Salikilpailut Thainyrkkeilyn Superviikonloppu, Pajulahti 7.8.2021

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikilpailut Thainyrkkeilyn Superviikonloppu, Pajulahti 7.8.2021

Esillä 7 viestiä, 31 - 37 (kaikkiaan 37)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #112985

    mb

    Osallistuja

    -54 kg, D-luokka
    Kaius Välijärvi, Nokian Kamppailu-Urheilijat
    Aapo Akkanen, Karkkilan Sisu Thaiboxing Club

    -57 kg, D-luokka
    Mohammed Al-azawi, Helsinki Thaiboxing Club
    Elias Santala Nokian Kamppailu-Urheilijat

    -57 kg,D-luokka
    Rasmus Jalonen, Crest
    Ali Al-Azawi, Helsinki Thaiboxing Club

    Eikö nämä lapset/junnut kannattaisi näin sekoittaa niin saisi kaikki matsit?

    -71 kg, C-luokka
    Sami Ratilainen, Porvoo Thaiboxing Club
    Shuajb Kunushevci, Crest

    -75 kg, C-luokka
    Henri Lankkarinen, Helsinki Thaiboxing Club tai Max Lemström, RNC Sport
    Emad Rezaee, Crest

    …Ja aikuiset/junnut näin?

    Meiltä tulee Rasmus ja Shuajb myös puntarille, vaikka listalla ei ole vielä ottelua.

    EDIT: Shuajb ei tulekaan

    • Tätä vastausta muokkasi 9 kuukautta, 3 viikkoa sitten mb.

    #112986

    Tommi

    Osallistuja

    Kenelläköhän on tänään matsi?<br />
    Ari-Pekka Savolainen ei vissiin nyt ainakaan saa matsia joten jää pois.</p>
    Edit:
    -75kg, D luokka
    Max Lemström (14v)
    Emad Crestiltä
    Ovat lähempänä iän puolesta

    • Tätä vastausta muokkasi 9 kuukautta, 3 viikkoa sitten Tommi.

    #112989

    Jarno Laitinen

    Osallistuja

    Otteluparit

    A-Kehä

    -57 kg,D-luokka
    Elias Santala Nokian Kamppailu-Urheilijat
    Ali Al-Azawi, Helsinki Thaiboxing Club

    -54 kg, D-luokka
    Kaius Välijärvi, Nokian Kamppailu-Urheilijat
    Aapo Akkanen, Karkkilan Sisu Thaiboxing Club

    -67 kg C -luokka
    Elliina Paju, RNC Sport Club C-luokka
    Ella Soininen, Optima Thaiboxing Club

    -67 kg B-luokka
    Lasse Järvinen, Helsinki Thaiboxing Club
    Valto Vainio-Puhju, Turku Thaiboxing Club

    -67 kg, B-luokka
    Kasim Lampila, Kouvola Thai-Kickboxing Club
    Eero Antti-Poika, Crest

    -57 kg,D-luokka
    Rasmus Jalonen, Crest
    Elias / Ali

    -54 kg, D-luokka
    Mohammed Al-azawi, Helsinki Thaiboxing Club
    Kaius / Aapo

    B-Kehä

    -75 kg, C1 -luokka
    Sami Ratilainen, Porvoo Thaiboxing Club
    Emad Rezaee, Crest

    -60 kg C / C1 -luokka
    Minna Vasarainen, Helsinki Thaiboxing Club
    Iida Horttanainen, MMA Team 300 C-luokka

    -63,5 kg C / C1 -luokka
    Tina Tivuma, Helsinki Thaiboxing Club
    Nea Kytölä, MMA Team 300

    -75 kg, C / C1 -luokka
    Henri Lankkarinen, Helsinki Thaiboxing Club
    Max Lemström, RNC Sport

    -86 kg, C1-luokka
    Roope Pöyhtäri Nokian Kamppailu-Urheilijat
    Mika Mäkynen, Helsinki Thaiboxing Club

    -54 kg C-luokka
    Meea Salminen, Helsinki Thaiboxing Club
    Niina Oinonen, Tampereen Ju-Jutsukoulu

    -63,5 kg C -luokka
    Kata Simola, Helsinki Thaiboxing Club
    Tina Wikberg, Optima Thaiboxing Club

    -71 kg, C -luokka
    Ossi Karjalainen, Helsinki Thaiboxing Club
    Sami Ratilainen, Porvoo Thaiboxing Club

    #112990

    Jarno Laitinen

    Osallistuja

    Ottelut otellaan samanaikaisesti A ja B -kehässä.

