KILPAILUKUTSU Thainyrkkeilyn SM-kilpailut 2022

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Kilpailut KILPAILUKUTSU Thainyrkkeilyn SM-kilpailut 2022

Esillä 15 viestiä, 31 - 45 (kaikkiaan 50)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #114718

    Henkipatto

    Osallistuja

    Kobra Kai Kemi

    Miehet

    -/+91kg Teemu Kumpulainen

    #114722

    putsi

    Osallistuja

    HTBC:
    Lapset/Nuoret
    Pojat
    -57kg Ali Al-Azawi 15v.
    -63,5kg Mohammad Al-Azawi 15v.
    Tytöt
    -57kg Kerttu Tiainen 17v.

    Aikuiset
    Naiset
    -45kg Meea Salmela
    -48kg Anna Viklund
    -54kg Jennifer Esparagoza
    -57kg Minna Vasarainen
    -67kg Jasmiina Heikkinen

    Miehet
    -67kg Panu Kosunen
    -67kg Kristoffer Björkskog
    -81kg Ali Taimouri
    -86kg Jeremy De Caro
    +91kg Ville Mennander

    #114723

    Combatacademy

    Osallistuja

    Combat Academy of Finland

    Nuoret

    -63,5kg Bogdan Krat 16v
    -91kg Joonas Jaakkola 17v

    Aikuiset

    Miehet
    -63,5kg Samuel Korhonen
    -75kg Humam Alrashedi
    +91kg Leonard Fazli

    Naiset

    -67kg Janette Nyman
    -75kg Jennika Vainio

    • Tätä vastausta muokkasi 3 kuukautta, 2 viikkoa sitten Combatacademy.
    • Tätä vastausta muokkasi 3 kuukautta, 2 viikkoa sitten Combatacademy.

    #114726

    TeaL

    Osallistuja

    #114727

    Heli Salapuro

    Avainmestari

    Ilmoittautuneet sarjoittain

    Naiset:
    -45kg Meea Salmela, HTBC

    -48kg Anna Viklund, HTBC
    -48kg Kirsi Linkosuonio, CHI

    -51kg Niina Oinonen, TJJK MT
    -51kg Sanni Numinen, LTBC

    -54kg Eeva Pohto, KOTR
    -54kg Nicola Petràkovà, CHI
    -54kg Noora al-Saffu, GB-Gym
    -54kg Jennifer Esparagoza, HTBC
    -57kg Lotta Honkanen, MMA Joensuu
    -57kg Emilia Koivisto, PorvTBC
    -57kg Ella Soininen, Optima TBC
    -57kg Iida Horttanainen, MMA Team 200
    -57kg Sanni Torniainen, MuayTribe
    -57kg Minna Vasarainen, HTBC

    -60kg Miina Sirkeoja, CHI
    -60kg Kaisa Kuisma, TMT

    -63,5kg Ommi Mingsupphakun, TMT
    -63,5kg Elliina Paju, RNC Sport Club
    -63,5kg Eveliina Rauhansalo, JMT

    -67kg Eeva Heikkilä, CHI
    -67kg Jasmiina Heikkinen, HTBC
    -67kg Janette Nyman, CAF

    -71kg Laressa Van Emdem, LTBC

    -75kg Aino Huuskonen, LTBC
    -75kg Jennika Vainio, CAF
    -75kg Emma Nurmi, Pori TBC

    +75kg Tea Läntinen, HöökiCS
    +75kg Nea Sutinen, NuTBC

    Miehet:
    -57kg Burhan Sheikh, Crest-PFC

    -60kg Robel Abbay, ETBC
    -60kg Amir Husseini, Deo`s MT

    -63,5kg Samuel Korhonen, CAF
    -63,5kg Onni Haapala, PorvTBC
    -63,5kg Kim Kuikka, KYMT
    -63,5kg Anton Väisänen, CHI
    -63,5kg Valtteri Pietikäinen, CHI
    -63,5kg Valto Vainio-Puhju, TTBC

    -67kg Peerayut Phetsangkhat, Deo`s MT
    -67kg Surachai Sosom, Deo´s MT
    -67kg Panu Kosunen, HTBC
    -67kg Kristoffer Björkskog, HTBC

