Salikilpailut Karkkilan Sisu Thaiboxing Club 9.9.2017

Uutiset Foorumit Kilpailutoiminta Salikilpailuihin ilmoittautuminen Salikilpailut Karkkilan Sisu Thaiboxing Club 9.9.2017

  • Tämä aihe on tyhjä.
Esillä 15 viestiä, 1 - 15 (kaikkiaan 36)
  • Julkaisija

    Artikkelit

  • #41667

    Heli

    Jäsen

    Karkkilan Sisu Thaiboxing Club saa kunnian aloittaa syyskauden salikilpailut

    Aika: la 9.9.2017 klo 13.00
    Paikka: Högforssin liikuntasali
    Valtatie 22, 03600 Karkkila
    Punnitus klo 11.00- 12.00
    Ottelut alkavat klo 13.00

    Tapahtuma Facebookissa https://www.facebook.com/events/1658773607480876

    Kilpailumaksu 10 €/ ottelija (alle 15-vuotiaat maksutta)
    Kilpailuihin on ilmainen sisäänpääsy

    Ilmoittautumiset tähän viestiketjuun sunnuntaihin 3.9. mennessä.
    Kisoihin tulevat käykää tutustumassa SMTL:n kilpailuoppaaseen alla olevasta linkistä
    http://www.muaythai.fi/?page_id=490

    Tervetuloa Karkkilaan!

    Karkkilan Sisu Thaiboxing Club ottelijat

    3×2 min
    -54kg Caroliina Peltonen, 0 ott.
    -57kg Tiia Vikström, 0 ott.

    #73699

    mb

    Osallistuja

    Crest – PFC

    Miehet

    3 * 3 min.

    -75kg Sami Leino, reilu 10 matsia

    3 * 2 min.

    -86kg Sami Keltakangas, 0 ottelua
    -67kg Markus Nätti, 0 ottelua
    64-65kg Tuisku Uvanto (16-vuotias), 1 ottelu
    62kg Olli Pasenius (16-vuotias), 0 ottelua

    Naiset

    3 * 2 min.

    -63,5kg Oona Valkeinen, 0 ottelua
    -54kg Grite Org, 0 ottelua (treenannut noin 3 kk. alkeiskurssi mukaan lukien)

    #73697

    JonatanTes

    Jäsen

    Hardknocks Helsink

    Yonatan Tesfome 3X3min, 6 matsi

    #73698

    makes

    Osallistuja

    Nummela Thaiboxing Club

    3×3/3×2

    Ivar Wikström 89 kg 2ott.

    3×2

    Rasmus Lehtamo 2ott. 15v 76kg

    #73696

    tku

    Osallistuja

    Turku Muay Thai

    3x2min
    67kg Susanna Lamminpää, 4 ottelua
    71kg Tea Läntinen, 2 ottelua

    3x3min
    78kg Volodymyr Golubev, 6 thaimatsia
    80kg Ravi, 5 potkismatsia
    63,5kg Juuli Porkka, 5 ottelua

    D-luokka, junnu säännöt
    45kg Mehran Karami, 12v, 0 ottelua
    37kg Albert Bertenyi, 11v, 0 ottelua

    #73694

    Tuke

    Osallistuja

    MMA Joensuu

    3x3min
    +91kg Roni Lång, 2 ott.
    -67kg Miska Rautiainen, 6 ott.

    3x2min
    -71kg Väinö Ahonen, 1ott. (17v)

    #73695

    Heli

    Jäsen

    @JonatanTes wrote:

    Hardknocks Helsink

    Yonatan Tesfome 3X3min, 6 matsi

    Mikä painosarja?

    #73692

    Porvoo Thaiboxing Club:

    3x2min
    -45kg, Roosa Eerola, 16v., 0 ott.
    -63,5kg, Joonas Vesterinen, 16v., 0 ott.
    -65kg, Toivo Heinonen, 16v. 0 ott.
    -67kg, Anton Rytinki, 15v., 0 ott.

    #73693

    saimon

    Osallistuja

    Kotka TBC

    3*2 min
    -51 kg, Inka Walin, 2 ottelua (16v.)

    #73689

    Jape

    Osallistuja

    Combat Academy of Finland:

    3X2 min
    Ella Soininen -60 kg, 2 matsia
    Mikael Vainio 76 kg, 0 matsia, Junnu 16v
    Tomi Sariola -81 kg, 1 matsi

    Lisää saattaa tulla vielä.

    – Jarno

    #73690

    JonatanTes

    Jäsen

    Yonatan Tesfome 67kg

    #73691

    J. Marila

    Osallistuja

    Pori Thai Boxing Club
    -91 Harri Pekkonen, 1 ottelu (+1 potkunyrkkeily matsi), 3x2min

    Jarno Marila

    #73688

    Heli

    Jäsen

    Tässä ensimmäistä ehdotusta ottelulistasta. Koitettiin saada mahdollisimman monelle ottelu, joten joitakin painosarjoja yhdistelty sen mukaan. Sopiiko kaikille?

    3×2 min
    1. -51kg Roosa Eerola, Porvoo TBC v Inka Walin, Kotka TBC
    2. -54kg Caroliina Peltonen, KSTBC v Grite Org, Crest
    3. -60kg Tiia Vikström, KSTBC v Ella Soininen, CAF
    4. -67kg Oona Valkeinen, Crest v Susanna Lamminpää, TMT
    5. -77kg Tea Läntinen, TMT v Suvi Hattukangas, Porvoo TBC
    6. -63,5kg Olli Pasenius, Crest v Joonas Vesterinen, Porvoo TBC
    7. -65kg Tuisku Uvanto, Crest v Toivo Heinonen, Porvoo TBC
    8. -71kg Markus Nätti, Crest v Jani Hägg, LTBC
    9. -71kg Anton Rytinki, Porvoo TBC v Väinö Ahonen, MMA Joensuu
    10. -76kg Rasmus Lehtamo, Nummela TBC v Mikael Vainio, CAF
    11. -91kg Tomi Sariola, CAF v Sami Keltakangas, Crest
    12. -91kg Lassi Hentunen, Porvoo TBC – Harri Pekkonen, Pori TBC

    3×3 min
    13. -67kg Miska Rautiainen, MMA Joensuu v Yonatan Tesfome, HardKnocks
    14. -78kg Volodymyr Golubev, TMT v Sami Leino, Crest
    15. +91kg Ivar Wikström, Nummela TBC v Roni Lång, MMA Joensuu

    Ilman ottelua
    D-luokka
    37kg Albert Bertanyi, TMT
    45kg Mehran Karami, TMT

    3x3min
    -67kg Juuli Porkka, TMT
    -80kg Ravi, TMT

    #73686

    tipsub

    Osallistuja

    Hellou,

    Onko sparreja ennen matseja? 🙂

    #73687

    tku

    Osallistuja

    @Heli wrote:

    Ilman ottelua
    D-luokka
    37kg Albert Bertanyi, TMT
    45kg Mehran Karami, TMT
    3x2min
    -71kg Tea Läntinen, TMT
    3x3min
    -67kg Juuli Porkka, TMT
    -80kg Ravi, TMT

    Legendaarista!

    Adiel ei ottelekaan, otin jo aiemmin meidän listasta pois.

Esillä 15 viestiä, 1 - 15 (kaikkiaan 36)
  • Sinun täytyy olla kirjautunut vastataksesi tähän aiheeseen.