Salikilpailut Helsinki Thaiboxing Club, 6.4.2024

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikilpailut Helsinki Thaiboxing Club, 6.4.2024

Esillä 15 viestiä, 1 - 15 (kaikkiaan 57)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #116943

    putsi

    Osallistuja

    Aika: lauantaina 6.4.2024
    Paikka: Helsinki Thaiboxing Club
    Osoite: Suvilahdenkatu 10e (3 kerros), 00500 Helsinki.
    Alueella on paljon maksullisia parkkipaikkoja.
    Punnitus: klo:10.00-11.00
    Ottelut alkavat: klo:13.00, jos paljon otteluita niin klo:12.00

    Liput:15€/HTBC:n jäsenet 10€

    Salilla pientä purtavaa ja juotavaa myynnissä.

    Muistattehan ilmoittaa ottelijoiden yhteydessä myös vastuuvalmentajan/-valmentajat, joilla tulee olla voimassaoleva valmentajalisenssi
    2 huoltajaa /seura.
    Mikäli enemmän kuin 3 ottelijaa, 3 huoltajaa sallittu.

    Kilpailijoiden osallistumismaksu kaudella 2024 on kaikilta osallistujilta 15€, myös alle 15-vuotiailta.

    Ilmoitetaan ottelijat luokittain:
    A-luokka
    B-luokka
    C-luokka
    C1-luokka
    D-luokka (myös ikä)
    Ilmoittautuminen tähän ketjuun sunnuntaina 31.3. klo:24.00 mennessä.
    Alustava ottelulista julkaistaan maanantaina 1.4.

    #116946

    petek

    Osallistuja

    PR Fight Team Vaasa

    Naiset:

    C-luokka

    -75kg Vivian Ranki, 1 harjoitusottelu.

    Kulmassa Eero Toiviainen

    #116947

    tku

    Osallistuja

    Turku Muay Thai

    C-luokka
    -75kg Piritta Kuronen, 5 ottelua
    -63,5kg Nico Auvinen, 16v. 19 ottelua

    B-luokka
    -71kg Veeti Liimatainen, 14 ottelua
    -63,5kg Ommi Mingsupphakun, 31 ottelua

    Huom! 1 ottelu per ottelija.

    Valmentaja: Kalle Sarkki

    • Tätä vastausta muokkasi 2 kuukautta, 2 viikkoa sitten tku.

    #116949

    Eero Toiviainen

    Osallistuja

    MMA Team 300

    D-luokka
    -51kg Leo Räty 14v, +20 ottelua
    -63,5kg Emmi Larm 14v, 6 ottelua

    C1-luokka (ehkä C)
    -54kg Piila Tähtinen, 6 ottelua

    C-luokka
    -67kg Elias Haapala, 3 ottelua
    -71kg Sauli Spinkkilä, 4 ottelua
    -81kg Aarre Haapala, 1 ottelu

    Valmentaja: Eero Toiviainen

    #116958

    karppa

    Osallistuja

    Porvoo Thaiboxing Club

    C1
    -71kg, Hendrik Karma, 17v. 1 matsia
    -60kg, Onni Hauhio, 16v. 0 matsia
    -51kg, Philip Toukoniitty, 0 matsia

    C
    +75kg, Daniela Likassa, 1 matsi

    Valmentajat: Mika Pietilä, Venne Tiihonen

    #116959

    SariK

    Osallistuja

    Turku Thaiboxing Club

    D-luokka
    38kg Toivo Heino 12v. (0 ot)
    -51kg Tomi Suikki 14v. (12ot)
    -57kg Leo Trygg 13v. (12ot, käy IFMA)

    C-luokka
    -57kg Palaphol Saensamran 16v. (26ot)

    Valmentajat: Ari-Pekka Keskinen & Tom Trygg

    #116968

    Hanski

    Osallistuja

    LTBC

    Miehet

    C-Luokka

    – 63,5 kg Hannes Hartikainen 7 ottelua

    Valmentajat: Ilmoitetaan myöhemmin

    #116969

    saimon

    Osallistuja

    Kotka TBC

    C1

    -57 kg, Samu Leppämäki, 0 ottelua
    -75 kg, Eetu Muurman, 2 ottelua

    Valmentaja: Simo Ukkonen

    #116970

    Payap

    Osallistuja

    Kru Yap Muay Thai

    C-luokka
    -60kg Nuur Sardheye 17v. 0 ottelua

    Valmentaja Payap Tothian

    #116971

    Chitalada

    Osallistuja

    Chitalada Finland:

    C1:

    Duc Thai -57kg, 1ott

    Ilmari Nurmi -63,5kg, 0ott

    Thomas Hyvärinen -63,5kg, 0ott

    Malena Ollonen -54kg, 1ott

    Vanessa Leppänen -54kg, 1ott (ehkä myös C)

    Emma Davidsson -57kg, 1ott (ehkä myös C)

    Patt Pattamarat +75kg, 1ott

    Patrick Korsberg -63,5kg, 2ott

    Rami Partanen -63,5kg, 2ott

    C:

    Jaey-ar Peñol -54kg, 7ott

    Huoltaja: Nurmi

    #116972

    Riikka

    Osallistuja

    Optima Thaiboxing Club

    C1 Miehet
    -60 kg Allahyar Masoodi, 0 ottelua

    C/B Naiset
    -71 kg (69 kg) Maria Mäntysalo, 10 ottelua

    Huoltajat: Jarno Laitinen ja Riikka Järvenpää

    #116973

    team estonia

    Osallistuja

    KRVA tallinna
    C luokka:
    -71kg Gretel Tiivel (20 vuotias)7 ottelua

    Huoltaja:
    Astrid Johanna Grents

    #116974

    mb

    Osallistuja

    Crest – PFC

    C-luokka

    +75kg Mirjam Hänninen, 0 ottelua, 33 potkisottelua
    -63.5kg Milla Hoffman, 8 ottelua, 2 potkisottelua

    -71kg Kris Love, 6 ottelua
    -67kg Casper Salenius, 3 ottelua
    70kg Luis Rafael Rodriguez, 1 ottelu
    69kg Deograce Lutete Kosi, 1 ottelu, 4 potkisottelua
    65-66kg Rene Partida, 16v, 16 ottelua
    -60kg Jordan Sukanen, 16v 2 ottelua
    58kg Tuukka Lempiäinen, 16v, 4 ottelua

    D-luokka

    55kg Kristian Mikander, 12v, 12 ottelua
    39kg Keron Kottise, 10v, 10 ottelua

    -60kg Sylvia Kangas, 15v, 0 ottelua
    52kg Jessi Valtanen, 14v, 0 ottelua (tyttö)

    Valmentajat: Mikko Blom, Jimi Juvonen ja Lauri Härmä

    #116975

    team estonia

    Osallistuja

    Meiltä olisi yksi lisää vielä.

    Eli ottelijat C-luokassa:

    -71kg Gretel Tiivel (20 vuotias)7 ottelua
    -60kg Rebeca Rotberg (20 vuotias) 3 ottelua

    Huoltaja:
    Astrid Johanna Grents

    #116976

    Ville KOTR

    Osallistuja

    King of the Ring

    C-luokka
    -81kg Victor Pescaru (0 ottelua, 1 kickboxing-ottelu)

    Huoltaja Ville Kivipelto

Esillä 15 viestiä, 1 - 15 (kaikkiaan 57)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.