Salikilpailut, Crest – PFC 27.5.2023

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikilpailut, Crest – PFC 27.5.2023

  • Tämä aihe sisältää 86 vastaukset, 27 ääntä, ja päivitettiin viimeksi 1 vuosi sitten mb toimesta.
Esillä 15 viestiä, 1 - 15 (kaikkiaan 87)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #115800

    mb

    Osallistuja

    Aika: la 27.5.2023
    Paikka: Crest – Professional Fighting Center
    Läkkisepäntie 11 C, 00620 Helsinki
    2. krs

    Huom! aikataulua saatetaan aikaistaa ison osallistumismäärän vuoksi

    Punnitus: klo 10.00 – 11.00
    Ottelut alkavat: klo 12.00
    Liput: 10 € (5€ jäsenet)

    Huoltajat: 2 huoltajaa seurasta tai jos seuran ottelijoita on 4 tai enemmän, 3 huoltajaa.

    Ilmoitetaan ottelijat luokittain:

    A-luokka
    B-luokka
    C-luokka
    C1-luokka
    D-luokka

    Ilmoittautuminen tähän ketjuun su 21.5.23 klo 24:00 mennessä.

    Tervetuloa Crestille!

    • Tätä aihetta muokkasi 1 vuosi sitten mb.

    #115801

    mb

    Osallistuja

    Garant Club

    Lapset (kaikki poikia)

    Arseni Suvorov 15v. -60 kg (20fights)
    Nuki Tuvi 14v. -71 kg (15 fights)
    Daniel Taal 11v. -48 kg ( 12 fights)
    Emil Papson 11v. -32 kg(8 fights)
    Damir Horoshi 10v. -28 kg(4 fights)
    Damir Maljutin 10v. -46 kg(4 fights)
    Milan Merkushev 10v. -34 kg(3 fights)
    Ehor Arabyei 8 years 35,8 кg(2 fights)
    Viktor Vasilishin 8 years 34,5 кg(2 fights)
    Maks Kubetskis 11 yeats 42 кg(3 fights)
    Nikolas Borodin 9 years (2 fights)
    Timur Zatsepilin 9 years 31 кg(3 fights)
    Rostislav Stserenko 13 years 33.9 кg(1 fight)
    Erik Laukert 12 years 57 кg(6 fights)
    Mirdzabbar Seidov 15 years 67 кg(12 fights)
    Semjon Kudelja 14 years 44 кg (40 fights)
    Nikolas Borodin 9 years 38 kg
    Leon Nadzibi 12 years 57 kg (5 fights)

    Nuoret

    Ruslan Mitjajev 71 kg 16-17 years 10+ fights
    Roman Mitjajev 81 kg 16-17 years 10+ fights
    Edvard Zakarjan 67 kg 14-15 years 7 fights

    Aikuiset

    Allan Volosatõh men -71 kg ( 40 fights)

    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi sitten mb.

    #115802

    mb

    Osallistuja

    Соревнования ЛВ

    Pojat

    Fissenko 32kg 10v, 8 ottelua
    Skripchenko 38kg 10v, 10 ottelua
    Horuźenko 34kg 9v, 11 ottelua
    Toivokainen 50kg 11v, 8 ottelua
    Voit 40kg 11v. 14 ottelua
    Dorofeev 44,4kg 13v, 5 ottelua
    Paramonov 38kg 11v, 17 ottelua
    Mihail Malinen 24kg 7v, 3 ottelua
    Arseni Rjabuškin 27kg 8v, 1 ottelu
    Sergei Malinov 60kg 13v, 2 ottelua

    Tytöt

    Golubeva 48-50kg 13v, 30 ottelua
    Hanna Aljasmäe 36,5kg 10v, 3 ottelua
    Vasilia Tatarnikova 24kg 8v, 4 ottelua
    Ekaterina Malinova 24kg 7v, 1 ottelu

    Nuoret / aikuiset

    Kristjan Tõniste 81-82kg +18years 2fights
    Kristjan Tomishkin 71kg 16yers 0fights
    Karl Jonaton Kvel 81kg 18+ years 10fights

    #115803

    mb

    Osallistuja

    Mosa Muay Thai

    Miehet

    90 kg Sten Püvi, 4 ottelua
    82kg Kenneth Uus, 2 ottelua
    53 kg Pablo Nicolás Martínez Ballarín , 3 ottelua

    Naiset

    75 kg Merilyn Ohtla, 1 ottelu

    #115804

    Eero Toiviainen

    Osallistuja

    MMA Team 300

    D-luokka
    -63,5kg Emmi Larm 13v, 4 ottelua
    n. 58kg Senja Erkkilä 15v, 0 ottelua
    -63,5kg Veeti Siltanen 14v, 8 ottelua

