kg 4x2 min Olli Tikkanen 3-0 Jaakko Uski
- 71 kg 4x2 min Joni Parviainen 0-3 Osniel Silverio
- 86 kg 4x2 min Juho Ojala 0-3 Mikko Soikkeli
- 67 kg 3x3 min Joni Huuska TKO3 Billy Bengtsson
- 51 kg 5x2 min Heli Salapuro 0-3 Susan Kariuki
- 45 kg 5x2 min Kati Kaareskoski 3-0 Linda Rehn
- 48 kg 5x2 min Tessa Kakkonen 0-3 Niina Myller
- 51 kg 5x2 min Jonna Suhonen 3-0 Elina Immonen
- 60 kg 5x2 min Katarina Perkkiö 3-0 Essi Riihimäki
- 67 kg 5x2 min Heidi Björklund 3-0 Riikka Järvenpää
- 60 kg 5x2 min Mikko Blom TKO2 Patrik Säisä
- 63.5 kg 5x2 min Ossi Kokkoniemi 0-3 Kari Viinikainen
- 71 kg 5x2 min Erkka Multanen TKO4 Jarkko Kekarainen
- 75 kg 5x2 min Ali Taimouri TKO4 Silver Sirel
- 81 kg 5x2 min Jussi Santalahti TKO4 Kimmo Känd
- 86 kg 5x2 min Daniel Forsberg TKO5 Aldo Reinla
- 67 kg 3x2 min Jesse Liljeberg 3-0 Mikael Jaakkola
- 48 kg 5x2 min Nelly Soikkeli 2-1 Niina Ruponen
- 57 kg 5x2 min Jere Flinkman 3-0 Minh Le
- 67 kg 3x2 min Olli Tikkanen 0-3 Juha Härkin
- 54 kg 3x2 min Mirka Salonen TKO1 Katarina Johansson
- 67 kg 3x2 min Mikael Jaakkola 0-3 Lasse Järvinen
- 54 kg 3x2 min Anette Österberg 0-3 Satu Mykkänen
- 67 kg 3x2 min Riina Sipovaara 3-0 Sinikka Niskanen
- 75 kg 3x2 min Jan Hagert 3-0 Niko Pyhäjärvi
- 75 kg 3x2 min Mika Kontiola 2-1 Jevgeni Ageev
- 75 kg 3x2 min Sami Salmelin 0-3 Timo Kahro
- 71 kg 3x2 min Robin Ingves 1-2 Jesse Liljeberg
- 81 kg 3x2 min Miro Koliseva 3-0 Ville Koivunen
- 51 kg 3x2 min Elina Immonen 3-0 Hang Nguyen
- 67 kg 4x2 min Katarina Perkkiö 3-0 Riikka Järvenpää
- 86 kg 4x2 min Jussi Santalahti 3-0 Aldo Reinla
- 48 kg 4x2 min Nelly Soikkeli 0-3 Tessa Kakkonen
- 48 kg 4x2 min Niina Ruponen 0-3 Niina Myller
- 51 kg 4x2 min Tuuli-Maaria Pärssinen TKO3 Jonna Suhonen
- 67 kg 4x2 min Henna Manninen 1-2 Heidi Björklund
- 60 kg 4x2 min Mikko Blom TKO1 Veli-Matti Niemelä
- 60 kg 4x2 min Patrik Säisä 3-0 Joni Männistö
- 63.5 kg 4x2 min Ossi Kokkoniemi 3-0 Mikko Kyytinen
- 71 kg 4x2 min Erkka Multanen 3-0 Osniel Silverio
- 71 kg 4x2 min Jarkko Kekarainen 3-0 Ossi Heikkilä
- 75 kg 4x2 min Jani Majander 0-3 Ali Taimouri
- 86 kg 4x2 min Daniel Forsberg TKO4 Juha Vanhalakka
- 63.5 kg 4x2 min Joni Huuska 3-0 Hussein Ibrahim
- 67 kg 4x2 min Jussi Kuitunen 3-0 Viktor Rudholm
- 54 kg 5x2 min Milja Heino 3-0 Sofia Olofsson
- 60 kg 4x2 min Mari Hiltunen 3-0 Filiz Demirbek
- 67 kg 5x2 min Jukka Kyynäräinen TKO3 Jari Ollonen
160 lbs 5x3 min Janne Ollonen 3-0 Rickardo Gonzales
