ranne

Kirjoitetut vastaukset

Esillä 13 viestiä, 1 - 13 (kaikkiaan 13)
  • Julkaisija

    Artikkelit


  • vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Team Polte La 17.5 (Tampere)

    #74027

    ranne

    Jäsen

    TULOKSET

    3x2min

    1. -67kg NIKO KORVENTAUS(15v) Team Combat vs KEVIN NIEMINEN(17v) Porvoo TBC 3-0

    2. -63,5 KRISTOFFER BJORKSKOG(16v) Espoon Kehähait vs ANTTI JÄRVENPÄÄ MMA300 1-2

    3. -63,5kg PANU AHOLA Espoon Kehähait vs JOSE LEHTIMÄKI Lempäälä TBC 0-3

    4. -60kg LILJA HARALA Team Polte vs HANNA LAAKSONEN Combat Academy 1-2

    5. -63,5kg EEVA KAMRAT Pori TBC vs ANNA LAURILA RNC 3-0

    6. -71kg KARE RASILAINEN Espoon Kehähait vs ALEKSI TUUPANEN Lempäälä TBC 2-1

    7. -71kg VALTTERI PAJARI Team Polte vs MAX KIEKEBEN Espoon Kehähait 2-1

    8. -75kg RISTO ALLVERE Espoon Kehähait vs JARKKO LEINONEN Lempäälä TBC 3-0

    3x3min

    9. -71kg JARI MUSTAKALLIO MMA300 vs ELIAS ASIKAINEN Combat Academy 3-0 TKO 2.erä ajassa 1.35

    10. -71kg SAMULI KURKI Espoon Kehähait vs MIKA KONTIOLA King of The Ring 3-0

    11. -75kg VEIKKO HAAPANEN Team Polte vs TONY KOIVULA Combat Academy 3-0

    Kiitos kaikille!

    Mika


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Team Polte La 17.5 (Tampere)

    #74026

    ranne

    Jäsen

    OTTELUOHJELMA 17.5 2014

    PUNAINEN KULMA SININEN KULMA

    3x2min

    1. -67kg NIKO KORVENTAUS(15v) Team Combat vs KEVIN NIEMINEN(17v) Porvoo TBC

    2. -63,5 KRISTOFFER BJORKSKOG(16v) Espoon Kehähait vs ANTTI JÄRVENPÄÄ MMA300

    3. -63,5kg PANU AHOLA Espoon Kehähait vs JOSE LEHTIMÄKI Lempäälä TBC

    4. -60kg LILJA HARALA Team Polte vs HANNA LAAKSONEN Combat Academy

    5. -63,5kg EEVA KAMRAT Pori TBC vs ANNA LAURILA RNC

    6. -71kg KARE RASILAINEN Espoon Kehähait vs ALEKSI TUUPANEN Lempäälä TBC

    7. -71kg VALTTERI PAJARI Team Polte vs MAX KIEKEBEN Espoon Kehähait

    8. -75kg RISTO ALLVERE Espoon Kehähait vs JARKKO LEINONEN Lempäälä TBC

    3x3min

    9. -71kg JARI MUSTAKALLIO MMA300 vs ELIAS ASIKAINEN Combat Academy

    10. -71kg SAMULI KURKI Espoon Kehähait vs MIKA KONTIOLA King of The Ring

    11. -75kg VEIKKO HAAPANEN Team Polte vs TONY KOIVULA Combat Academy


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Team Polte La 17.5 (Tampere)

    #74019

    ranne

    Jäsen

    Ottelulistaa päivitetty.


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Team Polte La 17.5 (Tampere)

    #74020

    ranne

    Jäsen

    Ottelulistaa päivitetty.


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Team Polte La 17.5 (Tampere)

    #74018

    ranne

    Jäsen

    @janne wrote:

    @ranne wrote:

    4. -60kg Lilja Harala Team Polte vs Hanna Laaksonen CAF
    5. -63,5kg Sini-Marja Heikkinen Porvoo TBC vs Anna Laurila RNC

    Mika

    En halua olla hankala, mutta voisko tyttöjen matsit kääntää jotenkin toisin päin,
    Sini-Marja ja Anna ovat otelleet ja kaksi kertaa keskenään.

