Salikisat Helsinki Thaiboxing Clubilla 15.12.2019

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikisat Helsinki Thaiboxing Clubilla 15.12.2019

Esillä 9 viestiä, 31 - 39 (kaikkiaan 39)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #110063

    ak-80

    Osallistuja

    TTBC 35 kg Palphol Saensamran (Max), 11 vuotias (0 ottelua) jää pois.

    #110065

    Ana

    Osallistuja

    Ottelupareja muokattu. Muutama pyyntö on tullut liittyen ottelupareihin. Valitettavasti niitä kaikkia ei voitu toteuttaa.

    #110066

    Est

    Osallistuja

    Kuka on junnut?

    75kg, Albin Peci, 16 vuotias (5 ottelua) junnu?

    Onko 59kg Markus Allikas, 15vuotias (2 ottelua) junnu?

    Onko18-vuotias Hassan Ghadri myös junnu?

    • Tätä vastausta muokkasi 3 vuotta, 6 kuukautta sitten Est.

    #110067

    Est

    Osallistuja

    Kuka on junnut?

    75kg, Albin Peci, 16 vuotias (5 ottelua) junnu?

    Onko 59kg Markus Allikas, 15vuotias (2 ottelua) junnu?

    Onko18-vuotias Hassan Ghadri myös junnu?

    #110069

    karppa

    Osallistuja

    Vastaus edelliseen:

    Hassan Ghadri ei ole junnu

    • Tätä vastausta muokkasi 3 vuotta, 6 kuukautta sitten karppa.

    #110071

    Ana

    Osallistuja

    Saimme paljon useita pyyntöjä liittyen ottelujärjestykseen. Valitettavasti emme pystyneet kaikkia niitä toteuttamaan.

    Ottelujärjestys:

    Junnut:
    1) 28kg, Bleond Peci, 10 vuotias (1 ottelu) 29 kg Alex Tolonen, 9 vuotias (1 ottelu) TTBC
    2) 35 kg, Istref Peci, 11 vuotias (4 ottelua) 35 kg Nico Auvinen, 11 vuotias (1 ottelu TTBC
    3) n. 48kg, Felipe Lönnström, 13v., 0 matsia PvTBC 44kg Albert Bertenyi, 12v, 3 ottelua TMT

    3 x 2 min
    4)-67 kg Rami Rasoul Eftekari Sisu Gym – Anton Väisänen CHI
    5) -86 kg Paavali Metso MMA Joensuu – Edi Kaleva TMT
    6) -67kg Eino Lehmusoksa MMA Joe -Tommi Mäkinen CHI

    3 x 3 min
    7) -57 kg kg Ebrahim Rezaie, Muaytribe – Heikki Simonen CHI
    8 ) -60 kg Maria Niemi HTBC – Monica Fant MTV

    3 x 2 min
    9)- 81kg Rewayat Habibi, TMT – Mantas Savicas CHI
    10) -81 kg Kristian Kurkimäki MTV – Toni Hesanto, TTBC
    11)-75 kg Emma Nurmi PoTBC -Tea Läntinen TMT
    12) -63,5kg Paula Nummenpää MMA Team 300 – Ommi Mingsupphakun, TMT

    3 x 3 min
    13)-75 kg Tony Blomster, Sisu Gym – Andreas Nilsson Odenplan Ruotsi
    14)-48 kg Satu Mykkänen HTBC – Camilla Danielsson, Odenplan Ruotsi

    3 x 2
    15)–71 kg Peeter-Erik – Kiis Nikita Waara TTBC
    16)-57 kg Sofia Hyvärinen HTBC – Essi Pahkuri, MMA Team 300
    17)-60 kg Markus Allikas,VMT – Hassan Ghadri, PvTBC
    18)-71 kg Sara Domeij Odenplan Ruotsi – Lara Jämes,MMA Team 300

    3 x 3 min
    19)-48 kg Pia Urpulahti HTBC – Jessica Pettersson, Odenplan Ruotsi
    20) -81 kg Janne Kuusela Sisu Gym – Leonardo Hiltunen Long, Odenplan Ruotsi

    3 x 2
    21)-81 kg Ville Auvinen HTBC – Sipan Cakmak MTV
    22)-57 kg Hanna-Kaisa Kämppi HTBC – Kerttu Kanerva, MMA Team 300
    23)+91kg Ivar Wikström Nummela -Can Ali, KOTR
    24) -60 kg Elina Pitkänen Ringside – Maija Lehto, TMT
    25) -75 kg Cemal Kalkan HTBC – Atte Lehtonen Sisu Gym
    26 -51 kg Oona Poutiainen HTBC – Angelica Öhrn HTBC

    #110072

    MTV

    Osallistuja

    Kurkimäki Vaasasta joutuu valitettavasti perumaan osallistumisensa sairastumisen vuoksi. Pahoittelut Turkuun.