    -71kg Tommi Mäkelä, CHI
    -71kg Jari Mustakallio, MMA Team 300
    -71Kg Roope Weckström, PohKamp
    -71kg Shuajb Kunushevci, Deo´s MT
    -71kg Hussein Osman Yusuf, Deo´s MT

    -75kg Matias Äijö, NKU
    -75kg Paavo Leinonen, TTBC
    -75kg Mehrad Karami, TMT
    -75kg Humam Alrashedi, CAF
    -75kg Eetu Nevalainen, MMA Joensuu

    -81kg Pauli Rantamäki, TTBC
    -81kg Niko Hintikka, MMA Team 300
    -81kg Kristian Behm, JMT
    -81kg Kalle Viheriäkoski, CHI
    -81kg Jesse Ignatovitch, MMA Kuopio
    -81kg Magamed Tavbulatov, Deo´s MT
    -81kg Ali Taimouri, HTBC

    -86kg Emil Linnas, CHI
    -86kg Riku Leinonen, MT Vaasa
    -86kg Niko Pulliainen, LMT
    -86kg Samuli Kärkkäinen, LTBC
    -86kg Jeremy De Caro, HTBC

    +91kg Ioannis Hatzidimitriu, MMA Team 300
    +91kg Thanawat Mingrod, Deo´s MT
    -/+91kg Teemu Kumpulainen, Kobra Kai Kemi
    +91kg Ville Mennander, HTBC
    +91kg Leonard Fazli, CAF

    Tytöt 10-11v.
    32kg Mariette Arv, Deo`s MT

    Tytöt 12-13v.
    -48kg Jennifer Roos, ETBC
    -60kg Emmi Larm, MMA Team 300
    -67kg (64kg) Sinja Ylinampa, TTBC

    Tytöt 14-15 v.
    -48 kg Tia Korajoki, LTBC
    -57kg Eveliina Lehtinen, TMT

    Tytöt 16-17v
    -57kg Milla Hoffman, Crest-PFC
    -57kg Kerttu Tiainen, HTBC
    -60kg Nea Kytölä, MMA Team 300
    -63,5kg Nina Saarelmaa, JMT
    -67kg Beatrice Krabi, ETBC
    -75kg Sini Ylinampa, TTBC
    -75 kg Ella Suominen, LTBC

    Pojat 10-11v.
    -30kg Joonatan Karvonen, ETBC
    -30kg Anton Karvonen, ETBC
    -34kg Vili Kokkonen, MMA Team 300
    -36kg Lauri Väänänen, MMA Kuopio
    -44kg Noah Lama, ETBC
    -48kg Kristian Mikander, ETBC

    Pojat 12-13v
    -40kg Konsta Salminen, ETBC
    -42kg Max Aittola, ETBC
    -44kg Oiva Talasmaa, ETBC
    -45kg Mike Parhiala, JMT
    -46kg Leo Räty, MMA Team 300
    50-52kg Veeti Vähätiitto, ATC

    Pojat 14-15 vuotta

    -51kg Joseph Hilander, MMA Team 300
    -54 kg Rasmus Haukkavuori, KouvTKC
    -54kg Palaphol Saensamran, TTBC
    -57kg Ali Al-Azawi, HTBC
    -57kg Veeti Siltanen, MMA Team 300
    -63,5kg Paavo Nurmi MMA Team 300
    -63,5kg Sakari Järvinen, TJJK MT
    -63,5kg Aapo Akkanen, HöökiCS
    -63,5kg Mohammad Al-Azawi, HTCB

    Pojat 16-17v.
    -57kg Kaarlo Kuoksa, PohjKamp
    -60kg Morteza Ibrahimi, MuayTribe
    -63,5kg Rasmus Kankare, TTBC
    -63,5kg Salar Sharifi, ETBC
    -63,5kg Vadim Volikov, Deo`s MT
    -63,5kg Bogdan Krat, CAF
    -67kg Venne Tiihonen, PorvTbc
    -75kg Max Lemström, RNC Sport Club
    -91kg Joonas Jaakkola, CAF

    • Tätä vastausta muokkasi 3 kuukautta, 2 viikkoa sitten Heli Salapuro.
    • Tätä vastausta muokkasi 3 kuukautta, 2 viikkoa sitten Heli Salapuro.

