Vastaa aiheeseen: Salikilpailut, Crest – PFC 27.5.2023

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikilpailut, Crest – PFC 27.5.2023 Vastaa aiheeseen: Salikilpailut, Crest – PFC 27.5.2023

#115924

mb

Osallistuja

Kiitos kaikille! Oli pitkät kisat, mutta selvittiin mainiosti.

TULOKSET

D-luokka

1) -44kg Karrar Al-hilfi, 11v ETBC vs. Maks Kubetskis 11v, Garant 3 – 0
2) -32kg Antte Hirvasvuopio, 12v, ETBC vs. Timur Zatsepilin, 9v, Garant 2 – 1
3) -38kg Keron Kottise, 10v, Crest vs. Milan Merkushev 10v, Garant 0 – 3
4) -38kg Robin Vaarma,, 10v, ETBC vs. Damir Horoshi, 10v Garant 3 – 0
5) -50kg Leo Trygg, 12v, TTBC vs. Daniel Taal 11v, Garant 1 – 2

B-luokka

6) -63.5kg Lotta Honkanen, MMAJoe vs. Ommi Mingsupphakun, TMT 0 – 3

D-luokka

7) -34kg Devon Rannamäe, 12v, DMT vs. Emil Papson, 11v, Garant 2 – 1
8) -60kg Patric Obinna, 13v, HTBC vs. Leon Nadzibi 12v, Garant 3 – 0
9) -57kg Rasmus Haukkavuori, 14v, Kouvola vs. Erik Laukert, 12v, Garant 3 – 0
10) -63.5kg Sija Ylinampa, 14c, TTBC vs. Emmi Larm 13v, MMA Team 300 1 – 2
11) -63.5kg Tomek Väärä,13v, LTBC vs. Veeti Siltanen 14v, MMA Team 300 RSCI RD3 – Voittaja Veeti

C-luokka

12) -91kg Magamed Gadiev, DMT vs. Kenneth Uus, Mosa 3 – 0
13) -54kg Maija Holopainen, LaMT vs. Piila Tähtinen, MMA Team 300 3 – 0

D-luokka

14) -67kg Noelle Sillanpää 15v,, ETBC vs. Lisanne Jõhvik 14v, Garant 3 – 0
15) -60kg Rebecca Salmi, 16v, Crest vs Senja Erkkilä, 15v, MMA Team 300 3 – 0
16) -42kg Eetu Tammelin , 11v, HTBC vs. Maks Kubetskis 11v, Garant 3 – 0

IFMA-rules

17) -48kg Leo Räty 13v, MMA Team 300 vs. Semjon Kudelja 14v, Garant RSCI RD3 – Voittaja Semjon

C-luokka

18) -67kg Nico Auvinen, TMT 15v vs. Edvard Zakarjan, 14-15 years, Garant 0 – 3
19) +75kg Sofia Mattila, KoTBC vs. Merilyn Ohtla, Mosa 3 – 0
20) -71kg Tommi Mäkelä, Chitalada vs. Ruslan Mitjajev, 16-17v, Garant 0 – 3
21) -63,5kg Lenni Törmälehto 17v, MMA Team 300 vs. Valtteri Vattulainen, 17v, MMAJoe RSC3 RD1

B-luokka

22) -71kg Kare Rasilainen, ETBC vs. Nikita Andreev, MMAJoe RSCH RD1 – Voittaja Kare

C1-luokka

23) -67kg Artturi Lindberg, 17v, NuTBC vs. Santeri Vattulainen, 17v, MMAJoe 0 – 3
24) -67kg Aleksi Phermsin, HTBC vs. Otto Talsti, MMAJoe NC
25) -63,5 kg Akseli Vattulainen, 17v, MMAJoe vs. Dubu Sahal, Chitalada NC
26) -75kg Otto Haaparanta, HTBC vs. Ilyas Sahal, Chitalada 1 – 2

D-luokka

27) -51kg Minka Kaipomäki, 14v, Nokia vs. Ronja Lemetti, 14v, PorvTBC 3 – 0
B-luokka
28) -91kg Magamed Gadiev, DMT vs. Sten Püvi, Mosa 3 – 0
C1-luokka

29) -86kg Ville Mikkola, HTBC vs. Ramin Amirkhani, 17v, TMT 0 – 3
C-luokka
30) -54kg Elmeri Mikkonen, 17v, Chitalada vs. Pablo Nicolás Martínez Ballarín, Mosa 3 – 0
31) -51kg Katarina Justo da Silva, Optima vs. Riikka Taipale, JMT 0 – 3
32) -63.5kg Lauri Härmä, Crest vs. Albert Bertenyi. 17v, TMT 0 – 3
33) -86kg Kristian Behm, JMT vs. Tuomas Hankimaa, PoTBC 3 – 0
34) -86kg Otto Koskijoki, DMT vs. Ramin Amirkhani 17v, TMT RSCB RD 2 – Voittaja Otto
35) -60kg Nikki Hämälä, DMT vs. Sara Tiihonen, PorvTBC RSCS RD1 – Voittaja Nikki
36) +91kg Jalmari Vuola, DMT vs. Santtu Kauppinen, JMT 0 – 3

C1-luokka

37) -75kg Myrsky Heinonen, 17v, JMT vs. Veeti Sipilä, HTBC 0 – 3
38) -75kg Rasmus Sarin, HTBC vs. Oliver Hytti, ETBC 1 – 2
39) -75kg Vivian Ranki, MMA Team 300 vs. Alina Salmela, 16v, Pori 3 – 0
40) -75kg Emil Riekki 17v, HTBC vs. Veikko Kangas, 15, ETBC 1 – 2

C-luokka

41) -75kg Pyry Räty, Crest vs. Henri Laukkarinen, Muay Tribe 0 – 3
42) +91kg Jesse Rapo, MMA Team 300 vs. Antti Ylivakeri, Nokia 3 – 0
43) -81kg Kasper Kaasinen, ETBC vs. Perttu Paarlahti, MMA Team 300 3 – 0
44) -75kg Olli Römpötti, HTBC vs. Ville Väisänen, MMA Team 300 RSCH RD2 – Voittaja Ville
45) -60kg, Sebastian Renlund, KOTR vs. Riku Turunen, MMA Team 300 DISQ RD1 – Voittaja Riku
46) -63.5kg Susanna Seljas, Muay Tribe vs. Veera Marjomäki, DMT 0 – 3
47) -67kg Fawzaldin Abdali, HTBC vs. Hannes Hartikainen, LTBC 3 – 0
48) -67kg Maria Mäntysalo, Optima vs. Laura Säisänen, Sisu 3 – 0

B-luokka

49) -63.5kg Milla Hoffman, 17v, Crest vs. Sinikka Niskanen, DMT 3 – 0

C-luokka

50) -81kg Max Brown, ETBC vs. Aku Kanto, MMA Team 300 DISQ RD1 – Voittaja Aku
51) -71kg Kris Love, HMAC vs. Hussein Osman Yusuf, DMT DISQ RD3 – Voittaja Kris