Vastaa aiheeseen: Salikilpailut Thainyrkkeilyn Superviikonloppu, Pajulahti 7.8.2021

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikilpailut Thainyrkkeilyn Superviikonloppu, Pajulahti 7.8.2021 Vastaa aiheeseen: Salikilpailut Thainyrkkeilyn Superviikonloppu, Pajulahti 7.8.2021

#112973

Jarno Laitinen

Osallistuja

Otteluparit
(ottelujärjestys ilmoitetaan myöhemmin)

-54 kg C-luokka
Meea Salminen, Helsinki Thaiboxing Club
Niina Oinonen, Tampereen Ju-Jutsukoulu

-60 kg C / C1 -luokka
Minna Vasarainen, Helsinki Thaiboxing Club
Iida Horttanainen, MMA Team 300 C-luokka

-63,5 kg C / C1 -luokka
Tina Tivuma, Helsinki Thaiboxing Club
Nea Kytölä, MMA Team 300

-63,5 kg C -luokka
Kata Simola, Helsinki Thaiboxing Club
Tina Wikberg, Optima Thaiboxing Club

-67 kg C -luokka
Elliina Paju, RNC Sport Club C-luokka
Ella Soininen, Optima Thaiboxing Club

-54 kg, D-luokka
Kaius Välijärvi, Nokian Kamppailu-Urheilijat
Aapo Akkanen, Karkkilan Sisu Thaiboxing Club

-54 kg, D-luokka
Mohammed Al-azawi, Helsinki Thaiboxing Club
Kaius / Aapo

-57 kg,D-luokka
Elias Santala Nokian Kamppailu-Urheilijat
Ali Al-Azawi, Helsinki Thaiboxing Club

-75 kg, C-luokka
Sami Ratilainen, Porvoo Thaiboxing Club
Emad Rezaee, Crest

-75 kg, C-luokka
Henri Lankkarinen, Helsinki Thaiboxing Club
Jan Karmala, Crest

– 81 kg C / C1 -luokka
Pauli Rantamäki Turku Thaiboxing Club
Mehrad Karami Turku Muay Thai

-86 kg C-luokka
Eetu Huhtala, Tampereen Ju-Jutsukoulu
Marcus Pottila Turku Thaiboxing Club

-86 kg,C1-luokka
Roope Pöyhtäri Nokian Kamppailu-Urheilijat
Mika Mäkynen, Helsinki Thaiboxing Club

-67 kg B-luokka
Lasse Järvinen, Helsinki Thaiboxing Club
Valto Vainio-Puhju, Turku Thaiboxing Club

-67 kg, B-luokka
Kasim Lampila, Kouvola Thai-Kickboxing Club
Eero Antti-Poika, Crest

Ilman ottelua:

-54kg Hanna-Kaisa Kämppi HTBC B-luokka 10 matsia
-54-57kg Sofia Hyvärinen HTBC B-luokka 7 matsia
-63,5kg Ommi Mingsupphakun Turku Muay Thai 15 ottelua B-luokka
-38kg,D-luokka,Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat (NKU) 12v, 3 thainyrkkeilyottelua ja 4 potkisottelua.

-75kg Max Lemström, 14v, 0 ottelua RNC Sport D-luokka
-57kg Rasmus Jalonen, 15v, 0 ottelua Crest – PFC C-luokka
-60kg Burhan Aweis, 13 ottelua Crest – PFC C-luokka
-63.5kg Mo Osman, 16v, 1 potkisottelu Crest – PFC C-luokka
-67kg Ossi Karjalainen HTBC C1-luokka (C-luokka mahdollinen) 0 matsia
-70kg Shuajb Kunushevci, 2 potkisottelua, 1 vapaaottelu Crest – PFC C-luokka
-84kg Ari-Pekka Savolainen, 25 ottelua RNC Sport Club B/C-luokka