    #114737

    Sami Sorsa

    Osallistuja

    MMA Joensuu
    Perutaan -75 kg Eetu Nevalaisen ilmoittautuminen loukkaantumisen takia.

    #114738

    karppa

    Osallistuja

    Porvoon Venne Tiihonen (pojat -67kg 16-17v.) siirtyy 16-17v.poikien -75kg sarjaan, niin saadaan matsi

    #114739

    Heli Salapuro

    Avainmestari

    Yleistä infoa

    Punnitus
    Punnitus käydään kaikkina päivinä tilassa Luokka 1. Lääkärintarkastus tämän vieressä tilassa Säkki. Punnituksessa jokaisen ottelijan tulee todentaa kilpailukelpoisuus, joten varauduttehan ottamaan mukaan henkilöllisyystodistuksen ja todistuksen pysyvästä oleskeluluvasta Suomessa.

    Ottelut otellaan Nikulahallissa. Nikulahallin pukuhuoneet ovat käytössä niille ottelijoille, jotka eivät majoitu Pajulahdessa.

    Otteluiden lopulliset aikataulut ja järjestys selviävät ensimmäisen punnituksen jälkeen.

    Majoittuminen Pajulahdessa
    Majoittujien täysihoitopakettiin sisältyy pe päivällinen, la aamiainen+lounas+päivällinen, su aamiainen+lounas.

    Majoittumaan pääsee pe klo 15.00 alkaen, ja huoneiden luovutus su klo 12.00. Late Check out -mahdollisuutta voi tiedustella vastaanotosta (lisämaksusta).
    Vastaanotto 044 7755 313.
    Vastaanotto auki pe 07.45-21.00, la 07.45-20.00 ja su 07.45-17.00.

    Ruokailut Pajulahdessa:
    aamiainen 07.15 – 09.30
    lounas 11.00 – 13.30
    päivällinen 16.30 – 20.00 (pe, la)
    Ei majoittuville ateriahinnat (lounas, päivällinen) á 11,85 €.
    Kahvio avoinna pe-la 09.00 – 23.00 ja su 09.00 – 18.00.

    Rantasaunat
    Rantasaunat (vain majoittuville) molempina iltoina klo 18.00 – 22.00.

    #114740

    Heli Salapuro

    Avainmestari

    Huomenna aloitetaan klo 9.00. punnituksella ja lääkärintarkastuksella.

    Punnitus järjestetään tilassa Luokka 1, joka löytyy Starttiaulan 2.kerroksesta.

    Starttiaula on päärakennuksen toinen aula ja sisäänkäynti tapahtuu ensimmäisistä ovista (puomia vastapäätä) parkkipaikalta tultaessa.

    Jotta punnitus ja lääkärintarkastus saadaan hoitumaan mahdollisimman sujuvasti, huomioittehan seuraavat asiat:

    -Punnitukseen tultaessa tulee ottelijalla olla henkilöllisyystodistuksen (pysyvän oleskelulupatodistuksen) ja kisapassin lisäksi valmiina todistus voimassaolevasta vakuutuksesta. Vakuutuksesta tulee tulla ilmi sen voimassaoloaika ja että vakuutus kattaa thainyrkkeilyssä kilpailemisen.

    -Lääkärintarkastus on punnitustilan vieressä, tilassa Säkki. Ottelija menee lääkärille sisävaatteissa, paljain jaloin ja kisapassi kädessä.

    #114741

    Heli Salapuro

    Avainmestari

    HUOM!

    Tänään perjantaina pidetään valmentajien palaveri klo 15.00. Nikulahallissa ennen otteluiden alkua. Erityisesti jokaisesta seurasta, josta kilpailuihin osallistuu lasten ja nuorten sarjojen ottelijoita, tulee vähintään yhden valmentajan olla paikan päällä.

    #114742

    Heli Salapuro

    Avainmestari

    Perjantain ottelujärjestys alla. Lauantain ja sunnuntain ottelulista julkaistaan tähän perään pian. Mikäli on palautetta/huomautettavaa otteluista, palautetta voi antaa tänään ennen otteluiden alkamista.

    Valmentajapalaveri tänään klo 15.00. Ottelut alkavat klo 16.00.

