KILPAILUKUTSU Thainyrkkeilyn SM-kilpailut 15.2 – 17.2.2019, Lahti
Uutiset › Foorumit › Kilpailutoiminta › Kilpailut › KILPAILUKUTSU Thainyrkkeilyn SM-kilpailut 15.2 – 17.2.2019, Lahti
- Tämä aihe sisältää 42 vastaukset, 22 ääntä, ja päivitettiin viimeksi 5 vuotta, 2 kuukautta sitten Nelly toimesta.
-
JulkaisijaArtikkelit
-
Osallistuja
SM 2019 kisat lähenee!!!
Ottelijat / valmentajat / seurajehut!
Muistakaa hoittaa ilmoittautuminen sekä maksut kuntoon Suomisportin kautta!!!
Ohessa linkki ko hommaa!!!
https://www.suomisport.fi/events/5bf92aa4-8f41-40c1-8c97-8a7083a74652
T:Hannu
- Tätä vastausta muokkasi 5 vuotta, 2 kuukautta sitten Hanski.
OsallistujaJärjestäjä tiedottaa!!!
SM2019 Punnitus ja lääkäritarkastus kaikkina kolmena kisapäivänä
Paikka:
Total Center Lahti
Osoite: Lahti, Askonkatu 11, 15110 Lahti
Jos tulet autolla kulku Valimokadun kautta!
http://www.totalcenter.fi/etusivu
HUOM! Salilla lämpeää miesten sekä naisten sauna aamulla 1 h ennen punnitusta.
Ajat:
Pe 15.2
Punnitus klo 12.00 – 13.00.
Lääkärintarkastus klo 13.00, jonka jälkeen suoritetaan otteluparien arvonta.
La 16.2
Punnitus / lääkäri klo 9.00 – 10.00
Su 17.2
Punnitus / lääkäri klo 8.00 – 9.00
OsallistujaPerjantain ottelulista ja ottelujärjestys.
Ottelut alkavat klo 19.
-57kg
Linnea Lindgård, HTBC
vs
Maija Lehto, TMT
-60kg
Petra Pirttimäki, JMT
vs
Ommi Mingsupphakun, TMT
Gia Winberg, PvTBC
vs
Oona Valkeinen, Crest
63,5kg
Areta Santos, CAF
vs
Susanna Lamminpää, TMT
-57kg
Lauri Ketola, FF
vs
Hassan Ghadri, PvTBC
-63,5kg
Onni Haapala, PvTBC
vs
Amir Hussein, CAF
Pekka Vesanen, Crest
vs
Valto Vainio-Puhju, TTBC
-67kg
Kristoffer Björkskog, HTBC
vs
Joona Typpö, Kru Yap MT
Surachai Sosom, CAF
vs
Hamed Qarbani, MM
-75kg
Vili Hämäläinen, GB
vs
Joonas Kaunismäki, HTBC
+91kg
Runtti Juha-Matti, Joawsamut
vs
Jeremy Le Caro, HTBC
OsallistujaOttelut LA 16.2.2019
Naiset – 57 kg Semifinaali
Rauha Haloko, CAF Vs. TBA
Kämppi Hannakaisa, HTBC Vs. Monica Fnat, MTV
Miehet – 63,5 kg Semifinaali
TBA Vs. TBA
Timo Venäläinen, LTBC Vs. Joni Lehtosaari CAF
Miehet – 81 Semifinaali
Ali Taimouri, RSG Vs. Niko Hintikka, Fight Farm
Tero Saikkonen, JMT Vs. Markus Vuorikoski, CAF
Naiset – 54 kg Finaali
Sanni Nurminen, LTBC Vs. Mirka Phetsangkhat, CAF
Miehet – 54 kg Finaali
Thanet Rytinki, CAF Vs. Heikki Simonen, CHI
Miehet + 91 kg Finaali
Ivar Wikström, NuTBC Vs. TBA
Miehet – 71 kg Finaali
Sami Leino, Crest Vs. Niko Korventaus, CAF
