KILPAILUKUTSU aikuisten ja nuorten SM-kilpailut Jyväskylässä 13.-15.10.2023

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Kilpailut KILPAILUKUTSU aikuisten ja nuorten SM-kilpailut Jyväskylässä 13.-15.10.2023

Esillä 15 viestiä, 16 - 30 (kaikkiaan 52)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #116134

    makes

    Osallistuja

    Nummela Thaiboxing Club ry

    Nuoret
    -81kg Andero Birbaum

    Valmentajat
    Marko Säkkinen
    Marttin Kivisaar

    #116135

    Ville KOTR

    Osallistuja

    King of the Ring

    Naiset -54kg
    Eeva Pohto

    Valmentajat
    Ville Kivipelto
    Prasong Jongsungnern

    #116137

    Tommi

    Osallistuja

    RNC Sport Club

    Pojat 16-17v:
    -75kg Max Lemström

    Miehet:
    -67kg Antero Villanen

    Naiset:
    -60kg Elliina Paju

    Valmentajat:
    Tommi Saaristoranta
    Jani Kokko

    #116139

    Joji

    Osallistuja

    JMT

    Naiset:

    -48kg Riikka Taipale
    -63,5kg Nina Saarelmaa
    -63,5kg Eveliina Rauhansalo

    Miehet:

    -75kg Anssi Rajala
    -81 Kiril Kopijevski
    -86kg Kristian Behm
    -91kg Teemu Lahtinen
    +91kg Santtu Kauppinen

    Valmentajat:

    Minh Le
    Jarkko Kekarainen
    Antti Parhiala

    #116140

    Henkipatto

    Osallistuja

    Kobra Kai Kemi

    Miehet:

    -75kg Edin Mustafi
    -91kg Teemu Kumpulainen
    -91kg Jussi Pirttikangas

    Valmentajat:

    Riku Immonen
    Jussi Pirttikangas

    #116141

    s.kaipia

    Osallistuja

    Lappeenranta Muay Thai

    Miehet:
    -86kg Niko Pulliainen

    Valmenta
    Saku Kaipia, Miika Jäkälä

    • Tätä vastausta muokkasi 8 kuukautta, 3 viikkoa sitten s.kaipia.
    • Tätä vastausta muokkasi 8 kuukautta, 3 viikkoa sitten s.kaipia.

    #116142

    Sergei

    Osallistuja

    Espoon Kehähait

    +91kg Sergei Pavlov

    Valmentaja: Kristoffer Björkskog

    #116143

    Payap

    Osallistuja

    Kru Yap Muay Thai

    Miehet:
    -67 Matti Lahti
    -71 Antero Majaniemi

    Valmentaja: Payap Tothian

    #116146

    Combatacademy

    Osallistuja

    Combat Academy Of Finland

    Naiset:

    -75kg Jennika Vainio

    • Tätä vastausta muokkasi 8 kuukautta, 3 viikkoa sitten Combatacademy.

    #116148

    osmo

    Osallistuja

    Thai-Kickboxing club, Kouvola

    Miehet
    -67kg Kasim Lampila

    Valmentajat; Jyrki Karvinen, Ossi Heikkilä

    #116149

    DeosMT

    Osallistuja

    Deo’s muay thai

    Miehet:
    -54kg
    Thanet Rytinki

    -57kg
    Abdifatah Khalif

    -60kg
    Tobias Österberg

    -63,5kg
    Chuck Dangtha

    -67kg
    Hussein Osman Yusuf

    -71kg
    Jonas Pöndelin

    -75kg
    Shuajb Kunushevci
    Jasper Savolainen

    -81kg
    Imadin El asri

    -86kg
    Otto Koskijoki

    -91kg
    Magamed Gadiev

    +91kg
    Thanawat Mingrod

    Naiset:

    -60kg
    Sinikka Niskanen

    -57kg
    Nikki Hämälä

    Valmentajat:
    Prayut Phetsangkhat
    Benjamin Schaper

    • Tätä vastausta muokkasi 8 kuukautta, 3 viikkoa sitten DeosMT.