    #112991

    Jarno Laitinen

    Osallistuja

    *Lisätty -86 kg ottelu B-kehään!*

    Otteluparit

    A-Kehä

    -57 kg,D-luokka
    Elias Santala Nokian Kamppailu-Urheilijat
    Ali Al-Azawi, Helsinki Thaiboxing Club

    -54 kg, D-luokka
    Kaius Välijärvi, Nokian Kamppailu-Urheilijat
    Aapo Akkanen, Karkkilan Sisu Thaiboxing Club

    -67 kg C -luokka
    Elliina Paju, RNC Sport Club C-luokka
    Ella Soininen, Optima Thaiboxing Club

    -67 kg B-luokka
    Lasse Järvinen, Helsinki Thaiboxing Club
    Valto Vainio-Puhju, Turku Thaiboxing Club

    -67 kg, B-luokka
    Kasim Lampila, Kouvola Thai-Kickboxing Club
    Eero Antti-Poika, Crest

    -57 kg,D-luokka
    Rasmus Jalonen, Crest
    Elias / Ali

    -54 kg, D-luokka
    Mohammed Al-azawi, Helsinki Thaiboxing Club
    Kaius / Aapo

    B-Kehä

    -86 kg, C1-luokka
    Roope Pöyhtäri Nokian Kamppailu-Urheilijat
    Mika Mäkynen, Helsinki Thaiboxing Club

    -75 kg, C1 -luokka
    Sami Ratilainen, Porvoo Thaiboxing Club
    Emad Rezaee, Crest

    -60 kg C / C1 -luokka
    Minna Vasarainen, Helsinki Thaiboxing Club
    Iida Horttanainen, MMA Team 300 C-luokka

    -63,5 kg C / C1 -luokka
    Tina Tivuma, Helsinki Thaiboxing Club
    Nea Kytölä, MMA Team 300

    -75 kg, C / C1 -luokka
    Henri Lankkarinen, Helsinki Thaiboxing Club
    Max Lemström, RNC Sport

    -54 kg C-luokka
    Meea Salminen, Helsinki Thaiboxing Club
    Niina Oinonen, Tampereen Ju-Jutsukoulu

    -63,5 kg C -luokka
    Kata Simola, Helsinki Thaiboxing Club
    Tina Wikberg, Optima Thaiboxing Club

    -71 kg, C -luokka
    Ossi Karjalainen, Helsinki Thaiboxing Club
    Sami Ratilainen, Porvoo Thaiboxing Club

    -86 kg, C / C1-luokka
    Eetu Huhtala, Tampereen Ju-Jutsukoulu
    Roope / Mika

    #112992

    Jarno Laitinen

    Osallistuja

    *Päivitys naisten -63,5 kg*

    Otteluparit

    A-Kehä

    -57 kg,D-luokka
    Elias Santala Nokian Kamppailu-Urheilijat
    Ali Al-Azawi, Helsinki Thaiboxing Club

    -54 kg, D-luokka
    Kaius Välijärvi, Nokian Kamppailu-Urheilijat
    Aapo Akkanen, Karkkilan Sisu Thaiboxing Club

    -67 kg C -luokka
    Elliina Paju, RNC Sport Club C-luokka
    Ella Soininen, Optima Thaiboxing Club

    -67 kg B-luokka
    Lasse Järvinen, Helsinki Thaiboxing Club
    Valto Vainio-Puhju, Turku Thaiboxing Club

    -67 kg, B-luokka
    Kasim Lampila, Kouvola Thai-Kickboxing Club
    Eero Antti-Poika, Crest

    -57 kg,D-luokka
    Rasmus Jalonen, Crest
    Elias / Ali

    -54 kg, D-luokka
    Mohammed Al-azawi, Helsinki Thaiboxing Club
    Kaius / Aapo

    B-Kehä

    -86 kg, C1-luokka
    Roope Pöyhtäri Nokian Kamppailu-Urheilijat
    Mika Mäkynen, Helsinki Thaiboxing Club

