Salikilpailut Nummela Thaiboxing Club 18.3.2023

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikilpailut Nummela Thaiboxing Club 18.3.2023

Esillä 15 viestiä, 46 - 60 (kaikkiaan 62)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #115510

    tku

    Osallistuja

    (ei ollutkaan vielä ottelujärjestys…)

    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 4 kuukautta sitten tku.
    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 4 kuukautta sitten tku.

    #115514

    makes

    Osallistuja

    Ottelujärjestys (ihan kaikkia toiveita en onnistunut toteuttamaan)

    D-luokka
    1. 74kg Aatu Sisto 11v. NuTBC – Niklas Pyymäki 12v. NuTBC
    C-Luokka
    2. – 63,5kg Nico Auvinen 15v, TMT – Venne Tiihonen, 16v. PTBC
    D-Luokka
    3. 33.5kg Al-hilfi Ali, 9v ETBC – Keron Kottise, 9v, CREST
    4. 49kg, Ronja Lemetti, 14v. PTBC – Jennifer Roos, 12v ETBC
    5. 51kg Rasmus Perkiö 11v. NuTBC – 46kg Kristian Mikander, 11v ETBC
    6. 46kg Leo Trygg 12v. TTBC – Al-hilfi Karrar,11v ETBC
    7. 48kg Tomi Suikki 13v. TTBC – Anton Parkkinen, 12v ETBC
    8. 36kg Iiro Korhonen, 10v ETBC – 33kg Devon Rannamäe, 11v DMT

    C-Luokka
    9. -60kg Nikki Hämälä, DMT – Eveliina Lehtinen 15v, TMT

    C1-Luokka

    10. -67kg Taisto Strengell, 16v. HTBC – Artturi Lindberg, 17v NuTBC
    11. -75kg Henri Aitokari, Sisu Gym – Harun Sheikh, 15v, CREST
    12. -81kg Jasper Savolainen, DMT – Otto Träskelin HTBC

    C-Luokka

    13. -86kg Ramin Amirkhani 16v, TMT – Kasper Kaasinen, ETBC
    14. -60kg Milla Hoffman, 17v, CREST – Sindi Kuivasmäki, DMT
    15. -51kg Minni Paara, DMT – Katarina Justo da Silva, Optima
    16. -75kg Henri Laukkarinen Muay Tribe – Veeti Liimatainen,TMT

    C1-Luokka

    17. -63,5kg Peppiina Vaajakari Chitalada – Veera Marjomäki, DMT
    18. -67 Sakari Järvinen, 15 vuotta, TJJK Muay Thai – Sisu lahtinen 16v NuTBC
    19. -86kg, Ivan Hristov, PTBC – Petri Kortelainen, HTBC
    20. -67kg Elias Ryyppö TJJS Kamppailuareena – Otto Väisänen, HTBC
    21. -57kg Suvi Ropponen NuTBC – Salla Sumkin, DMT

    C-Luokka

    22. -54kg Palaphol Saensamran 15v.TTBC – Aamos Kokko, Kru Yap Muay Thai
    23. -60kg Vesa Martin TJJS Kamppailuareena – Rene Partida, 15v, CREST
    24. -71kg Vili Koistinen, 16 vuotta, TJJK Muay Thai – Kris Love HMAC
    25. -60kg Dorje Chen TTBC – Lauri Härmä, CREST

    C1-Luokka

    26. -71kg Rasmus Sarin, HTBC – Venne Tiihonen, 16v. PTBC

    C-Luokka
    27. -63,5 Mikko Keinänen, TJJK Muay Thai – Samuel Rautio HTBC
    28. -67 kg Maria Mäntysalo, Optima – Sarah Robertz, PTBC
    29. -60kg Burhan Sheikh, CREST – Anton Väisänen Chitalada
    30. -75kg Tommi Mäkelä Chitalada – Shuajb Kunushevci, DMT

    B-Luokka

    31. -75kg Jone Ojakoski, Kru Yap Muay Thai – 71kg Kare Rasilainen, ETBC

    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 4 kuukautta sitten makes.
    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 4 kuukautta sitten makes.

    #115517

    karppa

    Osallistuja

    Sarah Robertz joutuu perumaan sairastumisen vuoksi 🙁

    Vennen paino on 67kg:
    2. – 63,5kg Nico Auvinen 15v, TMT – Venne Tiihonen, 16v. PTBC

    #115518

    makes

    Osallistuja

    Muoks.

