Salikilpailut Turku Muay Thai 3.12.
Uutiset › Foorumit › Kilpailutoiminta › Salikilpailuihin ilmoittautuminen › Salikilpailut Turku Muay Thai 3.12.
- Tämä aihe sisältää 35 vastaukset, 13 ääntä, ja päivitettiin viimeksi 1 vuosi, 3 kuukautta sitten tku toimesta.
-
JulkaisijaArtikkelit
-
Osallistuja
Moi ! Minna Grusander ottelisi ennemmin B-luokan ottelun eli hän voisi otella Rauhansaloa vastaan
63,5 kg sarjassa !OsallistujaHei, Eveltä jää nämä karkelot nyt välistä. Oli kerennyt sopia muuta menoa kun matsi peruuntui. Joku toinen päivä onnistuu varmasti!
Terv joji
AvainmestariSuomisport linkki ilmoittautumiseen: https://www.suomisport.fi/events/ce7c52ba-0cf4-40e8-aa28-1f1702e8dbca
OsallistujaOttelulista
Ottelujärjestys on laadittu niin, että Jyväskylä pääsee kotimatkalle mahdollisimman aikaisin ja myös Crestillä oli jotain menoa. Kahden ottelun sankareiden eka matsit on laitettu näidenkin edelle.C-luokka
1. +91 kg Erki Kalmus, Nummela vs Eetu Kuhlman, Sisu Gym
2. -51kg Katarina Justo da Silva, Optima vs Riikka Taipale, JMTD-luokka
3. -48kg Tomi Suikki, TTBC vs Otto Oikari, JMT
4. -60kg Nico Auvinen, TMT vs Rene Partida, Crest – PFCC1-luokka
5. -81kg Veeti Liimatainen, TMT vs. Nooruldeen Saadallah, Crest – PFCC-luokka
6. -67kg Minna Grusander, TMT vs Eeva Heikkilä, Chitalada
7. -63,5kg Burhan Sheikh, Crest – PFC vs Anton Väisänen, Chitalada
8. -86kg Rewayat Habibi, TMT vs Magamed Tavbulatov, Deo’s MT
9. -81kg Mikael Sieppo, Crest – PFC vs Esko Mitrunen, Sisu Gym
10. -71kg Jake Lehtinen, TMT vs Shuajb Kunushevci, Deos MT
11. -57kg Milla Hoffman, Crest – PFC vs Kata Simola, HTBCD-luokka
12. -51kg Veeti Vähätiitto Deo’s MT vs Leo Trygg, TTBCC1-luokka
13. -54kg Palaphol Saensamran, TTBC vs Elmeri Mikkonen, ChitaladaC-luokka
14. -63,5kg Tobias Österberg, Deo’s MT vs Samuel Rautio, HTBC
15. -67kg Abdali Fawzaldin, HTBC vs Laika Ruotsi, Chitalada
16. +91kg Ramin Amirkhani, TMT vs Eetu Kuhlman, Sisu GymIlman ottelua:
-34kg Vili Kokkonen 11v, 10 ottelua, MMA Team 300
-75kg Atte Kähäri, 18 potkunyrkkeilyottelua, TMT
-75kg Harun Sheikh, 15v, 0 ottelua, Crest – PFC
-67kg Sinja Ylinampa, TTBC
-67kg Jenna Kukkonen, JMT- Tätä vastausta muokkasi 1 vuosi, 3 kuukautta sitten tku.
Osallistuja3.12.2022 Turku Muay Thai salikilpailut, tulokset
C-luokka
1. +91 kg Erki Kalmus, Nummela vs Eetu Kuhlman, Sisu Gym 0-3
2. -51kg Katarina Justo da Silva, Optima vs Riikka Taipale, JMT 0-3
D-luokka
3. -48kg Tomi Suikki, TTBC vs Otto Oikari, JMT 0-3
4. -60kg Nico Auvinen, TMT vs Rene Partida, Crest – PFC NC
C1-luokka
5. -81kg Veeti Liimatainen, TMT vs. Nooruldeen Saadallah, Crest – PFC 3-0
C-luokka
6. -67kg Minna Grusander, TMT vs Eeva Heikkilä, Chitalada 2-1
7. -63,5kg Burhan Sheikh, Crest – PFC vs Anton Väisänen, Chitalada 0-3
8. -86kg Rewayat Habibi, TMT vs Magamed Tavbulatov, Deo’s MT 0-3
9. -81kg Mikael Sieppo, Crest – PFC vs Esko Mitrunen, Sisu Gym 3-0
10. -71kg Jake Lehtinen, TMT vs Shuajb Kunushevci, Deos MT 2-1
11. -57kg Milla Hoffman, Crest – PFC vs Kata Simola, HTBC 2-1
D-luokka
12. -51kg Veeti Vähätiitto Deo’s MT vs Leo Trygg, TTBC 3-0
C1-luokka
13. -54kg Palaphol Saensamran, TTBC vs Elmeri Mikkonen, Chitalada 3-0
C-luokka
14. -63,5kg Tobias Österberg, Deo’s MT vs Samuel Rautio, HTBC 0-3
15. -67kg Abdali Fawzaldin, HTBC vs Laika Ruotsi, Chitalada Fawzaldin RSCH2
16. +91kg Ramin Amirkhani, TMT vs Eetu Kuhlman, Sisu Gym 3-0Kiitos kaikille osallistujille!
-
JulkaisijaArtikkelit
- Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.