Suomen Muaythai – liitto ry

Crest Kids Tournament (11 – 12.1.2020)

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Kilpailut Crest Kids Tournament (11 – 12.1.2020)

Esillä 4 viestiä, 16 - 19 (kaikkiaan 19)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #111609

    HendeBende

    Osallistuja

    Moi,

    48kg
    46 kg, Pekko Suodenjoki, 15v.

    Peruu osallistumisensa turnaukseen, sillä näyttää sarjoittain siltä ettei matsia ole tulossa.

    Henna

    • Tätä vastausta muokkasi 8 kuukautta, 2 viikkoa sitten HendeBende.

    #111613

    karppa

    Osallistuja

    Tosta listalta puuttuu n. 35kg Eero Salminen (9v.)

    Ottelee 10v. säännöillä

    #111624

    Heli Salapuro

    Osallistuja

    Harjoitusotteluita ei ole ollenkaan, koska ei löytynyt sopivia pareja.

    Crest Kids Tournament ottelujärjestys. Ottelut alkavat klo15.00

    Pojat 10-11v

    1. 38kg Johnny Nurminen, 8v 35,3kg vs Jóa Iivonen, 10v 37.1kg

    Pojat 12-13v
    2. 40kg Nico Auvinen 12v 40,0kg vs Henri Toiviainen, 12v 38,9kg

    3. 40kg Rasmus Rintee 12v 37,1kg vs Valtteri Lehtiniemi, 12v 35,5kg

    4. 44kg, Matias Luotonen, 12v 41,8kg vs. Emil Ketola 13v 43,0kg

    5. 44kg Istref Peci, 12 v 41,8kg vs. Aleksanteri Hanski 12v 40,8kg

    Tytöt 10-11v

    6. 49kg Wilma Virtanen, 12v 49,4kg vs Sinja Ylinampa 10v 54,2kg

    Tytöt 10-11v

    7. 36kg Pihla Kouvalainen, 10v 35,9kg vs. Erica Rämö, 12v 33,7kg

    Tytöt 12-13v

    54kg

    8. 54kg Iida Suvanto 12v 52,1kg vs Eveliina Lehtinen, 12v 52,3kg

    Pojat 10-11v
    9. 46kg Joel Katava, 11v 45.9kg vs. Arttu Häggqvist 11v 41,2kg

    10. 48 kg Kasra Vefai 11v 43,8kg vs.  49kg Aapo Akkanen, 11v 47,4kg

    Tytöt 12-13v

    11. 50kg Wilma Virtanen, 12v 49,4kg vs 43kg Mea Purmonen 12v 44,8kg

    Pojat 10-11v

    38kg
    12. 32kg Bleond Peci, 11v 31,0kg vs Nurminen/Iivonen voittaja

    13. 2.voittaja vs 3. voittaja

    14. 4. voittaja vs 5.voittaja

    #111639

    Heli Salapuro

    Osallistuja

    Tulokset

    Pojat 10-11v
    1. 38kg Johnny Nurminen, PorvTBC vs Jóa Iivonen, MMA Team 300 1-2

    Pojat 12-13v
    2. 40kg Nico Auvinen, TTBC vs Henri Toiviainen, MMA Team 300 3-0

    3. 40kg Rasmus Rintee, LKBC vs Valtteri Lehtiniemi, MMA Team 300 RSCB Rd2 voittaja Rintee

    4. 44kg, Matias Luotonen, Crest vs. Emil Ketola, LKBC Ret. voittaja Ketola

    5. 44kg Istref Peci, Ringside Gym vs. Aleksanteri Hanski, LKBC 0-3

    Tytöt 10-11v
    6. 49kg Wilma Virtanen, KSTBC vs Sinja Ylinampa, TTBC 3-0
    Tytöt 10-11v

    7. 36kg Pihla Kouvalainen, KSTBC vs. Erica Rämö, KSTBC 0-3

    Tytöt 12-13v
    8. 54kg Iida Suvanto 12v, LKBC vs Eveliina Lehtinen, TMT 3-0

    Pojat 10-11v
    9. 46kg Joel Katava, KSTBC vs. Arttu Häggqvist, CAF 0-3

    10. 48 kg Kasra Vefai, TTBC vs. 49kg Aapo Akkanen, KSTBC 0-3

    Tytöt 12-13v
    11. 50kg Wilma Virtanen, KSTBC vs 43kg Mea Purmonen, CAF RSC Rd2

    Pojat 10-11v
    12. 38kg Bleond Peci, RIngside Gym vs Joa Iivonen, MMA Team 300 3-0

    Pojat 12-13v
    13. 40kg Nico Auvinen, TTBC vs Rasmus Rintee, LKBC 0-3

Esillä 4 viestiä, 16 - 19 (kaikkiaan 19)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.