pmaunu

Kirjoitetut vastaukset

Esillä 15 viestiä, 1 - 15 (kaikkiaan 353)
  • Julkaisija

    Artikkelit


  • vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Espoon Kehähait 19.9.

    #74847

    pmaunu

    Osallistuja

    Ei kuvattu


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Espoon Kehähait 19.9.

    #74845

    pmaunu

    Osallistuja

    Tulokset

    3×2 min
    1. -71 kg Karzan Wrja, CAF vs Tatu Varrio, Nummela TBC 2-1
    2. -63.5 kg Kristoffer Björkskog, EKH vs Jimi Juvonen, CAF 3-0
    3. -75 kg Eero Sainio, TTBC vs Roni Karvinen, JMT 3-0
    4. -67 kg Joonas Mäkivirta TTBC vs Ossi Arkko, EKH 2-1
    5. -60 kg Anne Koskela, CAF vs Nita Makkonen, PvTBC 2-1
    6. -54 kg Sari Levänen, NuTBC vs Jennifer Esparagoza, HTBC 3-0
    7. -60 kg Sari Kärki, EKH vs Aino Maisonlahti, PvTBC 3-0
    8. -81 kg Jesse Teelahti, KoTBC vs Erkka Aronen, EKH 3-0

    3×3 min
    9. -67 kg Heikki Saira, JMT vs Miska Rautiainen, MMA Jns 2-1
    10. -71 kg Mika Kontiola, EKH vs Tony Koivula, CAF 3-0

    Kiitos kaikille!


    vastauksena käyttäjälle: Potkunyrkkeilyn SM-kilpailut 2015 K-1

    #74745

    pmaunu

    Osallistuja

    Kaikki K-1 SM-kisojen otteluvideot julkaistaan Twins Finlandin Facebook-sivuilla. Osa videoista on jo ulkona.

    https://www.facebook.com/pages/Twins-Finland/151963974831043?fref=ts


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Espoon Kehähait 14.3

    #74648

    pmaunu

    Osallistuja

    Nyt toimii


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Espoon Kehähait 14.3

    #74644

    pmaunu

    Osallistuja

    Valitettavasti ottelusta 1 ei meiltä löydy videota, mutta tässä linkit muiden matsien osalta:
    Ottelu 02 Ali Hossaini vs Mikael Syrjä: https://youtu.be/r1QAmzSSa3A
    Ottelu 03 Levent Kartal vs Andrei Nuija: https://www.youtube.com/watch?v=E0PQkBOB3_Q
    Ottelu 04 Mikael Åvall vs Petteri Rantoja: https://youtu.be/Gl6BhpLrQa8
    Ottelu 05 Kare Rasilainen vs Peter-Erik Kiis: https://youtu.be/-K0wl9Q0Dgk
    Ottelu 06 Niko Korventaus vs Mehdi Bourouael: https://youtu.be/6CHUfJ7lND8
    Ottelu 07 Max Sairanen vs Jan Strandberg: https://youtu.be/wGpg9JvMY90
    Ottelu 08 Max Kiekeben vs Markku Strandman: https://youtu.be/N7-1ADXs-1c
    Ottelu 09 Sari Kärki vs Susanna Paalijärvi: https://youtu.be/vqqyzJaKgI4
    Ottelu 10 Simp Simson vs Jami Hakanen: https://youtu.be/JZn_0Qn-DYU
    Ottelu 11 Kristoffer Björkskog vs Abdifatah Khalif: https://youtu.be/a4ebr8RkJqI


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Espoon Kehähait 14.3

    #74646

    pmaunu

    Osallistuja

    Tulokset

    1. -60 kg 3×2
    Susanna Paalijärvi KOTR vs Pauliina Karell ATC
    Voittaja: Paalijärvi 3-0

    2. -60 kg 3×2
    Ali Hossaini HTBC vs Mikael Syrjä HTBC
    Voittaja: Syrjä 3-0

    3. -63.5 kg 3×2
    Levent Kartal GB Gym vs Andrei Nuija HTBC
    Voittaja: Kartal 2-1

    4. -63.5 kg 3×2
    Mikael Åvall CAF vs Petteri Rantoja TBC Kouvola
    Voittaja: Åvalla 3-0

    5. -67 kg 3×2
    Kare Rasilainen EKH vs Peter-Erik Kiis HTBC
    Voittaja: Kiis 2-1

