Salikisat Helsinki Thaiboxing Clubilla 11.6.2022

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikisat Helsinki Thaiboxing Clubilla 11.6.2022

Esillä 15 viestiä, 31 - 45 (kaikkiaan 45)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #114295

    T.J

    Osallistuja

    Joo sopii Pinja vs Eve.

    #114296

    TeaL

    Osallistuja

    #114297

    VeeKoo2

    Osallistuja

    Me jäädään odottelemaan syyskauden kisoja. Hyvää kesää kaikille!

    #114298

    Ville KOTR

    Osallistuja

    Tässä taitaa olla vastakkain nainen ja mies:

    ”-67kg Kata Simola HTBC vs. Myrsky Heinonen 16v. JMT”

    Jos näin on, niin ottaisiko Kata Simola meidän Lisa Swijnsiä (-67kg ja 0 ottelua) vastaan. Sama paino luokka ja yks vs nolla matsia

    Nyt Lisa paritettu kaksi painoluokkaa ylempänä olevaa 8 ottelun Sini Ylinampaa vastaan.

    #114300

    putsi

    Osallistuja

    Ottelulistaa päivitetty

    #114301

    TJJK-Ikavalko

    Osallistuja

    Tähän ei kukaan vielä ottanut kantaa.

    Onnistuisiko tämä B-säännöin? Otellaan toki C-säännöinkin.

    54kg Hanna-Kaisa Kämppi HTBC vs. Niina Oinonen TJJKMT

    #114302

    Eero Toiviainen

    Osallistuja

    Sopiiko järjestäjälle ja Kouvolaan -51 kg Rasmus Haukkavuori 14v. KTKBC VS Leo Räty 12v MMA Team 300?

    Tai jos haluavat ottaa useampia matseja niin turnaus noista neljästä Joseph/Palaphol/Rasmus/Leo.

    #114303

    Maarit Gummerus

    Osallistuja

    Kouvolaan sopii Rasmus vs. Leo. Meille sopii myös, että Rasmus ottaa 2 matsia (Joseph/Palaphol), jos tämä sopii järjestäjälle ja muille kisaajille.

    #114304

    T.J

    Osallistuja

    Palapholille sopii 2 matsia.

    4. -42 kg, -40kg Jennifer Roos 12v. ETBC vs. Tomi Suikki 13v. TTBC
    Tästä ottelusta tuli toive, että jos sen saisi oteltua mahdollisimman aikaisin.

    #114306

    putsi

    Osallistuja

    Ottelulistaa päivitetty, tehdään loput viilaukset punnituksen jälkeen.
    Huomenna nähdään!

    #114307

    krasti

    Osallistuja

    Robel Abbay peruu osallistumisensa sairastumisen takia. Asiasta ilmoitettu Chitaladalle.

    #114308

    putsi

    Osallistuja

    B-luokka:
    1. -63,5kg Eveliina Rauhansalo JMT vs. Lotta Honkanen MMAJ
    D-luokka:
    2. -42 kg, -40kg Jennifer Roos 12v. ETBC vs. Tomi Suikki 13v. TTBC
    3. -51 kg Rasmus Haukkavuori 14v. KTKBC vs. Leo Räty 12v. MMA Team 300
    4. -51kg Joseph Hilander 14v. MMA Team 300 vs. Palaphol Saensamran 14v. TTBC
    C-luokka:
    5. -75kg Mikko Nissinen JMT vs. Nikita Andreev MMAJ
    6. -75kg Veeti Liimatainen TMT vs. Jani Våg JMT
    7. -81kg Mehrad Karami, 17v TMT vs. Pauli Rantamäki TTBC
    D-luokka:
    8. otteluiden 4. ja 5. voittajat
    C1-luokka:
    9. -51kg Anna Viklund HTBC vs. Katarina Justo da Silva OptimaTBC
    10. -60 kg, Pinja Balić TTBC vs. Eveliina Lehtinen TMT
    11. -67kg Myrsky Heinonen 16v . JMT vs. Perttu Grönvall 15v. KTBC
    12. -75kg Timo Katja HTBC vs. Pekko Pullola, 17v ETBC
    C-luokka:
    13. 71kg Hussein Osaman Yusuf HTBC vs. Ville Väisänen MMA Team 300
    14. -48kg Meea Salmela HTBC vs. Emma Pyykkönen DMT
    15. -54kg Hanna-Kaisa Kämppi HTBC vs. Niina Oinonen TJJKMT
    16. -57kg Sofia Hyvärinen HTBC vs. Tina Wikberg OptimaTBC
    17. -60kg Minna Vasarainen HTBC vs. Sara Tiihonen PTBC
    18. -67kg Kata Simola HTBC vs. Lisa Swijns KOTR
    19. -75kg Riitu Taponen JMT vs. Sofia Mattila KTBC
    20. 71kg Zawzaldein Adbali HTBC vs. Jiri Nieminen JMT
    21. -86kg Kristian Behm JMT vs. Otto Koskijoki 17v. KOTR
    22. +91kg kg Thanawat Mingrod DMT vs. Marcus Pottila TTBC
    C1-luokka:
    23. -86kg Kasper Kaasinen ETBC vs. Mikael Sieppo Crest – PFC
    C-luokka:
    24. -63.5kg Sinikka Niskanen Crest – PFC vs. Riina Hendriks JMT
    B-luokka:
    25. -75kg Kare Rasilainen ETBC vs. Paavo Leinonen TTBC
    26. -63,5kg Ella Soininen OptimaTBC vs. Eveliina Rauhansalo JMT