    57kg Milla Hoffman, Crest-PFC 16-17v Vs. Eveliina Lehtinen, TMT 14-15v
    67kg Nea Kytölä, MMA Team 300 16-17v. Vs. Nina Saarelmaa, JMT 16-17v.
    40kg Max Aittola, ETBC 12-13v Vs. Konsta Salminen, ETBC 12-13v
    40kg Vili Kokkonen, MMA Team 300 10-11v Vs. Lauri Väänänen, MMA Kuopio 10-11v
    63.5kg Aapo Akkanen, HöökiCS 14-15v. Vs. Mohammad Al-Azawi, HTBC 14-15v
    63,5kg Paavo Nurmi MMA Team 300 14-15v Vs. Sakari Järvinen, TJJK MT 14-15v.
    63,5kg Salar Sharifi, ETBC 16-17 v Vs. Vadim Volikov, Deo`s MT 16-17v
    60kg Ali Al-Azawi, HTBC 14-15v. Vs. Veeti Siltanen, MMA Team 300 14-15v. FINAALI
    54kg Rasmus Haukkavuori, KouvTKC 14-15 Vs. Palaphol Saensamran, TTBC 14-15v FINAALI
    63,5kg Emmi Larm, MMA Team 300 12-13v. Vs. Sinja Ylinampa, TTBC 12-13v. FINAALI
    52kg Veeti Vähätiitto, 12-13v ATC Vs. Joseph Hilander, 14-15v. MMA Team 300 FINAALI
    71kg Roope Weckström, PohKamp Vs. Tommi Mäkelä, CHI Karsinta
    71kg Peerayut Phetsangkhat, Deo`s MT Vs. Kristoffer Björkskog, HTBC Karsinta
    71kg Hussein Osman Yusuf, Deo´s MT Vs. Jari Mustakallio, MMA Team 300 Karsinta
    63,5kg Kim Kuikka, KYMT Vs. Valto Vainio-Puhju, TTBC 63 Karsinta
    63,5kg Valtteri Pietikäinen, CHI Vs. Onni Haapala, PorvTBC Karsinta
    81 kg Kristian Behm, JMT Vs. Ali Taimouri, HTBC Karsinta
    81 kg Niko Hintikka, MMATeam300 Vs. Pauli Rantamäki, TTBC Karsinta
    75 kg Matias Äijö, NKU Vs. Mehrad Karami, TMT Karsinta
    60 kg Robel Abbay, ETBC Vs. Amir Husseini ,Deo`s MT SEMIFINAALI
    91 kg Emil Linnas, CHI Vs. Teemu Kumpulainen, Kobra Kai Kemi SEMIFINAALI
    63,5 kg Eveliina Rauhansalo, JMT Vs. Elliina Paju, RNC Sport Club SEMIFINAALI
    +75 kg Aino Huuskonen, LTBC Vs. Nea Sutinen, NuTBC SEMIFINAALI

    • Tätä vastausta muokkasi 3 kuukautta, 1 viikko sitten Heli Salapuro.

    #114743

    Heli Salapuro

    Avainmestari

    Lauantain ottelulista:

