RNC Sport Club Hyvinkää – Salikisat 3.11.2018

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen RNC Sport Club Hyvinkää – Salikisat 3.11.2018

Esillä 7 viestiä, 31 - 37 (kaikkiaan 37)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #109800

    janne

    Osallistuja

    Part II

    Junnut
    1.
    2. -58kg Mehrad Karami, 13v, TMT – Marcus Allikas 15v, Vantaa muaythai
    3. -30kg Alex Tolonen, 9v, TTBC – Bleond Peci, 9v, Ringside Gym
    4. -35kg Nico Auvinen, 11v , TTBC – Istref Peci, 11v , Ringside Gym
    Ilman ottelua
    -67kg Peerayut Phetsangkhat, 14 vuotias, 0 ottelua, CAF
    79kg Edi Kaleva, 16v, 0 ottelua, TMT
    – 45kg Albert Bertenyi, 12v, TMT
    37kg Kasra Vefai, 10v, TTBC

    3 x 2 harjoitusottelu
    Ilman ottelua
    -63,5kg Eveliina Haikansalo, 0 ottelua, MMA Team 300

    C-luokka 3 x 2min
    5. -54kg Mea Kuukka, RNC – Hanna-Kaisa Kämppi HTBC
    6. -63,5kg Paula Nummenpää, MMA Team 300- Maija Lehto, TMT
    7. -57kg Kerttu Kanerva, MMA Team 300 – Inka Walin, Kotka TBC
    8. -63,5kg Laura Lind, CAF – Ommi Mingsupphakun, TMT
    9. -63,5 kg Rami Rasoul Eftekari 18v, Sisu Gym – Hassan Ghadri, PvTBC
    10. -67kg Tomi Kallio, RNC – Chuck Dangtha, CAF
    11. -71kg Hamed Qorbani, MMA Team 300 – Nikita Waara, TTBC
    12. -81kg Tomi Koskela, RNC – Antti Thilman, HTBC
    13. -81 kg Almedin Karalic, KOTR – Olli Pärssinen, HTBC
    14. -81kg Ali Taimouri, Ringside Gym – Janne Kuusela, Sisu Gym
    15. -91kg Miikka Lainio, RNC – Julius Nykänen, Lempäälän Thaiboxing
    16. -60kg Rauha Halko, 1 ottelu, CAF – Essi Pahkuri, MMA Team 300

    3 x 3min
    17. -71kg Tatu Varrio, NuTBC – Pekka Vesanen, Crest
    18. -57kg Sari Levänen, NuTBC – Mirka Phetsangkhat, CAF

    Ilman ottelua:
    -71kg Lara Jämes, 2 ottelua, , MMA Team 300
    -67kg Andrea Patane, 2 ottelua + 1 KB matsi, Crest
    -75kg Niko Korventaus, CAF
    +91kg Ivar Wikström 8 ott. (paino on 96kg) NuTBC

    #109801

    Ringside Gym (RSG)

    Osallistuja

    Ali Taimour ei pääse osallistumaan.

    #109802

    janne

    Osallistuja

    Alustava ottelujärjestys

    Junnut
    1. -58kg Mehrad Karami, 13v, TMT – Marcus Allikas 15v, Vantaa muaythai
    2. -30kg Alex Tolonen, 9v, TTBC – Bleond Peci, 9v, Ringside Gym
    3. -35kg Nico Auvinen, 11v , TTBC – Istref Peci, 11v , Ringside Gym