140 lbs 5x2 min Anna Willberg 1-2 Lina Länsberg
- 48 kg 5x2 min Heli Salapuro 1-2 Arianna Santos
105 lbs 5x2 min Marjo Rautanen TKO2 Anett Urban
- 67 kg 4x2 min Antero Hynynen WALK OVER Beau Vincent McKeown
- 67 kg 4x2 min Antero Hynynen 5-0 Bertnard Lambert
- 67 kg 4x2 min Antero Hynynen 5-0 Unknown
- 67 kg 5 min Antero Hynynen 2-3 Seyed Kaveh Soleimani
- 57 kg 3x2 min Milla Ratilainen 3-0 Noora Armila
- 67 kg 3x2 min Jaakko Uski 0-3 Veli-Matti Niemelä
- 71 kg 3x2 min Juha-Petteri Hirvonen 3-0 Joni Parviainen
- 81 kg 3x2 min Jesse Turunen 0-3 Antti Ikonen
- 51 kg 4x2 min Niina Myller 3-0 Nelly Soikkeli
- 57 kg 4x2 min Milla Ratilainen 3-0 Elina Immonen
- 75 kg 4x2 min Osniel Silverio 0-3 Tuomas Ripatti
- 48 kg 4x2 min Tessa Kakkonen 0-5 Liudmila Chyslova
- 45 kg 4x2 min Kati Kaareskoski 5-0 Annie Eriksson
- 67 kg 3x2 min Pok Jääskeläinen 5-0 Kulikov
- 63.5 kg 3x2 min Ossi Kokkoniemi 0-5 Mykyta
- 75 kg 4x2 min Edla Niemi KO3 Andrea Ivas
- 57 kg 3x2 min Jesper Håkansson 0-5 Pavel Kuznetsov
- 60 kg 4x2 min Gia Winberg TKO3 Yildimir
- 60 kg 4x2 min Anna Willberg 2-3 Madelene Vall
- 75 kg 4x2 min Edla Niemi TKO3 Dilara Keles
- 60 kg 3x2 min Jimi Bergskaug 0-5 Youssef Assouik
- 67 kg 4x2 min Jari Ollonen 0-5 Maksym
- 45 kg 4x2 min Kati Kaareskoski 5-0 Alina Babayan
- 48 kg 4x2 min Tessa Kakkonen 5-0 Shvets Renata
- 60 kg 4x2 min Gia Winberg TKO4 Gizem
- 60 kg 4x2 min Anna Willberg 5-0 Katsiaryna Vaiariha
- 67 kg 4x2 min Jari Ollonen 5-0 Jabber Mustafayev
- 63.5 kg 3x2 min Ossi Kokkoniemi 5-0 Vitaly Shnyokov
- 67 kg 3x2 min Pok Jääskeläinen 5-0 Anatoli Danyliuk
- 67 kg 4x2 min Antero Hynynen 0-5 Andrei Kulebin
- 63.5 kg 3x2 min Teemu Lindgren 0-5 Maksym Senichev
- 63.5 kg 4x2 min Kari Viinikainen 0-5 Dzmitry Varets
- 67 kg 3x2 min Pok Jääskeläinen TKO2 Kostas Gleitas
- 48 kg 4x2 min Tessa Kakkonen 5-0 Julie Marguet
- 75 kg 4x2 min Samuli Närhi 0-5 Ondrej Marvan
- 57 kg 4x2 min Gia Winberg 0-5 Diana Iakovleva
130 lbs 5x3 min Anna Willberg 0-5 Caley Reece
-51kg 4x2 min Niina Myller 1-2 Anna Höglund
+91kg 5x2 min Harri Haavisto KO2 Pasi Kupila
-51kg 4x2 min Miia Suominen 0-3 Jonna Suhonen
-81kg 5x2 min Simo Ukkonen KO3 Jussi Pirttikangas
-71kg 5x2 min Jarkko Kekarainen 3-0 Unknown
-57kg 5x2 min Minh Le 0-3 Achmed Aicha
-81kg 4x2 min Ali Taimouri 2-1 Jussi Santalahti
-60kg 4x2 min Essi Riihimäki 3-0 Filz Demirbek
-75kg 4x2 min Aleksi Matikainen 1-2 Unknown
- 48 kg 5x3 min Marjo Rautanen KO2 Yodpeth Chor Chamtja