    Tytöt -57 kg 16-17v ottelun 1 voittaja perjantailta Vs. Tytöt 57kg Kerttu Tiainen, HTBC 16-17v FINAALI Tytöt -67 kg 16-17 v ottelun 2 voittaja perjantailta Vs. Beatrice Krabi, ETBC FINAALI
    Pojat -40kg 12-13v. ottelun 3 voittaja perjantailta Vs. ottelun 4 voittaja perjantailta FINAALI
    Pojat -63,5kg 14-15v ottelun 5 voittaja perjantailta Vs. ottelu 6 voittaja perjantailta FINAALI
    Pojat -63,5kg 16-17v. ottelun 7 voittaja Vs. Rasmus Kankare, TTBC FINAALI
    Pojat -75 kg 16-17v. Venne Tiihonen, PorvTBC Vs. Max Lemström, RNC Sport Club FINAALI
    Pojat -60 kg 16-17v. Kaarlo Kuoksa, PohjKam. Vs. Morteza Ibrahimi, MuayTribe FINAALI
    Pojat -48kg 12-13v. Mike Parhiala, JMT Vs. Leo Räty, MMA Team 300 FINAALI
    Tytöt -75kg 16-17v. Sini Ylinampa, TTBC, Vs. Ella Suominen, LTBC FINAALI
    Tytöt -51kg Jennifer Roos,12v. ETBC Vs. Tia Korajoki, 14v, LTBC FINAALI
    Naiset -51 kg Niina Oinonen, TJJK MT Vs. Kirsi Linkosuonio, CHI SEMIFINAALI
    Miehet -71 kg Ottelun 12 voittaja perjantailta Vs. Panu Kosunen, HTBC SEMIFINAALI
    Miehet -71 kg Ottelun 13 voittaja perjantailta Vs. Ottelun 14 voittaja perjantailta SEMIFINAALI
    Miehet -63,5 kg Ottelun 15 voittaja perjantailta Vs. Walk Over SEMIFINAALI
    Miehet -63,5 kg Ottelun 16 voittaja perjantailta Vs. Anton Väisänen, CHI SEMIFINAALI
    Miehet -86 kg Riku Leinonen, MT Vaasa Vs. Niko Pulliainen, LMT SEMIFINAALI
    Miehet -81 kg ottelu 17 voittaja perjantailta Vs. Jesse Ignatovitch, MMA Kuopio SEMIFINAALI
    MIehet -81 kg ottelu 18 voittaja perjantailta Vs. Magamed Tavbulatov, Deo´s MT SEMIFINAALI
    Miehet -75 kg ottelun 19 voittaja perjantailta Vs. Shuajb Kunushevci, Deo´s MT SEMIFINAALI
    Miehet -75 kg Paavo Leinonen, TTBC Vs. Humam Alrashedi, CAF SEMIFINAALI
    Naiset -48 kg Anna Viklund, HTBC Vs. Meea Salmela, HTBC FINAALI
    Naiset -54 kg Noora al-Saffu, GB Gym Vs. Jennifer Esparagoza, HTBC SEMIFINAALI
    Naiset -57 kg Lotta Honkanen, MMA Joensuu Vs. Iida Horttanainen, MMA Team 300 SEMIFINAALI
    Naiset -57 kg Ella Soininen, Optima TBC Vs. Emilia Koivisto, PorvTBC SEMIFINAALI
    Naiset -60 kg Sanni Torniainen, MuayTribe Vs. Kaisa Kuisma, TMT SEMIFINAALI
    Naiset -60 kg Miina Sirkeoja, CHI Vs. Minna Vasarainen, HTBC SEMIFINAALI
    Miehet +91 kg Thanawat Mingrod, Deo´s MT Vs. Ville Mennander, HTBC SEMIFINAALI
    Miehet +91 kg Jeremy Le Caro, HTBC Vs. Ioannis Hatzidimitriu, MMA Team 300 SEMIFINAALI
    Naiset -75 kg Emma Nurmi, Pori TBC Vs. Eeva Heikkilä, CHI SEMIFINAALI
    Naiset -75 kg Jennika Vainio, CAF Vs. Laressa Van Emdem, LTBC SEMIFINAALI

    • Tätä vastausta muokkasi 3 kuukautta, 1 viikko sitten Heli Salapuro.
    • Tätä vastausta muokkasi 3 kuukautta, 1 viikko sitten Heli Salapuro.
    • Tätä vastausta muokkasi 3 kuukautta, 1 viikko sitten Heli Salapuro.
    • Tätä vastausta muokkasi 3 kuukautta, 1 viikko sitten Heli Salapuro.
    • Tätä vastausta muokkasi 3 kuukautta, 1 viikko sitten Heli Salapuro.
    • Tätä vastausta muokkasi 3 kuukautta, 1 viikko sitten Heli Salapuro.

    #114744

    Heli Salapuro

    Avainmestari

    Sunnuntain ottelulista:

    Naiset -51 kg Ottelun 11 voittaja lauantailta Vs. Sanni Nurminen, LTBC Finaali
    Miehet -71 kg ottelun 12 voittaja lauantailta Vs. Ottelun 13 voittaja lauantailta Finaali
    Miehet -63,5 kg ottelun 14 voittaja lauantailta Vs. Ottelun 15 voittaja lauantailta Finaali
    Miehet -86 kg ottelun 16 voittaja lauantailta Vs. Samuli Kärkkäinen, LTBC Finaali
    Miehet -81 kg ottelun 17 voittaja lauantailta Vs. Ottelun 18 voittaja lauantailta Finaali
    Miehet -75 kg ottelun 19 voittaja launtailta Vs. Ottelun 20 voittaja lauantailta Finaali
    Naiset -54 kg ottelun 22 voittaja lauantailta Vs. Eeva Pohto, KOTR Finaali
    Naiset -57 kg ottelun 23 voittaja lauantailta Vs. Ottelun 24 voittaja Finaali
    Naiset -60 kg ottelu 25 voittaja lauantailta Vs. Ottelu 26 voittaja Finaali
    Miehet -60 kg ottelun 20 voittaja perjantailta Vs. Burhan Sheikh, Crest-PFC Finaali
    Miehet -91 kg 21 ottelun voittaja perjantailta Vs. Joonas Jaakkola, CAF Finaali
    Miehet +91 kg 27 ottelun voittaja lauantailta Vs. Ottelun 28 voittaja lauantailta Finaali
    Naiset -63,5 kg 22 ottelun voittaja perjantailta Vs. Ommi Mingsupphakun, TMT Finaali
    Naiset -75 kg 29 ottelun voittaja lauantailta Vs. Ottelun 30 voittaja lauantailta Finaali
    Naiset +75 kg 23 ottelun voittaja perjantailta Vs. Tea Läntinen, HöökiCS Finaali

    #114750

    Heli Salapuro

    Avainmestari

    Perjantain tulokset

    57kg Milla Hoffman, Crest-PFC 16-17v Vs. Eveliina Lehtinen, TMT 14-15v RSCH voittaja Lehtinen
    67kg Nea Kytölä, MMA Team 300 16-17v. Vs. Nina Saarelmaa, JMT 16-17v. 0-3
    40kg Max Aittola, ETBC 12-13v Vs. Konsta Salminen, ETBC 12-13v 0-3
    40kg Vili Kokkonen, MMA Team 300 10-11v Vs. Lauri Väänänen, MMA Kuopio 10-11v 3-0
    63.5kg Aapo Akkanen, HöökiCS 14-15v. Vs. Mohammad Al-Azawi, HTBC 14-15v RSCI voittaja Al-Azawi
    63,5kg Paavo Nurmi MMA Team 300 14-15v Vs. Sakari Järvinen, TJJK MT 14-15v. 3-0
    63,5kg Salar Sharifi, ETBC 16-17 v Vs. Vadim Volikov, Deo`s MT 16-17v RSC out class voittaja Sharifi
    60kg Ali Al-Azawi, HTBC 14-15v. Vs. Veeti Siltanen, MMA Team 300 14-15v. FINAALI 3-0
    54kg Rasmus Haukkavuori, KouvTKC 14-15 Vs. Palaphol Saensamran, TTBC 14-15v FINAALI 0-3
    63,5kg Emmi Larm, MMA Team 300 12-13v. Vs. Sinja Ylinampa, TTBC 12-13v. FINAALI 0-3
    52kg Veeti Vähätiitto, 12-13v ATC Vs. Joseph Hilander, 14-15v. MMA Team 300 FINAALI 0-3
    71kg Roope Weckström, PohKamp Vs. Tommi Mäkelä, CHI Karsinta 3-0
    71kg Peerayut Phetsangkhat, Deo`s MT Vs. Kristoffer Björkskog, HTBC Karsinta 0-3
    71kg Hussein Osman Yusuf, Deo´s MT Vs. Jari Mustakallio, MMA Team 300 Karsinta 0-3
    63,5kg Kim Kuikka, KYMT Vs. Valto Vainio-Puhju, TTBC 63 Karsinta RSC out class voittaja Vainio-Puhju
    63,5kg Valtteri Pietikäinen, CHI Vs. Onni Haapala, PorvTBC Karsinta RSCH voittaja Haapala
    81 kg Kristian Behm, JMT Vs. Ali Taimouri, HTBC Karsinta 0-3
    81 kg Niko Hintikka, MMATeam300 Vs. Pauli Rantamäki, TTBC Karsinta 3-0
    75 kg Matias Äijö, NKU Vs. Mehrad Karami, TMT Karsinta 0-3
    60 kg Robel Abbay, ETBC Vs. Amir Husseini ,Deo`s MT SEMIFINAALI 1-2
    91 kg Emil Linnas, CHI Vs. Teemu Kumpulainen, Kobra Kai Kemi SEMIFINAALI RSC out class voittaja Linnas
    63,5 kg Eveliina Rauhansalo, JMT Vs. Elliina Paju, RNC Sport Club SEMIFINAALI 3-0
    +75 kg Aino Huuskonen, LTBC Vs. Nea Sutinen, NuTBC SEMIFINAALI 0-3