    -75 kg, C1 -luokka
    Sami Ratilainen, Porvoo Thaiboxing Club
    Emad Rezaee, Crest

    -60 kg C / C1 -luokka
    Minna Vasarainen, Helsinki Thaiboxing Club
    Iida Horttanainen, MMA Team 300 C-luokka

    -63,5 kg C / C1 -luokka
    Kata Simola, Helsinki Thaiboxing Club
    Nea Kytölä, MMA Team 300

    -75 kg, C / C1 -luokka
    Henri Lankkarinen, Helsinki Thaiboxing Club
    Max Lemström, RNC Sport

    -54 kg C-luokka
    Meea Salminen, Helsinki Thaiboxing Club
    Niina Oinonen, Tampereen Ju-Jutsukoulu

    -63,5 kg C -luokka
    Tina Tivuma, Helsinki Thaiboxing Club
    Tina Wikberg, Optima Thaiboxing Club

    -71 kg, C -luokka
    Ossi Karjalainen, Helsinki Thaiboxing Club
    Sami Ratilainen, Porvoo Thaiboxing Club

    -86 kg, C / C1-luokka
    Eetu Huhtala, Tampereen Ju-Jutsukoulu
    Roope / Mika

    #112993

    Jarno Laitinen

    Osallistuja

    Kilpailujen tulokset:
    A-Kehä

    -57 kg,D-luokka 3 – 0
    Elias Santala Nokian Kamppailu-Urheilijat
    Ali Al-Azawi, Helsinki Thaiboxing Club

    -54 kg, D-luokka 0 – 3
    Kaius Välijärvi, Nokian Kamppailu-Urheilijat
    Aapo Akkanen, Karkkilan Sisu Thaiboxing Club

    -67 kg C -luokka 3 – 0
    Ella Soininen, Optima Thaiboxing Club
    Elliina Paju, RNC Sport Club C-luokka

    -67 kg B-luokka 3 – 0
    Lasse Järvinen, Helsinki Thaiboxing Club
    Valto Vainio-Puhju, Turku Thaiboxing Club

    -67 kg, B-luokka 3 – 0
    Kasim Lampila, Kouvola Thai-Kickboxing Club
    Eero Antti-Poika, Crest

    -57 kg,D-luokka 0 – 3
    Rasmus Jalonen, Crest
    Ali Al-Azawi, Helsinki Thaiboxing Club

    -54 kg, D-luokka 3 – 0
    Mohammed Al-azawi, Helsinki Thaiboxing Club
    Aapo Akkanen, Karkkilan Sisu Thaiboxing Club

    B-Kehä

    -86 kg, C1-luokka 1-2
    Roope Pöyhtäri Nokian Kamppailu-Urheilijat
    Mika Mäkynen, Helsinki Thaiboxing Club

    -75 kg, C1 -luokka 2-1
    Sami Ratilainen, Porvoo Thaiboxing Club
    Emad Rezaee, Crest

    -60 kg C -luokka 0-3
    Minna Vasarainen, Helsinki Thaiboxing Club
    Iida Horttanainen, MMA Team 300 C-luokka

    -63,5 kg C -luokka RSC voittaja punainen kulma
    Kata Simola, Helsinki Thaiboxing Club
    Nea Kytölä, MMA Team 300

    -75 kg, C -luokka RET voittaja punainen kulma
    Henri Lankkarinen, Helsinki Thaiboxing Club
    Max Lemström, RNC Sport

    -54 kg C-luokka 0-3
    Meea Salminen, Helsinki Thaiboxing Club
    Niina Oinonen, Tampereen Ju-Jutsukoulu

    -63,5 kg C -luokka 0-3
    Tina Tivuma, Helsinki Thaiboxing Club
    Tina Wikberg, Optima Thaiboxing Club

    -71 kg, C -luokka RSC voittaja sininen kulma
    Ossi Karjalainen, Helsinki Thaiboxing Club
    Sami Ratilainen, Porvoo Thaiboxing Club

    -86 kg, C1-luokka 3-0
    Eetu Huhtala, Tampereen Ju-Jutsukoulu
    Mika Mäkynen, Helsinki Thaiboxing Club

    • Tätä vastausta muokkasi 9 kuukautta, 3 viikkoa sitten Jarno Laitinen.

Esillä 7 viestiä, 31 - 37 (kaikkiaan 37)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.