    D- tai IFMA
    -48kg Leo Räty 13v, +10 ottelua

    C1-luokka
    -67kg Kaisa Frilander, 0 ottelua
    -71kg Vivian Ranki, 0 ottelua

    C-luokka
    -54kg Piila Tähtinen, 3 ottelua
    -60kg Riku Turunen, 0 ottelua
    -60kg Johanna Tolonen, 2 FC + tatamia pari
    -63,5kg Lenni Törmälehto 17v, 0 ottelua
    -75kg Ville Väisänen, 5 ottelua
    -75kg Perttu Paarlahti, 10 ottelua
    -75kg Aku Kanto, 0 ottelua
    +91kg Jesse Rapo, 0 ottelua

    Valmentajat Eero Toiviainen ja Iida Horttanainen

    #115805

    tku

    Osallistuja

    Turku Muay Thai

    C-luokka
    63,5kg Nico Auvinen 15v, 12 ottelua
    63,5kg Albert Bertenyi 17v, 7 ottelua ja parin vuoden ottelutauko
    86kg Ramin Amirkhani 17v, 6 ottelua

    B-luokka
    63,5kg Ommi Mingsupphakun, 23 ottelua

    Valmentajat Kalle Sarkki

    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 1 kuukausi sitten tku.
    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 1 kuukausi sitten tku.

    #115807

    SariNisunen

    Osallistuja

    Lahti Thaiboxing Club
    (voi tulla vielä muitakin osallistujia toisiin luokkiin)
    D-luokka
    -60kg Tomek Väärä 13v, 1 ottelu
    n.80kg Jasper Kankaanpää 12v, 0 ottelua

    Valmentajat: Sari Nisunen ja Bronislav Rudenas

    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 1 kuukausi sitten SariNisunen.
    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 1 kuukausi sitten SariNisunen.
    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi sitten SariNisunen.

    #115812

    saimon

    Osallistuja

    Kotka TBC

    C-luokka

    -75kg Sofia Mattila, 2 ottelua

    Valmentaja: Simo Ukkonen

    #115813

    karppa

    Osallistuja

    Porvoo TBC

    C-luokka
    59kg, Sara Tiihonen, 5 ottelua

    D-luokka
    49kg, Ronja Lemetti, 14v. 3 matsia

    Valmentajat:
    Kari Viinikainen, Mika Pietilä

    #115820

    VeeKoo2

    Osallistuja

    Nokian Kamppailu-Urheilijat Ry.

    C1/C-luokka.
    +91kg Antti Ylivakeri,0 ottelua.

    D-luokka.
    N.45kg Minka Kaipomäki,14v. 4 potkismatsia ja 8 thaikkumatsia.

    Valmentajat:
    Ville Kaipomäki

    #115821

    mb

    Osallistuja

    Crest – PFC

    B-luokka

    -60kg Milla Hoffman, 17v, 4 ottelua ja kaksi potkisottelua

    C-luokka

    58kg Lauri Härmä, 3 ottelua ja kaksi potkisottelua (B-luokka, jos löytyy sopiva vastustaja)
    -75kg Pyry Räty, 5 ottelua

    C/D/C1-luokka

    63kg Rene Partida, 15v, 7 ottelua
    55kg Rebecca Salmi, 16v, 1 ottelu
    -81kg Nooruldeen Saadallah, 15v, 2 ottelua
    Lapset

    35kg Keron Kottise, 10v, 2 ottelua

    Valmentajat: Mikko Blom ja Cristian Heikkilä

    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 1 kuukausi sitten mb.
    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi sitten mb.

    #115823

    Joji

    Osallistuja

    Jyväskylä Muay thai

    D-luokka
    -40kg Oskar Rouvinen 12v 7 ott.

    C1 tai c
    -71kg Myrsky Heinonen 17v 2 ott.

    B tai c-luokka
    -48kg Riikka Taipale 13 ott.
    -86kg Kristian Behm 11 thai 6 Mma ott.
    +91 Santtu Kauppinen 3 ott.

    Valmentajat: Minh Le ja Petra Pirttimäki

    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi sitten Joji.

    #115824

    Ville KOTR

    Osallistuja

    King of the Ring

    C-luokka
    -60kg, Sebastian Renlund, 0 ottelua

    #115825

    Chitalada

    Osallistuja

    Chitalada Finland:

    C1:

    -Jovena Penol (nainen) -54kg, 1ott, treenannut vasta n 4kk, ei muita lajeja alla

    -Jaey-ar Penol n 55kg, 2ott

    -Dubu Sahal n 64kg, 0ott

    -Ilyas Sahal n 71kg, 0ott,

    C1/C (C, jos samantasoinen vastustaja:

    -Elmeri Mikkonen, juniori 17v -54kg, 6ott

    C:

    -Tommi Mäkelä -71kg, 14ott (otteluiden välissä on ollut välillä kolmen vuoden totaalitauko treeneistä..)

    #115826

    SariK

    Osallistuja

    Turku Thaiboxing Club

    D-luokka
    -48kg Leo Trygg 12v. (7ot)
    -48kg Tomi Suikki 14v. (7ot)
    -57kg Sinja Ylinampa 14v. (12ot)

    Valmentaja: Tom Trygg (ja mahdollisesti joku toinen)

Esillä 15 viestiä, 1 - 15 (kaikkiaan 87)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.