LASTEN SM KILPAILUT 1.4.2023

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Kilpailut LASTEN SM KILPAILUT 1.4.2023

Esillä 15 viestiä, 16 - 30 (kaikkiaan 31)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #115565

    VeeKoo2

    Osallistuja

    Nokian Kamppailu-Urheilijat ry

    -45kg Minka Kaipomäki 13v

    Valmentaja:
    Ville Kaipomäki

    #115567

    MirkaMaaria

    Osallistuja

    Deo’s Muay Thai listaa päivitetty

    #115580

    putsi

    Osallistuja

    HTBC:
    -38/40kg Eetu Tammelin 11v.
    40/45kg Aleksanders Grinbergs 13v.
    -57/60kg Patrick Obinna 13v.
    Coach Martinez

    #115581

    jesse.k

    Osallistuja

    Ahjo Training Center

    – 51 kg Dani Karhu 13v

    Valmentaja ilmoitetaan myöhemmin

    #115582

    SariK

    Osallistuja

    Koska lauantain aikataulut ym tulevat julki?

    #115584

    Eero Toiviainen

    Osallistuja

    MMA Team 300:n lista muokattu, kaksi peruutusta:

    -54kg 15v Hilander ja
    -48kg 13v Räty.

    t. Eero

    #115585

    krasti

    Osallistuja

    Pojat:
    32kg
    Ali Al hilfi 9v (jälki-ilmoittautuminen jotta Nuutti saa ottelun)
    Nuutti Kaksonen 11v

    34kg
    Robin Varma, 10v
    Devon Rannamäe, 11 vuotta
    Jasu Ahonen 11v

    36kg/ 38kg
    Vili Kokkonen 11v
    Iiro Korhonen 10v
    Lauri Väänänen 11v

    42kg
    Karrar Al-hilfi, 11v
    Eetu Tammelin 11v.
    Oskar Rouvinen 12v

    -52kg
    Kristian Mikander, 11v
    Rasmus Perkiö 11v

    44kg
    Anton Parkkinen, 12v
    Aleksanders Grinbergs 13v.

    52kg
    Tomi Suikki 13v
    Dani Karhu 13v
    Konsta Sirviö 13v
    Leo Trygg (12v)

    54kg,
    Milo Juumajärvi 15v
    David Korte 14v
    Marc Sisan 15v
    Paavo Kuosmanen 14v
    Veeti Vähätiitto, 14 v
    Otto Oikari 15v
    Palaphol Saensamran 15v

    60kg
    Rasmus Haukkavuori, 14v.
    Rene Partida, 15v
    Patrick Obinna 13v.(IKÄERO??)

    67kg
    Nico Auvinen 15 v
    Sakari Järvinen 15v

    Tytöt:

    36kg
    Mariette Arv 9v
    Viktoria Koiv 10v (jälki- ilmoittautuminen jotta Mariette saa ottelun)

    50kg
    Jennifer Roos 13v
    Minka Kaipomäki 13v

    52 kg
    Tia Korajoki 15v
    Ronja Lemetti, 14v.


    63,5kg

    Sinja Ylinampa 14v
    Noelle Sillanpää 15v
    Eveliina Lehtinen 15 v
    Emmi Larm 13v(IKÄERO??)

    ILMAN OTTELUA:
    N.72kg Aatu Sisto 11v.
    
-71kg Harun Sheikh, 15v

    -81kg Nooruldeen Saadallah, 15v
    32kg Nina Konsungnoen, 9 vuotta


    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 3 kuukautta sitten krasti.

    #115586

    Ripa

    Osallistuja

    Linkki suomisporttiin osallistumis maksua varten?

    #115587

    TeaL

    Osallistuja

    #115590

    krasti

    Osallistuja

    Aikataulu
    Puntari 9:30-10:30
    Ottelut alkaa 12:00

    Huom! henkilöllisyystodistus mukaan puntarille

    #115591

    krasti

    Osallistuja

    Yleisön pyynnöstä pidetään sparrit 10:00-11:00

    #115600

    VeeKoo2

    Osallistuja

    Minka Kaipomäki joutuu valitettavasti jättämään kilpailut väliin loukkaantumisen takia.

    #115601

    MirkaMaaria

    Osallistuja

    Deo’s Muay Thai valmentaja Jani Virtanen

    #115602

    up2u

    Osallistuja

    MMA Kuopio 2 ottelijaa peruuntuu. Ovat kipeänä. Lauri Väänänen 11v 36kg.😥
    Paavo Kuosmanen 14v -54kg. 😥.

    #115603

    krasti

    Osallistuja

    Ottelulista:

    1. – 54kg neljännesfinaali Marc Sisan 15v vs David Korte 14v 3x 2min
    2. -34kg semifinaali Devon Rannamäe 11v vs. Jasu Ahonen 11v 3x 1min
    3. -42kg semifinaali Oskar Rouvinen 12v vs. Eetu Tammelin 11v 3x 1min
    4. -52kg semifinaali Dani Karhu 13v vs. Konsta Sirviö 13v 3x 1,5min
    5. -60kg semifinaali Palaphol Saensamran 15v vs. Patrick Obinna 13v 3x 1,5min
    6. -60kg semifinaali Rene Partida 15v vs. Rasmus Haukkavuori 14v 3x 2min
    7. -63,5kg semifinaali Noelle Sillanpää 15v vs. Sinja Ylinampa 14v 3x 1,5min
    8. -32kg finaali Ali Al hilfi 9v vs. Nuutti Kaksonen 11v 3x 1min
    9. -36kg finaali Vili Kokkonen 11v vs. Iiro Korhonen 10v 3x 1min
    10. – 54kg semifinaali Veeti Vähätiitto 14v vs. Ottelu nr. 1 voittaja 3x 2min
    11. -54kg semifinaali Milo Juumajärvi 15v vs. Otto Oikari 15v 3x2min
    12. -52kg finaali Kristian Mikander, 11v vs. Rasmus Perkiö 11v 3x 1min
    13. -48kg finaali Leo Trygg 12v vs. Anton Parkkinen 12v 3x 1,5min
    14. -52kg finaali Tia Korajoki 15v vs. Ronja Lemetti, 14v 3x 2min
    15. -67kg finaali Nico Auvinen 15v vs. Sakari Järvinen 15v 3x 2min
    16. -34kg finaali ottelu nr. 2 voittaja vs. Robin Varma 10v 3x 1min
    17. -42kg finaali Karrar Al-Hilfi 11v vs. ottelu nr. 3 voittaja 3x 1min
    18. -52kg finaali ottelu nr. 4 voittaja vs. Tomi Suikki 13v 3x 1,5min
    19. -60kg finaali ottelu nr. 5 voittaja vs ottelu nr. 6 voittaja. 3x 1,5min
    20. -63,5kg finaaali ottelu nr. 7 voittaja vs. Emmi Larm 13v 3x 1,5min
    21. -54kg finaali ottelu nr. 10 voittaja vs. Ottelu nr. 11 voittaja. 3x 2min

Esillä 15 viestiä, 16 - 30 (kaikkiaan 31)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.