    #116150

    jiiii

    Osallistuja

    TJJS Kamppailuareena

    Naiset
    -60kg Kaisa Kuisma

    Miehet
    -54kg Vesa Martin
    -67kg Elias Ryyppö

    Valmentaja
    Juha-Matti Kuisma

    #116151

    ST

    Osallistuja

    Muay Tribe

    Miehet
    -71 kg Eric Escobar
    -63,5 kg Morteza Ibrahimi

    Naiset
    -60kg Sanni Torniainen

    Valmentajat
    Antero Hynynen
    Prasong Jongsungnern

    #116154

    putsi

    Osallistuja

    HTBC:
    Pojat 16-17v.
    -63,5kg Ali Al-Azawi
    -67kg Mohammad Al-Awawi
    -67kg Emil Riekki
    -71kg Taisto Strengell
    -75kg Artambares Strengell

    Naiset
    -45kg Anna Viiklund
    -60kg Minna Vasarainen
    -60kg Julia Kuismin-Raerinne
    -67kg Kerttu Puustinen

    Miehet
    -60kg Samuel Rautio
    -60kg Fawzaldin Abdali
    -60kg Lasse Järvinen
    -71kg Panu Kosunen
    -81kg Joonas Kaunismäki

    CoachMartinez & Salmela

    #116156

    Riikka Ahonen

    Osallistuja

    Ilmoittautuneet sarjoittain

    MIEHET

    -54kg Lauri Härmä, Crest PFC
    -54kg Jaye-ar Penol, Chitalada
    -54kg Elmeri Mikkonen, Chitalada
    -54kg Thanet Rytinki, Deo’s Muay Thai
    -54kg Vesa Martin, TJJS Kamppailuareena

    -57kg Burhan Sheikh, Crest PFC
    -57kg Abdi Fatah Kalif, Deo’s Muay Thai

    -60kg Kaarlo Kuoksa, Pohjan Kamppailijat
    -60kg Anton Väisänen, Chitalada
    -60kg Salar Sharifi, Espoo Thaiboxing Club
    -60kg Tobias Österberg, Deo’s Muay Thai
    -60kg Samuel Rautio, Helsinki Thaiboxing Club
    -60kg Fawzaldin Abdali, Helsinki Thaiboxing Club
    -60kg Lasse Järvinen, Helsinki Thaiboxing Club

    -63,5 kg Rasmus Kankare, Turku Thaiboxing Club
    -63,5 kg Onni Haapala, Porvoo Thaiboxing Club
    -63,5 kg Robel Abbay, Crest PFC
    -63,5 kg Chuck Dangtha, Deo’s Muay Thai
    -63,5 kg Morteza Ibrahimi, Muay Tribe

    -67kg Jere Aalinniemi, Chitalada
    -67kg Antero Villanen, RNC Sport Club
    -67kg Matti Lahti, Kru Yap Muay Thai
    -67kg Kasim Lampila, Thai-kickboxing Club Kouvola
    -67kg Hussein Osman Yusuf, Deo’s Muay Thai
    -67kg Elias Ryyppö, TJJS Kamppailuareena

    -71kg Veeti Liimatainen, Turku Muay Thai
    -71kg Nikita Andreev, MMA Joensuu
    -71kg Kare Rasilainen, Espoo Thaiboxing Club
    -71kg Antero Majaniemi, Kru Yap Muay Thai
    -71kg Jonas Pöndelin, Deo’s Muay Thai
    -71kg Eric Escobar, Muay Tribe
    -71kg Panu Kosunen, Helsinki Thaiboxing Club

    -75kg Paavo Leinonen, Turku Thaiboxing Club
    -75kg Anssi Rajala, Jyväskylä Muay Thai
    -75kg Edin Mustafi, Kobra Kai Kemi
    -75kg Shuajb Kunushevci, Deo’s Muay Thai
    -75kg Jasper Savolainen, Deo’s Muay Thai

    -81kg Tuomas Hankimaa, Porin kamppailu-urheilukeskus
    -81kg Kasper Kaasinen, Espoo Thaiboxing Club
    -81kg Samuli Kärkkäinen, Lahti Thaiboxing Club
    -81kg Kiril Kopijevski, Jyväskylä Muay Thai
    -81kg Imadin El asri, Deo’s Muay Thai
    -81kg Joonas Kaunismäki, Helsinki Thaiboxing Club