- 57 kg 3x2 min Niina Ruponen DRAW Sanna Lahtinen
- 63.5 kg 3x2 min Joni Huuska 3-0 Miska Rautiainen
- 51 kg 3x2 min Tuuli-Maaria Pärssinen 2-1 Anna Höglund
- 75 kg 4x2 min Rikard Norlen DRAW Jesse Koivula
- 67 kg 3x2 min Joni Männistö DRAW Jussi Kuitunen
- 75 kg 4x2 min Janne Ollonen 3-0 Magnus Bonde
- 48 kg 4x2 min Tessa Kakkonen 3-0 Linda Rehn
- 71 kg 4x2 min Mikko Kyytinen 0-3 Aleksi Matikainen
- 54 kg 3x2 min Mirka Salonen 3-0 Juliana Laine
- 71 kg 3x2 min Aleksandar Dobric 2-1 Valtteri Hienonen
- 81 kg 3x2 min Adam Merzjof 3-0 Samuli Kurki
- 86 kg 4x2 min Amar Djouad 2-1 Tatu Verta
- 67 kg 3x2 min Valto Vainio-Puhju 3-0 Esko Mitrunen
- 67 kg 3x2 min Riikka Järvenpää 3-0 Asta Tölmälä
- 86 kg 4x2 min Aldo Reinla 0-3 Daniel Forsberg
- 57 kg 3x2 min Jesper Håkansson 3-0 Robert Karkani
- 60 kg 3x2 min Elias Granath 0-3 Kevin Siu
- 57 kg 3x2 min Tuuli-Maaria Pärssinen 2-1 Sini Liimatta
- 71 kg 3x2 min Juha Leskinen 2-1 Niko Pyhäjärvi
- 67 kg 3x2 min Jarno Karhu 3-0 Joni Parviainen
- 71 kg 3x2 min Esa Kirilo 2-1 Veli Keinänen
+ 91 kg 4x2 min Pasi Kupila TKO2 Sampo Seppälä
- 81 kg 3x2 min Miro Koliseva 3-0 Samuli Ahtonen
- 81 kg 3x2 min Mikko Saariniemi 0-3 Toni Seppälä
- 45 kg 4x2 min Linda Rehn 0-3 Kati Kaareskoski
- 60 kg 3x2 min Jesper Håkansson 3-0 Veli-Matti Niemelä
- 60 kg 4x2 min Elias Granath 3-0 Patrik Säisä
- 48 kg 4x2 min Tessa Kakkonen 3-0 Niina Myller
- 67 kg 4x2 min Mikko Kyytinen 0-3 Jukka Kyynäräinen
- 57 kg 3x2 min Sanna Lahtinen 3-0 Anu Ovaskainen
- 75 kg 4x2 min Mikko Korhonen 0-3 Jani Majander
- 63.5 kg 3x2 min Joni Huuska 1-2 Joni Männistö
- 71 kg 3x2 min Jesse Koivula DRAW Jussi Kuitunen
- 51 kg 4x2 min Tessa Kakkonen 3-0 Miia Suominen
- 71 kg 3x2 min Aleksi Matikainen 3-0 Jerry Westergren
- 75 kg 3x2 min Jan Hagert 1-2 Lev Leipakka
- 71 kg 3x2 min Valtteri Koskinen 0-3 Gideon Hoed
- 67 kg 3x2 min Riina Sipovaara 0-3 Riikka Järvenpää
- 57 kg 3x2 min Niko Salonen TKO1 Tuomas Honkala
- 57 kg 3x2 min Lotta Järvinen 1-2 Linda Rehn
- 75 kg 4x2 min Ossi Kokkoniemi TKO2 Tero Holopainen
- 63.5 kg 4x2 min Essi Riihimäki 0-3 Katarina Perkkiö
- 67 kg 4x2 min Jari Ollonen DRAW Janne Uski
- 67 kg 3x2 min Henna Manninen 3-0 Sanna Laitinen
- 60 kg 3x2 min Mari Koponen 2-1 Sanna Lahtinen
- 63.5 kg 3x2 min Patrik Säisä 0-3 Jimi Bergskaug
- 67 kg 3x2 min Teemu Lindgren 2-1 Jussi Kuitunen
- 75 kg 3x2 min Mikael Nyyssönen 3-0 Niko Pyhäjärvi
- 48 kg 3x2 min Linda Rehn 3-0 Niina Myller
- 51 kg 3x2 min Tuuli-Maaria Pärssinen 2-1 Miia Suominen
