KILPAILUKUTSU aikuisten ja nuorten SM-Kilpailut OULU 15.-17.3.2024

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Kilpailut KILPAILUKUTSU aikuisten ja nuorten SM-Kilpailut OULU 15.-17.3.2024

Esillä 15 viestiä, 16 - 30 (kaikkiaan 48)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #116877

    Tommi

    Osallistuja

    RNC Sport Club

    Nuoret
    -71kg Max Lemström

    Naiset
    -60kg Elliina Paju

    Valmentajat
    Tommi Saaristoranta
    Jani Kokko

    #116878

    krasti

    Osallistuja

    Espoo Thaiboxing Club

    Nuoret
    -63,5kg Veikko Kangas
    -71kg Marius Jansson

    -63,5kg Noelle Sillanpää

    Aikuiset
    -63,5kg Salar Sharifi
    -67kg Kare Rasilainen

    Valmentajat
    Kristoffer Björkskog
    Samu Kurki

    #116879

    Kimmo Kolehmainen

    Osallistuja

    Oulun Kamppailuklubi

    Aikuiset miehet:
    Jet-Li Nguyen 63,5kg
    Ville Nivala 71kg
    Muhammad Qurbani 89kg

    Valmentaja: Thep Lamomprom

    #116880

    osmo

    Osallistuja

    Thai-kickboxing club, Kouvola

    Miehet
    -86kg Roni Lång

    Kulmassa Ossi Heikkilä

    #116881

    makes

    Osallistuja

    Nummela Thaiboxing Club

    Nuoret
    -75kg Andero Birnbaum
    -57kg Eemeli Parjanen
    -75kg Sara Koivuniemi

    Valmentajat:
    Marko Säkkinen
    Jouni Arlin

    #116882

    karppa

    Osallistuja

    Porvoo Thaiboxing Club

    Nuoret
    63,5kg Venne Tiihonen

    Aikuiset
    63,5kg Onni Haapala

    Valmentajat
    Mika Pietilä
    Kari Viinikainen
    Markus Tiihonen

    #116883

    Riikka

    Osallistuja

    Optima Thaiboxing Club

    Nuoret miehet
    71 kg Aaro Laitinen
    75 kg Konsta Kaskenmaa

    Aikuiset naiset
    -51 kg Katarina Justo da Silva
    -57 kg Ella Soininen
    -67 kg Maria Mäntysalo

    Huoltajat Riikka Järvenpää, Jarno Laitinen, Petja Laitinen, Tina Wikberg

    #116884

    Combatacademy

    Osallistuja

    Combat Academy Of Finland

    Miehet:
    -75kg Niko Korventaus

    Naiset:
    -75kg Jennika Vainio

    Huoltaja Lepa

    #116885

    Hanski

    Osallistuja

    LTBC

    Miehet

    -75 kg Samuli Kärkkäinen

    Valmentajat ilmoitetaan myöhemmin.

    #116886

    MirkaMaaria

    Osallistuja

    Deo’s Muay thai Helsinki

    Miehet:
    -54kg Thanet Rytinki
    -63,5kg Juho Murtokangas
    -71kg Hussein Osman Yusuf

    #116887

    putsi

    Osallistuja

    HTBC:
    Nuoret:
    -63,5kg Ali Al-Azawi
    -67kg Mohammed Al-Azawi
    Aikuiset:
    -45kg Anna Viklund
    -54kg Hanna-Kaisa Kämppi
    -57kg Kata Simola
    -60kg Kerttu Tiainen

    -60kg Samuel Rautio
    -71kg Panu Kosunen

    Coach: Martinez

    #116888

    Henkipatto

    Osallistuja

    Kobra Kai Kemi

    Nuoret:
    -67kg Viljami Linna

    Naiset:
    -71kg Selja Haase

    Miehet:
    -81kg Tuomas Alaviippola
    -91kg Hugo Huhtaniska
    +91kg Teemu Kumpulainen

    Valmentajat

    Jussi Pirttikangas
    Aapo Moilanen

    • Tätä vastausta muokkasi 3 kuukautta, 1 viikko sitten Henkipatto.

    #116894

    Kimmo Kolehmainen

    Osallistuja

    muokattu: uusi listaus alla

    #116895

    Kimmo Kolehmainen

    Osallistuja

    NUORET MIEHET
    -54kg Joseph Hilander, MMA Team 300
    -57kg Palaphol Saensamran, Turku Thaiboxing Club (TTBC)
    -57kg Eemeli Parjanen, Nummela Thaiboxing Club
    -63,5kg Nico Auvinen, Turku Muay Thai
    -63,5kg Venne Tiihonen, Porvoo Thaiboxing Club
    -63,5kg Veikko Kangas, Espoo Thaiboxing Club
    -63,5kg Ali Al-Azawi, HTBC
    -67kg Rene Partida, Crest – PFC
    -67kg Viljami Linna, Kobra Kai Kemi
    -67kg Mohammed Al-Azawi, HTBC
    -71kg Max Lemström, RNC Sport Club
    –71kg Vili Koistinen, TJJK Muay Thai
    -71kg Harun Sheikh, Crest – PFC
    -71kg Marius Jansson, Espoo Thaiboxing Club
    -71kg Aaro Laitinen, Optima Thaiboxing Club
    -75kg Andero Birnbaum, Nummela Thaiboxing Club
    -75kg Konsta Kaskenmaa, Optima Thaiboxing Club
    -86kg Noorduldeen Saadallah, Crest – PFC