OsallistujaThainyrkkeilyn SM 2019 Tulokset Pe 15.2
PUN SIN
-57kg
1. Linnea Lindgård, HTBC vs Maija Lehto, TMT (1-2)
-60kg
2. Petra Pirttimäki, JMT vs Ommi Mingsupphakun, TMT (2-1)
3. Gia Winberg, PvTBC vs Oona Valkeinen, Crest (3-0)
63,5kg
4. Areta Santos, CAF vs Susanna Lamminpää, TMT (0-3)
-57 kg
5. Lauri Ketola, FF vs Hassan Ghadri, PvTBC ( RSCO 2 RD ) Voittaja: Hassan Ghadri
-63,5 kg
6. Onni Haapala, PvTBC vs Amir Hussein, CAF ( RSCI ) Voittaja: Onni Haapala, PvTBC
7. Pekka Vesanen, Crest vs Valto Vainio-Puhju, TTBC ( 1-2 )
-67kg
8. Kristoffer Björkskog, HTBC vs Joona Typpö, Kru Yap MT ( 3-0 )
9. Surachai Sosom, CAF vs Hamed Qarbani, MMA 300 ( 3-0 )
-75kg
10. Vili Hämäläinen, GB vs Joonas Kaunismäki, HTBC ( 1-2 )
+91kg
11. Runtti Juha-Matti, Joawsamut vs Jeremy Le Caro, HTBC ( 3-0 )
OsallistujaThainyrkkeilyn SM 2019 ottelulista sekä järjestys LA 16.2
PUN SIN
Naiset – 57 kg Semifinaali
1. Rauha Haloko, CAF Vs. Maija Lehto, TMT
2. Kämppi Hannakaisa, HTBC Vs. Monica Fant, MTV
Miehet – 63,5 kg Semifinaali
3. Onni Haapala, PvTBC Vs. Valto Vainio-Puhju, TTBC
4. Timo Venäläinen, LTBC Vs. Joni Lehtosaari CAF
Miehet – 81 Semifinaali
5. Ali Taimouri, RSG Vs. Niko Hintikka, Fight Farm
6. Tero Saikkonen, JMT Vs. Markus Vuorikoski, CAF
Naiset – 54 kg Finaali
7. Sanni Nurminen, LTBC Vs. Mirka Phetsangkhat, CAF
Miehet – 54 kg Finaali
8. Thanet Rytinki, CAF Vs. Heikki Simonen, CHI
Miehet + 91 kg Finaali
9. Ivar Wikström, NuTBC Vs. Runtti Juha-Matti, Jaowsamut MT
Miehet – 71 kg Finaali
10. Sami Leino, Crest Vs. Niko Korventaus, CAF
OsallistujaOttelut SU 17.2.2019 sekä ottelujärjestys
Naiset – 48 Kg Finaali
1. Satu Mykkänen, HTBC Vs. Anniina Kylliö, CAF
Miehet – 75 kg Finaali
2. Mantas Savicas, CHI Vs. Joonas Kaunismäki, HTBC
Naiset – 67 kg Finaali
3. Laressa Van Emden, LTBC Vs. Riikka Järvenpää, CAF
Miehet – 57 Kg Finaali
4. Abdifatah Khalif, CAF Vs. Hassan Ghadri, PvTBC
Naiset – 51 kg Finaali
5. Lotta Loikkanen, KSTBC Vs. Sari Levänen, NuTBC
Miehet – 81 kg Finaali
6. TBA Vs. TBA
Naiset – 71 kg Finaali
7. Anna Rantanen, LTBC Vs. Tea Läntinen, TMT
Miehet – 60 kg Finaali
8. Kari Viinikainen, PvTBC Vs. Lassi Järvinen, HTBC
Naiset – 57 kg Finaali
9. TBA Vs. TBA
Naiset – 60 kg Finaali
10. Gia Winberg, PvTBC Vs. Petra Pirttimäki, JMT
Miehet – 63,5 Kg Finaali
11. TBA Vs. TBA
Miehet – 67 kg Finaali
12. Kristoffer Björkskog, HTBC Vs. Surachai Sosom, CAF
-
JulkaisijaArtikkelit
- Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.