    Tähän vastaus huomenna.

    Mika


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Team Polte La 17.5 (Tampere)

    #74013

    ranne

    Jäsen

    Ottelulistaa päivitetty.


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Team Polte La 17.5 (Tampere)

    #74012

    ranne

    Jäsen

    Alustavasti näyttää tältä, ehdotuksia, parannuksia ja muutenkin saa kertoa.

    3x2min

    1. -67kg Niko Korventaus(15v) Team Combat vs Kevin Nieminen(17v) Porvoo TBC
    2. -63,5 Kristoffer Bjorkskog(16v) Espoon Kehähait vs Antti Järvenpää MMA300

    3. -63,5kg Panu Ahola Espoon Kehähait vs Jose Lehtimäki Lempäälä TBC

    4. -60kg Lilja Harala Team Polte vs Hanna Laaksonen CAF
    5. -63,5kg Eeva Kamrat Pori TBC vs Anna Laurila RNC

    6. -71kg Kare Rasilainen Espoon Kehähait vs Aleksi Tuupanen Lempäälä TBC
    7. -71kg Valtteri Pajari Team Polte vs Max Kiekeben Espoon Kehähait

    8. -75kg Risto Allvere Espoon Kehähait vs Jarkko Leinonen Lempäälä TBC

    3x3min

    9. -71kg Jari Mustakallio MMA300 vs Elias Asikainen CAF
    10. -71kg Samuli Kurki Espoon Kehähait vs Mika Kontiola King of The Ring

    11. -75kg Veikko Haapanen Team Polte vs Tony Koivula CAF

    Vielä ilman ottelua

    2x2min
    -54kg Nuutti Pakonen D-säännöt

    3x2min
    -54kg Carolina Hernandez

    -54kg Abdi Khalif

    3x3min

    -54kg Mirka Phetsanghat

    -67kg Perttu Paatola

    Sparrit alkaen kello 11->

    Tervetuloa!

    Mika Ranne


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Team Polte La 17.5 (Tampere)

    #74010

    ranne

    Jäsen

    Ottelulista työn alla, koitan saada tänään valmiiksi.

    Mika


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Team Polte La 17.5 (Tampere)

    #74009

    ranne

    Jäsen

    Sähköpostitse 4.5 saapunut ilmoittautuminen.

    Keitele Boxing Club

    3x2min
    -75kg Jarkko Leinonen (0 ottelua)

    Jani Parviainen


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Team Polte La 17.5 (Tampere)

    #74006

    ranne

    Jäsen

    Ottelulistaa päivitetty.

    Voidaan sparritkin järjestää.

    Alkuviikkoon saa vielä ilmoittautua.

    On ensimmäiset salikisat mitkä järjestetään, hyviä neuvoja saa heitellä niin saadaan hyvät kisat.

    Mika


    vastauksena käyttäjälle: Salikilpailut Team Polte La 17.5 (Tampere)

    #73998

    ranne

    Jäsen

    Tuomareita muista seuroista myös paikalle, kiitos.

    Mika


    vastauksena käyttäjälle: Salikisat, Chitalada, Tampere. Lauantaina 4.5.

    #72876

    ranne

    Jäsen

    @jaakkodee wrote:

    @ranne wrote:

    Lisäys Team Polte ilmoittautumiseen: Perttu Paatola 3×2 tai 3×3 63,5kg tai 67kg

    Mä voin tulla. 67kg ja 3x3erää?

    Ottelu onnistuu, hyvä että tuli vastus.


    vastauksena käyttäjälle: Salikisat, Chitalada, Tampere. Lauantaina 4.5.

    #72873

    ranne

    Jäsen

    Lisäys Team Polte ilmoittautumiseen: Perttu Paatola 3×2 tai 3×3 63,5kg tai 67kg

Esillä 13 viestiä, 1 - 13 (kaikkiaan 13)