Salikisat 16.12.2023, MMA Team 300 Tampere

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikisat 16.12.2023, MMA Team 300 Tampere

Esillä 15 viestiä, 1 - 15 (kaikkiaan 47)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #116403

    Eero Toiviainen

    Osallistuja

    Tervetuloa vuoden viimeisiin salikisoihin Tampereelle, MMA Team 300:n salille!

    Aika: La 16.12.2023
    Paikka: MMA Team 300 Tampere
    Osoite: Rautatienkatu 21 C 5.krs (sisäänkäynti Rongankadun puolella)
    Sijainti: Sali sijaitsee aivan rautatieaseman vieressä eli esim. junalla helppo tulla.

    Punnitus: klo 11:00-12:00 (punnitus voidaan aloittaa aiemmin jos väkeä on ajoissa paikalla)
    Ottelut alkavat: klo 13:00

    Jos lasten matseja tulee paljon, niin punnitus 9:30-12:00 ja lasten ottelut alkaa noin klo 11:00. Aikuisten ottelut joka tapauksessa klo 13:00 alkaen.
    Max 3 huoltajaa/seura.

    Liput 10 € / hlö (käteinen/mobilepay)
    Kahvia ja pullaa (käteinen)

    Kilpailumaksu 15€.
    Maksu suoritetaan Suomisportin kautta: Linkki

    Ilmoitetaan ottelijat luokittain:

    A-luokka
    B-luokka
    C-luokka
    C1-luokka
    D-luokka

    Ilmoittautuminen tähän ketjuun su 10.12. klo 24:00 mennessä ja alustavat otteluparit julkaistaan ma 11.12. klo 24:00 mennessä. Jälki-ilmoittautuminen mahdollista.

    #116404

    Eero Toiviainen

    Osallistuja

    #116408

    Chitalada

    Osallistuja

    Chitalada Finland:

    C1:

    Abdullahi Sahal -60kg, 2ott

    Patric Korsberg -63,5kg 1ott

    Rami Partanen -63,5kg 0ott

    Miro Baltzar -71kg 1ott

    Jilo Simola n80kg 0ott

    Huoltaja Anton Väisänen

    #116409

    Joji

    Osallistuja

    Jyväskylä Muay Thai

    D-luokka

    43,5kg Oskar Rouvinen 13v. 7 ott.

    C1 tai c luokka

    65,5kg Jaakko Kinnunen 16v 0 ott.
    -67kg Otso Karhunheimo 0 ott.
    -81 Ukko Anttila 0 ott.
    -71kg Riitu Taponen 4 ott.

    C-luokka

    -67kg Jiri Nieminen 7 ott.
    -91kg Teemu Lahtinen 1 ott.

    Valmentaja Minh Le

    Terv. Joji

    • Tätä vastausta muokkasi 6 kuukautta, 2 viikkoa sitten Joji.

    #116411

    Eero Toiviainen

    Osallistuja

    MMA Team 300

    D-luokka
    38kg Vili Kokkonen 12v, 13 ottelua
    42kg Toni Tolonen 10v, 0 ottelua
    40kg Roni Keso 10v, 0 ottelua
    30kg Eelis Sinervo 10v, 0 ottelua
    34kg Dominic Hyödynmaa 10v, 0 ottelua
    30kg Samu Arola 8v, 0 ottelua

    D/C1/C-luokka
    54kg Joseph Hilander 15v 10+ ottelua
    63,5kg Veeti Siltanen 15v 9 ottelua
    63,5kg Emmi Larm, 14v 5 ottelua

    C-luokka
    60kg Riku Turunen 1 ottelu
    63,5kg Johanna Tolonen 1 ottelu + 4kb
    67kg Elias Haapala 17v 0 ottelua
    67kg Kaisa Frilander 0 ottelua
    67kg Sauli Spinkkilä, 0 ottelua
    71kg Oskar Lunden, 15 ottelua
    86kg Aarre Haapala, 0 ottelua
    +91kg Jesse Rapo, 2 ottelua

