Salikilpailut Helsinki Thaiboxing Club, 6.4.2024

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikilpailut Helsinki Thaiboxing Club, 6.4.2024

Esillä 15 viestiä, 31 - 45 (kaikkiaan 57)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #116998

    krasti

    Osallistuja

    -75kg Noelle Sillanpää Espoo Thaiboxing Club , 16v vs. Patt Pattamarat Chitalada Finland

    Tässä yli 10kg painoero.

    Sopiiko Sillanpää vs. Minna Vasarainen?

    Kaapo Dalte vs Suikki sopii meille

    #116999

    Chitalada

    Osallistuja

    Chitaladan Ilmari Nurmi myös flunssassa, joten joutuu valitettavasti perumaan matsin.

    Ja tässä:

    Emma Davidsson -57kg, 1ott (ehkä myös C) vs -63,5/67kg Iisa Kämppi 0 matsia

    Emma voisi ottaa C-matsin mielummin tuota Kerttu Tiaista -57kg, 7 matsia vastaan.

    #117000

    mb

    Osallistuja

    Otetaan tämä pois, liian suuri tasoero:

    12-13v. -58kg Leo Trygg Turku Thaiboxing Club vs. Kristian Mikander Crest – PFC

    Tämän ottelun voi laittaa listoille. Sovittu MMA Team 300 kanssa:

    -63,5kg Emmi Larm MMA Team 300 14v vs
    Sylvia Kangas Crest – PFC , 15v, 0 ottelua

    #117001

    Combatacademy

    Osallistuja

    -60kg Jordan Sukanen Crest – PFC 16v. vs. Sulaiman Arya Combat Academy Of Finland 

    Sulaiman ei ottele näin suurella painoerolla.

    #117002

    krasti

    Osallistuja

    14-15v. -63,5/67kg Patrick Obinna HTBC vs. Oliver Lindqvist Espoo Thaiboxing Club

    Tässä liian iso tasoero. Jätetään väliin

    #117003

    team estonia

    Osallistuja

    Meillä olisi vielä yksi ottelija jos vastustaja löytyy:
    C-luokka
    Brigitta Vaab 16vuotias, 54-57kg ja 22ottelua alla

    #117004

    Chitalada

    Osallistuja

    Voisiko tämä olla C-otteluna?:

    -54kg Vanessa Leppänen Chitalada Finland vs. Piila Tähtinen MMA Team 300

    #117005

    putsi

    Osallistuja

     
    Otto 2.

    Aika: lauantaina 6.4.2024 
    Paikka: Helsinki Thaiboxing Club 
    Osoite: Suvilahdenkatu 10e (3 kerros), 00500 Helsinki. 
    Alueella on paljon maksullisia parkkipaikkoja. 
    Punnitus: klo:9.00-11.00 
    Ottelut alkavat: klo:12.00 

    Liput:15€/HTBC:n jäsenet 10€ 

    Salilla pientä purtavaa ja juotavaa myynnissä. 

    Muistattehan ilmoittaa ottelijoiden yhteydessä myös vastuuvalmentajan/-valmentajat, joilla tulee olla voimassaoleva valmentajalisenssi 
    2 huoltajaa /seura. 
    Mikäli enemmän kuin 3 ottelijaa, 3 huoltajaa sallittu. 

    Kilpailijoiden osallistumismaksu kaudella 2024 on kaikilta osallistujilta 15€, myös alle 15-vuotiailta. 

    Alustavat otteluparit, ei ottelujärjestys. 

    D-luokka: 
    10-11v. -40kg Keron Kottise Crest – PFC vs. Eelis Nordensved Deo’s Muay Thai 
    10-11v. -38kg Ukko Pohjonen Espoo Thaiboxing Club vs. Miguel Westerlund Deo’s Muay Thai 
    12-13v. -38kg Toivo Heino Turku Thaiboxing Club vs. Ukko – Miguel voittaja 
    12-13v. -54kg Yusuf Demirbas Deo’s Muay Thai vs. Oliver Karm Espoo Thaiboxing Club 
    12-13v. -63,5kg Famai Yingsuksantisuk Deo’s Muay Thai vs. Joel Salonen RNC Sport Club  
    14-15v. -54kg Tomi Suikki Turku Thaiboxing Club vs.  Kaapo d’Alte Espoo Thaiboxing Club  
    14-15v. -63,5kg Emmi Larm MMA Team 300 vs. Sylvia Kangas Crest – PFC 

