Vastaa aiheeseen: KILPAILUKUTSU aikuisten ja nuorten SM-Kilpailut OULU 15.-17.3.2024

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Kilpailut KILPAILUKUTSU aikuisten ja nuorten SM-Kilpailut OULU 15.-17.3.2024 Vastaa aiheeseen: KILPAILUKUTSU aikuisten ja nuorten SM-Kilpailut OULU 15.-17.3.2024

#116922

Riikka Ahonen

Osallistuja

ottelulista ja -järjestys lauantai 16.3.2024

tarkasta, että kaikki ottelijat löytyvät listalta!

1. FINAALI M Nuoret -71kg ottelunro 3 voittaja – ottelunro 10 voittaja
2. M -63,5kg Onni Haapala Porvoo Thaiboxing Club – ottelunro 6. voittaja
3. N -57kg Kerttu Tiainen Helsinki Thaiboxing Club – Lotta Honkanen MMA Joensuu
4. M -63,5kg Samuel Rautio Helsinki Thaiboxing Club – ottelunro 7 voittaja
5. M -67kg Valtteri Pietikäinen Chitalada – ottelunro 8 voittaja
6. M -67kg Nikita Andreev MMA Joensuu – Hussein Osman Yusuf Deo’s Muay Thai
7. M -54kg Jaye-ar Peñol Chitalada – Agnus Saprianto Pohjan Kamppailijat
8. M -57kg Lauri Härmä Crest-PFC – Abdullahi Sahal Chitalada
9. +75kg Jennika Vainio Combat Academy of Finland – Tea Läntinen Turku Thaiboxing Club
10. M -71kg Veeti Liimatainen Turku Muay Thai – Antero Majaniemi Kru Yap Muay Thai
11. M -81kg Niko Hintikka MMA Team 300 – Pauli Rantamäki Turku Thaiboxing Club
12. M +91kg Jesse Rapo MMA Team 300 – Daniel Forsberg Turku Muay Thai
13. N -57kg Kata Simola Helsinki Thaiboxing Club – Ella Soininen Optima Thaiboxing Club
14. M +91kg Teemu Kumpulainen Kobra Kai Kemi – Santtu Kauppinen Jyväskylä Muay Thai
15. N -63,5kg Eveliina Rauhansalo Jyväskylä Muay Thai – Ommi Mingsupphakun Turku Muay Thai
16. N -67kg Eeva Heikkilä Chitalada – Maria Mäntysalo Optima Thaiboxing Club
17. FINAALI M Nuoret -57 kg Joseph Hilander MMA Team 300 – ottelunro 1. voittaja
18. FINAALI M Nuoret -63,5kg Nico Auvinen Turku Muay Thai – ottelunro 2. voittaja
19. FINAALI M Nuoret -75kg ottelunro 4 voittaja – ottelunro 5 voittaja
20. FINAALI N -51kg Katarina Justo da Silva Optima Thaiboxing Club – Jovena Peñol Chitalada
21. FINAALI M -75kg Ville Nivala Oulun Kamppailuklubi – Tuomas Alaviippola Kobra Kai Kemi
22. FINAALI N -71kg Emma Nurmi Porin Kamppailu-urheilukeskus – Selja Haase Kobra Kai Kemi
23. FINAALI M -91kg Riku Leinonen PR Fight Team – ottelunro 9 voittaja