    -86kg Rewayat Habibi, Turku Muay Thai
    -86kg Emil Linnas, Chitalada
    -86kg Riku Leinonen, PR Fight Team
    -86kg Kristian Behm, Jyväskylä Muay Thai
    -86kg Niko Pulliainen, Lappeenranta Muay Thai
    -86kg Otto Koskijoki, Deo’s Muay Thai

    -91kg Teemu Lahtinen, Jyväskylä Muay Thai
    -91kg Teemu Kumpulainen, Kobra Kai Kemi
    -91kg Jussi Pirttikangas, Kobra Kai Kemi
    -91kg Magamed Gadiev, Deo’s Muay Thai

    +91kg Santtu Kauppinen, Jyväskylä Muay Thai
    +91kg Sergei Pavlov, Espoon Kehähait
    +91kg Thanawat Mingrod, Deo’s Muay Thai

    NAISET

    -45kg Anna Viklund, Helsinki Thaiboxing Club

    -48kg Katarina Justo da Silva, Optima Thaiboxing Club
    -48kg Anniina Kylliö, Crest PFC
    -48kg Riikka Taipale, Jyväskylä Muay Thai

    -51kg Jovena Penol, Chitalada

    -54kg Eeva Pohto, King of the Ring
    -54kg Uma Galli, Porvoo Thaiboxing Club

    -57kg Emilia Koivisto, Porvoo Thaiboxing Club
    -57kg Ella Soininen, Optima Thaiboxing Club
    -57kg Lotta Honkanen, MMA Joensuu
    -57kg Nikki Hämälä, Deo’s Muay Thai

    -60kg Miina Sirkeoja, Chitalada
    -60kg Elliina Paju, RNC Sport Club
    -60kg Sinikka Niskanen, Deo’s Muay Thai
    -60kg Kaisa Kuisma, TJJS Kamppailuareena
    -60kg Sanni Torniainen, Muay Tribe
    -60kg Minna Vasarainen, Helsinki Thaiboxing Club
    -60kg Julia Kuismin-Raerinne, Helsinki thaiboxing Club

    -63,5 kg Ommi Mingsupphakun, Turku Muay Thai
    -63,5 kg Eveliina Rauhansalo, Jyväskylä Muay Thai
    -63,5 kg Nina Saarelma, Jyväskylä Muay Thai

    -67kg Maria Mäntysalo, Optima Thaiboxing Club
    -67kg Kerttu Saarnisaari, Oulun kamppailuklubi
    -67kg Kerttu Puustinen, Helsinki Thaiboxing Club

    -71kg Piritta Kuronen, Turku Muay Thai

    -75kg Tea Läntinen, Turku Thaiboxing Club
    -75kg Emma Nurmi, Porin kamppailu-urheilukeskus
    -75kg Aino Huuskonen, Lahti Thaiboxing Club
    -75kg Jennika Vainio, Combat Academy of Finland

    MIEHET 16-17v.

    -57kg Palaphol Saensamran, Turku Thaiboxing Club

    -60kg Rene Partida, Crest PFC

    -63,5 kg Ali Al-Azawi, Helsinki Thaiboxing Club

    -67kg Venne Tiihonen, Porvoo Thaiboxing Club
    -67kg Nico Auvinen, Turku Muay Thai
    -67kg Veikko Kangas, Espoo Thaiboxing Club
    -67kg Mohammad Al-Azawi, Helsinki Thaiboxing Club
    -67kg Emil Riekki, Helsinki Thaiboxing Club

    -71kg Lauri Paju, Espoo Thaiboxing Club
    -71kg Taisto Strengell, Helsinki Thaiboxing Club

    -75kg Max Lemström, RNC Sport Club
    -75kg Artambares Strengell, Helsinki Thaiboxing Club

    -81kg Andero Birbaum, Nummela Thaiboxing Club

    NAISET 16-17v.

    -54kg Rebecca Salmi, Crest PFC

    -57kg Eveliina Lehtinen, Turku Thaiboxing Club

    -63,5 kg Noelle Sillanpää, Espoo Thaiboxing Club

    -75kg Alina Salmela, Porin kamppailu-urheilukeskus

Esillä 15 viestiä, 16 - 30 (kaikkiaan 52)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.