    C1-luokka 
    -48/51kg Emilia Hietala HTBC vs. Erika Kumpulainen Espoo Thaiboxing 
    -54kg Eve Häkli HTBC vs. Malena Ollonen  Chitalada Finland 
    -54kg Vanessa Leppänen Chitalada Finland vs. Piila Tähtinen MMA Team 300  
    -57kg Rawan Sabre HTBC 14v. vs Elsa Kellokoski HTBC 16v.  
    -54kg, Philip Toukoniitty Porvoo Thaiboxing Club vs Lenni Kerokoski 15v. Nummela Thaiboxing Club  
    -57kg Duc Thai – Chitalada Finland vs. Samu Leppämäki Kotka TBC 
    -60 kg -60kg Janek Kangar HTBC  vs. Allahyar Masoodi Optima Thaiboxing Club 
    -63,5kg Patrick Obinna HTBC 14v. Vs. Onni Hauhio 16v. Porvoo Thaiboxing Club 
    -63,5kg Rasmus Ranta HTBC  17v. Vs  Patrick Korsberg  Chitalada Finland 
    -67kg Tero Salonen RNC Sport Club vs. Rami Partanen Chitalada Finland 
    -71kg Lenni Lammi HTBC 16v. Vs. Jony Mäki Nummela 17. Thaiboxing Club 
    -71kg, Hendrik Karma 17. Porvoo Thaiboxing Club Vs. Rolle Haaparanta RNC Sport Club 
    -75kg Marius Jansson 17v. Espoo Thaiboxing Club vs. Stanislav Sipiläinen RNC Sport Club 
    -81kg Otto Säynäjärvi 17. HTBC Vs Eetu Muurman Kotka TBC 
    -86kg Jimi Bärlund HTBC vs Jimi Virtanen 17v. Deo’s Muay Thai 

    C-luokka 
    -54kg Anna Viklund HTBC vs. Brigitta Vaab 16v. KRVA tallinna 
    -57kg Kerttu Tiainen HTBC vs. Emma Davidsson  Chitalada Finland 
    -60kg Nea Hukkanen HTBC vs. Rebeca Rotberg KRVA tallinna  
    -63,5kg Minna Vasarainen HTBC vs Noelle Sillanpää 16.v Espoo Thaiboxing Club 
    -63,5kg Kata Simola HTBC vs. Milla Hoffman Crest – PFC 
    -71kg Gretel Tiivel KRVA tallinna vs. Maria Mäntysalo Optima Thaiboxing Club 
    +75kg Vivian Ranki PR Fight Team Vaasa vs. Daniela Likassa Porvoo Thaiboxing Club 
    +75kg Piritta Kuronen Turku Muay Thai vs. Mirjam Hänninen Crest – PFC 
    -57kg Palaphol Saensamran TTBC 16v. Vs.Rasmus Haukkavuori Thai-Kickboxing club, Kouvola , 15v. 
    -57kg Ali agha Hassani 17v. Jyväskylä Muay Thai vs. Eemeli Parjanen 16v. Nummela Thaiboxing Club 
    -60kg Nuur Sardheye 17v. Kru Yap Muay Thai vs. Tuukka Lempiäinen 16v. Crest – PFC 
    -63,5kg Fawzaldin Abdli HTBC vs. Hannes Hartikainen LTBC  
    -67kg Nico Auvinen 16. Turku Muay Thai vs. Rene Partida 16. Crest – PFC 
    -67kg Juho sukuvaara Espoo Thaiboxing Club vs. Kolehmainen Sampo Combat Academy Of Finland  
    -67kg Casper Salenius Crest – PFC vs. Elias Haapala MMA Team 300 
    -71kg Emil Riekki HTBC vs. Deograce Lutete Kosi Crest – PFC 
    -71kg Luis Rafael Rodriguez Crest – PFC vs. Joona Huuhka Espoo Thaiboxing Club 
    -71kg Artambares Strengell 16v. HTBC vs. Sauli Spinkkilä MMA Team 300 
    -71kg Taisto Strengell HTBC vs.  Lauri Paju Espoo Thaiboxing Club 
    -75kg Kris Love Crest – PFC vs. Andero Birnbaum 16v. Nummela Thaiboxing Club  
    -75kg Peeter Kiis HTBC vs Veeti Liimatainen Turku Muay Thai 
    -81kg Ukko Antila Jyväskylä Muay Thai vs. Oso Toikka Espoo Thaiboxing Club 
    -81kg Mika Taimi Nummela Thaiboxing Club vs. Victor Pescaru King of the Ring 
    -86kg Mikko Orivuori HTBC vs. Aarre Haapala MMA Team 300 