- 63.5 kg 3x2 min Valto Vainio-Puhju 2-1 Niko Salonen
- 75 kg 3x2 min Edla Niemi 3-0 Niina Pohjola
- 75 kg 3x2 min Tuomas Burakowski 2-1 Helmibaker Mohammed
- 57 kg 3x2 min Jonna Suhonen 3-0 Anu Ovaskainen
- 63.5 kg 3x2 min Annastiina Öhman 0-3 Mari Hiltunen
- 57 kg 3x2 min Elina Immonen DRAW Milla Ratilainen
- 75 kg 3x2 min Tom Niinimäki 0-3 Janne Ollonen
- 81 kg 3x2 min Jason Holland 0-3 Antti Ikonen
- 71 kg 4x2 min Osniel Silverio 0-3 Teemu Hellevaara
- 63.5 kg 4x2 min Eeva Siiskonen 1-2 Essi Riihimäki
- 81 kg 4x2 min Jussi Pirttikangas TKO2 Mikko Korhonen
147 lbs 5x3 min Antero Hynynen 3-0 Koonsek Sittanwalek
- 67 kg 5x3 min Pasi Luukkanen KO3 Sanny Dahlbeck
- 57 kg 3x2 min Riku Mikkonen 0-3 Jesper Håkansson
- 60 kg 3x2 min Niko Salonen TKO3 Elias Granath
- 67 kg 3x2 min Teemu Lindgren 0-3 Pok Jääskeläinen
- 75 kg 3x2 min Jussi Santalahti 3-0 Samuli Närhi
- 75 kg 4x2 min Joni Muttilainen 3-0 Jesse Koivula
- 63.5 kg 5x2 min Ossi Kokkoniemi 3-0 Peter Sazonov
- 63.5 kg 5x2 min Kari Viinikainen 1-2 Christoffer Axelsson
- 54 kg 5x2 min Jere Flinkman TKO4 Achmed Aicha
- 63.5 kg 5x3 min Jaakko Dahlbacka 0-3 Saranyu Lindberg
- 67 kg 3x2 min Teemu Lindgren 3-0 Alban Prengzi
- 67 kg 3x2 min Asta Tölmälä 0-3 Sirkku Lähteenmäki
- 67 kg 3x2 min Pok Jääskeläinen 3-0 Mikko Kyytinen
- 67 kg 3x2 min Veli-Matti Niemelä NO CONTEST Jarno Karhu
- 63.5 kg 3x2 min Henri Tapanainen 0-3 Patrik Säisä
- 71 kg 3x2 min Sami Salmelin 0-3 Niko Pyhäjärvi
- 86 kg 3x2 min Oliver Parviste TKO2 Tom Granqvist
- 75 kg 3x2 min Miro Koliseva 3-0 Tony Blomster
- 75 kg 3x2 min Eemeli Kivistö 0-3 Samuli Närhi
- 67 kg 3x2 min Teemu Kuukka 0-3 Mikko Kyytinen
- 75 kg 4x2 min Joel Puranen TKO1 Silver Sirel
- 71 kg 4x2 min Teemu Hellevaara DRAW Sahir Ahmed
- 67 kg 3x2 min Joni Huuska 3-0 Jerry Westergren
- 67 kg 3x2 min Jussi Kuitunen 3-0 Ludvig Green
- 60 kg 3x2 min Milla Ratilainen 0-3 Mari Koponen
- 60 kg 3x2 min Anu Ovaskainen 2-1 Outi Honkala
- 81 kg 3x2 min Antti Multanen 0-3 Jesse Koivula
- 75 kg 3x2 min Osniel Silverio 2-1 Mikko Saariniemi
- 67 kg 3x2 min Jarno Karhu DRAW Mikko Kyytinen
- 81 kg 3x2 min Esa Kirilo DRAW Mikko Järvinen
- 57 kg 3x2 min Tuuli-Maaria Pärssinen DRAW Milla Ratilainen
- 81 kg 3x2 min Jussi Pyykkö DRAW Osniel Silverio
- 63.5 kg 4x2 min Kari Viinikainen 3-0 Mikkel Lund
- 48 kg 4x2 min Angelika Falck 3-0 Tessa Kakkonen
- 57 kg 4x2 min Emma Thyni 3-0 Gia Winberg
- 75 kg 4x2 min Johan Herö 3-0 Ali Taimouri
