Vastaa aiheeseen: KILPAILUKUTSU aikuisten ja nuorten SM-Kilpailut OULU 15.-17.3.2024

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Kilpailut KILPAILUKUTSU aikuisten ja nuorten SM-Kilpailut OULU 15.-17.3.2024 Vastaa aiheeseen: KILPAILUKUTSU aikuisten ja nuorten SM-Kilpailut OULU 15.-17.3.2024

#116928

Riikka Ahonen

Osallistuja

UPDATE

Lauantain 16.3. ottelujärjestys

ottelulista lauantai 16.3.2024

1. FINAALI M -91kg Riku Leinonen PR Fight Team – Roni Lång Thai-kickboxing Club Kouvola
2. FINAALI M Nuoret -71kg Viljami Linna Kobra Kai Kemi – Vili Koistinen TJJK Muay Thai
3. M -63,5kg Onni Haapala Porvoo Thaiboxing Club – Kim Kuikka Kru Yap Muay Thai
4. N -57kg Kerttu Tiainen Helsinki Thaiboxing Club – Lotta Honkanen MMA Joensuu
5. M -63,5kg Samuel Rautio Helsinki Thaiboxing Club – Salar Sharifi Espoo Thaiboxing Club
6. M -67kg Valtteri Pietikäinen Chitalada – Kare Rasilainen Espoo Thaiboxing Club
7. M -67kg Nikita Andreev MMA Joensuu – Hussein Osman Yusuf Deo’s Muay Thai
8. M -54kg Jaye-ar Peñol Chitalada – Agus Saprianto Pohjan Kamppailijat
9. M -57kg Lauri Härmä Crest-PFC – Abdullahi Sahal Chitalada
10. +75kg Jennika Vainio Combat Academy of Finland – Tea Läntinen Turku Thaiboxing Club
11. M -71kg Veeti Liimatainen Turku Muay Thai – Antero Majaniemi Kru Yap Muay Thai
12. M -81kg Niko Hintikka MMA Team 300 – Pauli Rantamäki Turku Thaiboxing Club
13. M +91kg Jesse Rapo MMA Team 300 – Daniel Forsberg Turku Muay Thai
14. N -57kg Kata Simola Helsinki Thaiboxing Club – Ella Soininen Optima Thaiboxing Club
15. M +91kg Teemu Kumpulainen Kobra Kai Kemi – Santtu Kauppinen Jyväskylä Muay Thai
16. N -63,5kg Eveliina Rauhansalo Jyväskylä Muay Thai – Ommi Mingsupphakun Turku Muay Thai
17. N -67kg Eeva Heikkilä Chitalada – Maria Mäntysalo Optima Thaiboxing Club
18. FINAALI M Nuoret -57 kg Joseph Hilander MMA Team 300 – Palaphol Saensamran Turku Thaiboxing Club
19. FINAALI M Nuoret -63,5kg Nico Auvinen Turku Muay Thai – Venne Tiihonen Porvoo Thaiboxing Club
20. FINAALI M Nuoret -75kg Andero Birnbaum Nummela Thaiboxing Club – Marius Jansson Espoo Thaiboxing Club
21. FINAALI N -51kg Katarina Justo da Silva Optima Thaiboxing Club – Jovena Peñol Chitalada
22. FINAALI M -75kg Ville Nivala Oulun Kamppailuklubi – Tuomas Alaviippola Kobra Kai Kemi
23. FINAALI N -71kg Emma Nurmi Porin Kamppailu-urheilukeskus – Selja Haase Kobra Kai Kemi