    Huomenna punnitus ja lääkärintarkastus klo 8.00 samoissa tiloissa kuin tänään (Luokka 1 ja Säkki)
    Liiton syyskokous klo 9.00, tila auditorio (punnitustilan vieressä)

    #114751

    Heli Salapuro

    Avainmestari

    Perjantain tulokset

    57kg Milla Hoffman, Crest-PFC 16-17v Vs. Eveliina Lehtinen, TMT 14-15v RSCH voittaja Lehtinen
    67kg Nea Kytölä, MMA Team 300 16-17v. Vs. Nina Saarelmaa, JMT 16-17v. 0-3
    40kg Max Aittola, ETBC 12-13v Vs. Konsta Salminen, ETBC 12-13v 0-3
    40kg Vili Kokkonen, MMA Team 300 10-11v Vs. Lauri Väänänen, MMA Kuopio 10-11v 3-0
    63.5kg Aapo Akkanen, HöökiCS 14-15v. Vs. Mohammad Al-Azawi, HTBC 14-15v RSCI voittaja Al-Azawi
    63,5kg Paavo Nurmi MMA Team 300 14-15v Vs. Sakari Järvinen, TJJK MT 14-15v. 3-0
    63,5kg Salar Sharifi, ETBC 16-17 v Vs. Vadim Volikov, Deo`s MT 16-17v RSC out class voittaja Sharifi
    60kg Ali Al-Azawi, HTBC 14-15v. Vs. Veeti Siltanen, MMA Team 300 14-15v. FINAALI 3-0
    54kg Rasmus Haukkavuori, KouvTKC 14-15 Vs. Palaphol Saensamran, TTBC 14-15v FINAALI 0-3
    63,5kg Emmi Larm, MMA Team 300 12-13v. Vs. Sinja Ylinampa, TTBC 12-13v. FINAALI 0-3
    52kg Veeti Vähätiitto, 12-13v ATC Vs. Joseph Hilander, 14-15v. MMA Team 300 FINAALI 0-3
    71kg Roope Weckström, PohKamp Vs. Tommi Mäkelä, CHI Karsinta 3-0
    71kg Peerayut Phetsangkhat, Deo`s MT Vs. Kristoffer Björkskog, HTBC Karsinta 0-3
    71kg Hussein Osman Yusuf, Deo´s MT Vs. Jari Mustakallio, MMA Team 300 Karsinta 0-3
    63,5kg Kim Kuikka, KYMT Vs. Valto Vainio-Puhju, TTBC 63 Karsinta RSC out class voittaja Vainio-Puhju
    63,5kg Valtteri Pietikäinen, CHI Vs. Onni Haapala, PorvTBC Karsinta RSCH voittaja Haapala
    81 kg Kristian Behm, JMT Vs. Ali Taimouri, HTBC Karsinta 0-3
    81 kg Niko Hintikka, MMATeam300 Vs. Pauli Rantamäki, TTBC Karsinta 3-0
    75 kg Matias Äijö, NKU Vs. Mehrad Karami, TMT Karsinta 0-3
    60 kg Robel Abbay, ETBC Vs. Amir Husseini ,Deo`s MT SEMIFINAALI 1-2
    91 kg Emil Linnas, CHI Vs. Teemu Kumpulainen, Kobra Kai Kemi SEMIFINAALI RSC out class voittaja Linnas
    63,5 kg Eveliina Rauhansalo, JMT Vs. Elliina Paju, RNC Sport Club SEMIFINAALI 3-0
    +75 kg Aino Huuskonen, LTBC Vs. Nea Sutinen, NuTBC SEMIFINAALI 0-3

    Huomenna punnitus ja lääkärintarkastus klo 8.00 samoissa tiloissa kuin tänään (Luokka 1 ja Säkki)
    Liiton syyskokous klo 9.00, tila auditorio (punnitustilan vieressä)

Esillä 15 viestiä, 31 - 45 (kaikkiaan 50)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.