    Valmentajat: 
    Turku Muay Thai: Kalle Sarkki  
    MMA Team 300: Eero Toiviainen  
    Porvoo Thaiboxing Club: Mika Pietilä, Venne Tiihonen  
    Turku Thaiboxing Club: Ari-Pekka Keskinen, Tom Trygg  
    Kotka TBC: Simo Ukkonen  
    Kru Yap Muay Thai: Payap Tothian  
    Chitalada Finland: Nurmi  
    Optima Thaiboxing Club: Jarno Laitinen , Riikka Järvenpää  
    KRVA tallinna: Astrid Johanna Grents 
    Crest – PFC: Mikko Blom, Jimi Juvonen, Lauri Härmä 
    King of the Ring: Ville Kivipelto 
    Espoo Thaiboxing Club: Krasti Björkskog, Kare Rasilainen, Samu Kurkii 
    Thai-Kickboxing club, Kouvola: Ossi Heikkilä 
    Deo’s Muay Thai: Prayut Phetsangkhat 
    Jyväskylä Muay Thai: Minh Le 
    Nummela Thaiboxing Club : Marko Säkkinen, Jouni Arlin 
    HTBC: Martinez 
    RNC Sport Club: Tommi Saaristoranta, Jani Kokko 

    Ilman ottelua: 
    D-luokka 
    -38kg Devon Rannamäe Deo’s Muay Thai ,12v, 9 ottelua 
    -55kg Kristian Mikander Crest – PFC , 12v, 12 ottelua 
    -57kg Leo Trygg Turku Thaiboxing Club 13v. (12ot, käy IFMA) 
    -51kg Leo Räty MMA Team 300 14v, +20 ottelua  
    -65kg Oliver Lindqvist Espoo Thaiboxing Club , 14 v,2 ottelua. 
    -55kg Jennifer Roos Espoo Thaiboxing Club 14v, 13 ottelua IFMA/ D luokka 
    -52kg Jessi Valtanen Crest – PFC  , 14v, 0 ottelua (tyttö) 
     
    C1-luokka 
    -63,5kg Iisa Kämppi HTBC 0 matsia 
    +75kg Patt Pattamarat Chitalada Finland 0 matsi 
    -81kg Nick Haitoma HTBC 0 matsia 
    +91kg, Taha Rjafallah Porvoo Thaiboxing Club , 17v., 0 matsia 

    C-luokka 
    -54kg Jaey-ar Peñol Chitalada Finland Chitalada Finland , 7ott 
    -54kg Sulaiman Arya Combat Academy Of Finland , 0 ottelua (2potkis) 
    -60kg Jordan Sukanen Crest – PFC 16v 2 ottelua 
    +91kg Miro Lahtela HTBC 0 matsia 

    B-luokka 
    -81kg Sami Ratilainen Deo’s Muay Thai , 8 ottelua (voi otella tarvittaessa kaksikin ottelua) B/C luokka 
    -86kg Otto Koskijoki Deo’s Muay Thai 7 ottelua B/C luokka 
    -63,5kg Ommi Mingsupphakun Turku Muay Thai 31 ottelua 

     

    #117006

    Eero Toiviainen

    Osallistuja

    “Voisiko tämä olla C-otteluna?:

    -54kg Vanessa Leppänen Chitalada Finland vs. Piila Tähtinen MMA Team 300”

    Pidetään C1.

    #117010

    krasti

    Osallistuja

    Joona Huuhka sairastunut

    #117011

    MirkaMaaria

    Osallistuja

    Ottaisko -81kg Nick Haitoma HTBC 0 matsia C1 matsin Sami Ratilaisen kanssa?

    #117012

    TeaL

    Osallistuja

    #117013

    karppa

    Osallistuja

    Porvoon valmentajiin lisäys:
    Ronja Lemetti

    #117014

    Tommi

    Osallistuja

    12-13v. -63,5kg Famai Yingsuksantisuk Deo’s Muay Thai vs. Joel Salonen RNC Sport Club

    Joel Salonen valitettavasti sairastunut

    #117015

    Jouni

    Osallistuja

    -71kg Lenni Lammi HTBC 16v. Vs. Jony Mäki Nummela Thaiboxing Club

    -75kg Kris Love Crest – PFC vs. Andero Birnbaum 16v. Nummela Thaiboxing Club

    Jony Mäki ja Andero Birnbaum ovat molemmat sairastuneet, joten eivät valitettavasti pysty osallistumaan. Pahoittelut.

Esillä 15 viestiä, 31 - 45 (kaikkiaan 57)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.