    D-luokka
    1. 74kg Aatu Sisto 11v. NuTBC – Niklas Pyymäki 12v. NuTBC
    C-Luokka
    2. – 67kg Nico Auvinen 15v, TMT – Venne Tiihonen, 16v. PTBC
    D-Luokka
    3. 33.5kg Al-hilfi Ali, 9v ETBC – Keron Kottise, 9v, CREST
    4. 49kg, Ronja Lemetti, 14v. PTBC – Jennifer Roos, 12v ETBC
    5. 51kg Rasmus Perkiö 11v. NuTBC – 46kg Kristian Mikander, 11v ETBC
    6. 46kg Leo Trygg 12v. TTBC – Al-hilfi Karrar,11v ETBC
    7. 48kg Tomi Suikki 13v. TTBC – Anton Parkkinen, 12v ETBC
    8. 36kg Iiro Korhonen, 10v ETBC – 33kg Devon Rannamäe, 11v DMT
    C-Luokka
    9. -60kg Nikki Hämälä, DMT – Eveliina Lehtinen 15v, TMT

    C1-Luokka

    10. -67kg Taisto Strengell, 16v. HTBC – Artturi Lindberg, 17v NuTBC
    11. -75kg Henri Aitokari, Sisu Gym – Harun Sheikh, 15v, CREST
    12. -81kg Jasper Savolainen, DMT – Otto Träskelin HTBC

    C-Luokka

    13. -86kg Ramin Amirkhani 16v, TMT – Kasper Kaasinen, ETBC
    14. -60kg Milla Hoffman, 17v, CREST – Sindi Kuivasmäki, DMT
    15. -51kg Minni Paara, DMT – Katarina Justo da Silva, Optima
    16. -75kg Henri Laukkarinen Muay Tribe – Veeti Liimatainen,TMT

    C1-Luokka

    17. -63,5kg Peppiina Vaajakari Chitalada – Veera Marjomäki, DMT
    18. -67 Sakari Järvinen, 15 vuotta, TJJK Muay Thai – Sisu lahtinen 16v NuTBC
    19. -86kg, Ivan Hristov, PTBC – Petri Kortelainen, HTBC
    20. -67kg Elias Ryyppö TJJS Kamppailuareena – Otto Väisänen, HTBC
    21. -57kg Suvi Ropponen NuTBC – Salla Sumkin, DMT

    C-Luokka

    22. -54kg Palaphol Saensamran 15v.TTBC – Aamos Kokko, Kru Yap Muay Thai
    23. -60kg Vesa Martin TJJS Kamppailuareena – Rene Partida, 15v, CREST
    24. -71kg Vili Koistinen, 16 vuotta, TJJK Muay Thai – Kris Love HMAC
    25. -60kg Dorje Chen TTBC – Lauri Härmä, CREST

    C1-Luokka

    26. -71kg Rasmus Sarin, HTBC – Venne Tiihonen, 16v. PTBC

    C-Luokka
    27. -63,5 Mikko Keinänen, TJJK Muay Thai – Samuel Rautio HTBC
    28. -60kg Burhan Sheikh, CREST – Anton Väisänen Chitalada
    29. -75kg Tommi Mäkelä Chitalada – Shuajb Kunushevci, DMT

    B-Luokka

    30. -75kg Jone Ojakoski, Kru Yap Muay Thai – 71kg Kare Rasilainen, ETBC

    #115519

    TJJK-Ikavalko

    Osallistuja

    68kg Sisu lahtinen 16v 0 ott.

    Oletan, että meidänkin nuori saa painaa 68? Saa 15-vuotias syödä kunnon aamupalan.

    #115520

    MirkaMaaria

    Osallistuja

    12. -81kg Jasper Savolainen, DMT – Otto Träskelin HTBC

    Sori mutta Jasper ei halua otella c1 säännöillä.