    C-luokka 3 x 2min
    4. -54kg Mea Kuukka, RNC – Hanna-Kaisa Kämppi HTBC
    5. -71kg Hamed Qorbani, MMA Team 300 – Nikita Waara, TTBC
    6. -63,5 kg Rami Rasoul Eftekari 18v, Sisu Gym – Hassan Ghadri, PvTBC
    7. -63,5kg Laura Lind, CAF – Ommi Mingsupphakun, TMT
    8. -67kg Tomi Kallio, RNC – Chuck Dangtha, CAF
    9. -57kg Kerttu Kanerva, MMA Team 300 – Inka Walin, Kotka TBC
    10. -81kg Tomi Koskela, RNC – Antti Thilman, HTBC
    11. -63,5kg Paula Nummenpää, MMA Team 300- Maija Lehto, TMT
    12. -81 kg Almedin Karalic, KOTR – Olli Pärssinen, HTBC
    13. -91kg Miikka Lainio, RNC – Julius Nykänen, Lempäälän Thaiboxing
    14. -60kg Rauha Halko, 1 ottelu, CAF – Essi Pahkuri, MMA Team 300

    3 x 3min
    15. -57kg Sari Levänen, NuTBC – Mirka Phetsangkhat, CAF
    16. -71kg Tatu Varrio, NuTBC – Pekka Vesanen, Crest

    #109803

    HendeBende

    Osallistuja

    Moro,

    Löytyykö innokkaille sparraajille tilaa, tuomarikoulutuksista huolimatta – ja jos, niin mikä aikaikkuna olis ? Henna

    #109804

    Tommi

    Osallistuja

    Sparrit järjestetään klo 11->

     

    #109810

    Tommi

    Osallistuja

    Suuri kiitos ottelijoille, tuomareille, tuomarikoulutuksen järkänneille ja talkooväelle kisajärjestäjän puolesta!

    #109811

    janne

    Osallistuja

    Ottelutulokset

    Junnut
    1. -58kg Mehrad Karami, 13v, TMT – Markus Allikas 15v, Vantaa muaythai 2 – 1
    2. -30kg Alex Tolonen, 9v, TTBC – Bleond Peci, 9v, Ringside Gym 0 – 3
    3. -35kg Nico Auvinen, 11v , TTBC – Istref Peci, 11v , Ringside Gym 0 – 3

    C-luokka 3 x 2min
    4. -54kg Mea Kuukka, RNC – Hanna-Kaisa Kämppi, HTBC 0 – 3
    5. -71kg Hamed Qorbani, MMA Team 300 – Nikita Waara, TTBC 2 – 1
    6. -63,5 kg Rami Rasoul Eftekari 18v, Sisu Gym – Hassan Ghadri, PvTBC 2 – 1
    7. -63,5kg Laura Lind, CAF – Ommi Mingsupphakun, TMT 0 – 3
    8. -67kg Tomi Kallio, RNC – Chuck Dangtha, CAF 0 – 3
    9. -57kg Kerttu Kanerva, MMA Team 300 – Inka Walin, Kotka TBC 0 – 3
    10. -81kg Tomi Koskela, RNC – Antti Thilman, HTBC 3 – 0
    11. -63,5kg Paula Nummenpää, MMA Team 300- Maija Lehto, TMT 0 – 3
    12. -81 kg Almedin Karalic, KOTR – Janne Kuusela, Sisu Gym RSC injury 2. rd
    13. -91kg Miikka Lainio, RNC – Julius Nykänen, Lempäälän Thaiboxing 1 – 2
    14. -57kg Rauha Halko, CAF – Essi Pahkuri, MMA Team 300 3 – 0

    3 x 3min
    15. -57kg Sari Levänen, NuTBC – Mirka Phetsangkhat, CAF 0 – 3
    16. -71kg Tatu Varrio, NuTBC – Pekka Vesanen, Crest RSC 3.rd

    Hyvät kisat on jälleen taputeltu. Iso kiitos kisoita ottelijoille, avustajille, tuomareille, talkooväelle sekä teitenkin yleisölle!

    • Tätä vastausta muokkasi 3 vuotta, 7 kuukautta sitten janne.
    • Tätä vastausta muokkasi 3 vuotta, 7 kuukautta sitten janne.

Esillä 7 viestiä, 31 - 37 (kaikkiaan 37)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.