    #114309

    putsi

    Osallistuja

    Kiitos onnistuneista kisoista, ottelijoille, huoltajille, talkoolaisille, yleisölle ja erityiskiitos tuomareille vaativasta duunista. Hyvää kesää ja nähdään taas skaboissa!

    #114311

    Ana

    Osallistuja

    B-luokka:
    1. -63,5kg Eveliina Rauhansalo JMT vs. Lotta Honkanen MMAJ 3- 0

    D-luokka:
    2. -42 kg Jennifer Roos – ETBC vs. Tomi Suikki TTBC 2-1
    3. -51 kg Rasmus Haukkavuori 1 KTKBC vs. Leo Räty MMA Team 300 2-1
    4. -51kg Joseph Hilander MMA Team 300 vs. Palaphol Saensamran TTBC 0-3

    C-luokka:
    5. -75kg Mikko Nissinen JMT vs. Nikita Andreev MMAJ 3-0
    6. -75kg Veeti Liimatainen TMT vs. Jani Våg JMT Liimatainen RSC
    7. -81kg Mehrad Karami, 17v TMT vs. Pauli Rantamäki TTBC 1-2

    D-luokka:
    8. -51 Rasmus Haukkavuori KTKBC – Palaphol Saensamran TTBC 0-3

    C1-luokka:
    9. -51kg Anna Viklund HTBC vs. Katarina Justo da Silva OptimaTBC 2-1
    10. -60 kg, Pinja Balić TTBC vs. Eveliina Lehtinen TMT 0-3
    11. -67kg Myrsky Heinonen JMT vs. Perttu Grönvall KTBC 0-3
    12. -75kg Timo Katja HTBC vs. Pekko Pullola, ETBC 0-3

    C-luokka:
    13. 71kg Hussein Osaman Yusuf HTBC vs. Ville Väisänen MMA Team 300 0-3
    14. -48kg Meea Salmela HTBC vs. Emma Pyykkönen DMT 1-2
    15. -54kg Hanna-Kaisa Kämppi HTBC vs. Niina Oinonen TJJKMT 3-0
    16. -57kg Sofia Hyvärinen HTBC vs. Tina Wikberg OptimaTBC 3-0
    17. -60kg Minna Vasarainen HTBC vs. Sara Tiihonen PTBC 3-0
    18. -67kg Kata Simola HTBC vs. Lisa Swijns KOTR 0-3
    19. -75kg Riitu Taponen JMT vs. Sofia Mattila KTBC Mattila RSC 2
    20. 71kg Zawzaldein Adbali HTBC vs. Jiri Nieminen JMT 3-0
    21. -86kg Kristian Behm JMT vs. Otto Koskijoki 17v. KOTR 3-0
    22. +91kg kg Thanawat Mingrod DMT vs. Marcus Pottila TTBC 0-3

    C1-luokka:
    23. -86kg Kasper Kaasinen ETBC vs. Mikael Sieppo Crest – PFC 3-0

    C-luokka:
    24. -63.5kg Sinikka Niskanen Crest – PFC vs. Riina Hendriks JMT 3-0

    B-luokka:
    25. -75kg Kare Rasilainen ETBC vs. Paavo Leinonen TTBC 0-3
    26. -63,5kg Ella Soininen OptimaTBC vs. Eveliina Rauhansalo JMT 0-3

    • Tätä vastausta muokkasi 7 kuukautta, 3 viikkoa sitten Ana.

    #114313

    mb

    Osallistuja

    C1-luokka:
    23. -86kg Kasper Kaasinen ETBC vs. Mikael Sieppo Crest – PFC 3-0

    Tulos väärinpäin. Sininen kulma voitti 0 – 3.

Esillä 15 viestiä, 31 - 45 (kaikkiaan 45)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.