    Valmentajat Eero Toiviainen, Yezaw Nyunt ja Jarno Kokkonen

    #116412

    tku

    Osallistuja

    Turku Muay Thai

    C-luokka tai B-luokka

    -75kg Veeti Liimatainen, 10 ottelua

    Valmentaja Riku Immonen

    #116420

    Hanski

    Osallistuja

    LTBC

    C1
    Patrik Laukkanen -63,5 kg 0 ottelua

    C
    Hannes Hartikainen -63,5 kg 4 ottelua
    Aino Huuskonen 71 / 75 kg 6 ottelua

    Valmentajat: Hannu Vappula, Janne Jokela

    • Tätä vastausta muokkasi 6 kuukautta, 1 viikko sitten Hanski.

    #116421

    karppa

    Osallistuja

    Porvoo Thaiboxing Club

    D-luokka
    57kg, Emma Laine, 12v. 0 matsia
    38kg, Eero Salminen, 13v., 1 matsi

    C1-luokka
    49kg, Ronja Lemetti, 5 matsia

    Valkut: Martti Salminen, Venne Tiihonen

    #116422

    SariNisunen

    Osallistuja

    LTBC
    D-luokka
    65kg, Tomek Väärä 14v, 2 ottelua

    Valmentajat: Sari Nisunen

    #116427

    TJJK-Ikavalko

    Osallistuja

    TJJK Muay Thai

    C-luokka/C1-luokka
    -71 Vili Koistinen 17 v, 4 ottelua

    C1-luokka
    -67 Aatu Alaluusua, 1 ottelu

    Valmentaja
    Jarkko Koivunen

    #116428

    Payap

    Osallistuja

    Kru Yap Muay Thai

    B tai C luokka
    -63,5kg Kim Kuikka, 6 ottelua
    -67kg Matti Lahti, 5 ottelua (käy tarv myös 67-70kg)

    Valmentaja Payap Tothian

    • Tätä vastausta muokkasi 6 kuukautta, 1 viikko sitten Payap.

    #116430

    PohjanKamppailijat

    Osallistuja

    Pohjan Kamppailijat

    B-Luokka
    – 60kg Kaarlo Kuoksa 10 ottelua

    C-Luokka
    – 57kg Tiia Sassi 6 ottelua

    D-Luokka
    – 50kg Matias Ylönen 13v. 3 ottelua

    Valmentajat
    Roope Weckström
    Krista Korva

    #116431

    SariK

    Osallistuja

    Turku Thaiboxing Club</p>
    <p>D-luokka<br />
    -51kg Tomi Suikki, 14v. (11ot)<br />
    -51kg (n.51,5kg) Leo Trygg, 13v. (12ot)</p>
    <p>C-luokla<br />
    -57kg Palaphol Saensamran, 16v. (20ot)<br />
    -63,5kg Dorje Chen (mies) (4ot)<br />
    -67kg Jere Kokkonen (0ot)</p>

    Valmentaja: tom trygg

    • Tätä vastausta muokkasi 6 kuukautta, 1 viikko sitten SariK.
    • Tätä vastausta muokkasi 6 kuukautta, 1 viikko sitten SariK.

    #116433

    saimon

    Osallistuja

    Kotka TBC

    C1-luokka
    -75 kg, Eetu Muurman, 0 ottelua

    D/C1/C-luokka
    -57 kg, David Korte, 15-vuotias, 7 ottelua

    Valmentajat: Simo Ukkonen, Henna Suodenjoki

    • Tätä vastausta muokkasi 6 kuukautta, 1 viikko sitten saimon.

    #116435

    VeeKoo2

    Osallistuja

    Nokian Kamppailu-Urheilijat ry

    C1-luokka

    -63,5kg, Tommi Pihlajamäki,1 KB ottelu.

    Valmentaja:
    Ville Kaipomäki

Esillä 15 viestiä, 1 - 15 (kaikkiaan 47)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.