13.5. Salikilpailut, Turku Muay Thai

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen 13.5. Salikilpailut, Turku Muay Thai

Esillä 9 viestiä, 16 - 24 (kaikkiaan 24)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #115779

    MirkaMaaria

    Osallistuja

    34kg Devon Rannamäe,12 v, 6 ottelua, Deo’s MT vs. -38/40kg Eetu Tammelin 11v. 10 matsia, HTBC

    Perutaan tämä painoeron vuoksi.

    #115780

    tku

    Osallistuja

    Ottelulista ketjun lopussa

    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 1 kuukausi sitten tku.
    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 1 kuukausi sitten tku.
    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 1 kuukausi sitten tku.

    #115785

    tku

    Osallistuja

    Onko Isla Piritan ja sun painoero ihan mahdoton? Vaikka C-luokassa, Piritalla on pitkä ottelutauko.

    #115786

    islafono

    Osallistuja

    Valitettavasti valmentajalle ei käy Isla vs Piritta. Omassa painoluokassa (-67kg) voin ottaa C säännöillä aiemmin ehdotettua Maria vastaan jos hänelle käy.

    #115787

    Riikka

    Osallistuja

    Sopisiko Isla Fono vs Maria Mäntysalo (-67kg) C säännöillä?
    Tämä on ok.

    -Riikka

    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 1 kuukausi sitten Riikka.

    #115789

    tku

    Osallistuja

    Ottelulista

    C1-luokka
    1. 57kg Palaphol Saensamran, TTBC vs. Vesa Martin, Kamppailuareena
    2. 67kg Nico Auvinen, TMT vs. Aleksi Phersin, HTBC
    C-luokka
    3. 51kg Anna Viklund, HTBC vs. Katarina Justo da Silva, Optima TBC
    4. 67kg Samuel Rautio, HTBC vs Antero Villanen, RNC
    5. 77kg Veeti Liimatainen, TMT vs Kalle Viheriäkoski, Chitalada
    6. 67kg Maria Mäntysalo, Optima TBC vs. Isla Fono, Oulun Kamppailuklubi
    B-luokka
    7. 63,5kg Ommi Mingsupphakun, TMT vs. Elliina Paju, RNC

    Ilman ottelua:
    D-luokka
    Tytöt:
    -57kg Sinja Ylinampa 14v. (12ot), TTBC
    Pojat:
    -48kg (n. 46,5kg) Leo Trygg 12v. (7ot) , TTBC
    -48kg Tomi Suikki 14v. (7ot) , TTBC
    34kg Devon Rannamäe,12 v, 6 ottelua, Deo’s MT
    -38/40kg Eetu Tammelin 11v. 10 matsia, HTBC
    C1-luokka
    -71 kg Veeti Sipilä 0 matsia, HTBC
    -75kg Emil Riekki 17v. 0 matsia, HTBC
    C-luokka
    -54/57kg Hanna-Kaisa Kämppi, HTBC
    -63,5kg Fawzgdin Abdali 5 matsia, HTBC
    -75kg Piritta Kuronen, 1 ottelu, TMT
    86kg Otto Koskijoki, 4 ottelua, Deo’s MT
    B-luokka
    -86kg Magamed Gadiev, 12 ottelua, Deo’s MT

    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 1 kuukausi sitten tku.
    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 1 kuukausi sitten tku.
    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 1 kuukausi sitten tku.

    #115795

    tku

    Osallistuja

    Ilmoittautumislinkki?

    Muistutus vielä samaan syssyyn aikataulusta.

    Punnitus: klo 10.00- 11.00
    Ottelut alkavat: klo 12.00

    #115796

    TeaL

    Osallistuja

    #115797

    tku

    Osallistuja

    Tulokset

    C1-luokka
    1. 57kg Palaphol Saensamran, TTBC vs. Vesa Martin, Kamppailuareena 3-0

    C-luokka
    2. 51kg Anna Viklund, HTBC vs. Katarina Justo da Silva, Optima TBC 3-0
    3. 67kg Samuel Rautio, HTBC vs Antero Villanen, RNC 0-3
    4. 77kg Veeti Liimatainen, TMT vs Kalle Viheriäkoski, Chitalada 3-0
    5. 67kg Maria Mäntysalo, Optima TBC vs. Isla Fono, Oulun Kamppailuklubi 0-3

    B-luokka
    6. 63,5kg Ommi Mingsupphakun, TMT vs Elliina Paju, RNC 3-0

    Kiitos osallistujille ja tuomareille!

Esillä 9 viestiä, 16 - 24 (kaikkiaan 24)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.