    #115521

    TeaL

    Osallistuja

    #115522

    makes

    Osallistuja

    D-luokka
    1. 74kg Aatu Sisto 11v. NuTBC – Niklas Pyymäki 12v. NuTBC
    C-Luokka
    2. – 67kg Nico Auvinen 15v, TMT – Venne Tiihonen, 16v. PTBC
    D-Luokka
    3. 33.5kg Al-hilfi Ali, 9v ETBC – Keron Kottise, 9v, CREST
    4. 49kg, Ronja Lemetti, 14v. PTBC – Jennifer Roos, 12v ETBC
    5. 51kg Rasmus Perkiö 11v. NuTBC – 46kg Kristian Mikander, 11v ETBC
    6. 46kg Leo Trygg 12v. TTBC – Al-hilfi Karrar,11v ETBC
    7. 48kg Tomi Suikki 13v. TTBC – Anton Parkkinen, 12v ETBC
    8. 36kg Iiro Korhonen, 10v ETBC – 33kg Devon Rannamäe, 11v DMT
    C-Luokka
    9. -60kg Nikki Hämälä, DMT – Eveliina Lehtinen 15v, TMT

    C1-Luokka

    10. -75kg Henri Aitokari, Sisu Gym – Harun Sheikh, 15v, CREST

    C-Luokka

    11. -86kg Ramin Amirkhani 16v, TMT – Kasper Kaasinen, ETBC
    12. -60kg Milla Hoffman, 17v, CREST – Sindi Kuivasmäki, DMT
    13. -51kg Minni Paara, DMT – Katarina Justo da Silva, Optima
    14. -75kg Henri Laukkarinen Muay Tribe – Veeti Liimatainen,TMT

    C1-Luokka

    15. -63,5kg Peppiina Vaajakari Chitalada – Veera Marjomäki, DMT
    16. -67 Sakari Järvinen, 15 vuotta, TJJK Muay Thai – Sisu lahtinen 16v NuTBC
    17. -86kg, Ivan Hristov, PTBC – Otto Träskelin HTBC
    18. -67kg Elias Ryyppö TJJS Kamppailuareena – Otto Väisänen, HTBC
    19. -57kg Suvi Ropponen NuTBC – Salla Sumkin, DMT

    C-Luokka

    20. -54kg Palaphol Saensamran 15v.TTBC – Aamos Kokko, Kru Yap Muay Thai
    21. -60kg Vesa Martin TJJS Kamppailuareena – Rene Partida, 15v, CREST
    22. -71kg Vili Koistinen, 16 vuotta, TJJK Muay Thai – Kris Love HMAC
    23. -60kg Dorje Chen TTBC – Lauri Härmä, CREST

    C1-Luokka

    24. -71kg Rasmus Sarin, HTBC – Artturi Lindberg, 17v NuTBC

    C-Luokka
    25. -63,5 Mikko Keinänen, TJJK Muay Thai – Samuel Rautio HTBC
    26. -60kg Burhan Sheikh, CREST – Anton Väisänen Chitalada
    27. -75kg Tommi Mäkelä Chitalada – Shuajb Kunushevci, DMT

    B-Luokka

    28. -75kg Jone Ojakoski, Kru Yap Muay Thai – 71kg Kare Rasilainen, ETBC

    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 4 kuukautta sitten makes.

    #115523

    makes

    Osallistuja

    Muutokset yllä.
    Hristovin vastus vaihtui.
    Jasper – Otto otettu pois.
    Sparrit on 11:15-12:15.
    Ottakaa tuomareita mukaan. 🙂

    • Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 4 kuukautta sitten makes.

    #115526

    makes

    Osallistuja

    Taas muoksittu ylempää järkkää.

    Vennellä vaan 1 matsi. Rasmus vs Artturi tilalla.

    #115527

    SMTL hallitus

    Osallistuja

    Ilmoittaisiko Muay Tribe kilpailuihin tulevan valmentajan/valmentajat vielä

    #115528

    Muay Tribe

    Osallistuja

    Muay Triben valmentajana Sampo Pänttäjä. En osaa sanoa tuleeko muita tässä kohtaa.

    #115529

    Chitalada

    Osallistuja

    Vielä tälläinen viime hetken pieni säätö..:

    Saisiko tämän ottelun:

    C1-Luokka
    17. -63,5kg Peppiina Vaajakari Chitalada – Veera Marjomäki, DMT

    vähän myöhemmäksi, kun meidän muutkin ottelut on lopussa, kiitos?

    Tuollahan on tuo ottelu 24. myös C1-ottelu, vaikka sen yhteyteen.

    #115530

    makes

    Osallistuja

    Onnistuu, säädän sinne paikkelle. 🙂

    #115531

    Chitalada

    Osallistuja

    Hienoa, iso kiitos!

Esillä 15 viestiä, 46 - 60 (kaikkiaan 62)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.