Vastaa aiheeseen: Salikilpailut Nokian Kamppailu-Urheilijat Ry 2.3.2024

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikilpailut Nokian Kamppailu-Urheilijat Ry 2.3.2024 Vastaa aiheeseen: Salikilpailut Nokian Kamppailu-Urheilijat Ry 2.3.2024

#116843

VeeKoo2

Osallistuja

Listaa muokattu viimeisimmät kommentit huomioiden. Ei järjestys.

D-Luokka:

1. -40kg Akseli Maahi,12v(synt.2011),3 TKD ottelua vuodelta 2019. (Nokian Kamppailu-Urheilijat) VS. -38kg Rasmus Huhdanpää, 11v, 1 ottelu (MMA Team 300)
2. -51kg Minka Kaipomäki,14v(synt.2009),4 KB ottelua ja 9 MT ottelua. (Nokian Kamppailu-Urheilijat) VS. -51kg Erika Salmela, 14v. 4ottelua (Kru Yap Muay Thai (KYMT))
3. – 63,5 kg, Ali Hossin (15 v), 0 ottelua (TAMPERE THAIBOXING) VS. -63,5, Rasmus Rosholm (15v), 0 ottelua (Porin Kamppailu-urheilukeskus)
4. -38kg Devon Rannamäe, 12v, 9 matsia (Deo’s Muay Thai) VS. -40kg Vili Kokkonen, 12v, 17 ottelua (MMA Team 300)
5. -54kg Kristian Mikander, 12v, 11 ottelua (Crest – PFC) VS. -55kg Yusuf Demirbas, 12v, 1 matsi (Deo’s Muay Thai)
6. -40kg Akseli Maahi,12v(synt.2011),3 TKD ottelua vuodelta 2019. (Nokian Kamppailu-Urheilijat) VS. -34kg Dominic Hyödynmaa, 10v, 2 ottelua (MMA Team 300)

D-luokassa ilman ottelua:

-44kg Toni Tolonen, 11v, 1 ottelu (MMA Team 300)
-60kg Joona Peltokangas, 14v. 1 ottelu (Kru Yap Muay Thai (KYMT))
-51kg Leo Räty, 14v, 21 ottelua (IFMA ok) (MMA Team 300)
-57kg Daniel Lund, 15v. 1 ottelu (Kru Yap Muay Thai (KYMT))
-36kg Leevi Kokkonen 10v, 0 ottelua (MMA Team 300)

C1-Luokka:
7. -71kg Aku Järvelä,16v(synt.2007)0 ottelua. (Nokian Kamppailu-Urheilijat) VS. -71kg Miro Balzar 2ott (Chitalada Finland)
8. -71, Alina Salmela (17v), 2 ottelua C/C1 (Porin Kamppailu-urheilukeskus) VS. -71kg Sofia Smedroos (2 harjoitusmatsia)(Muay Thai Vaasa)
9. -67 Aatu Alaluusua (17v), 3 ottelua (TJJK Muay Thai) VS. -67kg Artturi Lindberg, 7 ott.(Nummela Thaiboxing Club)
10. -60 kg, Dragos Vesco, 0 ottelua (TAMPERE THAIBOXING) VS. -59kg Jordan Sukanen, 16v, 1 ottelu C/C1 (Crest – PFC)
11. -58kg Tuukka Lempiäinen, 16v, 3 ottelua C/C1 (Crest – PFC) VS. -57kg Duc Thai 0ott(treenannut vasta 5kk) (Chitalada Finland)
12. -63,5kg Tommi Pihlajamäki,1 MT ottelu ja 2KB ottelua. VS. -63,5kg Rami Partanen 1ott (Chitalada Finland) C1/C?
13. – 75kg Aapo Akkanen, 15v, 18 ottelua (Hööki Combat Sports) VS. -76kg Andero Birnbaum, 16v, 7 ott.(Nummela Thaiboxing Club)
14. -71kg Tony Haldin O matsia (Muay Thai Vaasa) VS. -75kg Santtu Rajala,1 KB ottelu
15. -63,5kg Ommi Mingsupphakun, 30 ottelua (Turku Muay Thai) VS. – 71, Alina Salmela(17v),2 ottelua(Porin Kamppailu-urheilukeskus)
16. -71kg Elias Santala,14v(synt.2009),5 MT ottelua. (Nokian Kamppailu-Urheilijat)VS. -67kg Harun Sheikh, 16v, 4 ottelua (Crest – PFC)

C1-luokassa ilman ottelua:
– 81 kg, Roope Forss, 0 ottelua (TAMPERE THAIBOXING)

C-Luokka:
17. -63,5kg Nico Auvinen, 17 ottelua(Turku Muay Thai) VS. -60-63,5kg Samuel Rautio, 14 matsia (HTBC)
18. -71kg Sauli Spinkkilä, 3 ottelua (MMA Team 300) VS. -71kg Ossi Karjalainen, 2 matsia (Deo’s Muay Thai)
19. -75kg Piritta Kuronen, 4 ottelua(Turku Muay Thai) VS. +75kg Patt Pattamarat (nainen) 0ott (Chitalada Finland)
20. -67kg Hussein Osman Yusuf, 13 matsia (Deo’s Muay Thai) VS. -71kg Veeti Liimatainen, 12 ottelua (Turku Muay Thai)
21. -60 kg Morteza Ibrahimi, 4 ottelua (Muay Tribe) VS. -57kg Elmeri Mikkonen 8ott (Chitalada Finland)
22. -60-63,5kg Nea Hukkanen, 4 matsia (HTBC) VS. -54kg Malena Ollonen 0ott(Chitalada Finland)
23. -60kg Vilma Vaskijoki, 4 ottelua (Optima Thaiboxing Club) VS. -57kg Emma Davidsson 0ott(Chitalada Finland)
24. -48kg Anna Viklund, n.10 matsia (HTBC) VS. -54kg Vanessa Leppänen 0ott (treenannut vasta 5kk) (Chitalada Finland)

C-luokassa ilman ottelua:

-67kg Casper Salenius, 2 ottelua (Crest – PFC)
-86kg Noorduldeen Saadallah, 16v, 3 ottelua (Crest – PFC)
-60kg Kata Simola, 6 matsia (ottelu alkupäähän jos mahdollista, kiitos) (HTBC)
-67kg Juho Murtokangas, 12 matsia (Deo’s Muay Thai)
-69kg Deograce Lutete Kosi, 1 ottelu, 3 potkunyrkkeilyottelua (Crest – PFC)