Salikilpailut Team Polte La 17.5 (Tampere)

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikilpailut Team Polte La 17.5 (Tampere)

  • Tämä aihe on tyhjä.
Esillä 5 viestiä, 31 - 35 (kaikkiaan 35)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #74024

    sinttu

    Jäsen

    S-M Heikkinen joutuu harmillisesti peruumaan tulonsa. Aamu treeneissä varvas loukkaantui 🙁 . Kiitos kuitenkin kun järjestätte kibat skabat.

    #74019

    ranne

    Jäsen

    Ottelulistaa päivitetty.

    #74025

    kickary

    Jäsen

    Nuutti Pakoselle ei näytä löytyvän otteluparia,joten jäädään pois..

    #74026

    ranne

    Jäsen

    OTTELUOHJELMA 17.5 2014

    PUNAINEN KULMA SININEN KULMA

    3x2min

    1. -67kg NIKO KORVENTAUS(15v) Team Combat vs KEVIN NIEMINEN(17v) Porvoo TBC

    2. -63,5 KRISTOFFER BJORKSKOG(16v) Espoon Kehähait vs ANTTI JÄRVENPÄÄ MMA300

    3. -63,5kg PANU AHOLA Espoon Kehähait vs JOSE LEHTIMÄKI Lempäälä TBC

    4. -60kg LILJA HARALA Team Polte vs HANNA LAAKSONEN Combat Academy

    5. -63,5kg EEVA KAMRAT Pori TBC vs ANNA LAURILA RNC

    6. -71kg KARE RASILAINEN Espoon Kehähait vs ALEKSI TUUPANEN Lempäälä TBC

    7. -71kg VALTTERI PAJARI Team Polte vs MAX KIEKEBEN Espoon Kehähait

    8. -75kg RISTO ALLVERE Espoon Kehähait vs JARKKO LEINONEN Lempäälä TBC

    3x3min

    9. -71kg JARI MUSTAKALLIO MMA300 vs ELIAS ASIKAINEN Combat Academy

    10. -71kg SAMULI KURKI Espoon Kehähait vs MIKA KONTIOLA King of The Ring

    11. -75kg VEIKKO HAAPANEN Team Polte vs TONY KOIVULA Combat Academy

    #74027

    ranne

    Jäsen

    TULOKSET

    3x2min

    1. -67kg NIKO KORVENTAUS(15v) Team Combat vs KEVIN NIEMINEN(17v) Porvoo TBC 3-0

    2. -63,5 KRISTOFFER BJORKSKOG(16v) Espoon Kehähait vs ANTTI JÄRVENPÄÄ MMA300 1-2

    3. -63,5kg PANU AHOLA Espoon Kehähait vs JOSE LEHTIMÄKI Lempäälä TBC 0-3

    4. -60kg LILJA HARALA Team Polte vs HANNA LAAKSONEN Combat Academy 1-2

    5. -63,5kg EEVA KAMRAT Pori TBC vs ANNA LAURILA RNC 3-0

    6. -71kg KARE RASILAINEN Espoon Kehähait vs ALEKSI TUUPANEN Lempäälä TBC 2-1

    7. -71kg VALTTERI PAJARI Team Polte vs MAX KIEKEBEN Espoon Kehähait 2-1

    8. -75kg RISTO ALLVERE Espoon Kehähait vs JARKKO LEINONEN Lempäälä TBC 3-0

    3x3min

    9. -71kg JARI MUSTAKALLIO MMA300 vs ELIAS ASIKAINEN Combat Academy 3-0 TKO 2.erä ajassa 1.35

    10. -71kg SAMULI KURKI Espoon Kehähait vs MIKA KONTIOLA King of The Ring 3-0

    11. -75kg VEIKKO HAAPANEN Team Polte vs TONY KOIVULA Combat Academy 3-0

    Kiitos kaikille!

    Mika

Esillä 5 viestiä, 31 - 35 (kaikkiaan 35)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.