    NUORET NAISET
    -57kg Eveliina Lehtinen, Turku Thaiboxing Club (TTBC)
    -63,5kg Noelle Sillanpää, Espoo Thaiboxing Club
    -75kg Sara Koivuniemi, Nummela Thaiboxing Club

    AIKUISET MIEHET
    -54kg Agus Saprianto, Pohjan Kamppailijat
    -54kg Jaey-ar Peñol, Chitalada Finland
    -54kg Thanet Rytinki, Deo’s Muay thai Helsinki
    -57kg Kaarlo Kuoksa, Pohjan Kamppailijat
    -57kg Abdullahi Sahal, Chitalada Finland
    -57kg Lauri Härmä, Crest – PFC
    -60kg Anton Väisänen, Chitalada Finland
    -60kg Samuel Rautio, HTBC
    –63,5kg Kim Kuikka, Kru Yap Muay Thai
    -63,5kg Salar Sharifi, Espoo Thaiboxing Club
    -63,5kg Onni Haapala, Porvoo Thaiboxing Club
    -63,5kg Jet-Li Nguyen, Oulun Kamppailuklubi
    -63,5kg Juho Murtokangas, Deo’s Muay thai Helsinki
    -67kg Kare Rasilainen, Espoo Thaiboxing Club
    -67kg Valtteri Pietikäinen, Chitalada Finland
    -67kg Nikita Andreev, MMA Joensuu
    –67kg Matti Lahti, Kru Yap Muay Thai
    –71kg Antero Majaniemi, Kru Yap Muay Thai
    -71kg Veeti Liimatainen, Turku Muay Thai
    -71kg Ville Nivala, Oulun Kamppailuklubi
    -71kg Hussein Osman Yusuf, Deo’s Muay thai Helsinki
    -71kg Panu Kosunen, HTBC
    -75kg Samuli Kärkkäinen, LTBC
    -75kg Paavo Leinonen, Turku Thaiboxing Club (TTBC)
    -75kg Niko Korventaus, Combat Academy Of Finland
    -81kg Niko Hintikka, MMA Team 300
    -81kg Kristian Behm, Jyväskylä Muay Thai
    -81kg Pauli Rantamäki, Turku Thaiboxing Club (TTBC)
    -81kg Tuomas Alaviippola, Kobra Kai Kemi
    -86kg Roni Lång, Thai-kickboxing club, Kouvola
    -91kg Muhammad Qurbani, Oulun Kamppailuklubi
    -91kg Riku Leinonen, PR Fight team
    -91kg Hugo Huhtaniska, Kobra Kai Kemi
    +91kg Jesse Rapo, MMA Team 300
    +91kg Santtu Kauppinen, Jyväskylä Muay Thai
    +91kg Daniel Forsberg, Turku Muay Thai
    +91kg Teemu Kumpulainen, Kobra Kai Kemi

    AIKUISET NAISET
    -45kg Anna Viklund, HTBC
    -48kg Jovena Peñol, Chitalada Finland
    -48kg Riikka Taipale, Jyväskylä Muay Thai
    -51kg Maija Holopainen, Lappeenranta Muay Thai
    -51kg Katarina Justo da Silva, Optima Thaiboxing Club
    -54kg Hanna-Kaisa Kämppi, HTBC
    -57kg Lotta Honkanen, MMA Joensuu
    -57kg Ella Soininen, Optima Thaiboxing Club
    -57kg Kata Simola, HTBC
    -60kg Milla Hoffman, Crest – PFC
    -60kg Miina Sirkeoja, Chitalada Finland
    -60kg Elliina Paju, RNC Sport Club
    -60kg Kerttu Tiainen, HTBC
    -63,5kg Ommi Mingsupphakun, Turku Muay Thai
    -63,5kg Eveliina Rauhansalo, Jyväskylä Muay Thai
    -67kg Eeva Heikkilä, Chitalada Finland
    -67kg Maria Mäntysalo, Optima Thaiboxing Club
    -67kg Riitu Taponen, Jyväskylä Muay Thai
    -71kg Emma Nurmi, Porin Kamppailu-urheilukeskus
    -71kg Selja Haase, Kobra Kai Kemi
    -75kg Jennika Vainio, Combat Academy Of Finland
    +75kg Tea Läntinen, Turku Thaiboxing Club (TTBC)
    +75kg Piritta Kuronen, Turku Muay Thai

    #116916

    mb

    Osallistuja

    Milla Hoffman joutuu skippaa nämä kisat.

Esillä 15 viestiä, 16 - 30 (kaikkiaan 48)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.