Suomen Muaythai – liitto ry

Porvoo Thaiboxing Clubin 35-vuotisjuhlakisat 15.2.2020

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Porvoo Thaiboxing Clubin 35-vuotisjuhlakisat 15.2.2020

Tämä aihe sisältää 39 vastaukset, 17 kirjoittajaa, ja siihen kirjoitti viimeksi  Haapala Onni 6 päivää, 12 tuntia sitten.

Esillä 10 viestiä, 31 - 40 (kaikkiaan 40)

  • Julkaisija

    Viestit

  • #111803


    MirkaMaaria

    Osallistuja

    Olisiko Anne Salmela HTBC halunnut otella Anniina Kylliön kanssa?

    #111805


    AnneS

    Osallistuja

    Mirka: Meillä taitaa olla Anniinan kanssa hieman liian iso painoero, olen noin 46kg.

    Terv. Anne

    #111807


    MirkaMaaria

    Osallistuja

    Ottaisko sitten Hanna-Kaisa Kämppi 3×2 Anniinan kanssa?

    #111808


    MirkaMaaria

    Osallistuja

    Anniina Kylkiä – Hanna-Kaisa Kämppi ottelu vielä listoille.

    #111809


    Haapala Onni

    Osallistuja

    Korjataan listaan.

    #111813


    pesukarhu

    Osallistuja

    Vmt

    <span style=”color: #777777; font-family: Verdana; font-size: 13px; background-color: #fbfbfb;”>Sopisiko 63,5kg Samuel Korhonen – 67kg Marcus Allikas? Samuel on 21 vuotias.    Kyllä käy meille</span>

    #111814


    pesukarhu

    Osallistuja

    Vmt

    Markus Allikas vs Samuel Korhonen sopii meille

    #111819


    Haapala Onni

    Osallistuja

    Ottelujärjestys

    3×1,5min
    1.  52kg Sinja Ylinampa, Turku tbc vs Wilma Virtanen, Karkkila

    2 .  38kg Nico Auvinen, Turku tbc vs Valtteri Lehtimäki, MMA Team 300

    3×1 min
    3.  38kg Johnny Nurminen PorvTBC vs Joa Iivonen, MMA Team 300
    4.  54kg Eerika Ranta, Karkkila vs Eveliina Lehtine

    3×3

    5. 3×3 67kg Alexander Parma, Crest vs Ossi Arkko, HTBC

    3×2

    6. 57kg Hanna- Kaisa Kämppi, HTBC vs Anniina Kyllönen, Combat

    7. 63,5kg Venla Kokkomäki, PorvTBC vs Jonna Pernilä, VMT, Harjoitusottelu
    8. 67kg Jenni Kivioja, LTBC vs Lara Jämes, MMA Team 300
    9. 67kg 3×2 Marcus Allikas, 16v VMT vs  Samuel Korhonen combat
    10. 63,5kg Sami Alkhalaf, Combat vs   Ebrahim Rhezai, Muay Tribe
    11. (Junior) 60kg Felipe Lönnstörm, PorvTBC vs Burhan Mohamed aweis, Crest

    12. 67kg Emmi Salo, Turku tbc vs Elliina Paju 17v, RNC Sport Club
    13. 75kg Aatu Valkeinen, Crest vs Peerayut Phetsangkhat 17v, Combat
    14. +75kg Jennika Vainio, Combat vs Nea Sutinen 16v, Nummela TBC

    15. 81kg Pauli Rantamäki Turku TBC vs Santeri Laamanen, Crest
    16. 71kg Ville Pohjaranta, Crest vs  Oskar lunden MMA Team 300

    17. 86kg Riku Viitanen, Kotka TBC vs Sami Koskela, Rnc Sport club
    18. 63,5kg Hassan Ghadiri, PorvTBC vs Dennis Anchugov, TMT

    3×3
    19. 60kg Ommi Mingsupphakun, TMT vs Oona Valkeinen, Crest
    20. 67kg Alexsander Parma, Crest vs Jimi Juvonen, Combat

    • Tätä vastausta muokkasi 6 päivää, 21 tuntia sitten  Haapala Onni.

    #111822


    tku

    Osallistuja

    Denis Anchugov, TMT yhdellä ännällä 🙂

    #111823


    Haapala Onni

    Osallistuja

     

     

    Tulokset
    3×1,5 min
    1.52kg Sinja Ylinampa, Turku tbc vs Wilma Virtanen, Karkkila 0-3
    2.  38kg Nico Auvinen, Turku tbc vs Valtteri Lehtiniemi, MMA Team 300 3-0
    3.  38kg Johnny Nurminen PorvTBC vs Joa Iivonen, MMA Team 300 3-0
    3×1,5 min
    4.  54kg Eerika Ranta, Karkkila vs Eveliina Lehtinen TMT 0-3
    3×3 min

    5. 67kg Alexander Parma, Crest vs Ossi Arkko, HTBC 2-1
    3×2 min
    6. 57kg Hanna-Kaisa Kämppi HTBC vs Anniina Kylliö, Voittaja Hanna- Kaisa Kämppi  RSCH2
    7. 63,5kg Venla Kokkomäki, PorvTBC vs Jonna Pernilä, VMT, Harjoitusottelu  DRAW
    8. 67kg  Jenni Kivioja, LTBC  vs Lara Jämes, MMA Team 300     3-0
    9. 67kg Markus Allikas, 16v VMT vs Samuel Korhonen combat 0-3

    3×3 min
    10. 63,5kg Sami Alkhalaf, Combat vs Ebrahim Rhezai 3-0
    3×2 min
    11. (Junior) 60kg Felipe Lönnström, PrvTBC vs Burhan Mohamed aweis, Crest 0-3
    12. 67kg Emmi Salo, Turku tbc vs Elliina Paju 17v, RNC Sport Club 1-2
    13. 75kg Aatu Valkeinen, Crest vs Peerayut Phetsangkhat 17v, Combat 1-2
    14. +75kg Jennika Vainio, Combat vs Nea Sutinen 16v, Nummela TBC 0-3
    15. 81kg Pauli Rantamäki, Turku tbc vs Santeri Laamanen, Crest 3-0 

    16. 71kg Ville Pohjaranta, Crest vs Oskar lunden MMA Team 300 0-3

    17. 86kg Riku Viitanen, Kotka tbc vs Sami Koskela RNC Sport club 3-0
    18. 63,5kg Hassan Ghadiri, PorvTBC vs Denis Anchugov, TMT 0 – 3

    19. 60kg Ommi Mingsupphakun, TMT vs Oona Valkeinen, Crest 0-3

    • Tätä vastausta muokkasi 6 päivää, 11 tuntia sitten  Haapala Onni.

Esillä 10 viestiä, 31 - 40 (kaikkiaan 40)

Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.