Salikilpailut Turku Muay Thai 10.3.2018

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikilpailut Turku Muay Thai 10.3.2018

  • Tämä aihe on tyhjä.
Esillä 12 viestiä, 16 - 27 (kaikkiaan 27)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #66904

    Ringside Gym (RSG)

    Osallistuja

    Ringside Gymin listaa päivitetty.

    #66905

    tku

    Osallistuja

    [ottelulista siirretty ketjun loppuun]

    #66902

    Ringside Gym (RSG)

    Osallistuja

    Ringside Gymin tilanne:

    Kiitos otteluparien järjestelyistä, valitettavasti Istref on flunsassa eikä näin pysty osallistumaan.

    Albin samasta perheestä ja kun hänelle ei löydy sopivaa otteluparia jätämme nämä kisat väliin poikien osalta.

    Terveisin,
    Jani

    Ps. Valmentaja myös flunssan kourissa.

    #66896

    MTV

    Osallistuja

    Monica joutuu valitettavasti perumaan osallistumisensa. On kuumeessa.

    Pahoittelut Ellalle. Uusintamatsi ois varmasti ollu eteenpäinvievä kokemus molemmille.

    Pekka

    #66901

    tku

    Osallistuja

    Ilman ottelua olevista voi huudella vastustajia tasoitusotteluihin.

    Ella Soininen vs Susanna Lamminpää?
    Ella Soininen vs Sipovaara?
    Sipovaara vs Lamminpää?
    Martinez vs Kara?

    #66897

    krasti

    Osallistuja

    Kristoffer Björkskog joutuu valitettavasti jättämään kisat väliin.

    #66900

    tku

    Osallistuja

    Lista siirretty ketjun loppuun

    #66898

    tku

    Osallistuja

    Lista päivitetty

    #66899

    Mirka

    Jäsen

    Ella voi ottaa Susannan kanssa

    #66895

    tku

    Osallistuja

    10.3.2018 Salikilpailut Turku Muay Thai

    VIrallinen ottelulista

    D-luokka
    3×1 tai 3×1,5min
    1. -51kg Angelica Öhrn HTBC – Chennita Khotsa, Chitalada

    C-luokka
    2. -54kg Krista Pitkänen, Chitalada – Jennifer Esparagoza HTBC
    3. -57kg Sari Kajarila TMT – Nea Hukkanen HTBC

    B-luokka
    4. -67kg Susanna Lamminpää, TMT – Ella Soininen, Combat

    C-luokka
    5. -63,5kg Essi Kara, Combat – Ronia Martinez HTBC
    6. -63,5kg Ommi Mingsupphakun TMT – Laura Lind, Combat
    7. -75kg Tea Läntinen TMT – Tiina Nyman HTBC
    8. -67kg Hannan Housmand TMT – Ossi Arkko HTBC
    9. 81kg Zanko Eliassi TMT – Mantas Savicas Chitalada
    10. +91 Jaakko Honkasalo TMT – Emil Linnas Chitalada

    #############################################################

    Sparrit klo 11-12:00. Mukana Forsberg ja kisaryhmäläisiä.

    ILMAN OTTELUA:

    -48kg Satu Mykkänen HTBC
    51kg Mea Kuukka 17v, 0 matsia RNC
    38kg Albert Bertenyi TMT, 12v, 2 ottelu
    51kg Mehrad Karami TMT, 12v, 1 ottelu
    -60kg Abdifatah Khalif Combat
    -69kg Alexander Variaynen HTBC
    -81kg Tomi Koskela, 0 matsia RNC
    86kg Olli Santalahti
    +91kg Adiel Lemberg TMT, 6 ottelua

    #66894

    Mirka

    Jäsen

    Combatin Markus Vuorikoski joutuu perumaan sairastumisen vuoksi.

    #66893

    tku

    Osallistuja

    10.3.2018 Salikilpailut Turku Muay Thai

    Tulokset

    D-luokka
    3×1,5min
    1. -51kg Angelica Öhrn HTBC – Chennita Khotsa, Chitalada 2-1

    C-luokka
    2. -54kg Krista Pitkänen, Chitalada – Jennifer Esparagoza HTBC 1-2
    3. -57kg Sari Kajarila TMT – Nea Hukkanen HTBC 2-1

    B-luokka
    4. -67kg Susanna Lamminpää, TMT – Ella Soininen, Combat 3-0

    C-luokka
    5. -63,5kg Essi Kara, Combat – Ronia Martinez HTBC 0-3
    6. -63,5kg Ommi Mingsupphakun TMT – Laura Lind, Combat 3-0
    7. -75kg Tea Läntinen TMT – Tiina Nyman HTBC RET 1rd
    8. -67kg Hannan Housmand TMT – Ossi Arkko HTBC 0-3
    9. 81kg Zanko Eliassi TMT – Mantas Savicas Chitalada 3-0
    10. +91 Jaakko Honkasalo TMT – Emil Linnas Chitalada 0-3

    Kiitos osallistujille, toimitsijoille ja katsojille!

Esillä 12 viestiä, 16 - 27 (kaikkiaan 27)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.