- 75 kg 4x2 min Elina Nilsson 2-1 Edla Niemi
- 51 kg 4x2 min Johanna Rydberg 3-0 Niina Ruponen
- 60 kg 4x2 min Madelene Vall 3-0 Essi Riihimäki
- 67 kg 4x2 min Adel Ekvall 3-0 Jarkko Kekarainen
- 63.5 kg 4x2 min Alexander Arutyunyan 3-0 Kari Viinikainen
- 57 kg 4x2 min Johan Franzen 3-0 Mikko Blom
154 lbs 5x3 min Antero Hynynen KO2 Ian
- 71 kg 4x2 min Peter Sazonov 0-3 Pok Jääskeläinen
- 71 kg 3x2 min Juha-Pekka Tupala 3-0 Tomi Korpela
- 57 kg 3x2 min Lotta Järvinen 3-0 Miia Suominen
- 86 kg 3x2 min Aldo Reinla 1-2 Pasi Heino
- 71 kg 3x2 min Niko Pyhäjärvi 0-3 Teemu Lindgren
- 60 kg 4x2 min Henna Suodenjoki 0-3 Sirkku Lähteenmäki
- 63.5 kg 3x2 min Elias Granath 3-0 Joni Huuska
- 67 kg 3x2 min Jenna Roivas 1-2 Noora Christiansen
- 75 kg 4x2 min Joni Muttilainen 2-1 Samuli Närhi
- 67 kg 3x2 min Jimi Bergskaug 3-0 Esko Mitrunen
- 63.5 kg 3x2 min Emma Nevalainen 0-3 Sanna Laitinen
- 75 kg 4x2 min Janne Ollonen 0-3 Antero Hynynen
+ 91 kg 3x2 min Harri Haavisto 3-0 Tomi Sirkiä
- 63.5 kg 3x2 min Jesper Håkansson 3-0 Niko Salonen
- 67 kg 3x2 min Jussi Kuitunen 2-1 Timo Venäläinen
- 60 kg 4x2 min Sirkku Lähteenmäki 2-1 Heidi Vuoma
- 57 kg 3x2 min Anu Ovaskainen 1-2 Elina Immonen
- 63.5 kg 3x2 min Sini Liimatta 0-3 Sanna Laitinen
- 63.5 kg 3x2 min Patrik Säisä 3-0 Herkko Lokka
- 48 kg 3x2 min Niina Myller 2-1 Tessa Kakkonen
- 67 kg 3x2 min Veli-Matti Niemelä 0-3 Alban Prengzi
- 75 kg 3x2 min Osniel Silverio 3-0 Veli Keinänen
- 60 kg 3x2 min Eeva Siiskonen 3-0 Heidi Vuoma
- 67 kg 4x2 min Mari Hiltunen 3-0 Emma Johansson
- 75 kg 4x2 min Janne Ollonen 3-0 Rikard Norlen
-63,5kg 4x2 min Essi Riihimäki 1-2 Jana Grishina
- 63.5 kg 3x2 min Timo Venäläinen 0-3 Elias Granath
- 51 kg 3x2 min Linda Rehn 3-0 Tuuli-Maaria Pärssinen
- 71 kg 3x2 min Niko Pyhäjärvi 0-3 Juha Härkin
- 60 kg 4x2 min Minttu Söderholm 0-3 Heidi Vuoma
- 48 kg 4x2 min Tessa Kakkonen 0-3 Kati Kaareskoski
- 67 kg 3x2 min Teemu Lindgren 3-0 Mikael Jaakkola
- 75 kg 4x2 min Jussi Santalahti 2-1 Silver Sirel
- 71 kg 3x2 min Jenna Roivas 0-3 Edla Niemi
+ 91 kg 3x2 min Vladislav Skandeberg 3-0 Ville Mennander
- 51 kg 4x2 min Niina Ruponen 2-1 Annette Rusanen
- 63.5 kg 3x2 min Sanna Laitinen 1-2 Riina Sipovaara
- 63.5 kg 3x2 min Patrik Säisä 3-0 Tien Tran
- 75 kg 3x2 min Tuomas Burakowski 3-0 Samuli Kurki
- 67 kg 5x2 min Jari Ollonen 3-0 Markus Parviainen
- 63.5 kg 5x3 min Jaakko Dahlbacka TKO5 Paulius Sileikis
- 48 kg 5x2 min Marjo Rautanen 2-3 Ebbdal Khadija