    Pekka

    #110073

    Ana

    Osallistuja

    Päivitetty ottelujärjestys

    1)-75 kg Tony Blomster, Sisu Gym– Andreas Nilsson Odenplan Ruotsi
    2)-48 kg Satu Mykkänen HTBC – Camilla Danielsson, Odenplan Ruotsi
    3)-71 kg Sara Domeij Odenplan Ruotsi – Lara Jämes,MMA Team 300
    4)-48 kg Pia Urpulahti HTBC – Jessica Pettersson, Odenplan Ruotsi
    5)-81 kg Janne Kuusela Sisu Gym – Leonardo Hiltunen Long, Odenplan Ruotsi
    6)-75 kg Emma Nurmi PoTBC -Tea Läntinen TMT
    7)-31kg Bleond Peci RingsideG. – Alex Tolonen TTBC
    8 )-35 kg, Istref Peci RingsideG. – Nico Auvinen TTBC
    9)-48kg, Felipe Lönnström PvTBC 48,1 – Albert Bertenyi TMT
    10)-67 kg Rami Rasoul Eftekari Sisu Gym– Anton Väisänen CHI
    11)-86 kg Paavali Metso MMA Joensuu– Edi Kaleva TMT
    12)-67kg Eino Lehmusoksa MMA Joe -Tommi Mäkinen CHI
    13)-57 kg kg Ebrahim Rezaie, Muaytribe– Heikki Simonen CHI
    14)-60 kg Maria Niemi HTBC– Monica Fant MTV
    15 -81kg Rewayat Habibi, TMT– Mantas Savicas CHI
    16)-91 kg Jeremy LeCaro HTBC – Toni Hesanto, TTBC
    17)-63,5kg Paula Nummenpää MMA Team 300 – Ommi Mingsupphakun TMT
    18)–75 kg Peeter-Erik HTBC – Nikita Waara TTBC
    19)-57 kg Sofia Hyvärinen HTBC – Essi Pahkuri, MMA Team 300
    20)-60 kg – Hassan Ghadri, PvTBC
    21)-81 kg Ville Auvinen HTBC – Sipan Cakmak MTV
    22)-57 kg Hanna-Kaisa Kämppi HTBC – Kerttu Kanerva, MMA Team 300
    23)+91kg Ivar Wikström Nummela 95 -Can Ali, KOTR
    24)-60 kg Elina Pitkänen Ringside – Maija Lehto, TMT
    25)-75 kg Cemal Kalkan HTBC – Atte Lehtonen Sisu Gym
    26)-51 kg Oona Poutiainen HTBC – Angelica Öhrn HTBC

    #110074

    Ana

    Osallistuja

    Kisat on nyt taputeltu. Samalla päätöksensä sai thainyrkkeilyvuosi 2018. Kiitos kaikille osanottajille: Kisaajille, huoltajille, toimitsijoille, yleisölle ja mahtavalle talkooväelle.
    Helsinki Thaiboxing Club – HTBC toivottaa kaikille mukavaa joulun odotusta ja hyvää loppuvuotta 2018

    Tulokset:
    1)-75 kg Tony Blomster, Sisu Gym– Andreas Nilsson Odenplan Ruotsi 0-3
    2)-48 kg Satu Mykkänen HTBC – Camilla Danielsson, Odenplan Ruotsi 3-0
    3)-71 kg Sara Domeij Odenplan Ruotsi – Lara Jämes,MMA Team 300 3-0
    4)-48 kg Pia Urpulahti HTBC – Jessica Pettersson, Odenplan Ruotsi 3-0
    5)-81 kg Janne Kuusela Sisu Gym – Leonardo Hiltunen Long, Odenplan Ruotsi 0-3
    6)-75 kg Emma Nurmi PoTBC -Tea Läntinen TMT 0-3
    7)-31kg Bleond Peci RingsideG. – Alex Tolonen TTBC 3-0
    8 )-35 kg, Istref Peci RingsideG. – Nico Auvinen TTBC 3-0
    9)-48kg, Felipe Lönnström PvTBC 48,1 – Albert Bertenyi TMT 3-0
    10)-67 kg Rami Rasoul Eftekari Sisu Gym– Anton Väisänen CHI 0-3
    11)-86 kg Paavali Metso MMA Joensuu– Edi Kaleva TMT 3-0
    12)-67kg Eino Lehmusoksa MMA Joe -Tommi Mäkelä CHI 1-2
    13)-57 kg kg Ebrahim Rezaie, Muaytribe– Heikki Simonen CHI 1-2
    14)-60 kg Maria Niemi HTBC– Monica Fant MTV 2-1
    15 -81kg Rewayat Habibi, TMT– Mantas Savicas CHI 0-3
    16)-91 kg Jeremy Le Caro HTBC – Toni Hesanto, TTBC Voittaja: Le Caro TKO2
    17)-63,5kg Paula Nummenpää MMA Team 300 – Ommi Mingsupphakun TMT 0-3
    18)–75 kg Peeter-Erik HTBC – Nikita Waara TTBC 0-3
    19)-57 kg Sofia Hyvärinen HTBC – Essi Pahkuri, MMA Team 300 2-1
    20)-81 kg Ville Auvinen HTBC – Sipan Cakmak MTV Voittaja Cakmak TKO2
    21)-57 kg Hanna-Kaisa Kämppi HTBC – Kerttu Kanerva, MMA Team 300 3-0
    22)+91kg Ivar Wikström Nummela 95 -Can Ali, KOTR 3-0
    23)-60 kg Elina Pitkänen Ringside – Maija Lehto, TMT 0-3
    24)-75 kg Cemal Kalkan HTBC – Atte Lehtonen Sisu Gym Voittaja Kalkan TKO2
    25)-51 kg Oona Poutiainen HTBC – Angelica Öhrn HTBC 1-2

Esillä 9 viestiä, 31 - 39 (kaikkiaan 39)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.