    6. -71 kg 3×2
    Niko Korventaus CAF vs Mehdi Bourouael HTBC
    Voittaja: Korventaus 3-0

    7. -71 kg 3×2
    Max Sairanen ATC vs Jan Strandberg HMAC
    Voittaja: Strandberg 2-1

    8. -71 kg 3×2
    Max Kiekeben EKH vs Markku Strandman HTBC
    Voittaja: Kiekeben 3-0

    9. -63.5 kg 3×2
    Sari Kärki EKH vs Susanna Paalijärvi KOTR
    Voittaja: Kärki 2-1

    10. +91 kg 3×2
    Simp Simson ATC vs Jami Hakanen HTBC
    Voittaja: Hakanen 3-0

    11. -60 kg 3×3
    Kristoffer Björkskog EKH vs Abdi Dynamite CAF
    Voittaja: Dynamite 3-0


    vastauksena käyttäjälle: Salikisat Espoon Kehähait 4.10.2014

    #74298

    pmaunu

    Osallistuja

    TULOKSET

    3×2 min:
    1. -60 Kristoffer Björkskog, EKH vs Jimi Juvonen, Combat 3-0
    2. -60 Anne Koskela, Combat vs Sari Levänen, Nummela TBC 3-0
    3. -60 Nita Makkonen, PvTBC vs Eeva Kamrat, PTBC 1-2
    4. -63,5 Sari Kärki, EKH vs Isabel Fernandez Garcia, KOTR 1-2
    5. -63,5 Lotta Järvinen, KOTR vs Anniina Ervasti, MMA Imatra 3-0
    6. -67 Kare Rasilainen, EKH vs Teemu Kuukka, RNC 3-0
    7. -71 Lina Rosenstedt, PvTBC vs Taru Hakala, KOTR 0-3
    8. -71 Jan Strandberg, HMAC vs Robert Laine, RNC 3-0
    9. -71 Toni Åfelt, Nummela TBC vs Henri Mikkonen, RNC 3-0

    TAUKO 10 MIN

    Nuorten SM-välieräottelut 3×2 min:
    10. SM-57T Sissi Luoto, PvTBC vs Sanni Nurminen, LTBC 0-3
    11. SM-67P Ville Mäki-Latikka, LTBC vs Valto Vainio-Puhju, TTBC 0-3
    12. SM-75P Kalle Viheriäkoski, Lempäälän TB vs Kevin Nieminen, PvTBC 0-3
    13. SM-75P Johannes Puranen, PvTBC vs Eetu Nevalainen, MMAJo 3-0

    3×3 min:
    14. -57 Nora Tirkkonen, LTBC vs Elina Immonen, MMA Imatra 2-1
    15. -60 Valtteri Sandström, EKH vs Kristian Katajamäki, MMA Team 300 0-3
    16. -63,5 Gia Winberg, PvTBC vs Laressa Van Emden, LTBC 0-3
    17. -71 Aki Okkola, Mma Team 300 vs Kari Viinikainen, PvTBC 0-3


    vastauksena käyttäjälle: Salikisat Espoon Kehähait 4.10.2014

    #74297

    pmaunu

    Osallistuja

    OTTELUJÄRJESTYS

    3×2 min:
    1. -60 Kristoffer Björkskog, EKH 59,45 vs Jimi Juvonen, Combat 61,3
    2. -60 Anne Koskela, Combat 60,3 vs Sari Levänen Nummela, TBC 58,6
    3. -60 Nita Makkonen, PvTBC 56,45 vs Eeva Kamrat, PTBC 59,0
    4. -63,5 Sari Kärki, EKH 62,10 vs Isabel Fernandez Garcia, KOTR 61,85
    5. -63,5 Lotta Järvinen, KOTR 59,4 vs Anniina Ervasti, Mma Imatra 63,75
    6. -67 Kare Rasilainen, EKH 64,3 vs Teemu Kuukka, RNC 66,8
    7. -67 Lina Rosenstedt, PvTBC 69,3 vs Taru Hakala, KOTR 66,4
    8. -71 Jan Strandberg, HMAC 71,15 vs Robert Laine, RNC 69,2
    9. -71 Toni Åfelt, Nummela TBC 70,8 vs Henri Mikkonen, RNC 70,6

