Vastaa aiheeseen: Salikilpailut Helsinki Thaiboxing Club, 6.4.2024

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikilpailut Helsinki Thaiboxing Club, 6.4.2024 Vastaa aiheeseen: Salikilpailut Helsinki Thaiboxing Club, 6.4.2024

#117022

putsi

Osallistuja

Otto 3.

Aika: lauantaina 6.4.2024
Paikka: Helsinki Thaiboxing Club
Osoite: Suvilahdenkatu 10e (3 kerros), 00500 Helsinki.
Alueella on paljon maksullisia parkkipaikkoja.
Punnitus: klo:9.00-11.00
Ottelut alkavat: klo:12.00
Liput:15€/HTBC:n jäsenet 10€
Salilla pientä purtavaa ja juotavaa myynnissä.
Muistattehan ilmoittaa ottelijoiden yhteydessä myös vastuuvalmentajan/-valmentajat, joilla tulee olla voimassaoleva valmentajalisenssi
2 huoltajaa /seura.
Mikäli enemmän kuin 3 ottelijaa, 3 huoltajaa sallittu.
Kilpailijoiden osallistumismaksu kaudella 2024 on kaikilta osallistujilta 15€, myös alle 15-vuotiailta.

Alustavat otteluparit, ei ottelujärjestys.

D-luokka:
10-11v. -40kg Keron Kottise Crest – PFC vs. Eelis Nordensved Deo’s Muay Thai
10-11v. -38kg Ukko Pohjonen Espoo Thaiboxing Club vs. Miguel Westerlund Deo’s Muay Thai
12-13v. -38kg Toivo Heino Turku Thaiboxing Club vs. Ukko – Miguel voittaja
12-13v. -54kg Yusuf Demirbas Deo’s Muay Thai vs. Oliver Karm Espoo Thaiboxing Club
14-15v. -54kg Tomi Suikki Turku Thaiboxing Club vs. Kaapo d’Alte Espoo Thaiboxing Club
14-15v. -63,5kg Emmi Larm MMA Team 300 vs. Sylvia Kangas Crest – PFC

C1-luokka
-48/51kg Emilia Hietala HTBC vs. Erika Kumpulainen Espoo Thaiboxing
-54kg Eve Häkli HTBC vs. Malena Ollonen Chitalada Finland
-54kg Vanessa Leppänen Chitalada Finland vs. Piila Tähtinen MMA Team 300
-57kg Rawan Sabre HTBC 14v. vs Elsa Kellokoski HTBC 16v.
-54kg, Philip Toukoniitty Porvoo Thaiboxing Club vs Lenni Kerokoski 15v. Nummela Thaiboxing Club
-57kg Duc Thai – Chitalada Finland vs. Samu Leppämäki Kotka TBC
-60 kg -60kg Janek Kangar HTBC vs. Allahyar Masoodi Optima Thaiboxing Club
-63,5kg Patrick Obinna HTBC 14v. Vs. Onni Hauhio 16v. Porvoo Thaiboxing Club
-63,5kg Rasmus Ranta HTBC 17v. Vs Patrick Korsberg Chitalada Finland
-67kg Tero Salonen RNC Sport Club vs. Rami Partanen Chitalada Finland
-71kg, Hendrik Karma 17. Porvoo Thaiboxing Club Vs. Rolle Haaparanta RNC Sport Club
-75kg Marius Jansson 17v. Espoo Thaiboxing Club vs. Stanislav Sipiläinen RNC Sport Club
-81kg Otto Säynäjärvi 17. HTBC Vs Eetu Muurman Kotka TBC
-86kg Nick Haitoma HTBC vs. Jimi Virtanen 17v. Deo’s Muay Thai