- 45 kg 5x2 min Heli Salapuro 0-3 Banjabon Promman
- 48 kg 5x2 min Marjo Rautanen 3-0 Renata Shveta
- 81 kg 5x2 min Daniel Forsberg 1-2 Petter Wallin
- 57 kg 5x2 min Gia Winberg 0-3 Ekaterina Vandaryaeva
- 63.5 kg 5x2 min Kari Viinikainen 0-3 Kaziyev Darkhan
- 67 kg 5x2 min Antero Hynynen 0-3 Kahhorv Mavlonbek
- 48 kg 5x2 min Marjo Rautanen 3-0 Ghabezi Samaneh
- 63.5 kg 3x2 min Ossi Kokkoniemi 0-3 Danyliuk
- 45 kg 5x2 min Heli Salapuro TKO2 Iidia Fomicheva
- 67 kg 5x2 min Antero Hynynen 3-0 Rafael Fidziev
- 57 kg 5x2 min Gia Winberg 3-0 Maria Bodac
- 63.5 kg 5x2 min Kari Viinikainen 3-0 Arturro Passcual
- 67 kg 5x2 min Jarkko Kekarainen 0-3 Adel Ekvall
- 75 kg 3x2 min Jussi Santalahti 3-0 Tuomas Burakowski
- 67 kg 3x2 min Niina Pohjola 1-2 Riina Sipovaara
- 63.5 kg 3x2 min Riku Mikkonen 0-3 Elias Granath
- 54 kg 3x2 min Elina Immonen 0-3 Linda Rehn
- 67 kg 3x2 min Alban Prengzi 3-0 Tero Mietty
- 60 kg 3x2 min Henna Suodenjoki 3-0 Riina Sipovaara
- 75 kg 3x2 min Kari Sainio 0-3 Juha-Pekka Tupala
- 67 kg 3x2 min Jimi Bergskaug 2-1 Teemu Lindgren
- 48 kg 4x2 min Tessa Kakkonen 3-0 Niina Ruponen
- 81 kg 4x2 min Kimmo Känd 3-0 Mikko Saariniemi
- 60 kg 4x2 min Sirkku Lähteenmäki 0-3 Eeva Siiskonen
- 75 kg 4x2 min Jussi Santalahti 2-1 Matias Kallio
- 86 kg 5x3 min Ville Aalto TKO2 Ricards Bolotniks
- 71 kg 5x2 min Pasi Luukkanen KO3 Andrey Basinin
- 67 kg 5x2 min Peter Sazonov 3-0 Niko Karhunen
- 54 kg 3x2 min Niina Myller 3-0 Janika Sankala
- 75 kg 3x2 min Osniel Silverio NO CONTEST Harri Lammi
- 57 kg 3x2 min Heidi Vuoma 3-0 Milla Ratilainen
+ 91 kg 3x2 min Jarmo Meriläinen 3-0 Antti Mikkola
- 54 kg 3x2 min Niina Myller 3-0 Katja Lehto
- 75 kg 3x2 min Juha Rusanen 3-0 Osniel Silverio
- 75 kg 4x2 min Jani Majander 3-0 Rikard Norlen
- 67 kg 4x2 min Mikko Kyytinen 1-2 Egil Hellman
- 75 kg 4x2 min Jussi Santalahti TKO3 Santeri Lilius
- 75 kg 3x2 min Eemeli Kivistö 2-1 Jimmy Mcguire
- 60 kg 3x2 min Outi Honkala 0-3 Filiz Demirbek
- 67 kg 3x2 min Thai Tran NO CONTEST Perttu Paatula
- 67 kg 3x2 min Riku Mikkonen 0-3 Mikko Kyytinen
- 63.5 kg 4x2 min Kari Viinikainen 3-0 Pavel Lukashin
- 60 kg 4x2 min Gia Winberg 2-1 Josefin Olsson
- 54 kg 5x2 min Jere Flinkman 3-0 Maung Maung
- 86 kg 5x3 min Juho Ohtonen 3-0 Kiril Yrmanov
- 63.5 kg 5x3 min Jaakko Dahlbacka TKO2 Simas Volosinas
- 67 kg 3x2 min Ossi Kokkoniemi TKO2 Kiryl Lchankou
- 71 kg 4x2 min Liubamir Staravoitau 2-1 Pasi Luukkanen
- 75 kg 3x2 min