    TAUKO 10 MIN

    Nuorten SM-välieräottelut 3×2 min:
    10. SM-57T Sissi Luoto, PvTBC 55,25 vs Sanni Nurminen, LTBC 50,5
    11. SM-67P Ville Mäki-Latikka, LTBC 66,2 vs Valto Vainio-Puhju, TTBC 66,0
    12. SM-75P Kalle Viheriäkoski, Lempäälä 74,9 vs Kevin Nieminen, PvTBC 74,5
    13. SM-75P Johannes Puranen, PvTBC 72,2 vs Eetu Nevalainen, MMAJo 71,5

    3×3 min:
    14. -57 Nora Tirkkonen, LTBC 56,85 vs Elina Immonen, Mma Imatra 56,7
    15. -60 Valtteri Sandström, EKH 59,5 vs Kristian Katajamäki, Mma Team 59,7
    16. -63,5 Gia Winberg, PvTBC 63,6 vs Laressa Van Emden, LTBC 64,7
    17. -71 Aki Okkola, Mma Team300 67,8 vs Kari Viinikainen, PvTBC 68,9


    vastauksena käyttäjälle: Nuorten SM-kilpailut 2014

    #74228

    pmaunu

    Osallistuja

    Pojat -60 kg
    Kristoffer Björkskog, EKH
    Abdifatah Khalif, Caf
    * suora finaali 25.10. Hyvinkäällä

    Pojat -63,5 kg
    Jose Lehtimäki, Lempäälä
    Markus Johansson, Lempäälä
    * suora finaali 25.10. Hyvinkäällä

    Pojat -67 kg
    Niko Korventaus, Caf
    Ville Mäki-Latikka, LTBC
    Valto Vainio-Puhju, TTBC
    * Välierä 4.10.: Mäki-Latikka vs Vainio-Puhju
    * Korventaus suoraan finaaliin (25.10. Hyvinkäällä)

    Pojat -71 kg
    * ei osallistujia

    Pojat -75 kg
    Kalle Viheriäkoski, Lempäälä
    Eetu Nevalainen, MMAJo
    Johannes Puranen, PvTBC
    Kevin Nieminen, PvTBC
    * Välierät 4.10.: Viheriäkoski vs Nieminen ja Puranen vs Nevalainen
    * Finaalit 25.10. Hyvinkäällä

    Pojat -81 kg
    Jere Kujala, Caf
    * ei vastustajia

    Tytöt -57 kg
    Sissi Luoto, PvTBC
    Nita Makkonen, PvTBC
    Sanni Nurminen, LTBC
    * Välierä 4.10.: Luoto vs Nurminen
    * Makkonen suoraan finaaliin (25.10. Hyvinkäällä)

    Tytöt -60 kg
    Eeva Kamrat, PTBC
    Iiris Jumppanen, HMAC
    * suora finaali 25.10. Hyvinkäällä

    Tytöt -63,5 kg
    * ei osallistujia

    Tytöt -67 kg
    * ei osallistujia

    Tytöt -71 kg
    Lina Rosenstedt, PvTBC
    * ei vastustajia


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Combat Academy of Finland, Helsinki 23.3.2013

    #72611

    pmaunu

    Osallistuja

    Espoon Kehähait:

    3×2 min -75 kg Sami Rantamäki, 2 ottelua


    vastauksena käyttäjälle: SM kilpailut 2012 + ilmoittautuminen

    #71243

    pmaunu

    Osallistuja

    Myös Niklas Winberg -91 kg joutuu valitettavasti jättämään kisat väliin.


    vastauksena käyttäjälle: Hyvinkään RNC:n salikisat 26.5-12

    #71368

    pmaunu

    Osallistuja

    Espoon Kehähait:

    -joudutaankin valitettavasti jättämään kisat väliin, sorry!


    vastauksena käyttäjälle: SM kilpailut 2012 + ilmoittautuminen

    #71234

    pmaunu

    Osallistuja

    Espoon Kehähait:
    Niklas Winberg -91 kg


    vastauksena käyttäjälle: Salikisat Helsinki Thaiboxing Club 5.2.2011

    #68860

    pmaunu

    Osallistuja

    @Ana wrote:

    8 ) -57 kg Linda Rehn EKH – Olga Möller (Laitetaanko Petteri tasoitusmatsina kokoeron vuoksi?)

    Laitetaan tasoitusmatsina.


    vastauksena käyttäjälle: Salikisat Helsinki Thaiboxing Club 5.2.2011

    #68858

    pmaunu

    Osallistuja

    -51 kg Linda Rehn, Epoon Kehähait (1 ottelu)

Esillä 15 viestiä, 1 - 15 (kaikkiaan 353)