C-luokka
-54kg Anna Viklund HTBC vs. Brigitta Vaab 16v. KRVA tallinna
-57kg Kerttu Tiainen HTBC vs. Emma Davidsson Chitalada Finland
-60kg Nea Hukkanen HTBC vs. Rebeca Rotberg KRVA tallinna
-63,5kg Minna Vasarainen HTBC vs Noelle Sillanpää 16.v Espoo Thaiboxing Club
-63,5kg Kata Simola HTBC vs. Milla Hoffman Crest – PFC
-71kg Gretel Tiivel KRVA tallinna vs. Maria Mäntysalo Optima Thaiboxing Club
+75kg Vivian Ranki PR Fight Team Vaasa vs. Daniela Likassa Porvoo Thaiboxing Club
+75kg Piritta Kuronen Turku Muay Thai vs. Mirjam Hänninen Crest – PFC
-57kg Palaphol Saensamran TTBC 16v. Vs.Rasmus Haukkavuori Thai-Kickboxing club, Kouvola , 15v.
-57kg Ali agha Hassani 17v. Jyväskylä Muay Thai vs. Eemeli Parjanen 16v. Nummela Thaiboxing Club
-60kg Nuur Sardheye 17v. Kru Yap Muay Thai vs. Tuukka Lempiäinen 16v. Crest – PFC
-63,5kg Fawzaldin Abdli HTBC vs. Hannes Hartikainen LTBC
-67kg Nico Auvinen 16. Turku Muay Thai vs. Rene Partida 16. Crest – PFC
-67kg Juho sukuvaara Espoo Thaiboxing Club vs. Kolehmainen Sampo Combat Academy Of Finland
-67kg Casper Salenius Crest – PFC vs. Elias Haapala MMA Team 300
-71kg Artambares Strengell 16v. HTBC vs. Sauli Spinkkilä MMA Team 300
-71kg Taisto Strengell HTBC vs. Lauri Paju Espoo Thaiboxing Club
-75kg Peeter Kiis HTBC vs Veeti Liimatainen Turku Muay Thai
-81kg Ukko Antila Jyväskylä Muay Thai vs. Oso Toikka Espoo Thaiboxing Club
-81kg Mika Taimi Nummela Thaiboxing Club vs. Victor Pescaru King of the Ring
-86kg Mikko Orivuori HTBC vs. Aarre Haapala MMA Team 300

Valmentajat:
Turku Muay Thai: Kalle Sarkki
MMA Team 300: Eero Toiviainen
Porvoo Thaiboxing Club: Mika Pietilä, Venne Tiihonen, Ronja Lemetti
Turku Thaiboxing Club: Ari-Pekka Keskinen, Tom Trygg
Kotka TBC: Simo Ukkonen
Kru Yap Muay Thai: Payap Tothian
Chitalada Finland: Nurmi
Optima Thaiboxing Club: Jarno Laitinen , Riikka Järvenpää
KRVA tallinna: Astrid Johanna Grents
Crest – PFC: Mikko Blom, Jimi Juvonen, Lauri Härmä
King of the Ring: Ville Kivipelto
Espoo Thaiboxing Club: Krasti Björkskog, Kare Rasilainen, Samu Kurkii
Thai-Kickboxing club, Kouvola: Ossi Heikkilä
Deo’s Muay Thai: Prayut Phetsangkhat
Jyväskylä Muay Thai: Minh Le
Nummela Thaiboxing Club : Marko Säkkinen, Jouni Arlin
HTBC: Martinez
RNC Sport Club: Tommi Saaristoranta, Jani Kokko

Ilman ottelua:
D-luokka
-38kg Devon Rannamäe Deo’s Muay Thai ,12v, 9 ottelua
-55kg Kristian Mikander Crest – PFC , 12v, 12 ottelua
-62kg Famai Yingsuksantisuk Deo’s Muay Thai, 13v, 0 ottelua
-57kg Leo Trygg Turku Thaiboxing Club 13v. (12ot, käy IFMA)
-51kg Leo Räty MMA Team 300 14v, +20 ottelua
-65kg Oliver Lindqvist Espoo Thaiboxing Club , 14 v,2 ottelua.
-55kg Jennifer Roos Espoo Thaiboxing Club 14v, 13 ottelua IFMA/ D luokka
-52kg Jessi Valtanen Crest – PFC , 14v, 0 ottelua (tyttö)

C1-luokka
-63,5kg Iisa Kämppi HTBC 0 matsia
+75kg Patt Pattamarat Chitalada Finland 0 matsi
-71kg Lenni Lammi HTBC 16v. 0 matsia

C-luokka
-54kg Jaey-ar Peñol Chitalada Finland Chitalada Finland , 7ott
-54kg Sulaiman Arya Combat Academy Of Finland , 0 ottelua (2potkis)
-60kg Jordan Sukanen Crest – PFC 16v 2 ottelua
-69kg Deograce Lutete Kosi Crest – PFC , 1 ottelu, 4 potkisottelua
+91kg Miro Lahtela HTBC 0 matsia

B-luokka
-81kg Sami Ratilainen Deo’s Muay Thai , 8 ottelua (voi otella tarvittaessa kaksikin ottelua) B/C luokka
-86kg Otto Koskijoki Deo’s Muay Thai 7 ottelua B/C luokka
-63,5kg Ommi Mingsupphakun Turku Muay Thai 31 ottelua