Salikilpailut Espoo Thaiboxing Club 17.12.2022

Salikilpailut Espoo Thaiboxing Club 17.12.2022
Lauantaina 17.12. oteltiin kauden viimeiset salikisat Espoo thaiboxing clubilla. Päivän aikana nähtiin huimat 29 ottelua. Alla tulokset.
D-luokka
1. -32kg Robin Varma 10v ETBC VS Richard Aller 10v Deos MT 2-1
2.-35kg Iiro Korhonen 10v, ETBC VS Devon Rannamäe 11v Deos MT 0-3
3.-48kg Kristian Mikander 11v ETBC VS Tomi Suikki 13v TTBC 0-3
4.- 40kg Pavel Khripkov 12v, ETBC VS Vili Kokkonen 11v MMA TEAM 300 1-2
5.-60kg Nico Auvinen 15v TMT VS Henri Toivainen 15v MMA team300 3-0
6.- 57kg Elmeri Mikkonen 17v CHI VS Joseph Hilander, MMA Team 300 3-0
t 3-0
7.-46kg Karrar Al-hilfi 11v ETBC VS. Leo Trygg 12v TTBC 0-3
C- Luokka
8.-67kg Martti Tanner ETBC VS Perttu Grönvall 16v KTBC, 0-3
9.-71 kg Otto Talsti MMAJoe VS Kris Love HMAC 0-3
D-luokka
10.-60kg Veeti Siltanen MMA TEAM 300 VS Rene Partida 14v CREST 0-3
C-luokka
11.– 67kg Toni Aloui ETBC VS Juuso Pekki LMT 3-0
B-luokka
12.-63,5kg Eveliina Rauhansalo JMT VS Eeva Pohto KOTR 0-3
13.-71 kg Nikita Andreev MMA Joe VS Erik Suarez Muay Tribe RSC Injury, voittaja Suarez
14.-71kg Kare Rasilainen ETBC VS Tommi Mäkelä CHI, RSCH, voittaja Rasilainen
D-luokka
15.-51kg Veeti Vähätiitto 13v Deos MT VS David Korte 14v KTBC 1-2
16.-67 kg Sakari Järvinen 14v TJJK VS Leo Viljanen 17v HMAC, DISQ. voittaja Viljanen
17.-35kg Iiro Korhonen ETBC VS Mariette Arv 9v Deos MT 3-0
C- Luokka
18.-75kg Vesa Tikka ETBC VS Heikki Vesala KTBC, RSCH voittaja Tikka
19.-75 kg Akseli Nurmi TJJK VS Rasmus Svahn KTBC 2-1
20.-71kg Ilona Piiroinen Deos MT VS Sofia Mattila KTBC, 0-3
21.-81kg Max Brown ETBC VS Jarkko Nykänen KTBC, RSCH voittaja Brown
22.-54kg Anniina Kylliö CREST VS Piila Tähtinen MMAteam300, 1-2
23.-60 kg Anniina Nikander Muay Tribe VS Sindi Kuivasmäki Deos MT 0-3
C1-luokka
24.-71kg Lauri Paju 16v, ETBC VS Vili Koistinen 16v TJJK, 0-3
25. -81kg, Alexander Rehn 14v, PTBC VS Nooruldeen Saadallah 15v, CREST, 1-2
26.-86kg Sami Iisaho ETBC VS Ivan Hristov PTBC, 0-3
pC- Luokka
27.-86kg Ramin Amirkhani TMT VS Mikael Räsänen RNC, 1-2
B- luokka
28.-67kg Robel Abbay ETBC VS Juho Murtokangas Deo’s MT, RSC Injury, voittaja Abbay
C- luokka
29.-86kg Kasper Kaasinen ETBC VS Risto Tähtinen KTBC, 3-0

Heli Salapuro